ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Regionální liga kadetů

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Blue Volley Ostrava, z.s. B 24 22 0 0 0 66:8 1688:1113 64
2 Red Volley Frýdlant n. O. 24 18 0 1 5 56:21 1775:1297 55
3 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z. s. B 24 12 4 1 7 51:37 1937:1810 45
4 Happy Sport Opava, z.s. B 24 11 2 0 11 43:39 1740:1663 37
5 VO Slezská Orlice, z.s. 24 6 0 1 15 24:56 1351:1849 17
6 Blue Volley Ostrava, z.s. C 24 5 0 2 17 20:58 1418:1719 17
7 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. B 24 3 1 2 18 21:62 1451:1909 13
kalendář skupiny
1. kolo
1 29. 9. 2021, 16:00 Blue Ostrava B - Blue Ostrava C X:3
2 25. 9. 2021, 10:00 - Vlci Nový Jičín B .
3 25. 9. 2021, 10:00 Happy Opava B - VAM Olomouc B 3:0 (21,17,16)
4 25. 9. 2021, 10:00 Frýdlant n. O. - VO Slezská Orlice 3:X
2. kolo
5 29. 9. 2021, 18:00 Blue Ostrava B - Blue Ostrava C X:3
6 25. 9. 2021, 14:00 - Vlci Nový Jičín B .
7 25. 9. 2021, 14:00 Happy Opava B - VAM Olomouc B 3:1 (14,-18,15,11)
8 25. 9. 2021, 14:00 Frýdlant n. O. - VO Slezská Orlice 3:X
3. kolo
9 16. 10. 2021, 10:00 Blue Ostrava C - VO Slezská Orlice 0:3 (-12,-19,-12)
10 16. 10. 2021, 10:00 VAM Olomouc B - Frýdlant n. O. 1:3 (-25,21,-22,-13)
11 16. 10. 2021, 10:00 Vlci Nový Jičín B - Happy Opava B 3:1 (21,-25,24,19)
12 16. 10. 2021, 10:00 Blue Ostrava B - .
4. kolo
13 16. 10. 2021, 14:00 Blue Ostrava C - VO Slezská Orlice 0:3 (-23,-15,-20)
14 16. 10. 2021, 14:00 VAM Olomouc B - Frýdlant n. O. 1:3 (-20,28,-12,-11)
15 16. 10. 2021, 14:00 Vlci Nový Jičín B - Happy Opava B 3:1 (-18,24,19,21)
16 16. 10. 2021, 14:00 Blue Ostrava B - .
5. kolo
17 23. 10. 2021, 10:00 - Blue Ostrava C .
18 27. 10. 2021, 10:00 Happy Opava B - Blue Ostrava B 0:3 (-15,-10,-14)
19 23. 10. 2021, 10:00 Frýdlant n. O. - Vlci Nový Jičín B 3:0 (18,21,21)
20 23. 10. 2021, 10:00 VO Slezská Orlice - VAM Olomouc B 3:1 (21,-12,19,25)
6. kolo
21 23. 10. 2021, 14:00 - Blue Ostrava C .
22 27. 10. 2021, 13:00 Happy Opava B - Blue Ostrava B 0:3 (-5,-13,-16)
23 23. 10. 2021, 14:00 Frýdlant n. O. - Vlci Nový Jičín B 3:0 (19,19,21)
24 23. 10. 2021, 14:00 VO Slezská Orlice - VAM Olomouc B 3:1 (10,-20,16,17)
7. kolo
25 30. 10. 2021, 10:00 Blue Ostrava C - VAM Olomouc B 0:3 (-13,-14,-21)
26 30. 10. 2021, 10:00 Vlci Nový Jičín B - VO Slezská Orlice 3:0 (21,8,16)
27 30. 10. 2021, 10:00 Blue Ostrava B - Frýdlant n. O. 3:0 (15,20,16)
28 30. 10. 2021, 10:00 - Happy Opava B .
8. kolo
29 30. 10. 2021, 14:00 Blue Ostrava C - VAM Olomouc B 2:3 (20,-14,20,-14,-10)
30 30. 10. 2021, 14:00 Vlci Nový Jičín B - VO Slezská Orlice 3:1 (-24,22,9,23)
31 30. 10. 2021, 14:00 Blue Ostrava B - Frýdlant n. O. 3:0 (10,16,14)
32 30. 10. 2021, 14:00 - Happy Opava B .
9. kolo
33 13. 11. 2021, 10:00 Happy Opava B - Blue Ostrava C 3:0 (15,20,16)
34 13. 11. 2021, 10:00 Frýdlant n. O. - .
35 13. 11. 2021, 10:00 VO Slezská Orlice - Blue Ostrava B Smetanův okruh 19 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-14,-17,-3)
36 13. 11. 2021, 10:00 VAM Olomouc B - Vlci Nový Jičín B 2:3 (20,24,-16,-16,-15)
10. kolo
37 13. 11. 2021, 14:00 Happy Opava B - Blue Ostrava C 3:0 (18,13,15)
38 13. 11. 2021, 14:00 Frýdlant n. O. - .
39 13. 11. 2021, 14:00 VO Slezská Orlice - Blue Ostrava B Smetanův okruh 19 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-11,-8,-17)
40 13. 11. 2021, 14:00 VAM Olomouc B - Vlci Nový Jičín B 2:3 (20,-16,22,-21,-9)
11. kolo
41 27. 11. 2021, 10:00 Blue Ostrava C - Vlci Nový Jičín B 2:3 (-16,23,27,-14,-14)
42 27. 11. 2021, 10:00 Blue Ostrava B - VAM Olomouc B 3:0 (7,15,12)
43 27. 11. 2021, 10:00 - VO Slezská Orlice .
44 27. 11. 2021, 10:00 Happy Opava B - Frýdlant n. O. 0:3 (-20,-22,-17)
12. kolo
45 27. 11. 2021, 14:00 Blue Ostrava C - Vlci Nový Jičín B 0:3 (-17,-23,-12)
46 27. 11. 2021, 14:00 Blue Ostrava B - VAM Olomouc B 3:0 (6,16,14)
47 27. 11. 2021, 14:00 - VO Slezská Orlice .
48 27. 11. 2021, 14:00 Happy Opava B - Frýdlant n. O. 0:3 (-14,-18,-21)
13. kolo
49 11. 12. 2021, 10:00 Frýdlant n. O. - Blue Ostrava C 3:0 (12,16,20)
50 11. 12. 2021, 10:00 VO Slezská Orlice - Happy Opava B Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-16,-11,-18)
51 11. 12. 2021, 10:00 VAM Olomouc B - .
52 11. 12. 2021, 10:00 Vlci Nový Jičín B - Blue Ostrava B 0:3 (-11,-21,-15)
14. kolo
53 11. 12. 2021, 14:00 Frýdlant n. O. - Blue Ostrava C 3:0 (20,16,17)
54 11. 12. 2021, 14:00 VO Slezská Orlice - Happy Opava B Jiráskova 840 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 1:3 (22,-9,-19,-15)
55 11. 12. 2021, 14:00 VAM Olomouc B - .
56 11. 12. 2021, 14:00 Vlci Nový Jičín B - Blue Ostrava B 0:3 (-17,-17,-23)
15. kolo
57 8. 1. 2022, 10:00 Blue Ostrava C - Blue Ostrava B 0:3 (-11,-15,-14)
58 8. 1. 2022, 10:00 Vlci Nový Jičín B - .
59 8. 1. 2022, 10:00 VAM Olomouc B - Happy Opava B 0:3 (-16,-9,-16)
60 8. 1. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - Frýdlant n. O. 3:0 (20,23,23)
16. kolo
61 8. 1. 2022, 14:00 Blue Ostrava C - Blue Ostrava B 0:3 (-4,-9,-15)
62 8. 1. 2022, 14:00 Vlci Nový Jičín B - .
63 8. 1. 2022, 14:00 VAM Olomouc B - Happy Opava B 0:3 (-17,-22,-22)
64 8. 1. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - Frýdlant n. O. 0:3 (-16,-20,-18)
17. kolo
65 22. 1. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - Blue Ostrava C 1:3 (-22,-16,16,-20)
66 22. 1. 2022, 10:00 Frýdlant n. O. - VAM Olomouc B 3:0 (0,0,0)
67 22. 1. 2022, 10:00 Happy Opava B - Vlci Nový Jičín B 3:2 (24,-15,18,-19,12)
68 22. 1. 2022, 10:00 - Blue Ostrava B .
18. kolo
69 22. 1. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - Blue Ostrava C 0:3 (-15,-16,-23)
70 22. 1. 2022, 14:00 Frýdlant n. O. - VAM Olomouc B 3:0 (0,0,0)
71 22. 1. 2022, 14:00 Happy Opava B - Vlci Nový Jičín B 0:3 (-21,-18,-19)
72 22. 1. 2022, 14:00 - Blue Ostrava B .
19. kolo
73 29. 1. 2022, 10:00 Blue Ostrava C - .
74 3. 2. 2022, 16:00 Blue Ostrava B - Happy Opava B Blue Volley - covid (náhradní termín za 29.1.) 3:1 (16,14,-22,20)
75 29. 1. 2022, 10:00 Vlci Nový Jičín B - Frýdlant n. O. 1:3 (-24,16,-23,-20)
76 26. 3. 2022, 10:00 VAM Olomouc B - VO Slezská Orlice Dohrávka 0:3 (-25,-22,-17)
20. kolo
77 29. 1. 2022, 14:00 Blue Ostrava C - .
78 3. 2. 2022, 18:00 Blue Ostrava B - Happy Opava B Blue Volley - covid (náhradní termín za 29.1.) 3:1 (-16,17,18,13)
79 29. 1. 2022, 14:00 Vlci Nový Jičín B - Frýdlant n. O. 3:2 (-11,-8,23,22,12)
80 26. 3. 2022, 14:00 VAM Olomouc B - VO Slezská Orlice Dohrávka 3:0 (20,17,17)
21. kolo
81 5. 2. 2022, 10:00 VAM Olomouc B - Blue Ostrava C 0:3 (-22,-21,-22)
82 5. 2. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - Vlci Nový Jičín B 1:3 (13,-19,-20,-23)
83 5. 2. 2022, 10:00 Frýdlant n. O. - Blue Ostrava B 0:3 (-18,-13,-16)
84 5. 2. 2022, 10:00 Happy Opava B - .
22. kolo
85 5. 2. 2022, 14:00 VAM Olomouc B - Blue Ostrava C 3:0 (13,17,16)
86 5. 2. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - Vlci Nový Jičín B 0:3 (-20,-7,-20)
87 5. 2. 2022, 14:00 Frýdlant n. O. - Blue Ostrava B 0:3 (-10,-17,-19)
88 5. 2. 2022, 14:00 Happy Opava B - .
23. kolo
89 19. 2. 2022, 10:00 Blue Ostrava C - Happy Opava B 0:3 (-22,-16,-15)
90 19. 2. 2022, 10:00 - Frýdlant n. O. .
91 19. 2. 2022, 10:00 Blue Ostrava B - VO Slezská Orlice 3:0 (6,9,10)
92 10. 3. 2022, 16:30 Vlci Nový Jičín B - VAM Olomouc B 3:0 (17,18,17)
24. kolo
93 19. 2. 2022, 14:00 Blue Ostrava C - Happy Opava B 0:3 (-11,-16,-13)
94 19. 2. 2022, 14:00 - Frýdlant n. O. .
95 19. 2. 2022, 14:00 Blue Ostrava B - VO Slezská Orlice 3:0 (6,14,6)
96 10. 3. 2022, 18:00 Vlci Nový Jičín B - VAM Olomouc B 3:0 (14,14,13)
25. kolo
97 26. 2. 2022, 10:00 Vlci Nový Jičín B - Blue Ostrava C 3:1 (15,-21,22,22)
98 6. 3. 2022, 10:00 VAM Olomouc B - Blue Ostrava B 0:3 (-19,-19,-16)
99 26. 2. 2022, 10:00 VO Slezská Orlice - .
100 20. 2. 2022, 09:00 Frýdlant n. O. - Happy Opava B 3:0 (17,15,16)
26. kolo
101 26. 2. 2022, 14:00 Vlci Nový Jičín B - Blue Ostrava C 3:0 (12,12,19)
102 6. 3. 2022, 14:00 VAM Olomouc B - Blue Ostrava B 0:3 (-14,-19,-11)
103 26. 2. 2022, 14:00 VO Slezská Orlice - .
104 20. 2. 2022, 13:00 Frýdlant n. O. - Happy Opava B 3:0 (10,17,19)
27. kolo
105 5. 3. 2022, 10:00 Blue Ostrava C - Frýdlant n. O. 0:3 (-20,-13,-19)
106 5. 3. 2022, 10:00 Happy Opava B - VO Slezská Orlice 3:2 (-24,-21,16,16,5)
107 5. 3. 2022, 10:00 - VAM Olomouc B .
108 5. 3. 2022, 10:00 Blue Ostrava B - Vlci Nový Jičín B 3:0 (15,23,16)
28. kolo
109 5. 3. 2022, 14:00 Blue Ostrava C - Frýdlant n. O. 0:3 (-23,-14,-19)
110 5. 3. 2022, 14:00 Happy Opava B - VO Slezská Orlice 3:0 (3,19,17)
111 5. 3. 2022, 14:00 - VAM Olomouc B .
112 5. 3. 2022, 14:00 Blue Ostrava B - Vlci Nový Jičín B 3:0 (10,17,16)
Vedoucí soutěže: Veronika Zoubková, 748 01 Hlučín
© ČVS 2015-2018