ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP Moravskoslezského kraje chlapců U18

28. kolo
HS Opava3:0VO Slezská Orlice(15, 24, 13)
Green F-M "B"3:0VS Ostrava(15, 12, 20)
-VAM Havířov
Blue Ostrava "B"0:3SVK Nový Jičín "B"(-15, -18, -22)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín "B" 24 20 3 0 1 70:11 1954:1378 66
2 Green Volley Frýdek-Místek "B" 24 16 0 2 6 55:27 1867:1547 50
3 Happy Sport Opava 24 15 2 0 7 54:30 1895:1598 49
4 VO Slezská Orlice 24 13 1 2 8 48:39 1852:1819 43
5 Volejbalová akademie mládeže Havířov 24 9 0 2 13 33:46 1541:1664 29
6 Blue Volley Ostrava "B" 24 1 2 1 20 16:68 1410:1973 8
7 Volejbalový spolek Ostrava 24 1 1 2 20 13:68 1385:1925 7
kalendář skupiny
Změna termínů bez poplatku do 31.8.2023
1. kolo
1 23. 9. 2023, 09:00 Blue Ostrava "B" - HS Opava Školní 20 Albrechtice 1:3 (-13,22,-1,-14)
2 24. 9. 2023, 09:00 - SVK Nový Jičín "B" .
3 23. 9. 2023, 10:00 Green F-M "B" - VAM Havířov 3:0 (8,11,16)
4 23. 9. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - VS Ostrava 3:0 (10,21,18)
2. kolo
5 23. 9. 2023, 13:00 Blue Ostrava "B" - HS Opava Školní 20 Albrechtice 0:3 (-14,-12,-16)
6 24. 9. 2023, 13:00 - SVK Nový Jičín "B" .
7 23. 9. 2023, 14:00 Green F-M "B" - VAM Havířov 3:0 (19,17,13)
8 23. 9. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - VS Ostrava 3:0 (11,24,21)
3. kolo
9 7. 10. 2023, 10:00 HS Opava - VS Ostrava 3:1 (11,-19,26,28)
10 7. 10. 2023, 10:00 VAM Havířov - VO Slezská Orlice 2:3 (12,-23,-22,22,-10)
11 7. 10. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín "B" - Green F-M "B" 3:0 (16,13,14)
12 7. 10. 2023, 09:00 Blue Ostrava "B" - Školní 20 Albrechtice .
4. kolo
13 7. 10. 2023, 14:00 HS Opava - VS Ostrava 3:0 (25,24,12)
14 7. 10. 2023, 14:00 VAM Havířov - VO Slezská Orlice 3:0 (10,16,23)
15 7. 10. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín "B" - Green F-M "B" 3:1 (-21,15,18,9)
16 7. 10. 2023, 13:00 Blue Ostrava "B" - Školní 20 Albrechtice .
5. kolo
17 15. 10. 2023, 10:00 - HS Opava .
18 10. 10. 2023, 15:30 Green F-M "B" - Blue Ostrava "B" 3:0 (12,10,17)
19 24. 9. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - SVK Nový Jičín "B" 2:3 (22,-16,20,-10,-6)
20 15. 10. 2023, 10:00 VS Ostrava - VAM Havířov 0:3 (-7,-9,-13)
6. kolo
21 15. 10. 2023, 14:00 - HS Opava .
22 10. 10. 2023, 17:30 Green F-M "B" - Blue Ostrava "B" 3:0 (16,12,10)
23 24. 9. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - SVK Nový Jičín "B" 3:1 (16,-16,22,21)
24 15. 10. 2023, 14:00 VS Ostrava - VAM Havířov 0:3 (-19,-15,-14)
7. kolo
25 21. 10. 2023, 10:00 HS Opava - VAM Havířov 3:0 (21,13,7)
26 21. 10. 2023, 09:00 SVK Nový Jičín "B" - VS Ostrava 3:0 (13,19,15)
27 21. 10. 2023, 09:00 Blue Ostrava "B" - VO Slezská Orlice Školní 20 Albrechtice 1:3 (-8,-21,19,-16)
28 21. 10. 2023, 11:00 - Green F-M "B" .
8. kolo
29 21. 10. 2023, 14:00 HS Opava - VAM Havířov 3:2 (-23,19,20,-20,4)
30 21. 10. 2023, 13:00 SVK Nový Jičín "B" - VS Ostrava 3:0 (15,16,17)
31 21. 10. 2023, 13:00 Blue Ostrava "B" - VO Slezská Orlice Školní 20 Albrechtice 3:1 (20,-10,20,24)
32 21. 10. 2023, 14:00 - Green F-M "B" .
9. kolo
33 4. 11. 2023, 10:00 Green F-M "B" - HS Opava 0:3 (-24,-22,-23)
34 4. 11. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - .
35 4. 11. 2023, 10:00 VS Ostrava - Blue Ostrava "B" 2:3 (-9,21,14,-18,-13)
36 4. 11. 2023, 10:00 VAM Havířov - SVK Nový Jičín "B" 0:3 (-17,-12,-12)
10. kolo
37 4. 11. 2023, 14:00 Green F-M "B" - HS Opava 3:1 (16,23,-12,16)
38 4. 11. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - .
39 4. 11. 2023, 14:00 VS Ostrava - Blue Ostrava "B" 2:3 (-16,18,21,-18,-16)
40 4. 11. 2023, 14:00 VAM Havířov - SVK Nový Jičín "B" 0:3 (-17,-14,-17)
11. kolo
41 11. 11. 2023, 10:00 HS Opava - SVK Nový Jičín "B" 0:3 (-15,-6,-11)
42 11. 11. 2023, 10:00 Blue Ostrava "B" - VAM Havířov Školní 20 Albrechtice 1:3 (-9,23,-13,-22)
43 11. 11. 2023, 10:00 - VS Ostrava .
44 11. 11. 2023, 10:00 Green F-M "B" - VO Slezská Orlice 3:0 (13,22,16)
12. kolo
45 11. 11. 2023, 14:00 HS Opava - SVK Nový Jičín "B" 0:3 (-9,-20,-18)
46 11. 11. 2023, 14:00 Blue Ostrava "B" - VAM Havířov Školní 20 Albrechtice 0:3 (-16,-10,-9)
47 11. 11. 2023, 14:00 - VS Ostrava .
48 11. 11. 2023, 14:00 Green F-M "B" - VO Slezská Orlice 3:1 (12,19,-20,21)
13. kolo
49 18. 11. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - HS Opava 3:1 (-20,21,21,21)
50 15. 11. 2023, 17:00 VS Ostrava - Green F-M "B" Sportovní 584 Brušperk 1:3 (-21,23,-22,-19)
51 17. 12. 2023, 10:00 VAM Havířov - .
52 17. 12. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín "B" - Blue Ostrava "B" 3:0 (12,15,13)
14. kolo
53 18. 11. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - HS Opava 3:1 (-12,13,18,23)
54 22. 11. 2023, 17:00 VS Ostrava - Green F-M "B" Sportovní 584 Brušperk 0:3 (-22,-15,-10)
55 17. 12. 2023, 14:00 VAM Havířov - .
56 17. 12. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín "B" - Blue Ostrava "B" 3:0 (20,15,23)
15. kolo
57 25. 11. 2023, 10:00 HS Opava - Blue Ostrava "B" 3:0 (11,6,19)
58 25. 11. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín "B" - .
59 25. 11. 2023, 10:00 VAM Havířov - Green F-M "B" 0:3 (-15,-10,-15)
60 25. 11. 2023, 10:00 VS Ostrava - VO Slezská Orlice 0:3 (-17,-18,-9)
16. kolo
61 25. 11. 2023, 14:00 HS Opava - Blue Ostrava "B" 3:0 (11,13,13)
62 25. 11. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín "B" - .
63 25. 11. 2023, 14:00 VAM Havířov - Green F-M "B" 0:3 (-15,-15,-15)
64 25. 11. 2023, 14:00 VS Ostrava - VO Slezská Orlice 0:3 (-15,-11,-18)
17. kolo
65 2. 12. 2023, 10:00 VS Ostrava - HS Opava 0:3 (-6,-10,-17)
66 2. 12. 2023, 10:00 VO Slezská Orlice - VAM Havířov Smetanův okruh 19 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 3:0 (16,22,25)
67 16. 12. 2023, 10:00 Green F-M "B" - SVK Nový Jičín "B" 2:3 (-24,27,-22,21,-11)
68 27. 1. 2024, 10:00 - Blue Ostrava "B" .
18. kolo
69 2. 12. 2023, 14:00 VS Ostrava - HS Opava 0:3 (-14,-13,-9)
70 2. 12. 2023, 14:00 VO Slezská Orlice - VAM Havířov Smetanův okruh 19 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 3:1 (23,-26,13,16)
71 16. 12. 2023, 14:00 Green F-M "B" - SVK Nový Jičín "B" 2:3 (-11,-22,16,21,-12)
72 27. 1. 2024, 14:00 - Blue Ostrava "B" .
19. kolo
73 9. 12. 2023, 10:00 HS Opava - .
74 9. 12. 2023, 09:00 Blue Ostrava "B" - Green F-M "B" Školní 20 Albrechtice 0:3 (-10,-18,-12)
75 9. 12. 2023, 10:00 SVK Nový Jičín "B" - VO Slezská Orlice 3:0 (11,9,11)
76 9. 12. 2023, 10:00 VAM Havířov - VS Ostrava 3:0 (9,19,9)
20. kolo
77 9. 12. 2023, 14:00 HS Opava - .
78 9. 12. 2023, 13:00 Blue Ostrava "B" - Green F-M "B" Školní 20 Albrechtice 0:3 (-16,-13,-15)
79 9. 12. 2023, 14:00 SVK Nový Jičín "B" - VO Slezská Orlice 3:0 (17,21,19)
80 9. 12. 2023, 14:00 VAM Havířov - VS Ostrava 3:0 (8,15,20)
21. kolo
81 13. 1. 2024, 10:00 VAM Havířov - HS Opava 0:3 (-14,-9,-21)
82 13. 1. 2024, 10:00 VS Ostrava - SVK Nový Jičín "B" 0:3 (-22,-22,-16)
83 13. 1. 2024, 10:00 VO Slezská Orlice - Blue Ostrava "B" 3:1 (22,15,-22,16)
84 13. 1. 2024, 10:00 Green F-M "B" - .
22. kolo
85 13. 1. 2024, 14:00 VAM Havířov - HS Opava 1:3 (-20,-19,21,-12)
86 13. 1. 2024, 14:00 VS Ostrava - SVK Nový Jičín "B" 1:3 (-25,23,-15,-16)
87 13. 1. 2024, 14:00 VO Slezská Orlice - Blue Ostrava "B" 3:1 (11,-15,18,10)
88 13. 1. 2024, 14:00 Green F-M "B" - .
23. kolo
89 25. 1. 2024, 16:00 HS Opava - Green F-M "B" 3:1 (-23,13,20,22)
90 20. 1. 2024, 10:00 - VO Slezská Orlice .
91 5. 1. 2024, 16:00 Blue Ostrava "B" - VS Ostrava Krakovská 1095 Ostrava - Hrabůvka 0:3 (-8,-17,-18)
92 27. 1. 2024, 10:00 SVK Nový Jičín "B" - VAM Havířov 3:0 (15,17,12)
24. kolo
93 25. 1. 2024, 18:00 HS Opava - Green F-M "B" 3:1 (25,-24,12,16)
94 20. 1. 2024, 14:00 - VO Slezská Orlice .
95 5. 1. 2024, 18:00 Blue Ostrava "B" - VS Ostrava Krakovská 1095 Ostrava - Hrabůvka 2:3 (-19,3,-15,25,-10)
96 27. 1. 2024, 14:00 SVK Nový Jičín "B" - VAM Havířov 3:0 (12,14,13)
25. kolo
97 3. 2. 2024, 10:00 SVK Nový Jičín "B" - HS Opava 3:0 (13,15,24)
98 3. 2. 2024, 10:00 VAM Havířov - Blue Ostrava "B" 3:0 (20,20,20)
99 3. 2. 2024, 10:00 VS Ostrava - .
100 3. 2. 2024, 10:00 VO Slezská Orlice - Green F-M "B" Smetanův okruh 19 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 0:3 (-20,-17,-12)
26. kolo
101 3. 2. 2024, 14:00 SVK Nový Jičín "B" - HS Opava 3:0 (13,23,16)
102 3. 2. 2024, 14:00 VAM Havířov - Blue Ostrava "B" 3:0 (21,21,21)
103 3. 2. 2024, 14:00 VS Ostrava - .
104 3. 2. 2024, 14:00 VO Slezská Orlice - Green F-M "B" Smetanův okruh 19 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 3:0 (20,25,23)
27. kolo
105 24. 2. 2024, 10:00 HS Opava - VO Slezská Orlice 3:2 (-18,21,-25,23,10)
106 24. 2. 2024, 10:00 Green F-M "B" - VS Ostrava 3:0 (14,17,9)
107 3. 3. 2024, 10:00 - VAM Havířov .
108 24. 2. 2024, 09:00 Blue Ostrava "B" - SVK Nový Jičín "B" Školní 20 Albrechtice 0:3 (-18,-16,-23)
28. kolo
109 24. 2. 2024, 14:00 HS Opava - VO Slezská Orlice 3:0 (15,24,13)
110 24. 2. 2024, 14:00 Green F-M "B" - VS Ostrava 3:0 (15,12,20)
111 3. 3. 2024, 14:00 - VAM Havířov .
112 24. 2. 2024, 13:00 Blue Ostrava "B" - SVK Nový Jičín "B" Školní 20 Albrechtice 0:3 (-15,-18,-22)
Vedoucí soutěže: Jakub Mertl, tel.: 774 568 658, e-mail: mertl.j(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018