Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Jihočeský přebor ženy 1

22. kolo
Meteor ČB0:3Písek(-18, -18, -15)
TŘEBÍN1:3Slavia JU ČB - B(-23, -23, 23, -21)
Český Krumlov3:0J. Hradec(14, 23, 25)
Tábor3:2Strakonice(-14, 14, 16, -24, 12)
Slavia JU ČB - A3:1LOKO ČB(12, -18, 9, 14)
Jihočeský volejbal3:0TŘEBÍN JKY(22, 11, 16)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Jihočeský volejbal 22 20 0 0 2 61:12 1771:1186 60
2 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 22 19 0 0 3 57:15 1720:1358 57
3 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 22 16 1 0 5 54:22 1734:1472 50
4 SK-V 41 Tábor z.s. 22 15 1 1 5 53:24 1763:1546 48
5 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 22 12 3 1 6 51:29 1792:1649 43
6 TJ ČZ Strakonice, spolek 22 10 0 2 10 36:40 1619:1656 32
7 TJ Slovan J. Hradec, z.s. 22 6 4 2 10 38:47 1772:1874 28
8 SK TŘEBÍN JKY 22 4 4 2 12 30:52 1570:1831 22
9 SK Otava Písek, z.s. 22 6 1 2 13 30:48 1634:1718 22
10 SK TŘEBÍN, z.s. 22 6 1 0 15 25:50 1504:1692 20
11 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. 22 3 0 4 15 21:59 1497:1843 13
12 TJ Meteor České Budějovice z.s. 22 0 0 1 21 8:66 1255:1806 1
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Jiří Kratochvíl, tel.: 602 105 014, e-mail: regionck@seznam.cz
1. kolo
1 25. 9. 2023, 20:20 Jihočeský volejbal - Meteor ČB 3:0 (7,12,7)
2 25. 9. 2023, 19:20 Slavia JU ČB - A - TŘEBÍN JKY 3:0 (13,13,14)
3 26. 9. 2023, 19:30 Tábor - LOKO ČB 3:0 (12,20,11)
4 25. 9. 2023, 19:30 Český Krumlov - Strakonice 3:0 (19,19,13)
5 2. 10. 2023, 20:00 TŘEBÍN - J. Hradec 3:1 (20,18,-15,16)
6 25. 9. 2023, 19:30 Písek - Slavia JU ČB - B 0:3 (-17,-19,-16)
2. kolo
7 2. 10. 2023, 20:30 Meteor ČB - Slavia JU ČB - B O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-15,-16,-21)
8 5. 10. 2023, 20:00 J. Hradec - Písek 3:2 (25,-27,-16,16,15)
9 4. 10. 2023, 20:30 Strakonice - TŘEBÍN 3:1 (16,-22,21,23)
10 4. 10. 2023, 20:20 LOKO ČB - Český Krumlov 0:3 (-13,-12,-19)
11 2. 10. 2023, 20:00 TŘEBÍN JKY - Tábor 0:3 (-8,-15,-16)
12 8. 1. 2024, 20:20 Jihočeský volejbal - Slavia JU ČB - A 3:1 (17,-24,20,12)
3. kolo
13 25. 3. 2024, 19:20 Slavia JU ČB - A - Meteor ČB 3:0 (9,10,15)
14 12. 10. 2023, 19:30 Tábor - Jihočeský volejbal 1:3 (20,-24,-21,-19)
15 9. 10. 2023, 19:30 Český Krumlov - TŘEBÍN JKY 3:0 (10,22,20)
16 13. 10. 2023, 18:15 TŘEBÍN - LOKO ČB 3:0 (17,23,24)
17 9. 10. 2023, 19:30 Písek - Strakonice 1:3 (20,-14,-20,-25)
18 9. 10. 2023, 19:15 Slavia JU ČB - B - J. Hradec 2:3 (16,19,-15,-24,-13)
4. kolo
19 16. 10. 2023, 20:30 Meteor ČB - J. Hradec O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 1:3 (-18,20,-12,-17)
20 18. 10. 2023, 20:30 Strakonice - Slavia JU ČB - B 0:3 (-19,-16,-25)
21 18. 10. 2023, 20:20 LOKO ČB - Písek 3:1 (-18,19,18,21)
22 16. 10. 2023, 20:00 TŘEBÍN JKY - TŘEBÍN 1:3 (-22,-20,23,-17)
23 16. 10. 2023, 20:20 Jihočeský volejbal - Český Krumlov 3:0 (20,7,20)
24 16. 10. 2023, 19:20 Slavia JU ČB - A - Tábor 3:0 (14,21,4)
5. kolo
25 24. 10. 2023, 19:30 Tábor - Meteor ČB 3:0 (17,21,11)
26 23. 10. 2023, 19:30 Český Krumlov - Slavia JU ČB - A 3:0 (11,19,15)
27 3. 11. 2023, 18:15 TŘEBÍN - Jihočeský volejbal 0:3 (-9,-10,-17)
28 23. 10. 2023, 19:30 Písek - TŘEBÍN JKY 2:3 (11,18,-20,-22,-12)
29 23. 10. 2023, 19:15 Slavia JU ČB - B - LOKO ČB 3:1 (21,20,-14,16)
30 1. 2. 2024, 20:00 J. Hradec - Strakonice 3:2 (22,-16,-21,23,15)
6. kolo
31 30. 10. 2023, 20:30 Meteor ČB - Strakonice O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 1:3 (15,-11,-16,-19)
32 1. 11. 2023, 20:20 LOKO ČB - J. Hradec 2:3 (21,-23,22,-22,-11)
33 30. 10. 2023, 20:00 TŘEBÍN JKY - Slavia JU ČB - B 2:3 (-11,22,-23,17,-6)
34 18. 12. 2023, 20:20 Jihočeský volejbal - Písek 3:1 (13,9,-22,18)
35 30. 10. 2023, 19:20 Slavia JU ČB - A - TŘEBÍN 3:0 (21,15,11)
36 2. 11. 2023, 19:30 Tábor - Český Krumlov 3:0 (19,22,18)
7. kolo
37 6. 11. 2023, 19:30 Český Krumlov - Meteor ČB 3:0 (11,23,9)
38 6. 11. 2023, 20:00 TŘEBÍN - Tábor 0:3 (-22,-14,-23)
39 6. 11. 2023, 19:30 Písek - Slavia JU ČB - A 0:3 (-16,-19,-23)
40 6. 11. 2023, 19:15 Slavia JU ČB - B - Jihočeský volejbal 3:0 (17,20,20)
41 9. 11. 2023, 20:00 J. Hradec - TŘEBÍN JKY 2:3 (15,-20,15,-17,-12)
42 8. 11. 2023, 20:30 Strakonice - LOKO ČB 3:1 (14,17,-23,19)
8. kolo
43 13. 11. 2023, 20:30 Meteor ČB - LOKO ČB O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-11,-19,-19)
44 13. 11. 2023, 20:00 TŘEBÍN JKY - Strakonice 0:3 (-21,-16,-14)
45 13. 11. 2023, 20:20 Jihočeský volejbal - J. Hradec 3:1 (9,13,-20,7)
46 13. 11. 2023, 19:20 Slavia JU ČB - A - Slavia JU ČB - B 3:1 (21,-18,22,19)
47 14. 11. 2023, 19:30 Tábor - Písek 2:3 (20,-20,20,-21,-11)
48 13. 11. 2023, 19:30 Český Krumlov - TŘEBÍN 3:0 (17,18,12)
9. kolo
49 24. 11. 2023, 18:15 TŘEBÍN - Meteor ČB 3:2 (12,-16,-23,12,5)
50 20. 11. 2023, 19:30 Písek - Český Krumlov 1:3 (-16,22,-22,-22)
51 20. 11. 2023, 19:15 Slavia JU ČB - B - Tábor 3:0 (14,22,23)
52 23. 11. 2023, 20:00 J. Hradec - Slavia JU ČB - A 3:1 (-24,21,22,16)
53 24. 1. 2024, 20:30 Strakonice - Jihočeský volejbal 0:3 (-19,-20,-13)
54 22. 11. 2023, 20:20 LOKO ČB - TŘEBÍN JKY 2:3 (21,21,-21,-21,-8)
10. kolo
55 27. 11. 2023, 20:30 Meteor ČB - TŘEBÍN JKY O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-11,-19,-22)
56 28. 11. 2023, 20:45 Jihočeský volejbal - LOKO ČB 3:1 (-23,7,11,15)
57 27. 11. 2023, 19:20 Slavia JU ČB - A - Strakonice 3:0 (6,25,19)
58 30. 11. 2023, 19:30 Tábor - J. Hradec 3:0 (19,26,22)
59 27. 11. 2023, 19:30 Český Krumlov - Slavia JU ČB - B 3:1 (22,-24,22,13)
60 26. 1. 2024, 18:15 TŘEBÍN - Písek 1:3 (-15,15,-27,-16)
11. kolo
61 18. 3. 2024, 19:30 Písek - Meteor ČB 3:0 (20,9,20)
62 4. 12. 2023, 19:15 Slavia JU ČB - B - TŘEBÍN 3:0 (12,16,13)
63 7. 12. 2023, 20:00 J. Hradec - Český Krumlov 0:3 (-18,-17,-15)
64 6. 12. 2023, 20:30 Strakonice - Tábor 1:3 (-19,19,-11,-22)
65 6. 12. 2023, 20:20 LOKO ČB - Slavia JU ČB - A 0:3 (-12,-11,-16)
66 4. 12. 2023, 20:00 TŘEBÍN JKY - Jihočeský volejbal 0:3 (-13,-9,-13)
12. kolo
67 11. 12. 2023, 20:30 Meteor ČB - Jihočeský volejbal O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-7,-22,-15)
68 11. 12. 2023, 20:00 TŘEBÍN JKY - Slavia JU ČB - A 2:3 (24,22,-19,-23,-8)
69 10. 1. 2024, 20:20 LOKO ČB - Tábor 0:3 (-17,-21,-18)
70 13. 12. 2023, 20:30 Strakonice - Český Krumlov 1:3 (-18,-13,20,-11)
71 14. 12. 2023, 20:00 J. Hradec - TŘEBÍN 3:0 (20,14,13)
72 11. 12. 2023, 19:15 Slavia JU ČB - B - Písek 3:0 (25,21,19)
13. kolo
73 8. 1. 2024, 19:15 Slavia JU ČB - B - Meteor ČB 3:0 (16,20,15)
74 8. 1. 2024, 19:30 Písek - J. Hradec 3:0 (15,16,16)
75 8. 1. 2024, 20:00 TŘEBÍN - Strakonice 0:3 (-20,-24,-25)
76 8. 1. 2024, 19:30 Český Krumlov - LOKO ČB 3:0 (13,24,15)
77 11. 1. 2024, 19:30 Tábor - TŘEBÍN JKY 3:0 (15,11,13)
78 2. 10. 2023, 19:20 Slavia JU ČB - A - Jihočeský volejbal 0:3 (-13,-11,-8)
14. kolo
79 9. 10. 2023, 20:35 Meteor ČB - Slavia JU ČB - A O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-22,-19,-22)
80 15. 1. 2024, 20:20 Jihočeský volejbal - Tábor 3:1 (12,-20,15,14)
81 15. 1. 2024, 20:00 TŘEBÍN JKY - Český Krumlov 0:3 (-11,-20,-22)
82 17. 1. 2024, 20:20 LOKO ČB - TŘEBÍN 0:3 (-9,-19,-11)
83 17. 1. 2024, 20:30 Strakonice - Písek 3:0 (19,17,20)
84 18. 1. 2024, 20:00 J. Hradec - Slavia JU ČB - B 2:3 (26,-15,-23,21,-11)
15. kolo
85 25. 1. 2024, 20:00 J. Hradec - Meteor ČB 3:1 (-22,23,20,18)
86 22. 1. 2024, 19:15 Slavia JU ČB - B - Strakonice 3:0 (20,20,22)
87 22. 1. 2024, 19:30 Písek - LOKO ČB 3:0 (12,10,21)
88 22. 1. 2024, 20:00 TŘEBÍN - TŘEBÍN JKY 3:1 (-15,13,19,21)
89 22. 1. 2024, 19:30 Český Krumlov - Jihočeský volejbal 3:1 (-21,20,19,20)
90 25. 1. 2024, 19:30 Tábor - Slavia JU ČB - A 3:1 (18,16,-19,22)
16. kolo
91 29. 1. 2024, 20:30 Meteor ČB - Tábor O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 1:3 (-23,-15,24,-21)
92 29. 1. 2024, 19:20 Slavia JU ČB - A - Český Krumlov 3:0 (22,20,18)
93 29. 1. 2024, 20:20 Jihočeský volejbal - TŘEBÍN 3:0 (15,8,16)
94 29. 1. 2024, 20:00 TŘEBÍN JKY - Písek 3:1 (-14,18,17,19)
95 31. 1. 2024, 20:20 LOKO ČB - Slavia JU ČB - B 2:3 (23,-21,15,-16,-10)
96 25. 10. 2023, 20:30 Strakonice - J. Hradec 0:3 (-19,-17,-16)
17. kolo
97 20. 3. 2024, 20:30 Strakonice - Meteor ČB 3:0 (14,12,16)
98 14. 3. 2024, 20:00 J. Hradec - LOKO ČB 3:0 (22,22,18)
99 5. 2. 2024, 19:15 Slavia JU ČB - B - TŘEBÍN JKY 3:0 (21,18,15)
100 5. 2. 2024, 19:30 Písek - Jihočeský volejbal 0:3 (-21,-20,-16)
101 9. 2. 2024, 18:15 TŘEBÍN - Slavia JU ČB - A 1:3 (-17,23,-11,-22)
102 25. 3. 2024, 19:30 Český Krumlov - Tábor 3:1 (-21,22,20,23)
18. kolo
103 12. 2. 2024, 20:30 Meteor ČB - Český Krumlov 0:3 (-11,-19,-16)
104 28. 3. 2024, 19:30 Tábor - TŘEBÍN 3:0 (21,17,10)
105 12. 2. 2024, 19:20 Slavia JU ČB - A - Písek 3:0 (20,20,23)
106 12. 2. 2024, 20:20 Jihočeský volejbal - Slavia JU ČB - B 3:0 (16,13,19)
107 18. 12. 2023, 20:00 TŘEBÍN JKY - J. Hradec 3:0 (16,17,23)
108 14. 2. 2024, 20:20 LOKO ČB - Strakonice 0:3 (-22,-17,-18)
19. kolo
109 21. 2. 2024, 20:20 LOKO ČB - Meteor ČB 3:1 (14,-21,27,12)
110 21. 2. 2024, 20:30 Strakonice - TŘEBÍN JKY 3:0 (21,19,24)
111 22. 2. 2024, 20:00 J. Hradec - Jihočeský volejbal 0:3 (-13,-20,-15)
112 19. 2. 2024, 19:15 Slavia JU ČB - B - Slavia JU ČB - A 1:3 (20,-23,-14,-16)
113 19. 2. 2024, 19:30 Písek - Tábor 0:3 (-18,-14,-21)
114 23. 2. 2024, 18:15 TŘEBÍN - Český Krumlov 0:3 (-22,-22,-22)
20. kolo
115 26. 2. 2024, 20:30 Meteor ČB - TŘEBÍN O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-17,-23,-13)
116 26. 2. 2024, 19:30 Český Krumlov - Písek 3:0 (8,19,18)
117 29. 2. 2024, 19:30 Tábor - Slavia JU ČB - B 3:0 (21,25,20)
118 26. 2. 2024, 19:20 Slavia JU ČB - A - J. Hradec 3:1 (13,22,-22,17)
119 26. 2. 2024, 20:20 Jihočeský volejbal - Strakonice 3:0 (19,18,13)
120 26. 2. 2024, 20:00 TŘEBÍN JKY - LOKO ČB 3:2 (-19,-22,24,17,16)
21. kolo
121 4. 3. 2024, 20:00 TŘEBÍN JKY - Meteor ČB 3:1 (-20,15,16,24)
122 6. 3. 2024, 20:20 LOKO ČB - Jihočeský volejbal 0:3 (-17,-20,-8)
123 28. 2. 2024, 20:30 Strakonice - Slavia JU ČB - A 0:3 (-15,-25,-19)
124 21. 3. 2024, 20:00 J. Hradec - Tábor 1:3 (21,-25,-23,-17)
125 4. 3. 2024, 19:15 Slavia JU ČB - B - Český Krumlov 1:3 (18,-15,-16,-12)
126 4. 3. 2024, 19:30 Písek - TŘEBÍN 3:0 (15,24,23)
22. kolo
127 11. 3. 2024, 20:30 Meteor ČB - Písek O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-18,-18,-15)
128 22. 3. 2024, 18:15 TŘEBÍN - Slavia JU ČB - B 1:3 (-23,-23,23,-21)
129 11. 3. 2024, 19:30 Český Krumlov - J. Hradec 3:0 (14,23,25)
130 14. 3. 2024, 19:30 Tábor - Strakonice 3:2 (-14,14,16,-24,12)
131 18. 3. 2024, 19:20 Slavia JU ČB - A - LOKO ČB 3:1 (12,-18,9,14)
132 18. 3. 2024, 20:20 Jihočeský volejbal - TŘEBÍN JKY 3:0 (22,11,16)
Vedoucí soutěže: Jiří Kratochvíl, tel.: 602 105 014, e-mail: regionck@seznam.cz
© ČVS 2015-2018