KP kadetky

22. kolo
VKM Nová Paka3:0Pouchov(19, 9, 19)
TřebechoviceX:3TJ Jičín
Č.Kostelec0:3Dvůr Králové n.L.(-22, -14, -18)
Příští kolo
Dvůr Králové n.L.3:XTřebechoviceSO11.2.10:00
TJ Jičín-PouchovSO11.2.10:00
VKM Nová Paka-Chlumec n.C.SO25.3.12:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Červený Kostelec, z.s. 22 20 1 0 1 63:10 1769:933 62
2 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 20 16 1 1 2 55:12 1579:1068 51
3 TJ Jičín 18 8 2 1 7 34:29 1288:1066 29
4 Volejbalový klub mládeže Nová Paka 20 8 1 2 9 32:35 1321:1321 28
5 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 18 8 0 2 4 29:32 1049:1180 22
6 TJ Sokol Pouchov 18 3 1 1 13 17:44 1094:1312 12
7 Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem 24 0 1 0 11 3:71 607:1827 -10
kalendář skupiny
KP kadetky, 4-kolově na 3 vítězné sety, italské bodování; řídící soutěže: Ruprich Luděk, 606658189
1. kolo
1 1. 10. 2022, 10:00 Dvůr Králové n.L. - VKM Nová Paka 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 3:0 (12,12,15)
2 1. 10. 2022, 09:00 Č.Kostelec - Chlumec n.C. 3:0 (12,19,20)
3 17. 12. 2022, 10:00 Třebechovice - Pouchov Na stavě 1079 Třebechovice pod Orebem X:3
2. kolo
4 1. 10. 2022, 12:00 Dvůr Králové n.L. - VKM Nová Paka 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 3:0 (7,22,4)
5 1. 10. 2022, 13:00 Č.Kostelec - Chlumec n.C. 3:0 (15,15,11)
6 17. 12. 2022, 13:00 Třebechovice - Pouchov Na stavě 1079 Třebechovice pod Orebem X:3
3. kolo
7 8. 10. 2022, 10:00 Chlumec n.C. - Třebechovice 3:0 (15,17,15)
8 8. 10. 2022, 10:00 VKM Nová Paka - Č.Kostelec 0:3 (-11,-3,-16)
9 8. 10. 2022, 10:00 TJ Jičín - Dvůr Králové n.L. 0:3 (-13,-17,-18)
4. kolo
10 8. 10. 2022, 13:00 Chlumec n.C. - Třebechovice 3:0 (14,15,23)
11 8. 10. 2022, 13:00 VKM Nová Paka - Č.Kostelec 0:3 (-15,-15,-12)
12 8. 10. 2022, 13:00 TJ Jičín - Dvůr Králové n.L. 0:3 (-10,-16,-20)
5. kolo
13 19. 11. 2022, 11:00 Č.Kostelec - TJ Jičín 3:0 (13,19,20)
14 29. 10. 2022, 10:00 Třebechovice - VKM Nová Paka Na stavě 1079 Třebechovice pod Orebem 0:3 (-21,-19,-18)
15 13. 11. 2022, 10:00 Pouchov - Chlumec n.C. 1:3 (-9,24,-21,-18)
6. kolo
16 19. 11. 2022, 15:00 Č.Kostelec - TJ Jičín 3:1 (9,-23,14,14)
17 29. 10. 2022, 13:00 Třebechovice - VKM Nová Paka Na stavě 1079 Třebechovice pod Orebem 0:3 (-19,-23,-15)
18 13. 11. 2022, 13:00 Pouchov - Chlumec n.C. 0:3 (-23,-20,-21)
7. kolo
19 5. 11. 2022, 10:00 Třebechovice - Dvůr Králové n.L. Na stavě 1079 Třebechovice pod Orebem 0:3 (-18,-13,-14)
20 5. 11. 2022, 10:00 Pouchov - TJ Jičín 1:3 (-14,21,-17,-12)
21 5. 11. 2022, 10:00 Chlumec n.C. - VKM Nová Paka 3:0 (23,23,21)
8. kolo
22 5. 11. 2022, 13:00 Třebechovice - Dvůr Králové n.L. Na stavě 1079 Třebechovice pod Orebem 0:3 (-19,-20,-17)
23 5. 11. 2022, 13:00 Pouchov - TJ Jičín 0:3 (-17,-18,-23)
24 5. 11. 2022, 13:00 Chlumec n.C. - VKM Nová Paka 2:3 (12,-22,-13,12,-6)
9. kolo
25 12. 11. 2022, 10:00 Pouchov - VKM Nová Paka 0:3 (-10,-19,-22)
26 20. 11. 2022, 10:00 TJ Jičín - Třebechovice 3:0 (7,6,11)
27 12. 11. 2022, 10:00 Dvůr Králové n.L. - Č.Kostelec 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 1:3 (-23,21,-13,-16)
10. kolo
28 12. 11. 2022, 13:00 Pouchov - VKM Nová Paka 0:3 (-20,-21,-13)
29 20. 11. 2022, 13:00 TJ Jičín - Třebechovice 3:0 (9,16,18)
30 12. 11. 2022, 13:00 Dvůr Králové n.L. - Č.Kostelec 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 1:3 (-12,20,-20,-13)
11. kolo
31 21. 1. 2023, 10:00 TJ Jičín - Chlumec n.C. 3:X
32 3. 12. 2022, 10:00 Dvůr Králové n.L. - Pouchov 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 3:0 (11,15,13)
33 3. 12. 2022, 10:00 Č.Kostelec - Třebechovice 3:0 (7,8,12)
12. kolo
34 21. 1. 2023, 13:00 TJ Jičín - Chlumec n.C. 3:X
35 3. 12. 2022, 13:00 Dvůr Králové n.L. - Pouchov 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 3:0 (11,8,16)
36 3. 12. 2022, 13:00 Č.Kostelec - Třebechovice 3:0 (5,10,9)
13. kolo
37 10. 12. 2022, 09:00 Pouchov - Č.Kostelec 0:3 (-3,-15,-5)
38 10. 12. 2022, 10:00 Chlumec n.C. - Dvůr Králové n.L. 1:3 (-17,-17,22,-12)
39 10. 12. 2022, 10:00 VKM Nová Paka - TJ Jičín 2:3 (-19,-22,25,14,-6)
14. kolo
40 10. 12. 2022, 12:00 Pouchov - Č.Kostelec 0:3 (-9,-14,-14)
41 10. 12. 2022, 13:00 Chlumec n.C. - Dvůr Králové n.L. 0:3 (-19,-17,-17)
42 10. 12. 2022, 13:00 VKM Nová Paka - TJ Jičín 2:3 (-15,19,24,-19,-13)
15. kolo
43 17. 12. 2022, 10:00 VKM Nová Paka - Dvůr Králové n.L. 0:3 (-17,-16,-15)
44 17. 12. 2022, 10:00 Chlumec n.C. - Č.Kostelec X:3
45 1. 10. 2022, 10:00 Pouchov - Třebechovice 3:0 (22,16,22)
16. kolo
46 17. 12. 2022, 13:00 VKM Nová Paka - Dvůr Králové n.L. 0:3 (-19,-21,-20)
47 17. 12. 2022, 13:00 Chlumec n.C. - Č.Kostelec X:3
48 1. 10. 2022, 13:00 Pouchov - Třebechovice 2:3 (19,-14,30,-19,-12)
17. kolo
49 14. 1. 2023, 10:00 Třebechovice - Chlumec n.C. X:3
50 14. 1. 2023, 10:00 Č.Kostelec - VKM Nová Paka Chrby 675 Červený Kostelec 3:1 (14,-24,17,10)
51 14. 1. 2023, 10:00 Dvůr Králové n.L. - TJ Jičín 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 3:2 (-20,14,-24,12,13)
18. kolo
52 14. 1. 2023, 13:00 Třebechovice - Chlumec n.C. X:3
53 14. 1. 2023, 13:00 Č.Kostelec - VKM Nová Paka Chrby 675 Červený Kostelec 3:0 (19,10,20)
54 14. 1. 2023, 13:00 Dvůr Králové n.L. - TJ Jičín 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 3:0 (18,18,16)
19. kolo
55 28. 1. 2023, 10:00 TJ Jičín - Č.Kostelec 1:3 (-11,19,-18,-17)
56 28. 1. 2023, 10:00 VKM Nová Paka - Třebechovice 3:X
57 28. 1. 2023, 10:00 Chlumec n.C. - Pouchov 2:3 (-22,21,17,-17,-13)
20. kolo
58 28. 1. 2023, 13:00 TJ Jičín - Č.Kostelec 0:3 (-11,-10,-13)
59 28. 1. 2023, 13:00 VKM Nová Paka - Třebechovice 3:X
60 28. 1. 2023, 13:00 Chlumec n.C. - Pouchov 3:1 (-16,11,19,7)
21. kolo
61 4. 2. 2023, 10:00 VKM Nová Paka - Pouchov 3:0 (18,15,19)
62 4. 2. 2023, 10:00 Třebechovice - TJ Jičín X:3
63 4. 2. 2023, 10:00 Č.Kostelec - Dvůr Králové n.L. 3:2 (-22,-16,13,20,18)
22. kolo
64 4. 2. 2023, 13:00 VKM Nová Paka - Pouchov 3:0 (19,9,19)
65 4. 2. 2023, 13:00 Třebechovice - TJ Jičín X:3
66 4. 2. 2023, 13:00 Č.Kostelec - Dvůr Králové n.L. 0:3 (-22,-14,-18)
23. kolo
67 11. 2. 2023, 10:00 Dvůr Králové n.L. - Třebechovice 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 3:X
68 11. 2. 2023, 10:00 TJ Jičín - Pouchov Nidrle V.
69 25. 3. 2023, 12:00 VKM Nová Paka - Chlumec n.C. Běhal J.
24. kolo
70 11. 2. 2023, 13:00 Dvůr Králové n.L. - Třebechovice 28. října 731 Dvůr Králové nad Labem 3:X
71 11. 2. 2023, 13:00 TJ Jičín - Pouchov Nidrle V.
72 25. 3. 2023, 14:00 VKM Nová Paka - Chlumec n.C. Běhal J.
25. kolo
73 4. 3. 2023, 10:00 Chlumec n.C. - TJ Jičín Rypl M.
74 4. 3. 2023, 10:00 Pouchov - Dvůr Králové n.L. Bárta L.
75 4. 3. 2023, 10:00 Třebechovice - Č.Kostelec X:3
26. kolo
76 4. 3. 2023, 13:00 Chlumec n.C. - TJ Jičín Rypl M.
77 4. 3. 2023, 13:00 Pouchov - Dvůr Králové n.L. Bárta L.
78 4. 3. 2023, 13:00 Třebechovice - Č.Kostelec X:3
27. kolo
79 11. 3. 2023, 09:00 Č.Kostelec - Pouchov Krulich P.
80 18. 3. 2023, 10:00 Dvůr Králové n.L. - Chlumec n.C. Janská L.
81 11. 3. 2023, 10:00 TJ Jičín - VKM Nová Paka Nidrle V.
28. kolo
82 11. 3. 2023, 13:00 Č.Kostelec - Pouchov Anděl V.
83 18. 3. 2023, 13:00 Dvůr Králové n.L. - Chlumec n.C. Janská L.
84 11. 3. 2023, 13:00 TJ Jičín - VKM Nová Paka Nidrle V.
Třebechovice odstoupily ze soutěže 10.12.2022
© ČVS 2015-2018