ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Jihočeský přebor muži 1

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Lokomotiva České Budějovice 14 13 1 0 0 42:3 1109:841 41
2 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 14 12 0 0 2 36:6 1014:756 36
3 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 14 8 1 1 4 30:18 1051:973 27
4 Tělocvičná jednota Sokol Písek 14 6 1 3 4 27:24 1111:1048 23
5 PiVoMan 14 5 1 0 8 19:29 1004:1074 17
6 SK Čentro z.s. 14 3 2 0 9 16:33 976:1128 13
7 Tělocvičná jednota Sokol Křemže 14 2 1 1 10 14:37 1053:1183 9
8 Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 14 0 0 2 12 8:42 894:1209 2
kalendář skupiny
Jaroslav Emmer mail: emmer@ege.cz mobil 602418203
1. kolo
1 4. 10. 2022, 20:20 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - SK Čentro z.s. 3:0 (19,20,13)
2 6. 10. 2022, 19:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - Loko České Budějovice 2:3 (-11,25,-19,20,-10)
3 3. 10. 2022, 20:20 VK České Budějovice - Tělocvičná jednota Sokol Písek 0:3 (-6,-12,-19)
4 3. 10. 2022, 19:30 Tělocvičná jednota Sokol Křemže - TJ Vltava PiVoMan 1:3 (-21,16,-21,-19)
2. kolo
5 13. 10. 2022, 20:20 SK Čentro z.s. - TJ Vltava PiVoMan 3:1 (22,18,-16,23)
6 13. 10. 2022, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - Tělocvičná jednota Sokol Křemže 3:2 (-20,18,-21,21,12)
7 10. 10. 2022, 20:20 Loko České Budějovice - VK České Budějovice 3:1 (20,12,-22,16)
8 11. 10. 2022, 20:20 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:0 (18,4,21)
3. kolo
9 20. 10. 2022, 19:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - SK Čentro z.s. 3:1 (23,-22,12,14)
10 17. 10. 2022, 20:20 VK České Budějovice - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 0:3 (-8,-13,-22)
11 17. 10. 2022, 19:30 Tělocvičná jednota Sokol Křemže - Loko České Budějovice 0:3 (-15,-22,-18)
12 20. 10. 2022, 20:20 TJ Vltava PiVoMan - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:2 (15,-16,-20,23,11)
4. kolo
13 27. 10. 2022, 20:20 SK Čentro z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Písek 0:3 (-16,-21,-20)
14 24. 10. 2022, 20:20 Loko České Budějovice - TJ Vltava PiVoMan 3:0 (21,19,19)
15 7. 2. 2023, 20:20 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Křemže 3:0 (17,21,20)
16 27. 10. 2022, 19:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - VK České Budějovice 3:0 (19,14,15)
5. kolo
17 31. 10. 2022, 20:20 VK České Budějovice - SK Čentro z.s. 2:3 (-23,26,21,-12,-12)
18 3. 11. 2022, 20:00 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Křemže Po dohodě obou týmů prohozeno se zápasem č.46 3:0 (19,20,24)
19 19. 1. 2023, 20:20 TJ Vltava PiVoMan - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. Po dohodě obou týmů i rozhodčího přeloženo z 3.11.2022. 0:3 (-21,-21,-21)
20 1. 12. 2022, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - Loko České Budějovice Po dohodě obou týmů i rozhodčího přeloženo ze 3.11.2022. 0:3 (-22,-24,-13)
6. kolo
21 10. 11. 2022, 20:20 SK Čentro z.s. - Loko České Budějovice 0:3 (-17,-14,-23)
22 6. 12. 2022, 20:20 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Písek Po dohodě obou týmů i rozhodčího přeloženo z 8.11.2022. 3:0 (13,24,18)
23 15. 12. 2022, 19:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - TJ Vltava PiVoMan 3:0 (10,22,22)
24 7. 11. 2022, 20:20 VK České Budějovice - Tělocvičná jednota Sokol Křemže 1:3 (22,-20,-21,-22)
7. kolo
25 12. 10. 2022, 19:30 Tělocvičná jednota Sokol Křemže - SK Čentro z.s. 0:3 (-23,-19,-21)
26 17. 11. 2022, 20:20 TJ Vltava PiVoMan - VK České Budějovice 3:0 (21,12,14)
27 17. 11. 2022, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:1 (21,18,-20,18)
28 14. 11. 2022, 20:20 Loko České Budějovice - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 3:0 (23,17,16)
8. kolo
29 24. 11. 2022, 20:20 SK Čentro z.s. - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 0:3 (-17,-21,-15)
30 21. 11. 2022, 20:20 Loko České Budějovice - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3:0 (11,13,21)
31 24. 11. 2022, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - VK České Budějovice 3:0 (13,23,19)
32 16. 3. 2023, 20:20 TJ Vltava PiVoMan - Tělocvičná jednota Sokol Křemže 3:1 (-21,19,20,15)
9. kolo
33 26. 1. 2023, 20:20 TJ Vltava PiVoMan - SK Čentro z.s. 3:0 (25,15,15)
34 16. 1. 2023, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Křemže - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:2 (14,15,-17,-31,14)
35 23. 1. 2023, 20:20 VK České Budějovice - Loko České Budějovice 0:3 (-22,-16,-12)
36 26. 1. 2023, 19:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 0:3 (-20,-18,-20)
10. kolo
37 2. 2. 2023, 20:20 SK Čentro z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-12,-16,-16)
38 31. 1. 2023, 20:20 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - VK České Budějovice 3:0 (5,13,14)
39 30. 1. 2023, 20:20 Loko České Budějovice - Tělocvičná jednota Sokol Křemže 3:0 (20,22,16)
40 2. 2. 2023, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - TJ Vltava PiVoMan 3:0 (18,12,13)
11. kolo
41 9. 2. 2023, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - SK Čentro z.s. 3:0 (16,17,17)
42 9. 2. 2023, 20:20 TJ Vltava PiVoMan - Loko České Budějovice 0:3 (-16,-23,-15)
43 24. 10. 2022, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Křemže - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 0:3 (-16,-17,-15)
44 13. 3. 2023, 20:20 VK České Budějovice - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-14,-26,-20)
12. kolo
45 16. 2. 2023, 20:20 SK Čentro z.s. - VK České Budějovice 3:2 (-20,-21,7,20,10)
46 16. 2. 2023, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Křemže - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. Po dohodě obou týmů prohozeno se zápasem č.18 0:3 (-12,-12,-17)
47 14. 2. 2023, 20:20 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - TJ Vltava PiVoMan 3:0 (18,16,18)
48 13. 2. 2023, 20:20 Loko České Budějovice - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:0 (24,23,22)
13. kolo
49 20. 2. 2023, 20:20 Loko České Budějovice - SK Čentro z.s. 3:0 (20,20,20)
50 23. 2. 2023, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Písek - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 0:3 (-15,-19,-15)
51 23. 2. 2023, 20:20 TJ Vltava PiVoMan - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0:3 (-21,-16,-19)
52 20. 2. 2023, 19:30 Tělocvičná jednota Sokol Křemže - VK České Budějovice 3:1 (-24,21,15,20)
14. kolo
53 2. 3. 2023, 20:20 SK Čentro z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Křemže 3:1 (22,-18,22,22)
54 27. 2. 2023, 20:20 VK České Budějovice - TJ Vltava PiVoMan 1:3 (18,-24,-19,-24)
55 2. 3. 2023, 19:30 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:2 (17,-20,23,-20,13)
56 28. 2. 2023, 20:20 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - Loko České Budějovice 0:3 (-20,-21,-16)
© ČVS 2015-2018