Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor druhé třídy mužů

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Chleny 16 14 0 1 1 45:10 1317:1054 43
2 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 16 10 1 0 5 36:24 1397:1260 32
3 TJ Semily 16 6 2 0 8 30:32 1374:1401 22
4 TJ Jiskra Hořice, z.s. 15 6 0 2 7 26:30 1214:1247 20
5 TJ Harant Pecka, z.s. 15 0 0 0 15 4:45 885:1225 0
kalendář skupiny
Krajský přebor druhé třídy mužů
1. kolo
1 4. 9. 2021, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - .
2 5. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (23,16,23)
3 4. 9. 2021, 10:00 TJ Semily - TJ Sokol Dřevěnice 3:1 (-20,21,25,22)
2. kolo
4 4. 9. 2021, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - .
5 5. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (20,18,27)
6 4. 9. 2021, 13:00 TJ Semily - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (-19,21,-13,-17)
3. kolo
7 11. 9. 2021, 10:00 - TJ Sokol Dřevěnice .
8 11. 9. 2021, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Semily 2:3 (-18,10,19,-20,-15)
9 11. 9. 2021, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-11,-12,-7)
4. kolo
10 11. 9. 2021, 13:00 - TJ Sokol Dřevěnice .
11 11. 9. 2021, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Semily 3:1 (21,-20,17,24)
12 11. 9. 2021, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-13,-14,-12)
5. kolo
13 18. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - .
14 11. 6. 2022, 10:00 TJ Semily - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (20,15,19)
15 18. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Jiskra Hořice, z.s. 0:3 (-21,-21,-21)
6. kolo
16 18. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - .
17 11. 6. 2022, 13:00 TJ Semily - TJ Harant Pecka, z.s. 3:1 (20,23,-23,23)
18 18. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:1 (-21,16,14,18)
7. kolo
19 25. 9. 2021, 10:00 - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
20 25. 9. 2021, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (-18,-15,37,-22)
21 25. 9. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Semily 3:0 (22,15,16)
8. kolo
22 25. 9. 2021, 13:00 - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
23 25. 9. 2021, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 0:3 (-15,-18,-21)
24 25. 9. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Semily 3:1 (16,20,-19,24)
9. kolo
25 2. 10. 2021, 10:00 TJ Semily - .
26 2. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-23,-18,-23)
27 18. 6. 2022, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 3:1 (16,16,-19,14)
10. kolo
28 2. 10. 2021, 13:00 TJ Semily - .
29 2. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:2 (19,-22,10,-22,13)
30 18. 6. 2022, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. Kučera S.
11. kolo
31 7. 5. 2022, 10:00 - TJ Harant Pecka, z.s. .
32 7. 5. 2022, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-21,-16,-21)
33 7. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Semily 3:1 (18,-21,22,17)
12. kolo
34 7. 5. 2022, 13:00 - TJ Harant Pecka, z.s. .
35 7. 5. 2022, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 1:3 (-22,19,-18,-17)
36 7. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Semily 3:1 (-23,19,22,18)
13. kolo
37 14. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - .
38 14. 5. 2022, 10:00 TJ Semily - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:2 (21,-25,18,-23,11)
39 14. 5. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (13,14,13)
14. kolo
40 14. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - .
41 14. 5. 2022, 13:00 TJ Semily - TJ Jiskra Hořice, z.s. 1:3 (-25,-26,18,-23)
42 14. 5. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (19,14,20)
15. kolo
43 21. 5. 2022, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
44 21. 5. 2022, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Semily 1:3 (21,-18,-21,-19)
45 21. 5. 2022, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (-14,-21,22,-13)
16. kolo
46 21. 5. 2022, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
47 21. 5. 2022, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Semily 0:3 (-23,-21,-14)
48 21. 5. 2022, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (-16,-21,19,-21)
17. kolo
49 28. 5. 2022, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - .
50 28. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (20,18,18)
51 28. 5. 2022, 10:00 TJ Semily - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:1 (20,-23,18,24)
18. kolo
52 28. 5. 2022, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - .
53 28. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (21,20,13)
54 28. 5. 2022, 13:00 TJ Semily - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-20,-17,-24)
19. kolo
55 4. 6. 2022, 10:00 - TJ Semily .
56 4. 6. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice 3:1 (23,-20,18,16)
57 4. 6. 2022, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. 0:3 (-16,-20,-17)
20. kolo
58 4. 6. 2022, 13:00 - TJ Semily .
59 4. 6. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice 3:1 (8,-24,19,19)
60 4. 6. 2022, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. 0:3 (-20,-18,-17)
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz, 604211357.
© ČVS 2015-2018