JM - krajský přebor žen 1.třídy

20. kolo
VK PNF Znojmo - Přímětice2:3TJ Sokol Jehnice(-21, 15, -22, 12, -14)
ŠSK při Gymnáziu Šlapanice3:2VK Křenovice(-22, -16, 20, 18, 8)
TJ Sokol Újezd u Brna3:1TJ JUNIOR Brno(17, -24, 24, 17)
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna3:0Lokomotiva Fosfa Břeclav(23, 23, 23)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna-VK PNF Znojmo - PříměticeSO28.1.10:00
Lokomotiva Fosfa Břeclav-TJ Sokol Újezd u BrnaSO28.1.11:00
TJ JUNIOR Brno-ŠSK při Gymnáziu ŠlapaniceSO28.1.9:00
VK Křenovice-TJ Sokol JehniceSO28.1.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Lokomotiva Fosfa Břeclav 18 17 0 0 1 51:7 1422:1019 51
2 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 20 15 2 0 3 52:18 1643:1337 49
3 TJ JUNIOR Brno, z.s. 20 9 1 2 8 40:37 1675:1668 31
4 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 18 9 1 1 7 34:30 1395:1356 30
5 Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 20 5 1 2 12 26:48 1490:1632 19
6 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 16 4 2 2 8 26:35 1216:1303 18
7 VTK Křenovice, z.s. 20 3 1 2 14 20:51 1330:1625 13
8 TJ Sokol Jehnice 16 2 2 1 11 18:41 1130:1361 11
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:0 (13,12,18)
2 8. 10. 2022, 09:00 TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Újezd u Brna 0:3 (-11,-16,-20)
3 8. 10. 2022, 10:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-19,-12,-14)
4 8. 10. 2022, 09:00 TJ JUNIOR Brno - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (23,-22,-23,-20)
2. kolo
5 8. 10. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:1 (20,-19,9,20)
6 8. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Újezd u Brna 1:3 (14,-13,-23,-20)
7 8. 10. 2022, 13:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-17,-14,-8)
8 8. 10. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (-21,-22,20,-18)
3. kolo
9 15. 10. 2022, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-19,-6,-19)
10 15. 10. 2022, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ JUNIOR Brno 3:1 (13,-18,9,14)
11 10. 12. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice 3:0 (18,18,21)
12 15. 10. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Jehnice 3:0 (12,12,20)
4. kolo
13 15. 10. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-16,-15,-22)
14 15. 10. 2022, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ JUNIOR Brno 3:2 (-17,20,14,-21,7)
15 10. 12. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice 3:1 (20,-23,25,9)
16 15. 10. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Jehnice 3:2 (-24,-23,15,17,3)
5. kolo
17 22. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Jehnice - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:1 (-23,22,20,16)
18 22. 10. 2022, 10:00 VK Křenovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:0 (12,22,19)
19 22. 10. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (17,19,21)
20 22. 10. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (23,14,18)
6. kolo
21 22. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VK PNF Znojmo - Přímětice 1:3 (18,-18,-17,-15)
22 22. 10. 2022, 13:00 VK Křenovice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 0:3 (-17,-23,-13)
23 22. 10. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Újezd u Brna 3:1 (21,16,-19,17)
24 22. 10. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:1 (26,-19,20,19)
7. kolo
25 5. 11. 2022, 09:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-21,-22,-18)
26 5. 11. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-18,-16,-8)
27 5. 11. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno 0:3 (-15,-14,-30)
28 5. 11. 2022, 09:00 TJ Sokol Jehnice - VK Křenovice 3:0 (20,18,23)
8. kolo
29 5. 11. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (-11,18,-25,-16)
30 5. 11. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-16,-14,-17)
31 5. 11. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno 1:3 (-19,-17,23,-19)
32 5. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VK Křenovice 0:3 (-17,-9,-21)
9. kolo
33 12. 11. 2022, 09:00 VK Křenovice - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:1 (20,-25,21,20)
34 12. 11. 2022, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice 3:1 (13,-22,21,22)
35 4. 2. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice Obr P.
36 12. 11. 2022, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (24,11,17)
10. kolo
37 12. 11. 2022, 12:00 VK Křenovice - VK PNF Znojmo - Přímětice 1:3 (-15,-13,19,-19)
38 12. 11. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice 3:1 (13,20,-23,19)
39 4. 2. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice Obr P.
40 12. 11. 2022, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Újezd u Brna 3:2 (19,17,-20,-23,10)
11. kolo
41 26. 11. 2022, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Újezd u Brna 3:1 (21,20,-18,23)
42 26. 11. 2022, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (21,-15,-14,-14)
43 26. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-17,-23,-17)
44 26. 11. 2022, 10:00 VK Křenovice - TJ JUNIOR Brno 1:3 (19,-10,-20,-18)
12. kolo
45 26. 11. 2022, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (13,24,26)
46 26. 11. 2022, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-17,-23,-15)
47 26. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-19,-18,-18)
48 26. 11. 2022, 13:00 VK Křenovice - TJ JUNIOR Brno 2:3 (21,-16,20,-22,-11)
13. kolo
49 3. 12. 2022, 09:00 TJ JUNIOR Brno - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:0 (28,21,20)
50 4. 12. 2022, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Křenovice 3:0 (16,15,15)
51 3. 12. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Jehnice 3:0 (17,18,17)
52 3. 12. 2022, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:0 (14,16,17)
14. kolo
53 3. 12. 2022, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:0 (18,21,20)
54 4. 12. 2022, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Křenovice 3:0 (10,15,8)
55 3. 12. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - TJ Sokol Jehnice 3:0 (11,23,21)
56 3. 12. 2022, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:1 (25,20,-16,15)
15. kolo
57 7. 1. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:1 (11,4,-24,16)
58 25. 3. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice Hirsch R.
59 7. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK Křenovice 3:1 (18,15,-21,20)
60 7. 1. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno 3:1 (20,-12,10,9)
16. kolo
61 7. 1. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice 3:2 (13,-23,15,-22,6)
62 25. 3. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice Hirsch R.
63 7. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK Křenovice 3:0 (19,14,13)
64 7. 1. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno 3:0 (11,24,18)
17. kolo
65 14. 1. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:0 (14,15,9)
66 14. 1. 2023, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (-17,19,-23,-20)
67 14. 1. 2023, 10:00 VK Křenovice - TJ Sokol Újezd u Brna 0:3 (-17,-19,-21)
68 4. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
18. kolo
69 14. 1. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK PNF Znojmo - Přímětice 3:0 (10,11,9)
70 14. 1. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-18,-18,-24)
71 14. 1. 2023, 13:00 VK Křenovice - TJ Sokol Újezd u Brna 0:3 (-19,-10,-13)
72 4. 3. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
19. kolo
73 21. 1. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Jehnice 2:3 (21,-16,21,-21,-9)
74 21. 1. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice 2:3 (-20,18,21,-14,-10)
75 21. 1. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno 3:2 (-23,20,-25,23,7)
76 21. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-15,-23,-23)
20. kolo
77 21. 1. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Jehnice 2:3 (-21,15,-22,12,-14)
78 21. 1. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice 3:2 (-22,-16,20,18,8)
79 21. 1. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno 3:1 (17,-24,24,17)
80 21. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav 3:0 (23,23,23)
21. kolo
81 28. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice Mach R.
82 28. 1. 2023, 11:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna Hirsch R.
83 28. 1. 2023, 09:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice Všetečka P.
84 28. 1. 2023, 09:00 VK Křenovice - TJ Sokol Jehnice Kobylka B.
22. kolo
85 28. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice Mach R.
86 28. 1. 2023, 14:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Újezd u Brna Hirsch R.
87 28. 1. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice Všetečka P.
88 28. 1. 2023, 12:00 VK Křenovice - TJ Sokol Jehnice Kobylka B.
23. kolo
89 11. 2. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - VK Křenovice .
90 11. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno .
91 11. 2. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
92 11. 2. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
24. kolo
93 11. 2. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - VK Křenovice .
94 11. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno .
95 11. 2. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
96 11. 2. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
25. kolo
97 18. 2. 2023, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
98 18. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
99 18. 2. 2023, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice .
100 18. 2. 2023, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice .
26. kolo
101 18. 2. 2023, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK PNF Znojmo - Přímětice .
102 18. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - ŠSK při Gymnáziu Šlapanice .
103 18. 2. 2023, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ Sokol Jehnice .
104 18. 2. 2023, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice .
27. kolo
105 25. 2. 2023, 10:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ JUNIOR Brno .
106 25. 2. 2023, 10:00 VK Křenovice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
107 25. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
108 25. 2. 2023, 10:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna .
28. kolo
109 25. 2. 2023, 13:00 VK PNF Znojmo - Přímětice - TJ JUNIOR Brno .
110 25. 2. 2023, 13:00 VK Křenovice - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
111 25. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
112 25. 2. 2023, 13:00 ŠSK při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna .
© ČVS 2015-2018