Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP 1.třída muži

28. kolo
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s.2:3Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s.(20, 22, -20, -19, -10)
TJ Vysoké nad Jizerou, z.s.0:3Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.(-24, -18, -22)
Vrtule Frýdlant, z.s.2:3Volejbalový klub Malá Skála, z.s.(-19, -23, 20, 17, -13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Zikuda Turnov 24 20 2 1 1 68:21 2102:1770 65
2 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 24 16 2 3 3 62:29 2142:1834 55
3 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 24 12 5 1 6 56:37 2101:2040 47
4 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 24 9 3 2 10 44:47 1961:2023 35
5 Vrtule Frýdlant, z.s. 24 3 2 5 14 31:63 1932:2131 18
6 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 24 3 2 3 16 31:61 1857:2079 16
7 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 24 2 3 4 15 30:64 1923:2141 16
kalendář skupiny
1. kolo
1 14. 10. 2023, 11:00 Turnov - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času 3:0 (17,17,18)
2 14. 10. 2023, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 0:3 (-22,-23,-17)
3 14. 10. 2023, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 3:0 (21,14,20)
2. kolo
4 14. 10. 2023, 15:00 Turnov - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času 3:0 (24,15,23)
5 14. 10. 2023, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 0:3 (-24,-20,-18)
6 14. 10. 2023, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 3:1 (-25,22,21,18)
3. kolo
7 21. 10. 2023, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. změna času 3:2 (7,-21,-23,23,11)
8 21. 10. 2023, 10:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Turnov 1:3 (-13,20,-20,-19)
9 22. 10. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna termínu 0:3 (-22,-17,-21)
4. kolo
10 21. 10. 2023, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. změna času 3:0 (20,25,18)
11 21. 10. 2023, 13:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Turnov 0:3 (-18,-20,-18)
12 22. 10. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna termínu 0:3 (-9,-19,-24)
5. kolo
13 4. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna pořadatele a času 1:3 (21,-22,-24,-19)
14 4. 11. 2023, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:1 (16,-21,17,21)
15 4. 11. 2023, 10:00 Turnov - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 3:1 (-24,20,16,18)
6. kolo
16 4. 11. 2023, 13:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna pořadatele 2:3 (12,-30,20,-22,-9)
17 4. 11. 2023, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:1 (16,-23,16,17)
18 4. 11. 2023, 13:00 Turnov - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 3:1 (18,-23,19,22)
7. kolo
19 11. 11. 2023, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 2:3 (-19,-24,27,21,-7)
20 11. 11. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:1 (20,20,-22,15)
21 11. 11. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Turnov 1:3 (-15,-16,21,-19)
8. kolo
22 11. 11. 2023, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 0:3 (-10,-25,-20)
23 11. 11. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:3 (22,-16,-16,24,-15)
24 11. 11. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Turnov 0:3 (-16,-20,-15)
9. kolo
25 18. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna času 1:3 (-23,24,-20,-23)
26 18. 11. 2023, 10:00 Turnov - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:0 (21,19,17)
27 18. 11. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:0 (16,15,14)
10. kolo
28 18. 11. 2023, 13:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 1:3 (20,-22,-19,-19)
29 18. 11. 2023, 13:00 Turnov - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:2 (-15,18,18,-22,3)
30 18. 11. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:1 (18,21,-25,15)
11. kolo
31 25. 11. 2023, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Turnov 3:0 (15,18,20)
32 9. 12. 2023, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. změna termínu a času 3:0 (18,10,18)
33 25. 11. 2023, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 0:3 (-16,-23,-23)
12. kolo
34 25. 11. 2023, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Turnov 1:3 (-21,-23,18,-21)
35 9. 12. 2023, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. změna termínu a času 3:0 (10,10,10)
36 25. 11. 2023, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:2 (21,20,-20,-21,7)
13. kolo
37 2. 12. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:1 (14,-18,25,19)
38 2. 12. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 3:2 (17,-14,23,-21,11)
39 2. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. změna času 0:3 (-19,-19,-22)
14. kolo
40 2. 12. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:0 (15,23,14)
41 2. 12. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 3:2 (27,-22,23,-16,13)
42 2. 12. 2023, 13:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 2:3 (-23,21,21,-21,-9)
15. kolo
43 27. 1. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Turnov 1:3 (-23,-18,25,-18)
44 27. 1. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 1:3 (23,-23,-23,-21)
45 27. 1. 2024, 09:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna času 0:3 (-13,-19,-22)
16. kolo
46 27. 1. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Turnov 1:3 (-21,21,-15,-24)
47 27. 1. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:0 (18,17,16)
48 27. 1. 2024, 13:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 1:3 (21,-21,-15,-19)
17. kolo
49 3. 2. 2024, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 2:3 (-23,17,-23,15,-11)
50 2. 3. 2024, 10:00 Turnov - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 3:0 (20,18,18)
51 3. 2. 2024, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 3:1 (21,-23,12,18)
18. kolo
52 3. 2. 2024, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 3:1 (-14,11,27,17)
53 2. 3. 2024, 13:00 Turnov - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 3:0 (17,20,23)
54 3. 2. 2024, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 3:0 (12,19,18)
19. kolo
55 10. 2. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. změna pořadatele 3:1 (23,-21,19,16)
56 10. 2. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 2:3 (-16,24,21,-21,-13)
57 10. 2. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Turnov 3:2 (-21,22,-20,20,13)
20. kolo
58 10. 2. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. změna pořadatele 3:2 (23,-22,25,-25,16)
59 10. 2. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 1:3 (-23,-20,27,-17)
60 10. 2. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Turnov 0:3 (-16,-16,-20)
21. kolo
61 17. 2. 2024, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:0 (15,13,26)
62 17. 2. 2024, 11:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna času 3:0 (26,14,20)
63 17. 2. 2024, 12:00 Turnov - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna časuSkálova 207 Turnov 3:1 (20,-25,15,20)
22. kolo
64 17. 2. 2024, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:1 (-15,16,16,24)
65 17. 2. 2024, 14:30 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna času 3:0 (23,21,22)
66 17. 2. 2024, 15:00 Turnov - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna časuSkálova 207 Turnov 3:0 (14,20,17)
23. kolo
67 9. 3. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 2:3 (-14,-20,17,21,-13)
68 9. 3. 2024, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Turnov 1:3 (-22,21,-20,-16)
69 9. 3. 2024, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času 0:3 (-15,-22,-22)
24. kolo
70 9. 3. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 3:2 (22,-14,-22,24,12)
71 9. 3. 2024, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Turnov 1:3 (-18,-17,19,-13)
72 9. 3. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 1:3 (-22,-25,22,-20)
25. kolo
73 16. 3. 2024, 10:00 Turnov - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. Skálova 207 Turnov 3:1 (13,21,-20,24)
74 13. 1. 2024, 09:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a času 3:0 (19,16,19)
75 16. 3. 2024, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna pořadatele 1:3 (22,-23,-22,-22)
26. kolo
76 16. 3. 2024, 13:00 Turnov - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. Skálova 207 Turnov 3:2 (22,21,-20,-17,12)
77 13. 1. 2024, 13:00 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu 3:2 (16,-21,20,-17,10)
78 16. 3. 2024, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna pořadatele 1:3 (-11,-19,20,-26)
27. kolo
79 16. 3. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna termínu 1:3 (-14,-20,18,-22)
80 23. 3. 2024, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (16,17,23)
81 23. 3. 2024, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 1:3 (-17,-21,15,-18)
28. kolo
82 16. 3. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna termínu 2:3 (20,22,-20,-19,-10)
83 23. 3. 2024, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 0:3 (-24,-18,-22)
84 23. 3. 2024, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 2:3 (-19,-23,20,17,-13)
© ČVS 2015-2018