Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP 1.třída ženy

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Lokomotiva Liberec I 24 21 3 0 0 72:13 2038:1474 69
2 TJ Bižuterie Jablonec n/N A 24 19 1 1 3 63:19 1941:1478 60
3 TJ Bižuterie Jablonec n/N B 24 15 1 2 6 55:32 1962:1728 49
4 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A 24 9 1 2 12 37:46 1721:1807 31
5 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 24 6 3 1 14 36:52 1771:1940 25
6 Volejbalový klub Malá Skála, z.s. 24 5 0 3 16 28:59 1702:1982 18
7 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. B 24 0 0 0 24 2:72 1113:1839 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 15. 10. 2022, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 0:3 (-18,-14,-19)
2 15. 10. 2022, 09:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času 3:1 (13,-25,10,12)
3 15. 10. 2022, 10:00 Liberec I - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B 3:0 (11,9,17)
2. kolo
4 15. 10. 2022, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 0:3 (-24,-16,-19)
5 15. 10. 2022, 12:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času 3:0 (22,21,21)
6 15. 10. 2022, 13:00 Liberec I - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B 3:0 (9,8,14)
3. kolo
7 22. 10. 2022, 09:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - VK Malá Skála A změna pořadatelství 3:0 (11,20,13)
8 22. 10. 2022, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 0:3 (-17,-15,-19)
9 22. 10. 2022, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Liberec I 1:3 (-15,-10,21,-10)
4. kolo
10 22. 10. 2022, 12:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - VK Malá Skála A změna pořadatelství 3:0 (19,14,17)
11 22. 10. 2022, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 0:3 (-20,-15,-17)
12 22. 10. 2022, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Liberec I 0:3 (-6,-19,-21)
5. kolo
13 5. 11. 2022, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B 3:0 (15,7,18)
14 5. 11. 2022, 10:00 Liberec I - VK Malá Skála A 3:0 (17,11,13)
15 5. 11. 2022, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:1 (16,21,-22,25)
6. kolo
16 5. 11. 2022, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B 3:0 (11,16,16)
17 5. 11. 2022, 13:00 Liberec I - VK Malá Skála A 3:0 (10,18,8)
18 5. 11. 2022, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:2 (-9,-21,18,24,9)
7. kolo
19 12. 11. 2022, 09:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - Liberec I změna času 1:3 (-17,21,-23,-12)
20 12. 11. 2022, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 0:3 (-13,-9,-13)
21 13. 11. 2022, 10:00 VK Malá Skála A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A změna termínu 0:3 (-11,-11,-24)
8. kolo
22 12. 11. 2022, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - Liberec I 0:3 (-19,-22,-20)
23 12. 11. 2022, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 0:3 (-19,-11,-21)
24 13. 11. 2022, 13:00 VK Malá Skála A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A změna termínu 0:3 (-11,-21,-15)
9. kolo
25 19. 11. 2022, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 1:3 (-11,-16,17,-13)
26 21. 1. 2023, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Bižuterie Jablonec n/N A změna termínu 0:3 (-18,-17,-21)
27 3. 12. 2022, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - VK Malá Skála A změna termínuDr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou 3:1 (25,7,-22,24)
10. kolo
28 19. 11. 2022, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0:3 (-17,-16,-17)
29 21. 1. 2023, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Bižuterie Jablonec n/N A změna termínu 0:3 (-15,-20,-17)
30 3. 12. 2022, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - VK Malá Skála A změna termínuDr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou 3:1 (21,19,-22,16)
11. kolo
31 26. 11. 2022, 09:00 Liberec I - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:0 (18,14,16)
32 27. 11. 2022, 10:00 VK Malá Skála A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B změna termínu 3:0 (17,16,13)
33 26. 11. 2022, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 3:0 (17,21,15)
12. kolo
34 26. 11. 2022, 13:00 Liberec I - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:1 (-23,15,16,21)
35 27. 11. 2022, 13:00 VK Malá Skála A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B změna termínu 3:0 (10,21,21)
36 26. 11. 2022, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 3:1 (18,17,-22,12)
13. kolo
37 10. 12. 2022, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - VK Malá Skála A 3:0 (14,15,25)
38 10. 12. 2022, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Liberec I Fügnerova 1054 Jablonec nad Nisou 0:3 (-19,-20,-18)
39 10. 12. 2022, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - TJ Bižuterie Jablonec n/N A 0:3 (-14,-17,-9)
14. kolo
40 10. 12. 2022, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - VK Malá Skála A 3:2 (-20,20,-20,23,7)
41 10. 12. 2022, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Liberec I Fügnerova 1054 Jablonec nad Nisou 2:3 (19,-16,20,-17,-7)
42 10. 12. 2022, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - TJ Bižuterie Jablonec n/N A 0:3 (-12,-16,-12)
15. kolo
43 28. 1. 2023, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:1 (16,10,-24,15)
44 28. 1. 2023, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N A 0:3 (-22,-19,-13)
45 28. 1. 2023, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - Liberec I 0:3 (-15,-9,-15)
16. kolo
46 28. 1. 2023, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:0 (16,19,19)
47 28. 1. 2023, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N A 1:3 (23,-15,-10,-20)
48 28. 1. 2023, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - Liberec I 0:3 (-17,-9,-21)
17. kolo
49 11. 2. 2023, 09:00 VK Malá Skála A - TJ Bižuterie Jablonec n/N A změna pořadatelství a času 1:3 (24,-21,-9,-9)
50 2. 4. 2023, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B náhradní termín 3:0 (12,17,12)
51 11. 2. 2023, 10:00 Liberec I - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (24,10,19)
18. kolo
52 11. 2. 2023, 13:00 VK Malá Skála A - TJ Bižuterie Jablonec n/N A změna pořadatelství 0:3 (-17,-17,-20)
53 2. 4. 2023, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B náhradní termín 3:0 (16,21,22)
54 11. 2. 2023, 13:00 Liberec I - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (13,17,14)
19. kolo
55 25. 2. 2023, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 0:3 (-9,-11,-10)
56 21. 1. 2023, 09:00 VK Malá Skála A - Liberec I změna termínu 1:3 (15,-15,-12,-22)
57 25. 2. 2023, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:2 (19,-24,-15,21,12)
20. kolo
58 25. 2. 2023, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 0:3 (-21,-23,-16)
59 21. 1. 2023, 13:00 VK Malá Skála A - Liberec I změna termínu 1:3 (-15,-17,26,-16)
60 25. 2. 2023, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:0 (24,18,23)
21. kolo
61 4. 3. 2023, 10:00 Liberec I - TJ Bižuterie Jablonec n/N A 3:2 (19,19,-12,-18,13)
62 4. 3. 2023, 08:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času 3:1 (21,23,-17,15)
63 4. 3. 2023, 09:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - VK Malá Skála A 3:0 (23,17,20)
22. kolo
64 4. 3. 2023, 13:00 Liberec I - TJ Bižuterie Jablonec n/N A 3:0 (14,21,21)
65 4. 3. 2023, 11:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času 3:1 (-25,11,19,24)
66 4. 3. 2023, 12:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - VK Malá Skála A 3:1 (20,-22,17,16)
23. kolo
67 11. 3. 2023, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B 3:0 (9,15,16)
68 11. 3. 2023, 09:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:0 (8,22,15)
69 11. 3. 2023, 11:00 VK Malá Skála A - TJ Bižuterie Jablonec n/N B změna času 1:3 (-23,16,-15,-21)
24. kolo
70 11. 3. 2023, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B 3:0 (12,18,15)
71 11. 3. 2023, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:0 (16,18,16)
72 11. 3. 2023, 15:00 VK Malá Skála A - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 2:3 (18,-17,23,-18,-14)
25. kolo
73 25. 3. 2023, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - Liberec I 2:3 (-17,-18,19,24,-7)
74 25. 3. 2023, 10:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - VK Malá Skála A 0:3 (-8,-20,-21)
75 26. 3. 2023, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Bižuterie Jablonec n/N A změna termínu a haly 2:3 (16,16,-11,-19,-12)
26. kolo
76 25. 3. 2023, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. A - Liberec I 1:3 (24,-22,-15,-20)
77 25. 3. 2023, 13:00 TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B - VK Malá Skála A 1:3 (-17,-8,22,-20)
78 26. 3. 2023, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Bižuterie Jablonec n/N A změna termínu a haly 1:3 (26,-10,-27,-23)
27. kolo
79 18. 3. 2023, 12:30 VK Malá Skála A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna termínu a času 3:1 (22,-22,23,24)
80 1. 4. 2023, 09:00 Liberec I - TJ Bižuterie Jablonec n/N B změna času 3:0 (19,23,20)
81 1. 4. 2023, 09:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B změna času 3:0 (11,9,16)
28. kolo
82 18. 3. 2023, 16:30 VK Malá Skála A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna termínu a času 2:3 (-26,21,-25,15,-11)
83 1. 4. 2023, 13:00 Liberec I - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 3:1 (19,-25,22,17)
84 1. 4. 2023, 12:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N A - TJ Jiskra Nový Bor, z.s. B změna času 3:0 (18,17,15)
© ČVS 2015-2018