ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor druhé třídy muži

20. kolo
-TJ Sokol Dřevěnice
Tělocvičná jednota Sokol Chleny3:1Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.(-23, 21, 20, 22)
TJ Jiskra Hořice, z.s.3:1TJ Harant Pecka, z.s.(-22, 20, 13, 21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 16 11 1 0 2 37:19 1170:1175 33
2 Tělocvičná jednota Sokol Chleny 16 7 2 3 4 35:28 1416:1324 28
3 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 16 9 0 0 5 30:21 1053:1093 25
4 TJ Jiskra Hořice, z.s. 16 6 1 2 7 27:31 1204:1041 22
5 TJ Harant Pecka, z.s. 16 2 1 0 13 12:42 1070:1280 8
kalendář skupiny
Krajský přebor druhé třídy muži
1. kolo
1 2. 9. 2023, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - .
2 2. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (23,14,22)
3 30. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (23,21,20)
2. kolo
4 2. 9. 2023, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - .
5 2. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (16,10,15)
6 30. 9. 2023, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:1 (-18,23,17,18)
3. kolo
7 9. 9. 2023, 10:00 - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
8 9. 9. 2023, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 0:3 (-23,-16,-23)
9 9. 9. 2023, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 1:3 (-27,10,-21,-21)
4. kolo
10 9. 9. 2023, 13:00 - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
11 9. 9. 2023, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 0:3 (-15,-18,-5)
12 9. 9. 2023, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 2:3 (-17,23,18,-12,-10)
5. kolo
13 16. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - .
14 16. 9. 2023, 09:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (19,22,17)
15 24. 9. 2023, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (19,20,15)
6. kolo
16 16. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - .
17 16. 9. 2023, 12:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (16,15,14)
18 24. 9. 2023, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (13,13,22)
7. kolo
19 23. 9. 2023, 10:00 - TJ Harant Pecka, z.s. .
20 23. 9. 2023, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:X
21 24. 9. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice 3:1 (16,-23,21,17)
8. kolo
22 23. 9. 2023, 13:00 - TJ Harant Pecka, z.s. .
23 23. 9. 2023, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:X
24 24. 9. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Dřevěnice 2:3 (16,-23,23,-17,-14)
9. kolo
25 30. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - .
26 9. 6. 2024, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:0 (22,23,21)
27 30. 9. 2023, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. 1:3 (-20,-22,20,-21)
10. kolo
28 30. 9. 2023, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - .
29 9. 6. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:0 (20,23,23)
30 30. 9. 2023, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (23,12,22)
11. kolo
31 11. 5. 2024, 10:00 - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
32 11. 5. 2024, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 0:3 (-23,-20,-20)
33 11. 5. 2024, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 3:0 (20,20,23)
12. kolo
34 11. 5. 2024, 13:00 - TJ Jiskra Hořice, z.s. .
35 11. 5. 2024, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:2 (23,-23,30,-20,6)
36 11. 5. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 1:3 (19,-13,-23,-18)
13. kolo
37 18. 5. 2024, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - .
38 18. 5. 2024, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Harant Pecka, z.s. 3:1 (20,12,-16,27)
39 18. 5. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:2 (-18,13,-21,22,4)
14. kolo
40 18. 5. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - .
41 18. 5. 2024, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Harant Pecka, z.s. 3:0 (19,23,21)
42 18. 5. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Jiskra Hořice, z.s. 2:3 (18,-22,18,-22,-10)
15. kolo
43 25. 5. 2024, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
44 25. 5. 2024, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 3:X
45 25. 5. 2024, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 0:3 (-22,-19,-12)
16. kolo
46 25. 5. 2024, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
47 25. 5. 2024, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 3:X
48 25. 5. 2024, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 0:3 (-17,-22,-17)
17. kolo
49 1. 6. 2024, 10:00 TJ Harant Pecka, z.s. - .
50 1. 6. 2024, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (12,13,12)
51 1. 6. 2024, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:1 (18,21,-22,22)
18. kolo
52 1. 6. 2024, 13:00 TJ Harant Pecka, z.s. - .
53 1. 6. 2024, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Jiskra Hořice, z.s. 3:0 (27,20,18)
54 1. 6. 2024, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - Tělocvičná jednota Sokol Chleny 3:1 (-19,23,21,17)
19. kolo
55 8. 6. 2024, 10:00 - TJ Sokol Dřevěnice .
56 8. 6. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (20,22,18)
57 8. 6. 2024, 10:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 1:3 (-20,-15,17,-17)
20. kolo
58 8. 6. 2024, 13:00 - TJ Sokol Dřevěnice .
59 8. 6. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:1 (-23,21,20,22)
60 8. 6. 2024, 13:00 TJ Jiskra Hořice, z.s. - TJ Harant Pecka, z.s. 3:1 (-22,20,13,21)
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz.
© ČVS 2015-2018