Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | START B6, z.s. | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 30:7 | 878:686 | 27 | |
2 | Orel jednota Pozořice | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 28:11 | 895:779 | 25 | |
3 | Slovácký sportovní klub Břeclav | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 19:9 | 613:551 | 17 | |
4 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 16:19 | 755:714 | 14 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 10 | 2 | 2 | 0 | 6 | 14:23 | 737:851 | 10 | |
6 | Volejbalové sdružení Drásov | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 9:25 | 682:790 | 7 | |
7 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | 10 | 0 | 0 | 2 | 8 | 8:30 | 711:900 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29. 8. 2020, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | . | |||
2 | 29. 8. 2020, 10:00 | Start B6 | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | 3:0 (15,12,26) | ||
3 | 29. 8. 2020, 10:00 | VS Drásov | - | Šlapanice C | 1:3 (23,-21,-20,-16) | ||
4 | 29. 8. 2020, 10:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 0:3 (-20,-13,-23) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 29. 8. 2020, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | . | |||
6 | 29. 8. 2020, 13:00 | Start B6 | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | 3:0 (14,21,15) | ||
7 | 29. 8. 2020, 13:00 | VS Drásov | - | Šlapanice C | 0:3 (-22,-22,-17) | ||
8 | 29. 8. 2020, 13:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 0:3 (-12,-20,-17) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 5. 9. 2020, 10:00 | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . | |||
10 | 5. 9. 2020, 10:00 | Šlapanice C | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | 3:2 (-21,-21,23,20,11) | ||
11 | 5. 9. 2020, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | VS Drásov | 3:0 (24,15,12) | ||
12 | 6. 9. 2020, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Start B6 | 2:3 (-22,22,23,-16,-13) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 5. 9. 2020, 13:00 | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . | |||
14 | 5. 9. 2020, 13:00 | Šlapanice C | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | 3:2 (21,-21,-18,26,12) | ||
15 | 5. 9. 2020, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | VS Drásov | 3:0 (14,22,12) | ||
16 | 6. 9. 2020, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Start B6 | 2:3 (24,-19,22,-20,-15) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 12. 9. 2020, 10:00 | Start B6 | - | . | |||
18 | 12. 9. 2020, 10:00 | VS Drásov | - | Orel jednota Pozořice | 2:3 (-23,14,24,-19,-12) | ||
19 | 12. 9. 2020, 10:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | 1:3 (-15,23,-21,-14) | ||
20 | 12. 9. 2020, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Šlapanice C | 3:0 (23,11,10) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 12. 9. 2020, 13:00 | Start B6 | - | . | |||
22 | 12. 9. 2020, 13:00 | VS Drásov | - | Orel jednota Pozořice | 0:3 (-21,-25,-20) | ||
23 | 12. 9. 2020, 13:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | 1:3 (23,-10,-15,-18) | ||
24 | 12. 9. 2020, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Šlapanice C | 3:0 (20,22,18) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 19. 9. 2020, 10:00 | - | Šlapanice C | . | |||
26 | 19. 9. 2020, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 0:3 (-21,-16,-21) | ||
27 | 20. 9. 2020, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | 3:1 (13,-23,19,15) | ||
28 | 19. 9. 2020, 10:00 | Start B6 | - | VS Drásov | 3:0 (16,11,19) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 19. 9. 2020, 13:00 | - | Šlapanice C | . | |||
30 | 19. 9. 2020, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 3:2 (-18,11,-21,15,5) | ||
31 | 20. 9. 2020, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | 3:0 (17,9,16) | ||
32 | 19. 9. 2020, 13:00 | Start B6 | - | VS Drásov | 3:0 (16,19,21) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 26. 9. 2020, 10:00 | VS Drásov | - | . | |||
34 | 23. 5. 2021, 10:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | Start B6 | Musil J. | ||
36 | 27. 3. 2021, 10:00 | Šlapanice C | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | Kobylka B. |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 26. 9. 2020, 13:00 | VS Drásov | - | . | |||
38 | 23. 5. 2021, 13:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | Start B6 | Musil J. | ||
40 | 27. 3. 2021, 13:00 | Šlapanice C | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | Kobylka B. |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 3. 10. 2020, 10:00 | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | . | |||
42 | 4. 10. 2020, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Šlapanice C | 3:0 (16,16,18) | ||
43 | 3. 10. 2020, 10:00 | Start B6 | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 3:2 (17,24,-23,-16,9) | ||
44 | 3. 10. 2020, 10:00 | VS Drásov | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | 3:1 (15,-17,20,18) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 3. 10. 2020, 13:00 | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | . | |||
46 | 4. 10. 2020, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Šlapanice C | 3:1 (-23,17,21,15) | ||
47 | 3. 10. 2020, 13:00 | Start B6 | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 3:0 (19,23,15) | ||
48 | 3. 10. 2020, 13:00 | VS Drásov | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | 3:0 (22,16,20) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 10. 10. 2020, 10:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | . | |||
50 | 1. 5. 2021, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VS Drásov | Cásková J. | ||
51 | 10. 10. 2020, 09:00 | Šlapanice C | - | Start B6 | 0:3 (-11,-16,-19) | ||
52 | 10. 10. 2020, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Orel jednota Pozořice | 0:3 (-16,-20,-25) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 10. 10. 2020, 13:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | . | |||
54 | 1. 5. 2021, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VS Drásov | Cásková J. | ||
55 | 10. 10. 2020, 13:00 | Šlapanice C | - | Start B6 | 1:3 (-13,-17,22,-17) | ||
56 | 10. 10. 2020, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Orel jednota Pozořice | 1:3 (-19,-23,11,-15) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 8. 5. 2021, 10:00 | - | Orel jednota Pozořice | . | |||
58 | 8. 5. 2021, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Start B6 | . | ||
59 | 8. 5. 2021, 10:00 | Šlapanice C | - | VS Drásov | . | ||
60 | 8. 5. 2021, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 8. 5. 2021, 13:00 | - | Orel jednota Pozořice | . | |||
62 | 8. 5. 2021, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Start B6 | . | ||
63 | 8. 5. 2021, 13:00 | Šlapanice C | - | VS Drásov | . | ||
64 | 8. 5. 2021, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 15. 5. 2021, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | . | |||
66 | 15. 5. 2021, 10:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | Šlapanice C | . | ||
67 | 15. 5. 2021, 10:00 | VS Drásov | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | . | ||
68 | 15. 5. 2021, 10:00 | Start B6 | - | Orel jednota Pozořice | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
69 | 15. 5. 2021, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | . | |||
70 | 15. 5. 2021, 13:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | Šlapanice C | . | ||
71 | 15. 5. 2021, 13:00 | VS Drásov | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | . | ||
72 | 15. 5. 2021, 13:00 | Start B6 | - | Orel jednota Pozořice | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 22. 5. 2021, 10:00 | - | Start B6 | . | |||
75 | 22. 5. 2021, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | . | ||
76 | 22. 5. 2021, 10:00 | Šlapanice C | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 22. 5. 2021, 13:00 | - | Start B6 | . | |||
79 | 22. 5. 2021, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | . | ||
80 | 22. 5. 2021, 13:00 | Šlapanice C | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 29. 5. 2021, 10:00 | Šlapanice C | - | . | |||
82 | 29. 5. 2021, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | . | ||
83 | 29. 5. 2021, 10:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
84 | 29. 5. 2021, 10:00 | VS Drásov | - | Start B6 | . |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 29. 5. 2021, 13:00 | Šlapanice C | - | . | |||
86 | 29. 5. 2021, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | . | ||
87 | 29. 5. 2021, 13:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
88 | 29. 5. 2021, 13:00 | VS Drásov | - | Start B6 | . |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
89 | 5. 6. 2021, 10:00 | - | VS Drásov | . | |||
90 | 5. 6. 2021, 10:00 | Start B6 | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | . | ||
91 | 6. 6. 2021, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . | ||
92 | 5. 6. 2021, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Šlapanice C | . |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | 5. 6. 2021, 13:00 | - | VS Drásov | . | |||
94 | 5. 6. 2021, 13:00 | Start B6 | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | . | ||
95 | 6. 6. 2021, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . | ||
96 | 5. 6. 2021, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | Šlapanice C | . |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 12. 6. 2021, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | . | |||
98 | 12. 6. 2021, 10:00 | Šlapanice C | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
99 | 12. 6. 2021, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Start B6 | . | ||
100 | 12. 6. 2021, 10:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | VS Drásov | . |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 12. 6. 2021, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | - | . | |||
102 | 12. 6. 2021, 13:00 | Šlapanice C | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
103 | 12. 6. 2021, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Start B6 | . | ||
104 | 12. 6. 2021, 13:00 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | - | VS Drásov | . |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | 19. 6. 2021, 10:00 | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | . | |||
106 | 19. 6. 2021, 10:00 | VS Drásov | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . | ||
107 | 19. 6. 2021, 10:00 | Start B6 | - | Šlapanice C | . | ||
108 | 20. 6. 2021, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | . |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | 19. 6. 2021, 13:00 | - | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | . | |||
110 | 19. 6. 2021, 13:00 | VS Drásov | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . | ||
111 | 19. 6. 2021, 13:00 | Start B6 | - | Šlapanice C | . | ||
112 | 20. 6. 2021, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | . |