JM - krajský přebor žen 2.třídy

14. kolo
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.-
DDM Kuřim0:3Orel jednota Pozořice(-21, -14, -23)
Žabovřesky2:3Tělocvičná jednota Sokol Hodonín(24, 21, -14, -24, -8)
Orel jednota Brno - Obřany3:0VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.(15, 16, 23)
Příští kolo
-VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.NE8.1.10:00
Orel jednota Brno - Obřany-Tělocvičná jednota Sokol HodonínNE8.1.10:00
Žabovřesky-Orel jednota PozořiceNE8.1.10:00
DDM Kuřim0:3Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.NE2.10.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 12 8 1 2 1 32:15 1051:941 28
2 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12 7 1 1 3 28:19 1074:968 24
3 Orel jednota Brno - Obřany 12 6 1 0 5 24:18 916:865 20
4 Žabovřesky 10 4 3 1 2 24:17 879:844 19
5 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 12 3 0 3 6 18:28 969:1017 12
6 Orel jednota Pozořice 12 2 1 2 7 15:30 900:1024 10
7 DDM HIPPO Kuřim 10 1 2 0 7 11:25 679:809 7
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: David Weiser, M: 728 622 735, E: d.weiser@seznam.cz
1. kolo
1 2. 10. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - .
2 22. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (15,20,15)
3 2. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Pozořice - Žabovřesky 2:3 (21,-18,21,-21,-7)
4 8. 1. 2023, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - DDM Kuřim .
2. kolo
5 2. 10. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - .
6 22. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (-20,-18,13,21,-9)
7 2. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Pozořice - Žabovřesky 0:3 (-22,-10,-18)
8 8. 1. 2023, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - DDM Kuřim .
3. kolo
9 9. 10. 2022, 10:00 - DDM Kuřim .
10 9. 10. 2022, 10:00 Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:2 (-14,20,-23,19,11)
11 9. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Pozořice 1:3 (-17,-21,17,-16)
12 9. 10. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 1:3 (11,-24,-18,-24)
4. kolo
13 9. 10. 2022, 13:00 - DDM Kuřim .
14 9. 10. 2022, 13:00 Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:0 (20,18,19)
15 9. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Pozořice 3:0 (23,24,24)
16 9. 10. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 0:3 (-20,-19,-22)
5. kolo
17 16. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - .
18 16. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-19,-20,-21)
19 16. 10. 2022, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (17,20,23)
20 11. 12. 2022, 10:00 DDM Kuřim - Žabovřesky Všetečka K.
6. kolo
21 16. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - .
22 16. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-14,-21,-16)
23 16. 10. 2022, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (19,-23,11,18)
24 11. 12. 2022, 13:00 DDM Kuřim - Žabovřesky Všetečka K.
7. kolo
25 23. 10. 2022, 10:00 - Žabovřesky .
26 23. 10. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - DDM Kuřim 3:1 (13,18,-19,14)
27 23. 10. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:1 (9,21,-21,26)
28 23. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Pozořice 3:1 (-20,15,23,17)
8. kolo
29 23. 10. 2022, 13:00 - Žabovřesky .
30 23. 10. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - DDM Kuřim 3:0 (13,14,11)
31 23. 10. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1:3 (-23,23,-18,-16)
32 23. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Pozořice 2:3 (20,15,-21,-21,-13)
9. kolo
33 6. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Pozořice - .
34 6. 11. 2022, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 3:1 (-23,13,17,10)
35 6. 11. 2022, 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:2 (-18,22,17,-19,10)
36 6. 11. 2022, 10:00 Žabovřesky - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (22,-20,24,12)
10. kolo
37 6. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Pozořice - .
38 6. 11. 2022, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 1:3 (27,-16,-22,-23)
39 6. 11. 2022, 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:2 (-16,16,-19,16,10)
40 6. 11. 2022, 13:00 Žabovřesky - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-15,-9,-18)
11. kolo
41 13. 11. 2022, 10:00 - Orel jednota Brno - Obřany .
42 13. 11. 2022, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabovřesky 2:3 (-21,22,25,-14,-13)
43 13. 11. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - DDM Kuřim 3:0 (14,15,17)
44 13. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (18,-25,-17,19,-6)
12. kolo
45 13. 11. 2022, 13:00 - Orel jednota Brno - Obřany .
46 13. 11. 2022, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabovřesky 1:3 (-22,-24,23,-13)
47 13. 11. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - DDM Kuřim 3:0 (17,23,15)
48 13. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1:3 (-16,24,-14,-21)
13. kolo
49 20. 11. 2022, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - .
50 20. 11. 2022, 10:00 DDM Kuřim - Orel jednota Pozořice 3:0 (16,14,20)
51 20. 11. 2022, 10:00 Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 1:3 (-17,13,-16,-16)
52 20. 11. 2022, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (20,24,13)
14. kolo
53 20. 11. 2022, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - .
54 20. 11. 2022, 13:00 DDM Kuřim - Orel jednota Pozořice 0:3 (-21,-14,-23)
55 20. 11. 2022, 13:00 Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 2:3 (24,21,-14,-24,-8)
56 20. 11. 2022, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (15,16,23)
15. kolo
57 8. 1. 2023, 10:00 - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
58 8. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
59 8. 1. 2023, 10:00 Žabovřesky - Orel jednota Pozořice .
60 2. 10. 2022, 10:00 DDM Kuřim - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-14,-17,-15)
16. kolo
61 8. 1. 2023, 13:00 - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
62 8. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
63 8. 1. 2023, 13:00 Žabovřesky - Orel jednota Pozořice .
64 2. 10. 2022, 13:00 DDM Kuřim - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1:3 (23,-24,-19,-21)
17. kolo
65 15. 1. 2023, 10:00 DDM Kuřim - .
66 15. 1. 2023, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabovřesky .
67 15. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Pozořice - Orel jednota Brno - Obřany .
68 15. 1. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
18. kolo
69 15. 1. 2023, 13:00 DDM Kuřim - .
70 15. 1. 2023, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabovřesky .
71 15. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Pozořice - Orel jednota Brno - Obřany .
72 15. 1. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
19. kolo
73 22. 1. 2023, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
74 22. 1. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice .
75 22. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
76 22. 1. 2023, 10:00 Žabovřesky - DDM Kuřim .
20. kolo
77 22. 1. 2023, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
78 22. 1. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice .
79 22. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
80 22. 1. 2023, 13:00 Žabovřesky - DDM Kuřim .
21. kolo
81 29. 1. 2023, 10:00 Žabovřesky - .
82 29. 1. 2023, 10:00 DDM Kuřim - Orel jednota Brno - Obřany .
83 29. 1. 2023, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
84 29. 1. 2023, 10:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
22. kolo
85 29. 1. 2023, 13:00 Žabovřesky - .
86 29. 1. 2023, 13:00 DDM Kuřim - Orel jednota Brno - Obřany .
87 29. 1. 2023, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
88 29. 1. 2023, 13:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
23. kolo
89 12. 2. 2023, 10:00 - Orel jednota Pozořice .
90 12. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
91 12. 2. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - DDM Kuřim .
92 12. 2. 2023, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabovřesky .
24. kolo
93 12. 2. 2023, 13:00 - Orel jednota Pozořice .
94 12. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
95 12. 2. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - DDM Kuřim .
96 12. 2. 2023, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabovřesky .
25. kolo
97 19. 2. 2023, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - .
98 19. 2. 2023, 10:00 Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
99 19. 2. 2023, 10:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
100 19. 2. 2023, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Pozořice .
26. kolo
101 19. 2. 2023, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - .
102 19. 2. 2023, 13:00 Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
103 19. 2. 2023, 13:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
104 19. 2. 2023, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Pozořice .
27. kolo
105 26. 2. 2023, 10:00 - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
106 26. 2. 2023, 10:00 Orel jednota Pozořice - DDM Kuřim .
107 26. 2. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Žabovřesky .
108 26. 2. 2023, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
28. kolo
109 26. 2. 2023, 13:00 - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
110 26. 2. 2023, 13:00 Orel jednota Pozořice - DDM Kuřim .
111 26. 2. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Žabovřesky .
112 26. 2. 2023, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
© ČVS 2015-2018