Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Jihočeský přebor muži 1

14. kolo
Čentro1:3Křemže(22, -22, -20, -20)
VK ČB C0:3Vltava(-14, -12, -17)
Český Krumlov3:0Písek(20, 22, 22)
JU Č. Budějovice1:3LOKO(18, -21, -19, -24)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VSK Slavia JU České Budějovice 14 13 0 0 1 40:6 1131:805 39
2 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 14 12 1 0 1 39:11 1174:971 38
3 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 14 9 0 0 5 31:18 1105:1004 27
4 Tělocvičná jednota Sokol Křemže 14 8 0 1 5 28:23 1130:1080 25
5 Tělocvičná jednota Sokol Písek 14 4 2 2 6 25:29 1141:1172 18
6 PiVoMan 14 3 0 2 9 15:33 995:1060 11
7 SK Čentro z.s. 14 1 2 0 11 14:38 963:1223 7
8 Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 14 1 0 0 13 5:39 748:1072 3
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Jaroslav Emmer, tel.: 602 418 203, e-mail: emmer@ege.cz
1. kolo
1 26. 9. 2023, 20:20 JU Č. Budějovice - Čentro 3:0 (11,14,20)
2 29. 2. 2024, 19:30 Český Krumlov - LOKO 1:3 (-18,16,-21,-22)
3 4. 12. 2023, 20:20 VK ČB C - Písek 0:3 (-16,-13,-19)
4 13. 11. 2023, 21:00 Křemže - Vltava Chvalšiny150 3:1 (20,20,-23,19)
2. kolo
5 7. 12. 2023, 19:20 Čentro - Vltava 3:2 (19,22,-14,-19,11)
6 11. 12. 2023, 20:00 Písek - Křemže 0:3 (-22,-18,-16)
7 2. 10. 2023, 20:20 LOKO - VK ČB C 3:0 (10,12,10)
8 3. 10. 2023, 20:20 JU Č. Budějovice - Český Krumlov 3:0 (19,13,14)
3. kolo
9 30. 11. 2023, 19:30 Český Krumlov - Čentro 3:0 (21,14,19)
10 9. 10. 2023, 20:20 VK ČB C - JU Č. Budějovice 0:3 (-11,-16,-12)
11 9. 10. 2023, 21:00 Křemže - LOKO Chvalšiny150 0:3 (-22,-14,-17)
12 12. 10. 2023, 19:20 Vltava - Písek Třebízského 1044 České Budějovice - České Budějovice 5 0:3 (-16,-19,-23)
4. kolo
13 19. 10. 2023, 19:20 Čentro - Písek 1:3 (-16,21,-16,-20)
14 18. 12. 2023, 20:20 LOKO - Vltava Po dohodě obou týmů přeloženo. 3:0 (11,20,17)
15 17. 10. 2023, 20:20 JU Č. Budějovice - Křemže 3:0 (15,18,20)
16 19. 10. 2023, 19:30 Český Krumlov - VK ČB C 3:1 (-20,15,22,10)
5. kolo
17 23. 10. 2023, 20:20 VK ČB C - Čentro 3:0 (23,20,16)
18 7. 12. 2023, 19:30 Křemže - Český Krumlov 1:3 (20,-19,-13,-21)
19 22. 2. 2024, 19:20 Vltava - JU Č. Budějovice 0:3 (-18,-13,-14)
20 23. 10. 2023, 20:00 Písek - LOKO 2:3 (20,21,-15,-20,-15)
6. kolo
21 2. 11. 2023, 19:20 Čentro - LOKO 1:3 (-22,-18,23,-8)
22 5. 3. 2024, 20:20 JU Č. Budějovice - Písek Po dohodě obou týmů změněn termín. 3:1 (-19,13,14,26)
23 14. 12. 2023, 20:00 Český Krumlov - Vltava 3:0 (25,24,17)
24 30. 10. 2023, 20:20 VK ČB C - Křemže 0:3 (-21,-13,-17)
7. kolo
25 6. 11. 2023, 21:00 Křemže - Čentro Chvalšiny150 3:1 (-23,11,17,22)
26 7. 3. 2024, 19:20 Vltava - VK ČB C Po dohodě obou týmů. 3:0 (20,13,12)
27 6. 11. 2023, 20:00 Písek - Český Krumlov 1:3 (-20,21,-19,-17)
28 8. 11. 2023, 20:50 LOKO - JU Č. Budějovice Po dohodě obou týmů přeloženo. 0:3 (-16,-21,-14)
8. kolo
29 14. 12. 2023, 19:20 Čentro - JU Č. Budějovice 1:3 (-22,-9,23,-9)
30 4. 3. 2024, 20:20 LOKO - Český Krumlov 3:1 (18,16,-16,19)
31 13. 11. 2023, 20:00 Písek - VK ČB C 3:0 (22,19,18)
32 30. 11. 2023, 19:20 Vltava - Křemže 1:3 (-16,-25,22,-15)
9. kolo
33 23. 11. 2023, 19:20 Vltava - Čentro 3:0 (12,19,15)
34 20. 11. 2023, 21:00 Křemže - Písek Chvalšiny150 2:3 (-26,20,-22,22,-13)
35 20. 11. 2023, 20:20 VK ČB C - LOKO 0:3 (-22,-17,-22)
36 11. 1. 2024, 19:30 Český Krumlov - JU Č. Budějovice 1:3 (17,-19,-16,-24)
10. kolo
37 18. 1. 2024, 19:20 Čentro - Český Krumlov 0:3 (-16,-10,-18)
38 16. 1. 2024, 20:20 JU Č. Budějovice - VK ČB C 3:0 (10,14,22)
39 4. 12. 2023, 20:20 LOKO - Křemže 3:1 (22,14,-20,18)
40 15. 1. 2024, 20:00 Písek - Vltava 3:2 (-11,16,22,-22,11)
11. kolo
41 22. 1. 2024, 20:00 Písek - Čentro 2:3 (16,17,-19,-19,-8)
42 25. 1. 2024, 19:20 Vltava - LOKO 0:3 (-22,-17,-19)
43 23. 1. 2024, 20:20 JU Č. Budějovice - Křemže Po dohodě obou týmů bude zápas sehrán v CB s tím, že domácí mužstvo bude TJ Sokol Křemže. 3:0 (11,20,16)
44 22. 1. 2024, 20:20 VK ČB C - Český Krumlov 0:3 (-10,-21,-8)
12. kolo
45 1. 2. 2024, 19:20 Čentro - VK ČB C 3:1 (23,-18,22,18)
46 31. 1. 2024, 19:30 Český Krumlov - Křemže 1:3 (-11,17,-16,-19)
47 30. 1. 2024, 20:20 JU Č. Budějovice - Vltava 3:0 (17,27,21)
48 27. 11. 2023, 20:20 LOKO - Písek 3:1 (-21,20,23,22)
13. kolo
49 5. 2. 2024, 20:20 LOKO - Čentro 3:0 (16,14,19)
50 5. 2. 2024, 20:00 Písek - JU Č. Budějovice 0:3 (-18,-10,-19)
51 8. 2. 2024, 19:20 Vltava - Český Krumlov 0:3 (-22,-24,-18)
52 5. 2. 2024, 20:20 Křemže - VK ČB C Po dohodě obou týmů bude zápas sehrán v hale Oskara Nedbala České Budějovice. Chvalšiny150 3:0 (19,14,17)
14. kolo
53 15. 2. 2024, 19:20 Čentro - Křemže 1:3 (22,-22,-20,-20)
54 12. 2. 2024, 20:20 VK ČB C - Vltava 0:3 (-14,-12,-17)
55 21. 2. 2024, 19:30 Český Krumlov - Písek 3:0 (20,22,22)
56 13. 2. 2024, 20:20 JU Č. Budějovice - LOKO 1:3 (18,-21,-19,-24)
Vedoucí soutěže: Jaroslav Emmer, tel.: 602 418 203, e-mail: emmer@ege.cz
© ČVS 2015-2018