ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor U20 dívky

KOLO
4. kolo
VK Madeta0:2Volejbal Tábor(-18, -18)
České Budějovice2:1SK Třebín B(23, -23, 11)
SK Třebín B0:2Volejbal Tábor(-12, -23)
VK Madeta1:2České Budějovice(24, -19, -6)
SK Třebín B2:0VK Madeta(18, 12)
České Budějovice2:1Volejbal Tábor(20, -19, 4)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Tábor 12 8 2 2 0 22:6 622:463 30
2 VSK Slavia JU České Budějovice 12 4 4 3 1 19:12 618:575 23
3 SK Třebín B 12 3 2 2 5 12:16 520:552 15
4 VK Madeta 12 0 1 2 9 4:23 460:630 4
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Ladislav Boča, tel.: 728 173 208, e-mail: bocaladislav@seznam.cz
1. kolo
1 1. 10. 2023, 09:00 Volejbal Tábor - VK Madeta Pořadatel: VSK Slavia JU (ZŠ Bezdrevská ČB) 2:0 (21,16)
2 1. 10. 2023, 09:00 SK Třebín B - České Budějovice 0:2 (-19,-12)
3 1. 10. 2023, 10:00 Volejbal Tábor - SK Třebín B 2:0 (15,19)
4 1. 10. 2023, 10:00 České Budějovice - VK Madeta 2:0 (22,17)
5 1. 10. 2023, 11:00 VK Madeta - SK Třebín B 1:2 (-15,19,-14)
6 1. 10. 2023, 11:00 Volejbal Tábor - České Budějovice 2:1 (14,-22,10)
2. kolo
7 19. 11. 2023, 09:00 VK Madeta - Volejbal Tábor Pořadatel: Volejbal Tábor (hala Kvapilova, Tábor) 0:2 (-16,-20)
8 19. 11. 2023, 10:00 České Budějovice - SK Třebín B 1:2 (-14,17,-10)
9 19. 11. 2023, 11:00 SK Třebín B - Volejbal Tábor 0:2 (-10,-14)
10 19. 11. 2023, 12:00 VK Madeta - České Budějovice 2:1 (-19,20,11)
11 19. 11. 2023, 13:00 SK Třebín B - VK Madeta 2:0 (8,19)
12 19. 11. 2023, 14:00 České Budějovice - Volejbal Tábor 0:2 (-10,-12)
3. kolo
13 14. 1. 2024, 09:00 Volejbal Tábor - VK Madeta Pořadatel: SK Třebín (ZŠ Máj, ČB) 2:0 (14,18)
14 14. 1. 2024, 09:00 SK Třebín B - České Budějovice 0:2 (-17,-10)
15 14. 1. 2024, 10:00 Volejbal Tábor - SK Třebín B 2:1 (-13,12,6)
16 14. 1. 2024, 10:00 České Budějovice - VK Madeta 2:0 (17,16)
17 14. 1. 2024, 11:00 VK Madeta - SK Třebín B 0:2 (-18,-8)
18 14. 1. 2024, 11:00 Volejbal Tábor - České Budějovice 1:2 (16,-20,-13)
4. kolo
19 17. 3. 2024, 09:00 VK Madeta - Volejbal Tábor Pořadatel: VK Madeta (ZŠ Oskara Nedbala, ČB) 0:2 (-18,-18)
20 17. 3. 2024, 09:00 České Budějovice - SK Třebín B 2:1 (23,-23,11)
21 17. 3. 2024, 10:00 SK Třebín B - Volejbal Tábor 0:2 (-12,-23)
22 17. 3. 2024, 10:00 VK Madeta - České Budějovice 1:2 (24,-19,-6)
23 17. 3. 2024, 11:00 SK Třebín B - VK Madeta 2:0 (18,12)
24 17. 3. 2024, 11:00 České Budějovice - Volejbal Tábor 2:1 (20,-19,4)
© ČVS 2015-2018