Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

OPP čtyřky chlapci

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 T.J. Sokol Mnichovo Hradiště 30 26 2 1 1 57:6 1527:1046 83
2 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" 30 16 2 2 10 38:26 1415:1341 54
3 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 30 14 2 3 11 35:30 1252:1404 49
4 VK Dukla Liberec 30 12 2 1 15 29:34 1380:1369 41
5 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 30 4 5 2 19 20:47 1307:1475 24
6 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" 30 3 2 6 19 16:52 1302:1548 19
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 10. 2022, 09:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-19,-21)
2 2. 10. 2022, 09:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (19,20)
3 2. 10. 2022, 09:30 Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:1 (16,-21,10)
4 2. 10. 2022, 09:30 VK Dukla Liberec - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-18,-21)
5 2. 10. 2022, 10:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-15,-17)
2. kolo
6 2. 10. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (20,47)
7 2. 10. 2022, 10:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (20,24)
8 2. 10. 2022, 10:30 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-22,-22)
9 2. 10. 2022, 11:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-15,-18)
10 2. 10. 2022, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (15,15)
3. kolo
11 2. 10. 2022, 11:30 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-21,-23)
12 2. 10. 2022, 11:30 Sokol Mnichovo Hradiště - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" ZŠ Sokolovská LBC 1:2 (-18,22,-10)
13 2. 10. 2022, 12:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-23,-18)
14 2. 10. 2022, 12:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-11,-21)
15 2. 10. 2022, 12:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-19,-18)
4. kolo
16 27. 11. 2022, 09:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" ZŠ Sokolovská LBC 2:1 (17,-24,10)
17 27. 11. 2022, 09:00 VK Dukla Liberec - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-23,-16)
18 27. 11. 2022, 09:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (0,0)
19 27. 11. 2022, 09:30 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-12,-11)
20 27. 11. 2022, 10:00 Sokol Mnichovo Hradiště - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (11,18)
5. kolo
21 27. 11. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-0,-0)
22 27. 11. 2022, 10:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Sokol Mnichovo Hradiště ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-15,-14)
23 27. 11. 2022, 10:30 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (0,0)
24 27. 11. 2022, 11:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" ZŠ Sokolovská LBC 2:1 (20,-24,10)
25 27. 11. 2022, 11:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (17,19)
6. kolo
26 27. 11. 2022, 11:30 Sokol Mnichovo Hradiště - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (15,13)
27 27. 11. 2022, 11:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-0,-0)
28 27. 11. 2022, 12:00 Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Sokolovská LBC 2:0 (0,0)
29 27. 11. 2022, 12:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-21,-19)
30 27. 11. 2022, 12:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - VK Dukla Liberec ZŠ Sokolovská LBC 0:2 (-20,-14)
7. kolo
31 18. 12. 2022, 09:00 VK Dukla Liberec - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala Mn.Hradiště 2:1 (20,-20,13)
32 18. 12. 2022, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště Hala Mn.Hradiště 0:2 (-15,-16)
33 18. 12. 2022, 09:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala Mn.Hradiště 0:2 (-23,-23)
34 18. 12. 2022, 09:30 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 0:2 (-23,-24)
35 18. 12. 2022, 09:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala Mn.Hradiště 2:0 (20,16)
8. kolo
36 18. 12. 2022, 09:30 Sokol Mnichovo Hradiště - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (16,19)
37 18. 12. 2022, 10:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště 0:2 (-18,-19)
38 18. 12. 2022, 10:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 0:2 (-21,-19)
39 18. 12. 2022, 10:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Sokol Mnichovo Hradiště Hala Mn.Hradiště 0:2 (-19,-12)
40 18. 12. 2022, 10:45 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Mn.Hradiště 2:1 (19,-24,10)
9. kolo
41 18. 12. 2022, 10:45 VK Dukla Liberec - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala Mn.Hradiště 0:2 (-21,-19)
42 18. 12. 2022, 10:45 Sokol Mnichovo Hradiště - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala Mn.Hradiště 2:0 (14,19)
43 18. 12. 2022, 11:15 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (26,21)
44 18. 12. 2022, 11:15 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Mn.Hradiště 1:2 (22,-16,-10)
45 18. 12. 2022, 11:15 Sokol Mnichovo Hradiště - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště 2:0 (18,16)
10. kolo
46 29. 1. 2023, 09:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - VK Dukla Liberec Hala Dukla 0:2 (-16,-18)
47 29. 1. 2023, 09:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Dukla 2:0 (22,24)
48 29. 1. 2023, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Dukla 2:0 (18,14)
49 29. 1. 2023, 09:30 VK Dukla Liberec - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala Dukla 0:2 (-26,-21)
50 29. 1. 2023, 09:30 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště Hala Dukla 0:2 (-17,-18)
11. kolo
51 29. 1. 2023, 09:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala Dukla 2:1 (-20,14,10)
52 29. 1. 2023, 10:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Dukla 0:2 (-22,-23)
53 29. 1. 2023, 10:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - VK Dukla Liberec Hala Dukla 2:0 (16,23)
54 29. 1. 2023, 10:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště Hala Dukla 0:2 (-11,-25)
55 29. 1. 2023, 10:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Dukla 1:2 (16,-15,-10)
12. kolo
56 29. 1. 2023, 11:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Dukla 2:1 (22,-24,10)
57 29. 1. 2023, 11:00 Sokol Mnichovo Hradiště - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala Dukla 2:0 (14,14)
58 29. 1. 2023, 11:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala Dukla 2:1 (-23,22,10)
59 29. 1. 2023, 10:30 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště Hala Dukla 0:2 (-18,-20)
60 29. 1. 2023, 10:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala Dukla 0:2 (-19,-19)
13. kolo
61 26. 3. 2023, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (17,15)
62 26. 3. 2023, 09:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala Mn.Hradiště 2:0 (15,16)
63 26. 3. 2023, 09:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (18,26)
64 26. 3. 2023, 09:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště Hala Mn.Hradiště 2:0 (24,28)
65 26. 3. 2023, 09:30 VK Dukla Liberec - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala Mn.Hradiště 2:0 (21,23)
14. kolo
66 26. 3. 2023, 09:30 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala Mn.Hradiště 0:2 (-19,-21)
67 26. 3. 2023, 10:00 Sokol Mnichovo Hradiště - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala Mn.Hradiště 2:0 (17,21)
68 26. 3. 2023, 10:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala Mn.Hradiště 0:2 (-11,-19)
69 26. 3. 2023, 10:00 VK Dukla Liberec - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Mn.Hradiště 0:2 (-23,-25)
70 26. 3. 2023, 10:45 Sokol Mnichovo Hradiště - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala Mn.Hradiště 2:0 (15,19)
15. kolo
71 26. 3. 2023, 10:45 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště 0:2 (-23,-23)
72 26. 3. 2023, 10:45 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (20,11)
73 26. 3. 2023, 11:15 Sokol Mnichovo Hradiště - VK Dukla Liberec Hala Mn.Hradiště 2:0 (15,23)
74 26. 3. 2023, 11:15 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala Mn.Hradiště 2:0 (21,19)
75 26. 3. 2023, 11:15 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala Mn.Hradiště 2:0 (18,23)
16. kolo
76 16. 4. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala NB 2:0 (15,16)
77 16. 4. 2023, 09:00 Sokol Mnichovo Hradiště - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" Hala NB 2:0 (14,19)
78 16. 4. 2023, 09:00 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. - VK Dukla Liberec Hala NB 0:2 (-15,-16)
79 16. 4. 2023, 09:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště Hala NB 0:2 (-14,-15)
80 16. 4. 2023, 09:30 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - VK Dukla Liberec Hala NB 0:2 (-15,-23)
17. kolo
81 16. 4. 2023, 09:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala NB 2:0 (16,14)
82 16. 4. 2023, 10:00 VK Dukla Liberec - Sokol Mnichovo Hradiště Hala NB 1:2 (14,-28,-10)
83 16. 4. 2023, 10:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala NB 0:2 (-19,-20)
84 16. 4. 2023, 10:00 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala NB 2:1 (-23,21,10)
85 16. 4. 2023, 10:45 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Sokol Mnichovo Hradiště Hala NB 0:2 (-18,-22)
18. kolo
86 16. 4. 2023, 10:45 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" - VK Dukla Liberec Hala NB 0:2 (-19,-27)
87 16. 4. 2023, 10:45 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala NB 1:2 (-20,25,-10)
88 16. 4. 2023, 11:15 TJ SLAVIA Liberec, z.s. "A" - TJ SLAVIA Liberec, z.s. "B" Hala NB 1:2 (24,-21,-10)
89 16. 4. 2023, 11:15 Sokol Mnichovo Hradiště - Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. Hala NB 2:0 (14,17)
90 16. 4. 2023, 11:15 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala NB 0:2 (-15,-21)
© ČVS 2015-2018