Krajský přebor II. třídy - ženy, skupina A

8. kolo
Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.3:1TJ Sokol Radim(19, -16, 15, 19)
TJ Lánov, z.s.-
TJ Sokol Dřevěnice0:3Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou(-22, -19, -21)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou-Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.SO1.10.10:00
-TJ Sokol DřevěniceSO1.10.10:00
TJ Sokol Radim-TJ Lánov, z.s.SO1.10.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 6 4 2 0 0 18:7 579:513 16
2 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 6 2 2 1 1 15:11 537:546 11
3 TJ Lánov, z.s. 6 2 1 2 1 14:11 540:507 10
4 TJ Sokol Dřevěnice, z.s. 6 1 0 2 3 7:16 478:505 5
5 TJ Sokol Radim 4 0 0 0 4 3:12 302:365 0
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy ženy, skupina A
1. kolo
1 4. 9. 2022, 10:00 TJ Lánov, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:2 (-21,15,-22,16,10)
2 31. 12. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Sokol Radim Odloženo, termín bude určen. Nidrle V.
3 3. 9. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - .
2. kolo
4 4. 9. 2022, 13:00 TJ Lánov, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 2:3 (22,12,-19,-18,-12)
5 31. 12. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Sokol Radim Odloženo, termín bude určen. Nidrle V.
6 3. 9. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - .
3. kolo
7 10. 9. 2022, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - .
8 10. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Radim - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 1:3 (-18,-16,27,-23)
9 10. 9. 2022, 10:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 3:0 (16,22,13)
4. kolo
10 10. 9. 2022, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - .
11 10. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Radim - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 1:3 (22,-14,-23,-19)
12 10. 9. 2022, 13:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice 3:0 (16,19,24)
5. kolo
13 17. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:1 (19,-27,23,11)
14 25. 9. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Lánov, z.s. 3:2 (18,15,-19,-25,12)
15 17. 9. 2022, 10:00 - TJ Sokol Radim .
6. kolo
16 17. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 2:3 (-17,-22,15,19,-13)
17 25. 9. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Lánov, z.s. 3:1 (-23,23,22,15)
18 17. 9. 2022, 13:00 - TJ Sokol Radim .
7. kolo
19 24. 9. 2022, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Radim 3:0 (15,22,20)
20 24. 9. 2022, 10:00 TJ Lánov, z.s. - .
21 24. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 2:3 (13,-15,18,-22,-15)
8. kolo
22 24. 9. 2022, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Radim 3:1 (19,-16,15,19)
23 24. 9. 2022, 13:00 TJ Lánov, z.s. - .
24 24. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou 0:3 (-22,-19,-21)
9. kolo
25 1. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. Jirka Z.
26 1. 10. 2022, 10:00 - TJ Sokol Dřevěnice .
27 1. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Radim - TJ Lánov, z.s. Běhal J.
10. kolo
28 1. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. Jirka Z.
29 1. 10. 2022, 13:00 - TJ Sokol Dřevěnice .
30 1. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Radim - TJ Lánov, z.s. Běhal J.
11. kolo
31 13. 5. 2023, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
32 13. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Radim - TJ Sokol Dřevěnice .
33 13. 5. 2023, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
12. kolo
34 13. 5. 2023, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Lánov, z.s. .
35 13. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Radim - TJ Sokol Dřevěnice .
36 13. 5. 2023, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
13. kolo
37 20. 5. 2023, 10:00 - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
38 20. 5. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Radim .
39 20. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Lánov, z.s. .
14. kolo
40 20. 5. 2023, 13:00 - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
41 20. 5. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Radim .
42 20. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - TJ Lánov, z.s. .
15. kolo
43 27. 5. 2023, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice .
44 27. 5. 2023, 10:00 TJ Lánov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
45 27. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Radim - .
16. kolo
46 27. 5. 2023, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Dřevěnice .
47 27. 5. 2023, 13:00 TJ Lánov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
48 27. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Radim - .
17. kolo
49 3. 6. 2023, 10:00 TJ Sokol Radim - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
50 3. 6. 2023, 10:00 - TJ Lánov, z.s. .
51 3. 6. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Dřevěnice .
18. kolo
52 3. 6. 2023, 13:00 TJ Sokol Radim - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
53 3. 6. 2023, 13:00 - TJ Lánov, z.s. .
54 3. 6. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - TJ Sokol Dřevěnice .
19. kolo
55 10. 6. 2023, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
56 10. 6. 2023, 10:00 TJ Sokol Dřevěnice - .
57 10. 6. 2023, 10:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Radim .
20. kolo
58 10. 6. 2023, 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou .
59 10. 6. 2023, 13:00 TJ Sokol Dřevěnice - .
60 10. 6. 2023, 13:00 TJ Lánov, z.s. - TJ Sokol Radim .
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz
© ČVS 2015-2018