JM - krajský přebor žen 1.třídy

1. kolo
ŠSK při Gymnáziu Šlapanice-VK PNF Znojmo - Přímětice
TJ Sokol Jehnice-TJ Sokol Újezd u Brna
VK Křenovice-Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna
TJ JUNIOR Brno-Lokomotiva Fosfa Břeclav
Příští kolo
ŠSK při Gymnáziu Šlapanice-VK PNF Znojmo - PříměticeSO8.10.13:00
TJ Sokol Jehnice-TJ Sokol Újezd u BrnaSO8.10.13:00
VK Křenovice-Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u BrnaSO8.10.13:00
TJ JUNIOR Brno-Lokomotiva Fosfa BřeclavSO8.10.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Sokol Jehnice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 VTK Křenovice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 TJ JUNIOR Brno, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Lokomotiva Fosfa Břeclav 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK PNF Znojmo - Přímětice Všetečka K.
2 8. 10. 2022, 09:00 TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Újezd u Brna Řezáč M.
3 8. 10. 2022, 10:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Kobylka B.
4 8. 10. 2022, 09:00 TJ JUNIOR Brno - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
2. kolo
5 8. 10. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK PNF Znojmo - Přímětice Všetečka K.
6 8. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Újezd u Brna Řezáč M.
7 8. 10. 2022, 13:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Kobylka B.
8 8. 10. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
3. kolo
9 15. 10. 2022, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
10 15. 10. 2022, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ JUNIOR Brno .
11 15. 10. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice .
12 15. 10. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Jehnice .
4. kolo
13 15. 10. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
14 15. 10. 2022, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ JUNIOR Brno .
15 15. 10. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice .
16 15. 10. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Jehnice .
5. kolo
17 22. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Jehnice - VK PNF Znojmo - Přímětice .
18 22. 10. 2022, 10:00 VK Křenovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
19 22. 10. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Újezd u Brna .
20 22. 10. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
6. kolo
21 22. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VK PNF Znojmo - Přímětice .
22 22. 10. 2022, 13:00 VK Křenovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
23 22. 10. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Újezd u Brna .
24 22. 10. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
7. kolo
25 5. 11. 2022, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
26 5. 11. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
27 5. 11. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno .
28 5. 11. 2022, 09:00 TJ Sokol Jehnice - VK Křenovice .
8. kolo
29 5. 11. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
30 5. 11. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
31 5. 11. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno .
32 5. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VK Křenovice .
9. kolo
33 12. 11. 2022, 09:00 VK Křenovice - VK PNF Znojmo - Přímětice .
34 12. 11. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice .
35 12. 11. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
36 12. 11. 2022, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Újezd u Brna .
10. kolo
37 12. 11. 2022, 12:00 VK Křenovice - VK PNF Znojmo - Přímětice .
38 12. 11. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice .
39 12. 11. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
40 12. 11. 2022, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Újezd u Brna .
11. kolo
41 26. 11. 2022, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Újezd u Brna .
42 26. 11. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
43 26. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
44 26. 11. 2022, 10:00 VK Křenovice - TJ JUNIOR Brno .
12. kolo
45 26. 11. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Újezd u Brna .
46 26. 11. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
47 26. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
48 26. 11. 2022, 13:00 VK Křenovice - TJ JUNIOR Brno .
13. kolo
49 3. 12. 2022, 09:00 TJ JUNIOR Brno - VK PNF Znojmo - Přímětice .
50 4. 12. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Křenovice .
51 3. 12. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Jehnice .
52 3. 12. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
14. kolo
53 3. 12. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK PNF Znojmo - Přímětice .
54 4. 12. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Křenovice .
55 3. 12. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Jehnice .
56 3. 12. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
15. kolo
57 7. 1. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
58 7. 1. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice .
59 7. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK Křenovice .
60 7. 1. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno .
16. kolo
61 7. 1. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
62 7. 1. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice .
63 7. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK Křenovice .
64 7. 1. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno .
17. kolo
65 14. 1. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK PNF Znojmo - Přímětice .
66 14. 1. 2023, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
67 14. 1. 2023, 10:00 VK Křenovice - TJ Sokol Újezd u Brna .
68 14. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
18. kolo
69 14. 1. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK PNF Znojmo - Přímětice .
70 14. 1. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
71 14. 1. 2023, 13:00 VK Křenovice - TJ Sokol Újezd u Brna .
72 14. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
19. kolo
73 21. 1. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Jehnice .
74 21. 1. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice .
75 21. 1. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno .
76 21. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
20. kolo
77 21. 1. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Jehnice .
78 21. 1. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice .
79 21. 1. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno .
80 21. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
21. kolo
81 28. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
82 28. 1. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna .
83 28. 1. 2023, 09:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
84 28. 1. 2023, 10:00 VK Křenovice - TJ Sokol Jehnice .
22. kolo
85 28. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
86 28. 1. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna .
87 28. 1. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
88 28. 1. 2023, 13:00 VK Křenovice - TJ Sokol Jehnice .
23. kolo
89 11. 2. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - VK Křenovice .
90 11. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno .
91 11. 2. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
92 11. 2. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
24. kolo
93 11. 2. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - VK Křenovice .
94 11. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno .
95 11. 2. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
96 11. 2. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
25. kolo
97 18. 2. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
98 18. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
99 18. 2. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice .
100 18. 2. 2023, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice .
26. kolo
101 18. 2. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
102 18. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
103 18. 2. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice .
104 18. 2. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice .
27. kolo
105 25. 2. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ JUNIOR Brno .
106 25. 2. 2023, 10:00 VK Křenovice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
107 25. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
108 25. 2. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna .
28. kolo
109 25. 2. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ JUNIOR Brno .
110 25. 2. 2023, 13:00 VK Křenovice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
111 25. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
112 25. 2. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna .
© ČVS 2015-2018