Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

LIB-Z-1 KP 1.třída ženy

20. kolo
TJ Slovan Varnsdorf z.s.3:2TJ Bižuterie Jablonec n/N B(23, -14, -22, 12, 10)
Jablonec n. N.-
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.0:3TJ Turnov(-19, -14, -16)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 16 13 2 1 0 47:14 1481:1224 44
2 TJ ZIKUDA Turnov 16 10 1 2 3 39:19 1351:1170 34
3 TJ Bižuterie Jablonec n/N B 16 4 3 2 7 28:36 1350:1432 20
4 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 16 3 3 0 10 23:39 1249:1446 15
5 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 16 0 1 5 10 18:47 1320:1479 7
kalendář skupiny
1. kolo
1 14. 10. 2023, 10:00 - TJ Slovan Varnsdorf z.s. .
2 14. 10. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 0:3 (-15,-23,-20)
3 14. 10. 2023, 09:00 TJ Turnov - Jablonec n. N. změna pořadatele a časuSkálova 600 Turnov 1:3 (22,-15,-20,-17)
2. kolo
4 14. 10. 2023, 13:00 - TJ Slovan Varnsdorf z.s. .
5 14. 10. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 3:1 (-18,19,21,22)
6 14. 10. 2023, 13:00 TJ Turnov - Jablonec n. N. změna pořadateleSkálova 600 Turnov 3:2 (22,14,-20,-22,11)
3. kolo
7 21. 10. 2023, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 2:3 (12,-12,-24,21,-12)
8 21. 10. 2023, 10:00 TJ Turnov - .
9 21. 10. 2023, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Jablonec n. N. 0:3 (-18,-20,-19)
4. kolo
10 21. 10. 2023, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 2:3 (-16,20,18,-12,-12)
11 21. 10. 2023, 13:00 TJ Turnov - .
12 21. 10. 2023, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Jablonec n. N. 1:3 (-18,-23,21,-17)
5. kolo
13 11. 11. 2023, 09:00 TJ Turnov - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času 3:0 (22,12,12)
14 11. 11. 2023, 09:00 Jablonec n. N. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Sokolovna Fugnerova !Fügnerova 1054 Jablonec nad Nisou 3:0 (12,13,13)
15 11. 11. 2023, 10:00 - TJ Bižuterie Jablonec n/N B .
6. kolo
16 11. 11. 2023, 13:00 TJ Turnov - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (29,24,22)
17 11. 11. 2023, 13:00 Jablonec n. N. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Sokolovna Fugnerova !Fügnerova 1054 Jablonec nad Nisou 3:0 (16,25,15)
18 11. 11. 2023, 13:00 - TJ Bižuterie Jablonec n/N B .
7. kolo
19 25. 11. 2023, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Jablonec n. N. 1:3 (21,-18,-14,-20)
20 26. 11. 2023, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Turnov Sokolovna Fugnerova ! 0:3 (-19,-21,-28)
21 25. 11. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - .
8. kolo
22 25. 11. 2023, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Jablonec n. N. 0:3 (-20,-22,-16)
23 26. 11. 2023, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Turnov Sokolovna Fugnerova ! 0:3 (-17,-24,-19)
24 25. 11. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - .
9. kolo
25 2. 12. 2023, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:2 (27,-13,-24,20,10)
26 2. 12. 2023, 10:00 - Jablonec n. N. .
27 20. 1. 2024, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. náhradní termínSkálova 600 Turnov 3:0 (10,19,22)
10. kolo
28 2. 12. 2023, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:1 (18,-16,22,21)
29 2. 12. 2023, 13:00 - Jablonec n. N. .
30 20. 1. 2024, 13:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. náhradní termínSkálova 600 Turnov 3:1 (16,-23,18,14)
11. kolo
31 27. 1. 2024, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - .
32 27. 1. 2024, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:1 (-22,16,18,16)
33 27. 1. 2024, 10:00 TJ Turnov - Jablonec n. N. 1:3 (-20,23,-17,-23)
12. kolo
34 27. 1. 2024, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - .
35 27. 1. 2024, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:1 (21,-21,21,21)
36 27. 1. 2024, 13:00 TJ Turnov - Jablonec n. N. 0:3 (-19,-19,-25)
13. kolo
37 3. 2. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:1 (15,23,-14,23)
38 3. 2. 2024, 10:00 - TJ Turnov .
39 3. 2. 2024, 10:00 Jablonec n. N. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 3:1 (-21,23,18,15)
14. kolo
40 3. 2. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:1 (21,-11,20,25)
41 3. 2. 2024, 13:00 - TJ Turnov .
42 3. 2. 2024, 13:00 Jablonec n. N. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B 3:2 (13,-24,-22,23,12)
15. kolo
43 10. 2. 2024, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Turnov 0:3 (-14,-16,-21)
44 10. 2. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Jablonec n. N. 1:3 (-13,29,-41,-22)
45 10. 2. 2024, 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - .
16. kolo
46 10. 2. 2024, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Turnov 1:3 (26,-21,-17,-20)
47 10. 2. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Jablonec n. N. 1:3 (-12,-28,21,-14)
48 10. 2. 2024, 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - .
17. kolo
49 17. 2. 2024, 09:00 Jablonec n. N. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času 3:2 (17,-20,20,-26,5)
50 17. 2. 2024, 10:00 TJ Turnov - TJ Bižuterie Jablonec n/N B změna halySkálova 600 Turnov 3:0 (15,19,11)
51 17. 2. 2024, 10:00 - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
18. kolo
52 17. 2. 2024, 13:00 Jablonec n. N. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (18,25,19)
53 17. 2. 2024, 13:00 TJ Turnov - TJ Bižuterie Jablonec n/N B změna halySkálova 600 Turnov 2:3 (-23,16,-19,13,-12)
54 17. 2. 2024, 13:00 - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
19. kolo
55 2. 3. 2024, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B změna termínu-Rumburk 2:3 (25,26,-23,-23,-9)
56 9. 3. 2024, 10:00 Jablonec n. N. - .
57 9. 3. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Turnov 3:2 (-23,25,-13,22,6)
20. kolo
58 2. 3. 2024, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B změna termínu-Rumburk 3:2 (23,-14,-22,12,10)
59 9. 3. 2024, 13:00 Jablonec n. N. - .
60 9. 3. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Turnov 0:3 (-19,-14,-16)
© ČVS 2015-2018