Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

KP modrý minivolejbal 1. kolo - A

15. kolo
Dvůr Králové A0:2Hronov dí(-12, -11)
Lázně Bělohrad0:2TJ Slavia HK ch A(-24, -19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Lázně Bělohrad z.s. 12 8 2 0 2 20:6 605:502 28
2 Volejbalový klub Hronov, z.s. dí 12 8 1 1 2 19:7 585:474 27
3 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. B 12 5 0 3 4 13:14 590:523 18
4 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. ch A 12 4 2 1 5 13:14 553:566 17
5 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. A 12 0 0 0 12 0:24 332:600 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 28. 9. 2021, 09:00 Hronov dí - Lázně Bělohrad Réma RK 0:2 (-17,-24)
2 28. 9. 2021, 09:00 RÉMA Rychnov B - Dvůr Králové A 2:0 (9,12)
2. kolo
3 28. 9. 2021, 09:45 Lázně Bělohrad - RÉMA Rychnov B 2:1 (-20,22,10)
4 28. 9. 2021, 09:45 TJ Slavia HK ch A - Hronov dí 0:2 (-13,-19)
3. kolo
5 28. 9. 2021, 10:30 RÉMA Rychnov B - TJ Slavia HK ch A 2:0 (21,16)
6 28. 9. 2021, 10:30 Dvůr Králové A - Lázně Bělohrad 0:2 (-15,-15)
4. kolo
7 28. 9. 2021, 11:15 TJ Slavia HK ch A - Dvůr Králové A 2:0 (8,14)
8 28. 9. 2021, 11:15 Hronov dí - RÉMA Rychnov B 2:0 (23,18)
5. kolo
9 28. 9. 2021, 12:00 Dvůr Králové A - Hronov dí 0:2 (-12,-10)
10 28. 9. 2021, 12:00 Lázně Bělohrad - TJ Slavia HK ch A 2:0 (17,20)
6. kolo
11 10. 10. 2021, 09:00 Hronov dí - Lázně Bělohrad Hronov 2:0 (22,14)
12 10. 10. 2021, 09:00 RÉMA Rychnov B - Dvůr Králové A 2:0 (13,16)
7. kolo
13 10. 10. 2021, 09:45 Lázně Bělohrad - RÉMA Rychnov B 2:0 (18,17)
14 10. 10. 2021, 09:45 TJ Slavia HK ch A - Hronov dí 0:2 (-10,-17)
8. kolo
15 10. 10. 2021, 10:30 RÉMA Rychnov B - TJ Slavia HK ch A 1:2 (21,-22,-12)
16 10. 10. 2021, 10:30 Dvůr Králové A - Lázně Bělohrad 0:2 (-17,-18)
9. kolo
17 10. 10. 2021, 11:15 TJ Slavia HK ch A - Dvůr Králové A 2:0 (13,22)
18 10. 10. 2021, 11:15 Hronov dí - RÉMA Rychnov B 2:0 (23,19)
10. kolo
19 10. 10. 2021, 12:00 Dvůr Králové A - Hronov dí 0:2 (-17,-13)
20 10. 10. 2021, 12:00 Lázně Bělohrad - TJ Slavia HK ch A 2:0 (15,27)
11. kolo
21 14. 11. 2021, 09:00 Hronov dí - Lázně Bělohrad Slavia HK 1:2 (-16,20,-10)
22 14. 11. 2021, 09:00 RÉMA Rychnov B - Dvůr Králové A 2:0 (19,11)
12. kolo
23 14. 11. 2021, 09:45 Lázně Bělohrad - RÉMA Rychnov B 2:0 (23,24)
24 14. 11. 2021, 09:45 TJ Slavia HK ch A - Hronov dí 1:2 (25,-23,-10)
13. kolo
25 14. 11. 2021, 10:30 RÉMA Rychnov B - TJ Slavia HK ch A 1:2 (-24,15,-10)
26 14. 11. 2021, 10:30 Dvůr Králové A - Lázně Bělohrad 0:2 (-12,-14)
14. kolo
27 14. 11. 2021, 11:15 TJ Slavia HK ch A - Dvůr Králové A 2:0 (12,17)
28 14. 11. 2021, 11:15 Hronov dí - RÉMA Rychnov B 0:2 (-12,-16)
15. kolo
29 14. 11. 2021, 12:00 Dvůr Králové A - Hronov dí 0:2 (-12,-11)
30 14. 11. 2021, 12:00 Lázně Bělohrad - TJ Slavia HK ch A 0:2 (-24,-19)
© ČVS 2015-2018