ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

JM- Krajský přebor mužů 1.třídy

28. kolo
TJ TESLA BRNO z.s.2:3VOLEJBAL VYŠKOV(26, 24, -21, -20, -11)
VK Žabovřesky3:0VK Znojmo - Přímětice "A"(19, 13, 14)
TJ Holubice C1:3LI Brno(-19, 21, -20, -20)
Sokol Brno - jih B0:3TJ Sokol Šlapanice u Brna B(-22, -21, -14)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav 28 23 1 1 3 76:22 2340:1966 72
2 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 28 17 6 0 5 70:34 2362:2149 63
3 VK Žabovřesky 28 18 3 2 5 69:33 2298:2058 62
4 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B 28 16 2 3 7 64:39 2361:2102 55
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 28 8 5 5 10 54:57 2352:2342 39
6 VK PFN Znojmo "A" 28 3 1 8 16 32:76 2215:2462 19
7 TJ Holubice 28 3 3 1 21 27:73 1992:2396 16
8 TJ TESLA BRNO z.s. 28 0 3 4 21 23:81 2030:2475 10
kalendář skupiny
Štěpán Říha. M: 602766605, E: riha@bts.cz
1. kolo
1 7. 10. 2023, 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - Sokol Brno - jih B 0:3 (-6,-16,-15)
2 7. 10. 2023, 10:00 TJ Holubice C - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-18,-13,-18)
3 7. 10. 2023, 10:00 VK Žabovřesky - LI Brno 0:3 (-22,-13,-18)
4 7. 10. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (21,12,21)
2. kolo
5 7. 10. 2023, 14:30 TJ TESLA BRNO z.s. - Sokol Brno - jih B 0:3 (-14,-20,-17)
6 7. 10. 2023, 13:00 TJ Holubice C - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-14,-16,-16)
7 7. 10. 2023, 13:00 VK Žabovřesky - LI Brno 2:3 (19,-19,-18,20,-7)
8 7. 10. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:1 (22,-16,23,19)
3. kolo
9 14. 10. 2023, 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VK Znojmo - Přímětice "A" 2:3 (-22,11,23,-17,-12)
10 14. 10. 2023, 10:00 LI Brno - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (22,19,20)
11 10. 12. 2023, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky 3:0 (18,15,19)
12 14. 10. 2023, 10:00 TJ Holubice C - Sokol Brno - jih B 2:3 (22,-19,-17,21,-12)
4. kolo
13 14. 10. 2023, 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:2 (-17,-18,22,23,13)
14 14. 10. 2023, 13:00 LI Brno - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (22,21,22)
15 10. 12. 2023, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky 3:1 (18,19,-23,24)
16 14. 10. 2023, 13:00 TJ Holubice C - Sokol Brno - jih B 1:3 (-22,-17,16,-15)
5. kolo
17 21. 10. 2023, 10:00 TJ Holubice C - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (22,29,22)
18 21. 10. 2023, 10:00 VK Žabovřesky - Sokol Brno - jih B 3:2 (21,15,-25,-19,12)
19 21. 10. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice u Brna B náhradní halaNádražní 5 Vyškov - Vyškov-Město 3:1 (19,-23,20,21)
20 21. 10. 2023, 09:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - LI Brno 0:3 (-15,-17,-21)
6. kolo
21 21. 10. 2023, 13:00 TJ Holubice C - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (20,18,21)
22 21. 10. 2023, 13:00 VK Žabovřesky - Sokol Brno - jih B 3:2 (-17,22,-16,14,9)
23 21. 10. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice u Brna B náhradní halaNádražní 5 Vyškov - Vyškov-Město 3:2 (22,-16,20,-22,13)
24 21. 10. 2023, 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - LI Brno 1:3 (-13,23,-20,-16)
7. kolo
25 2. 11. 2023, 20:00 TJ TESLA BRNO z.s. - LI Brno 1:3 (-19,24,-15,-23)
26 5. 11. 2023, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (19,22,13)
27 4. 11. 2023, 09:00 Sokol Brno - jih B - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (-23,-24,21,13,-11)
28 4. 11. 2023, 10:00 TJ Holubice C - VK Žabovřesky 0:3 (-15,-15,-16)
8. kolo
29 9. 11. 2023, 20:00 TJ TESLA BRNO z.s. - LI Brno 1:3 (-12,-18,30,-19)
30 5. 11. 2023, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (23,19,23)
31 4. 11. 2023, 13:00 Sokol Brno - jih B - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (17,-23,-19,12,-12)
32 4. 11. 2023, 13:00 TJ Holubice C - VK Žabovřesky 0:3 (-25,-14,-14)
9. kolo
33 11. 11. 2023, 10:00 VK Žabovřesky - TJ TESLA BRNO z.s. 3:1 (10,-16,11,19)
34 11. 11. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Holubice C 3:1 (21,-23,14,10)
35 11. 11. 2023, 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - Sokol Brno - jih B 2:3 (-20,-22,16,22,-11)
36 11. 11. 2023, 10:00 LI Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (-20,20,18,16)
10. kolo
37 11. 11. 2023, 13:00 VK Žabovřesky - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (19,17,19)
38 11. 11. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Holubice C 3:0 (23,23,16)
39 11. 11. 2023, 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - Sokol Brno - jih B 2:3 (-21,23,13,-21,-6)
40 11. 11. 2023, 13:00 LI Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (21,21,23)
11. kolo
41 25. 11. 2023, 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-14,-20,-14)
42 25. 11. 2023, 10:00 LI Brno - Sokol Brno - jih B 3:0 (24,12,23)
43 3. 2. 2024, 10:00 TJ Holubice C - VK Znojmo - Přímětice "A" 1:3 (-24,-19,25,-22)
44 25. 11. 2023, 10:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (19,-21,14,21)
12. kolo
45 25. 11. 2023, 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-23,-18,-17)
46 25. 11. 2023, 13:00 LI Brno - Sokol Brno - jih B 3:0 (21,22,17)
47 3. 2. 2024, 13:00 TJ Holubice C - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:2 (-25,-13,25,22,14)
48 25. 11. 2023, 13:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (15,17,21)
13. kolo
49 3. 12. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ TESLA BRNO z.s. 3:1 (18,16,-23,23)
50 2. 12. 2023, 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - VK Žabovřesky 0:3 (-21,-19,-25)
51 2. 12. 2023, 10:00 LI Brno - TJ Holubice C 3:0 (17,18,23)
52 3. 12. 2023, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Sokol Brno - jih B 2:3 (22,-18,-20,19,-13)
14. kolo
53 3. 12. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (20,21,18)
54 2. 12. 2023, 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - VK Žabovřesky 0:3 (-19,-19,-20)
55 2. 12. 2023, 13:00 LI Brno - TJ Holubice C 3:0 (15,18,22)
56 3. 12. 2023, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Sokol Brno - jih B 3:0 (21,13,13)
15. kolo
57 6. 1. 2024, 09:00 Sokol Brno - jih B - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (16,15,18)
58 7. 1. 2024, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Holubice C 3:0 (8,10,14)
59 6. 1. 2024, 10:00 LI Brno - VK Žabovřesky 3:0 (20,21,20)
60 6. 1. 2024, 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-23,-18,-15)
16. kolo
61 6. 1. 2024, 13:00 Sokol Brno - jih B - TJ TESLA BRNO z.s. 3:1 (-23,21,19,20)
62 7. 1. 2024, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Holubice C 3:1 (-21,19,23,12)
63 6. 1. 2024, 13:00 LI Brno - VK Žabovřesky 1:3 (-21,-12,19,-23)
64 6. 1. 2024, 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - VOLEJBAL VYŠKOV 1:3 (-21,20,-15,-25)
17. kolo
65 13. 1. 2024, 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ TESLA BRNO z.s. 2:3 (23,-19,-20,12,-14)
66 14. 1. 2024, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - LI Brno 3:0 (20,17,23)
67 9. 3. 2024, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (20,18,-19,17)
68 13. 1. 2024, 09:00 Sokol Brno - jih B - TJ Holubice C 3:0 (17,23,19)
18. kolo
69 13. 1. 2024, 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ TESLA BRNO z.s. 2:3 (-22,20,-16,19,-13)
70 14. 1. 2024, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - LI Brno 0:3 (-16,-22,-15)
71 9. 3. 2024, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (22,18,-23,21)
72 13. 1. 2024, 13:00 Sokol Brno - jih B - TJ Holubice C 3:0 (18,25,24)
19. kolo
73 20. 1. 2024, 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Holubice C 1:3 (22,-12,-17,-24)
74 20. 1. 2024, 09:00 Sokol Brno - jih B - VK Žabovřesky 2:3 (22,-22,-19,18,-10)
75 21. 1. 2024, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (-27,15,-19,23,-13)
76 20. 1. 2024, 10:00 LI Brno - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (15,16,16)
20. kolo
77 20. 1. 2024, 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Holubice C 2:3 (20,25,-30,-23,-12)
78 20. 1. 2024, 13:00 Sokol Brno - jih B - VK Žabovřesky 1:3 (16,-19,-20,-22)
79 21. 1. 2024, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-16,-19,-17)
80 20. 1. 2024, 13:00 LI Brno - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (15,14,20)
21. kolo
81 27. 1. 2024, 10:00 LI Brno - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (12,19,18)
82 27. 1. 2024, 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (20,25,21)
83 27. 1. 2024, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Sokol Brno - jih B 3:0 (18,16,16)
84 9. 12. 2023, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Holubice C 3:0 (14,19,18)
22. kolo
85 27. 1. 2024, 13:00 LI Brno - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (18,21,16)
86 27. 1. 2024, 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (17,-14,-24,-23)
87 27. 1. 2024, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Sokol Brno - jih B 3:1 (16,18,-23,22)
88 9. 12. 2023, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Holubice C 3:0 (17,15,15)
23. kolo
89 17. 2. 2024, 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VK Žabovřesky 0:3 (-22,-18,-19)
90 17. 2. 2024, 10:00 TJ Holubice C - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-15,-18,-18)
91 16. 3. 2024, 09:00 Sokol Brno - jih B - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (17,20,21)
92 18. 2. 2024, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - LI Brno 3:1 (18,22,-23,22)
24. kolo
93 17. 2. 2024, 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VK Žabovřesky 0:3 (-23,-23,-18)
94 17. 2. 2024, 13:00 TJ Holubice C - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-17,-17,-20)
95 16. 3. 2024, 13:00 Sokol Brno - jih B - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:2 (18,-17,-24,18,14)
96 18. 2. 2024, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - LI Brno 3:2 (21,-23,-23,26,5)
25. kolo
97 25. 2. 2024, 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (19,22,17)
98 24. 2. 2024, 09:00 Sokol Brno - jih B - LI Brno 1:3 (-22,-19,18,-22)
99 24. 2. 2024, 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Holubice C 3:1 (31,20,-24,20)
100 24. 2. 2024, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Žabovřesky 3:1 (10,19,-16,18)
26. kolo
101 25. 2. 2024, 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ TESLA BRNO z.s. 3:2 (20,-27,-20,16,5)
102 24. 2. 2024, 13:00 Sokol Brno - jih B - LI Brno 1:3 (21,-19,-18,-14)
103 24. 2. 2024, 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Holubice C 2:3 (21,-21,17,-22,-13)
104 24. 2. 2024, 14:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Žabovřesky 3:2 (17,-23,18,-21,15)
27. kolo
105 2. 3. 2024, 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-16,-21,-21)
106 2. 3. 2024, 10:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (22,18,18)
107 2. 3. 2024, 10:00 TJ Holubice C - LI Brno 1:3 (-18,-24,22,-16)
108 10. 1. 2024, 19:45 Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Šlapanice u Brna B hraje se ZŠ Šlapanice 1:3 (-16,21,-20,-12)
28. kolo
109 2. 3. 2024, 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (26,24,-21,-20,-11)
110 2. 3. 2024, 13:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (19,13,14)
111 2. 3. 2024, 13:00 TJ Holubice C - LI Brno 1:3 (-19,21,-20,-20)
112 17. 1. 2024, 19:45 Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Šlapanice u Brna B hraje se ZŠ Šlapanice 0:3 (-22,-21,-14)
© ČVS 2015-2018