Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

JM - krajský přebor žen 2.třídy

1. kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-
Tělocvičná jednota Sokol Hodonín-Orel jednota Brno - Obřany
Orel jednota Pozořice-Žabovřesky
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.-DDM Kuřim
Příští kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-NE2.10.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Hodonín-Orel jednota Brno - ObřanyNE2.10.13:00
Orel jednota Pozořice-ŽabovřeskyNE2.10.13:00
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.-DDM KuřimNE8.1.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Orel jednota Pozořice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 DDM HIPPO Kuřim 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Žabovřesky 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Orel jednota Brno - Obřany 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: David Weiser, M: 728 622 735, E: d.weiser@seznam.cz
1. kolo
1 2. 10. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - .
2 2. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany .
3 2. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Pozořice - Žabovřesky .
4 8. 1. 2023, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - DDM Kuřim .
2. kolo
5 2. 10. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - .
6 2. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany .
7 2. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Pozořice - Žabovřesky .
8 8. 1. 2023, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - DDM Kuřim .
3. kolo
9 9. 10. 2022, 10:00 - DDM Kuřim .
10 9. 10. 2022, 10:00 Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
11 9. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Pozořice .
12 9. 10. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
4. kolo
13 9. 10. 2022, 13:00 - DDM Kuřim .
14 9. 10. 2022, 13:00 Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
15 9. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Pozořice .
16 9. 10. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
5. kolo
17 16. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - .
18 16. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
19 16. 10. 2022, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
20 16. 10. 2022, 10:00 DDM Kuřim - Žabovřesky .
6. kolo
21 16. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - .
22 16. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
23 16. 10. 2022, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
24 16. 10. 2022, 13:00 DDM Kuřim - Žabovřesky .
7. kolo
25 23. 10. 2022, 10:00 - Žabovřesky .
26 23. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - DDM Kuřim .
27 23. 10. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
28 23. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Pozořice .
8. kolo
29 23. 10. 2022, 13:00 - Žabovřesky .
30 23. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - DDM Kuřim .
31 23. 10. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
32 23. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Pozořice .
9. kolo
33 6. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Pozořice - .
34 6. 11. 2022, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
35 6. 11. 2022, 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
36 6. 11. 2022, 10:00 Žabovřesky - Orel jednota Brno - Obřany .
10. kolo
37 6. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Pozořice - .
38 6. 11. 2022, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
39 6. 11. 2022, 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
40 6. 11. 2022, 13:00 Žabovřesky - Orel jednota Brno - Obřany .
11. kolo
41 13. 11. 2022, 10:00 - Orel jednota Brno - Obřany .
42 13. 11. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabovřesky .
43 13. 11. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - DDM Kuřim .
44 13. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
12. kolo
45 13. 11. 2022, 13:00 - Orel jednota Brno - Obřany .
46 13. 11. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabovřesky .
47 13. 11. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - DDM Kuřim .
48 13. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
13. kolo
49 20. 11. 2022, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - .
50 20. 11. 2022, 10:00 DDM Kuřim - Orel jednota Pozořice .
51 20. 11. 2022, 10:00 Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
52 20. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
14. kolo
53 20. 11. 2022, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - .
54 20. 11. 2022, 13:00 DDM Kuřim - Orel jednota Pozořice .
55 20. 11. 2022, 13:00 Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
56 20. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
15. kolo
57 8. 1. 2023, 10:00 - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
58 8. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
59 8. 1. 2023, 10:00 Žabovřesky - Orel jednota Pozořice .
60 2. 10. 2022, 10:00 DDM Kuřim - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
16. kolo
61 8. 1. 2023, 13:00 - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
62 8. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
63 8. 1. 2023, 13:00 Žabovřesky - Orel jednota Pozořice .
64 2. 10. 2022, 13:00 DDM Kuřim - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
17. kolo
65 15. 1. 2023, 10:00 DDM Kuřim - .
66 15. 1. 2023, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabovřesky .
67 15. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Pozořice - Orel jednota Brno - Obřany .
68 15. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
18. kolo
69 15. 1. 2023, 13:00 DDM Kuřim - .
70 15. 1. 2023, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabovřesky .
71 15. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Pozořice - Orel jednota Brno - Obřany .
72 15. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
19. kolo
73 22. 1. 2023, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
74 22. 1. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice .
75 22. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
76 22. 1. 2023, 10:00 Žabovřesky - DDM Kuřim .
20. kolo
77 22. 1. 2023, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
78 22. 1. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice .
79 22. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
80 22. 1. 2023, 13:00 Žabovřesky - DDM Kuřim .
21. kolo
81 29. 1. 2023, 10:00 Žabovřesky - .
82 29. 1. 2023, 10:00 DDM Kuřim - Orel jednota Brno - Obřany .
83 29. 1. 2023, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
84 29. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
22. kolo
85 29. 1. 2023, 13:00 Žabovřesky - .
86 29. 1. 2023, 13:00 DDM Kuřim - Orel jednota Brno - Obřany .
87 29. 1. 2023, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
88 29. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
23. kolo
89 12. 2. 2023, 10:00 - Orel jednota Pozořice .
90 12. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
91 12. 2. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - DDM Kuřim .
92 12. 2. 2023, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabovřesky .
24. kolo
93 12. 2. 2023, 13:00 - Orel jednota Pozořice .
94 12. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
95 12. 2. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - DDM Kuřim .
96 12. 2. 2023, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabovřesky .
25. kolo
97 19. 2. 2023, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - .
98 19. 2. 2023, 10:00 Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
99 19. 2. 2023, 10:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
100 19. 2. 2023, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Pozořice .
26. kolo
101 19. 2. 2023, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - .
102 19. 2. 2023, 13:00 Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
103 19. 2. 2023, 13:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
104 19. 2. 2023, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Pozořice .
27. kolo
105 26. 2. 2023, 10:00 - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
106 26. 2. 2023, 10:00 Orel jednota Pozořice - DDM Kuřim .
107 26. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Žabovřesky .
108 26. 2. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
28. kolo
109 26. 2. 2023, 13:00 - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
110 26. 2. 2023, 13:00 Orel jednota Pozořice - DDM Kuřim .
111 26. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Žabovřesky .
112 26. 2. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
© ČVS 2015-2018