Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Okresní pohár žen Karviná

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Albrechtice 12 8 2 1 1 32:11 970:704 29
2 VAM Havířov. 12 8 0 2 2 28:12 917:600 26
3 SK Šenov 12 2 2 1 7 15:28 660:884 11
4 TJ Sokol Bohumín 12 2 0 0 10 6:30 402:761 6
kalendář skupiny
1. kolo
1 14. 1. 2022, 18:30 TJ Albrechtice - VAM Havířov 0:3 (-10,-20,-24)
2 14. 1. 2022, 19:15 SK Šenov - TJ Sokol Bohumín 3:0 (11,5,7)
2. kolo
3 25. 1. 2022, 18:15 VAM Havířov - TJ Sokol Bohumín 3:0 (13,6,3)
4 28. 1. 2022, 18:30 TJ Albrechtice - SK Šenov 2:3 (-22,-19,20,20,-8)
3. kolo
5 11. 2. 2022, 19:15 SK Šenov - VAM Havířov 0:3 (-20,-23,-18)
6 8. 2. 2022, 18:15 TJ Sokol Bohumín - TJ Albrechtice 0:3 (-11,-3,-10)
4. kolo
7 22. 2. 2022, 18:30 VAM Havířov - TJ Albrechtice 0:3 (-20,-21,-15)
8 22. 2. 2022, 18:15 TJ Sokol Bohumín - SK Šenov 0:3 (-5,-6,-9)
5. kolo
9 8. 3. 2022, 18:15 TJ Sokol Bohumín - VAM Havířov 0:3 (-7,-13,-7)
10 11. 3. 2022, 19:15 SK Šenov - TJ Albrechtice 2:3 (16,17,-14,-23,-12)
6. kolo
11 22. 3. 2022, 18:15 VAM Havířov - SK Šenov 3:0 (21,10,6)
12 25. 3. 2022, 18:30 TJ Albrechtice - TJ Sokol Bohumín 3:0 (8,1,7)
7. kolo
13 8. 4. 2022, 18:30 TJ Albrechtice - VAM Havířov 3:2 (22,22,-18,-17,12)
14 8. 4. 2022, 18:15 SK Šenov - TJ Sokol Bohumín 0:3 (-5,-4,-2)
8. kolo
15 19. 4. 2022, 18:15 VAM Havířov - TJ Sokol Bohumín 3:0 (5,5,14)
16 22. 4. 2022, 18:30 TJ Albrechtice - SK Šenov 3:1 (-16,25,24,23)
9. kolo
17 6. 5. 2022, 18:15 SK Šenov - VAM Havířov 3:2 (-20,18,24,-14,8)
18 3. 5. 2022, 18:15 TJ Sokol Bohumín - TJ Albrechtice 0:3 (-12,-8,-8)
10. kolo
19 17. 5. 2022, 18:15 VAM Havířov - TJ Albrechtice 0:3 (-20,-14,-20)
20 17. 5. 2022, 18:15 TJ Sokol Bohumín - SK Šenov 3:0 (0,0,0)
11. kolo
21 31. 5. 2022, 18:15 TJ Sokol Bohumín - VAM Havířov 0:3 (-6,-8,-11)
22 3. 6. 2022, 18:15 SK Šenov - TJ Albrechtice 0:3 (-0,-0,-0)
12. kolo
23 14. 6. 2022, 18:15 VAM Havířov - SK Šenov 3:0 (0,0,0)
24 17. 6. 2022, 18:30 TJ Albrechtice - TJ Sokol Bohumín 3:0 (19,7,17)
© ČVS 2015-2018