ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. třída mužů - skupina B

16. kolo
Technika Praha2:3Sokol Vyšehrad A(15, -13, 13, -16, -11)
Sport club K3 A1:3Přírodní vědy D(-14, 25, -21, -16)
VŠCHT3:1Rychlý Pípy(-13, 27, 18, 19)
Sokol H. Počernice A3:0VK ŽIŽKA B(14, 21, 15)
Modřany B1:3Řepy A(24, -7, -17, -17)
Příští kolo
Modřany B-Technika PrahaÚT18.6.18:00
Řepy A-Sokol H. Počernice AÚT18.6.18:00
VK ŽIŽKA B-VŠCHTÚT18.6.18:00
Rychlý Pípy-Přírodní vědy DÚT18.6.18:00
Sport club K3 A-Sokol Vyšehrad AÚT18.6.18:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Řepy 16 12 2 2 0 46:14 1414:1139 42
2 TJ Sokol Horní Počernice A 15 12 1 0 2 39:14 1266:1052 38
3 Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha 16 9 2 3 2 39:23 1419:1302 34
4 TJ Sokol Modřany B 16 6 1 3 6 32:31 1385:1397 23
5 Volejbalový klub ŽIŽKA 16 4 4 2 6 29:35 1343:1349 22
6 Rychlý Pípy 16 4 4 0 8 26:33 1238:1331 20
7 Sport club K3 15 5 2 1 7 26:31 1256:1301 20
8 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha 16 4 0 2 10 21:38 1220:1349 14
9 Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16 3 1 1 11 19:38 1148:1309 12
10 Sportovní klub vysoké školy chemicko-technologické Praha 16 3 0 3 10 22:42 1322:1482 12
kalendář skupiny
1. kolo
1 31. 8. 2023, 17:30 Sokol H. Počernice A - Technika Praha 3:1 (18,19,-17,23)
2 31. 8. 2023, 17:30 VŠCHT - Modřany B 1:3 (18,-22,-24,-18)
3 31. 8. 2023, 17:30 Přírodní vědy D - Řepy A 2:3 (-26,-24,25,25,-9)
4 9. 5. 2024, 18:00 Sokol Vyšehrad A - VK ŽIŽKA B 3:0 (21,23,19)
5 25. 9. 2023, 17:30 Sport club K3 A - Rychlý Pípy 0:3 (-22,-24,-12)
2. kolo
6 5. 9. 2023, 17:30 Technika Praha - Rychlý Pípy 1:3 (-27,-19,20,-18)
7 5. 9. 2023, 17:30 VK ŽIŽKA B - Sport club K3 A 2:3 (-22,23,-18,23,-11)
8 5. 9. 2023, 17:30 Řepy A - Sokol Vyšehrad A 3:0 (18,16,17)
9 5. 9. 2023, 17:30 Modřany B - Přírodní vědy D 1:3 (-21,-22,23,-17)
10 5. 9. 2023, 17:30 Sokol H. Počernice A - VŠCHT 3:1 (-23,18,20,15)
3. kolo
11 7. 9. 2023, 17:30 VŠCHT - Technika Praha 1:3 (-19,-19,22,-22)
12 7. 9. 2023, 17:30 Přírodní vědy D - Sokol H. Počernice A 2:3 (-21,22,-23,19,-4)
13 7. 9. 2023, 17:30 Sokol Vyšehrad A - Modřany B 1:3 (25,-19,-13,-21)
14 7. 9. 2023, 17:30 Sport club K3 A - Řepy A 0:3 (-18,-15,-22)
15 7. 9. 2023, 17:30 Rychlý Pípy - VK ŽIŽKA B 3:2 (25,24,-8,-12,13)
4. kolo
16 12. 9. 2023, 17:30 Technika Praha - VK ŽIŽKA B 1:3 (-16,-21,23,-19)
17 12. 9. 2023, 17:30 Řepy A - Rychlý Pípy 3:0 (13,23,17)
18 12. 9. 2023, 17:30 Modřany B - Sport club K3 A 3:2 (24,-17,20,-23,9)
19 12. 9. 2023, 17:30 Sokol H. Počernice A - Sokol Vyšehrad A 3:1 (22,23,-19,20)
20 12. 9. 2023, 17:30 VŠCHT - Přírodní vědy D 0:3 (-20,-14,-17)
5. kolo
21 14. 9. 2023, 17:30 Přírodní vědy D - Technika Praha 3:0 (13,20,21)
22 14. 9. 2023, 17:30 Sokol Vyšehrad A - VŠCHT 3:0 (21,22,15)
23 14. 9. 2023, 17:30 Sport club K3 A - Sokol H. Počernice A 1:3 (-18,-21,25,-19)
24 14. 9. 2023, 17:30 Rychlý Pípy - Modřany B 0:3 (-21,-13,-20)
25 14. 9. 2023, 17:30 VK ŽIŽKA B - Řepy A 1:3 (19,-17,-16,-19)
6. kolo
26 19. 9. 2023, 17:30 Technika Praha - Řepy A 1:3 (-13,-24,19,-17)
27 19. 9. 2023, 17:30 Modřany B - VK ŽIŽKA B 2:3 (-22,21,-18,15,-5)
28 19. 9. 2023, 17:30 Sokol H. Počernice A - Rychlý Pípy 0:3 (-25,-20,-19)
29 19. 9. 2023, 17:30 VŠCHT - Sport club K3 A 1:3 (-22,19,-21,-15)
30 19. 9. 2023, 17:30 Přírodní vědy D - Sokol Vyšehrad A 3:2 (17,-25,-25,21,12)
7. kolo
31 21. 9. 2023, 17:30 Sokol Vyšehrad A - Technika Praha 1:3 (16,-22,-13,-19)
32 30. 4. 2024, 18:00 Sport club K3 A - Přírodní vědy D 1:3 (25,-23,-20,-17)
33 21. 9. 2023, 17:30 Rychlý Pípy - VŠCHT 3:2 (-21,-25,23,11,8)
34 2. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA B - Sokol H. Počernice A 0:3 (-19,-17,-22)
35 21. 9. 2023, 17:30 Řepy A - Modřany B 3:0 (15,21,6)
8. kolo
36 7. 5. 2024, 18:00 Technika Praha - Modřany B 0:3 (-17,-20,-20)
37 23. 5. 2024, 18:00 Sokol H. Počernice A - Řepy A 0:3 (-17,-24,-22)
38 7. 5. 2024, 18:00 VŠCHT - VK ŽIŽKA B 2:3 (23,-15,17,-19,-14)
39 7. 5. 2024, 18:00 Přírodní vědy D - Rychlý Pípy 3:0 (12,22,20)
40 7. 5. 2024, 18:00 Sokol Vyšehrad A - Sport club K3 A 0:3 (-20,-22,-21)
9. kolo
41 14. 5. 2024, 18:00 Sport club K3 A - Technika Praha 0:3 (-23,-21,-23)
42 14. 5. 2024, 18:00 Rychlý Pípy - Sokol Vyšehrad A 0:3 (-21,-12,-20)
43 14. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA B - Přírodní vědy D 3:2 (-15,-21,19,20,12)
44 14. 5. 2024, 18:00 Řepy A - VŠCHT 3:1 (-17,23,24,13)
45 14. 5. 2024, 18:00 Modřany B - Sokol H. Počernice A 1:3 (-21,-21,24,-16)
10. kolo
46 16. 5. 2024, 18:00 Technika Praha - Sokol H. Počernice A 0:3 (-17,-18,-17)
47 16. 5. 2024, 18:00 Modřany B - VŠCHT 3:0 (13,15,16)
48 16. 5. 2024, 18:00 Řepy A - Přírodní vědy D 3:0 (23,15,17)
49 16. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA B - Sokol Vyšehrad A 3:1 (-22,17,15,20)
50 11. 6. 2024, 18:00 Rychlý Pípy - Sport club K3 A 0:3 (-16,-22,-23)
11. kolo
51 21. 5. 2024, 18:00 Rychlý Pípy - Technika Praha 3:0 (19,18,23)
52 21. 5. 2024, 18:00 Sport club K3 A - VK ŽIŽKA B 0:3 (-15,-23,-15)
53 21. 5. 2024, 18:00 Sokol Vyšehrad A - Řepy A 0:3 (-11,-15,-18)
54 21. 5. 2024, 18:00 Přírodní vědy D - Modřany B 3:1 (-29,22,25,23)
55 11. 6. 2024, 18:00 VŠCHT - Sokol H. Počernice A 1:3 (-12,-21,25,-16)
12. kolo
56 28. 5. 2024, 18:00 Technika Praha - VŠCHT 1:3 (-13,22,-19,-22)
57 28. 5. 2024, 18:00 Sokol H. Počernice A - Přírodní vědy D 3:0 (12,18,17)
58 28. 5. 2024, 18:00 Modřany B - Sokol Vyšehrad A 3:0 (21,25,18)
59 28. 5. 2024, 18:00 Řepy A - Sport club K3 A 2:3 (-22,21,23,-17,-11)
60 28. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA B - Rychlý Pípy 3:1 (20,13,-23,15)
13. kolo
61 30. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA B - Technika Praha 0:3 (-20,-18,-22)
62 30. 5. 2024, 18:00 Rychlý Pípy - Řepy A 3:2 (-23,22,-19,17,15)
63 30. 5. 2024, 18:00 Sport club K3 A - Modřany B 3:1 (-24,23,16,31)
64 30. 5. 2024, 18:00 Sokol Vyšehrad A - Sokol H. Počernice A 0:3 (-19,-18,-10)
65 30. 5. 2024, 18:00 Přírodní vědy D - VŠCHT 3:2 (24,-23,-22,21,11)
14. kolo
66 4. 6. 2024, 18:00 Technika Praha - Přírodní vědy D 0:3 (-18,-20,-23)
67 4. 6. 2024, 18:00 VŠCHT - Sokol Vyšehrad A 3:1 (22,-21,18,21)
68 25. 6. 2024, 18:00 Sokol H. Počernice A - Sport club K3 A Vondráček V.
69 4. 6. 2024, 18:00 Modřany B - Rychlý Pípy 2:3 (-19,26,-22,24,-15)
70 4. 6. 2024, 18:00 Řepy A - VK ŽIŽKA B 3:0 (11,12,19)
15. kolo
71 6. 6. 2024, 18:00 Řepy A - Technika Praha 3:2 (16,-23,-21,18,11)
72 6. 6. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA B - Modřany B 3:2 (-15,19,17,-20,17)
73 6. 6. 2024, 18:00 Rychlý Pípy - Sokol H. Počernice A 0:3 (-14,-19,-16)
74 6. 6. 2024, 18:00 Sport club K3 A - VŠCHT 3:1 (-17,18,17,30)
75 6. 6. 2024, 18:00 Sokol Vyšehrad A - Přírodní vědy D 0:3 (-19,-13,-13)
16. kolo
76 13. 6. 2024, 18:00 Technika Praha - Sokol Vyšehrad A 2:3 (15,-13,13,-16,-11)
77 13. 6. 2024, 18:00 Sport club K3 A - Přírodní vědy D !změna pořadatelství, platba rozhodčího PV! 1:3 (-14,25,-21,-16)
78 13. 6. 2024, 18:00 VŠCHT - Rychlý Pípy 3:1 (-13,27,18,19)
79 13. 6. 2024, 18:00 Sokol H. Počernice A - VK ŽIŽKA B 3:0 (14,21,15)
80 13. 6. 2024, 18:00 Modřany B - Řepy A 1:3 (24,-7,-17,-17)
17. kolo
81 18. 6. 2024, 18:00 Modřany B - Technika Praha Činátl D.
82 18. 6. 2024, 18:00 Řepy A - Sokol H. Počernice A Provazník .
83 18. 6. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA B - VŠCHT Horbowyj V.
84 18. 6. 2024, 18:00 Rychlý Pípy - Přírodní vědy D Popadinec B.
85 18. 6. 2024, 18:00 Sport club K3 A - Sokol Vyšehrad A Pechá A.
18. kolo
86 20. 6. 2024, 18:00 Technika Praha - Sport club K3 A Provazník .
87 20. 6. 2024, 18:00 Sokol Vyšehrad A - Rychlý Pípy Pechá A.
88 20. 6. 2024, 18:00 Přírodní vědy D - VK ŽIŽKA B Urbanec T.
89 20. 6. 2024, 18:00 VŠCHT - Řepy A Farář P.
90 20. 6. 2024, 18:00 Sokol H. Počernice A - Modřany B Vondráček V.
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018