Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor MS kraje žen

36. kolo
Happy Sport Opava3:2TJ Ostrava "D"(21, 17, -22, -19, 12)
Polanka n. O.3:XTJ Frenštát
TJ Hlučín0:3VSK VŠB-TU Ostrava(-15, -22, -10)
TJ Slavoj Český Těšín1:3VK Karviná(-15, 17, -14, -21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Polanka nad Odrou 32 27 3 1 1 92:19 2646:1982 88
2 Tělovýchovná jednota Ostrava "D" 32 23 1 3 5 79:36 2690:2240 74
3 Happy Sport Opava, z.s. 32 18 4 4 6 75:43 2649:2317 66
4 VK Karviná 32 14 6 5 7 74:52 2772:2630 59
5 Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 32 13 6 1 12 65:58 2694:2593 52
6 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín 32 7 2 6 17 47:78 2439:2787 31
7 VK Polanka nad Odrou "C" 32 6 2 5 19 41:79 2434:2685 27
8 TJ Frenštát pod Radhoštěm 32 5 4 3 18 40:78 2234:2698 24
9 Tělovýchovná jednota Hlučín 32 0 3 3 26 23:93 2110:2736 9
kalendář skupiny
Změny termínů do 31.8.2023
1. kolo
2 28. 10. 2023, 10:00 TJ Hlučín - VK Karviná 0:3 (-21,-14,-11)
3 23. 9. 2023, 09:00 Polanka n. O. - VSK VŠB-TU Ostrava 3:1 (-22,19,19,22)
4 23. 9. 2023, 10:00 Happy Sport Opava - TJ Frenštát 3:1 (9,17,-24,18)
5 23. 9. 2023, 09:00 VK Polanka n/O "C" - TJ Ostrava "D" 1:3 (21,-19,-21,-16)
2. kolo
7 28. 10. 2023, 14:00 TJ Hlučín - VK Karviná 0:3 (-15,-15,-21)
8 23. 9. 2023, 13:00 Polanka n. O. - VSK VŠB-TU Ostrava 3:0 (21,18,25)
9 23. 9. 2023, 14:00 Happy Sport Opava - TJ Frenštát 3:0 (11,18,10)
10 23. 9. 2023, 13:00 VK Polanka n/O "C" - TJ Ostrava "D" 1:3 (-19,15,-13,-21)
3. kolo
12 7. 10. 2023, 10:00 TJ Frenštát - VK Polanka n/O "C" Martinská čtvrť 1704 Frenštát pod Radhoštěm 2:3 (-19,23,21,-20,-11)
13 7. 10. 2023, 09:00 VSK VŠB-TU Ostrava - Happy Sport Opava 2:3 (-10,-22,22,18,-12)
14 6. 1. 2024, 09:00 VK Karviná - Polanka n. O. 1:3 (-19,-17,17,-22)
15 7. 10. 2023, 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Hlučín 3:1 (-10,9,24,19)
4. kolo
17 7. 10. 2023, 14:00 TJ Frenštát - VK Polanka n/O "C" Martinská čtvrť 1704 Frenštát pod Radhoštěm 3:2 (-21,23,-20,24,13)
18 7. 10. 2023, 13:00 VSK VŠB-TU Ostrava - Happy Sport Opava 0:3 (-13,-25,-22)
19 6. 1. 2024, 13:00 VK Karviná - Polanka n. O. 3:2 (-22,24,-9,24,12)
20 7. 10. 2023, 14:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Hlučín 2:3 (-21,16,17,-13,-7)
5. kolo
22 1. 10. 2023, 14:00 Polanka n. O. - TJ Slavoj Český Těšín 3:0 (4,13,23)
23 14. 10. 2023, 10:00 Happy Sport Opava - VK Karviná 3:1 (-20,22,18,14)
24 14. 10. 2023, 09:00 VK Polanka n/O "C" - VSK VŠB-TU Ostrava 2:3 (-14,-19,25,16,-11)
25 15. 10. 2023, 09:00 TJ Ostrava "D" - TJ Frenštát 3:1 (22,13,-23,11)
6. kolo
27 1. 10. 2023, 16:00 Polanka n. O. - TJ Slavoj Český Těšín 3:0 (16,17,5)
28 14. 10. 2023, 14:00 Happy Sport Opava - VK Karviná 2:3 (14,-22,-15,19,-9)
29 14. 10. 2023, 13:00 VK Polanka n/O "C" - VSK VŠB-TU Ostrava 2:3 (-21,-19,23,23,-12)
30 15. 10. 2023, 13:00 TJ Ostrava "D" - TJ Frenštát 3:0 (19,18,20)
7. kolo
32 17. 10. 2023, 17:00 VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Ostrava "D" Změnil ŘS na žádost obou týmů 0:3 (-12,-17,-22)
33 21. 10. 2023, 09:00 VK Karviná - VK Polanka n/O "C" 3:0 (21,22,15)
34 18. 11. 2023, 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - Happy Sport Opava 2:3 (-14,24,20,-13,-4)
35 21. 10. 2023, 09:00 TJ Hlučín - Polanka n. O. Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 0:3 (-8,-12,-22)
8. kolo
37 24. 10. 2023, 18:30 VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Ostrava "D" Změnil ŘS na žádost obou týmů 1:3 (21,-18,-16,-15)
38 21. 10. 2023, 13:00 VK Karviná - VK Polanka n/O "C" 3:0 (9,16,22)
39 18. 11. 2023, 14:00 TJ Slavoj Český Těšín - Happy Sport Opava 1:3 (-17,22,-17,-23)
40 21. 10. 2023, 13:00 TJ Hlučín - Polanka n. O. Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 0:3 (-15,-16,-20)
9. kolo
42 4. 11. 2023, 10:00 Happy Sport Opava - TJ Hlučín 3:0 (9,19,21)
43 4. 11. 2023, 09:00 VK Polanka n/O "C" - TJ Slavoj Český Těšín 3:1 (-23,16,20,16)
44 4. 11. 2023, 11:00 TJ Ostrava "D" - VK Karviná 0:3 (-20,-22,-24)
45 4. 11. 2023, 10:00 TJ Frenštát - VSK VŠB-TU Ostrava 1:3 (-12,20,-17,-17)
10. kolo
47 4. 11. 2023, 14:00 Happy Sport Opava - TJ Hlučín 3:0 (12,14,23)
48 4. 11. 2023, 13:00 VK Polanka n/O "C" - TJ Slavoj Český Těšín 3:2 (-12,18,-12,16,12)
49 4. 11. 2023, 15:00 TJ Ostrava "D" - VK Karviná 3:1 (15,-17,21,10)
50 4. 11. 2023, 14:00 TJ Frenštát - VSK VŠB-TU Ostrava 0:3 (-21,-14,-21)
11. kolo
52 11. 11. 2023, 09:00 VK Karviná - TJ Frenštát 3:0 (15,15,28)
53 12. 11. 2023, 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Ostrava "D" 0:3 (-23,-12,-8)
54 11. 11. 2023, 10:00 TJ Hlučín - VK Polanka n/O "C" 1:3 (22,-20,-15,-11)
55 11. 11. 2023, 09:00 Polanka n. O. - Happy Sport Opava 3:0 (19,15,11)
12. kolo
57 11. 11. 2023, 13:00 VK Karviná - TJ Frenštát 2:3 (21,-23,19,-21,-8)
58 12. 11. 2023, 14:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Ostrava "D" 0:3 (-15,-23,-12)
59 11. 11. 2023, 14:00 TJ Hlučín - VK Polanka n/O "C" 0:3 (-12,-18,-27)
60 11. 11. 2023, 13:00 Polanka n. O. - Happy Sport Opava 3:0 (12,25,24)
13. kolo
62 25. 11. 2023, 09:00 VK Polanka n/O "C" - Polanka n. O. 0:3 (-17,-21,-16)
63 25. 11. 2023, 09:00 TJ Ostrava "D" - TJ Hlučín 2:3 (-22,-24,14,20,-12)
64 25. 11. 2023, 10:00 TJ Frenštát - TJ Slavoj Český Těšín 3:0 (18,13,14)
65 26. 11. 2023, 10:00 VSK VŠB-TU Ostrava - VK Karviná 3:0 (22,22,26)
14. kolo
67 25. 11. 2023, 13:00 VK Polanka n/O "C" - Polanka n. O. 1:3 (-18,20,-22,-26)
68 25. 11. 2023, 13:00 TJ Ostrava "D" - TJ Hlučín 3:0 (14,19,14)
69 25. 11. 2023, 14:00 TJ Frenštát - TJ Slavoj Český Těšín 3:0 (14,18,19)
70 26. 11. 2023, 14:00 VSK VŠB-TU Ostrava - VK Karviná 1:3 (22,-16,-14,-26)
15. kolo
72 2. 12. 2023, 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - VSK VŠB-TU Ostrava Frýdecká 689 Český Těšín 1:3 (-20,-22,19,-18)
73 20. 1. 2024, 10:00 TJ Hlučín - TJ Frenštát Změnil ŘS na žádost obou týmůNový svět 402 Hlučín - Darkovičky 0:3 (-15,-14,-16)
74 2. 12. 2023, 09:00 Polanka n. O. - TJ Ostrava "D" 3:0 (22,25,22)
75 2. 12. 2023, 10:00 Happy Sport Opava - VK Polanka n/O "C" 3:1 (16,19,-18,16)
16. kolo
77 2. 12. 2023, 14:00 TJ Slavoj Český Těšín - VSK VŠB-TU Ostrava Frýdecká 689 Český Těšín 1:3 (-18,-20,18,-14)
78 20. 1. 2024, 14:00 TJ Hlučín - TJ Frenštát Změnil ŘS na žádost obou týmůNový svět 402 Hlučín - Darkovičky 1:3 (23,-19,-23,-21)
79 2. 12. 2023, 13:00 Polanka n. O. - TJ Ostrava "D" 3:2 (-21,14,17,-21,13)
80 2. 12. 2023, 14:00 Happy Sport Opava - VK Polanka n/O "C" 3:0 (12,11,22)
17. kolo
82 10. 12. 2023, 10:00 TJ Ostrava "D" - Happy Sport Opava 3:0 (21,20,18)
83 9. 12. 2023, 10:00 TJ Frenštát - Polanka n. O. 0:3 (-18,-18,-19)
84 9. 12. 2023, 10:00 VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Hlučín 3:1 (21,-16,18,11)
85 9. 12. 2023, 09:00 VK Karviná - TJ Slavoj Český Těšín 3:1 (-22,15,17,12)
18. kolo
87 10. 12. 2023, 14:00 TJ Ostrava "D" - Happy Sport Opava 3:0 (17,17,23)
88 9. 12. 2023, 14:00 TJ Frenštát - Polanka n. O. 1:3 (-20,-13,16,-13)
89 9. 12. 2023, 14:00 VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Hlučín 3:0 (19,16,17)
90 9. 12. 2023, 13:00 VK Karviná - TJ Slavoj Český Těšín 2:3 (14,-11,22,-15,-7)
19. kolo
92 16. 12. 2023, 09:00 VK Karviná - TJ Hlučín 3:2 (-22,19,13,-23,10)
93 16. 12. 2023, 09:00 VSK VŠB-TU Ostrava - Polanka n. O. 0:3 (-21,-12,-16)
94 16. 12. 2023, 10:00 TJ Frenštát - Happy Sport Opava 0:3 (-12,-17,-15)
95 3. 12. 2023, 15:00 TJ Ostrava "D" - VK Polanka n/O "C" 3:0 (10,23,21)
20. kolo
97 16. 12. 2023, 13:00 VK Karviná - TJ Hlučín 3:0 (20,20,18)
98 16. 12. 2023, 13:00 VSK VŠB-TU Ostrava - Polanka n. O. 0:3 (-12,-21,-23)
99 16. 12. 2023, 14:00 TJ Frenštát - Happy Sport Opava 0:3 (-19,-19,-20)
100 3. 12. 2023, 18:00 TJ Ostrava "D" - VK Polanka n/O "C" 3:0 (15,18,18)
21. kolo
102 13. 1. 2024, 09:00 VK Polanka n/O "C" - TJ Frenštát 3:0 (19,13,15)
103 13. 1. 2024, 10:00 Happy Sport Opava - VSK VŠB-TU Ostrava 1:3 (18,-21,-19,-20)
104 13. 1. 2024, 09:00 Polanka n. O. - VK Karviná 3:1 (20,-23,14,22)
105 13. 1. 2024, 10:00 TJ Hlučín - TJ Slavoj Český Těšín 2:3 (21,-21,21,-25,-8)
22. kolo
107 13. 1. 2024, 13:00 VK Polanka n/O "C" - TJ Frenštát 3:0 (19,14,19)
108 13. 1. 2024, 14:00 Happy Sport Opava - VSK VŠB-TU Ostrava 2:3 (21,13,-16,-13,-11)
109 13. 1. 2024, 13:00 Polanka n. O. - VK Karviná 3:2 (18,-14,14,-25,9)
110 13. 1. 2024, 14:00 TJ Hlučín - TJ Slavoj Český Těšín 1:3 (23,-21,-23,-18)
23. kolo
112 23. 3. 2024, 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - Polanka n. O. Frýdecká 689 Český Těšín 0:3 (-23,-21,-24)
113 20. 1. 2024, 09:00 VK Karviná - Happy Sport Opava 3:0 (25,21,22)
114 20. 1. 2024, 10:00 VSK VŠB-TU Ostrava - VK Polanka n/O "C" 3:2 (-24,24,-23,16,5)
115 6. 1. 2024, 10:00 TJ Frenštát - TJ Ostrava "D" 1:3 (-23,23,-18,-21)
24. kolo
117 23. 3. 2024, 14:00 TJ Slavoj Český Těšín - Polanka n. O. Frýdecká 689 Český Těšín 0:3 (-16,-24,-21)
118 20. 1. 2024, 13:00 VK Karviná - Happy Sport Opava 3:2 (23,-17,-20,24,11)
119 20. 1. 2024, 14:00 VSK VŠB-TU Ostrava - VK Polanka n/O "C" 3:0 (21,13,10)
120 6. 1. 2024, 14:00 TJ Frenštát - TJ Ostrava "D" 0:3 (-20,-18,-21)
25. kolo
122 23. 1. 2024, 18:00 TJ Ostrava "D" - VSK VŠB-TU Ostrava Změnil ŘS na žádost obou týmů 3:1 (10,19,-22,23)
123 27. 1. 2024, 09:00 VK Polanka n/O "C" - VK Karviná 1:3 (21,-23,-22,-15)
124 27. 1. 2024, 10:00 Happy Sport Opava - TJ Slavoj Český Těšín 3:2 (14,-23,24,-20,14)
125 16. 3. 2024, 09:00 Polanka n. O. - TJ Hlučín 3:0 (11,21,20)
26. kolo
127 30. 1. 2024, 18:00 TJ Ostrava "D" - VSK VŠB-TU Ostrava Změnil ŘS na žádost obou týmů 3:1 (17,23,-20,17)
128 27. 1. 2024, 13:00 VK Polanka n/O "C" - VK Karviná 0:3 (-21,-24,-21)
129 27. 1. 2024, 14:00 Happy Sport Opava - TJ Slavoj Český Těšín 3:0 (8,17,22)
130 16. 3. 2024, 13:00 Polanka n. O. - TJ Hlučín 3:0 (17,9,18)
27. kolo
132 10. 2. 2024, 09:00 TJ Hlučín - Happy Sport Opava 1:3 (-21,-14,15,-22)
133 10. 2. 2024, 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - VK Polanka n/O "C" 3:0 (19,16,23)
134 10. 3. 2024, 10:00 VK Karviná - TJ Ostrava "D" 0:3 (-16,-26,-22)
135 10. 2. 2024, 10:00 VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Frenštát 3:2 (22,17,-18,-26,14)
28. kolo
137 10. 2. 2024, 13:00 TJ Hlučín - Happy Sport Opava 0:3 (-20,-10,-17)
138 10. 2. 2024, 14:00 TJ Slavoj Český Těšín - VK Polanka n/O "C" 3:1 (17,-21,21,22)
139 10. 3. 2024, 14:00 VK Karviná - TJ Ostrava "D" 0:3 (-22,-22,-13)
140 10. 2. 2024, 14:00 VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Frenštát 3:1 (-26,11,18,20)
29. kolo
142 17. 2. 2024, 10:00 TJ Frenštát - VK Karviná 3:2 (-23,22,-17,27,13)
143 18. 2. 2024, 10:00 TJ Ostrava "D" - TJ Slavoj Český Těšín 3:2 (14,-23,15,-23,13)
144 17. 2. 2024, 09:00 VK Polanka n/O "C" - TJ Hlučín 3:1 (23,-21,16,21)
145 17. 2. 2024, 10:00 Happy Sport Opava - Polanka n. O. 3:0 (21,19,15)
30. kolo
147 17. 2. 2024, 14:00 TJ Frenštát - VK Karviná 2:3 (20,-14,-16,22,-18)
148 18. 2. 2024, 14:00 TJ Ostrava "D" - TJ Slavoj Český Těšín 3:1 (-21,11,11,20)
149 17. 2. 2024, 13:00 VK Polanka n/O "C" - TJ Hlučín 2:3 (17,15,-22,-21,-10)
150 17. 2. 2024, 14:00 Happy Sport Opava - Polanka n. O. 2:3 (-22,-17,17,18,-10)
31. kolo
152 23. 2. 2024, 17:00 Polanka n. O. - VK Polanka n/O "C" Na žádost klubu 3:1 (-21,15,14,16)
153 25. 2. 2024, 09:00 TJ Hlučín - TJ Ostrava "D" 0:3 (-10,-21,-13)
154 24. 2. 2024, 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Frenštát 3:0 (23,18,15)
155 16. 3. 2024, 09:00 VK Karviná - VSK VŠB-TU Ostrava 2:3 (-23,-14,24,22,-11)
32. kolo
157 1. 3. 2024, 17:00 Polanka n. O. - VK Polanka n/O "C" Na žádost klubu 3:0 (15,18,16)
158 25. 2. 2024, 11:00 TJ Hlučín - TJ Ostrava "D" 1:3 (-10,20,-12,-15)
159 24. 2. 2024, 14:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Frenštát 3:1 (-16,20,14,14)
160 16. 3. 2024, 13:00 VK Karviná - VSK VŠB-TU Ostrava 3:0 (24,13,23)
33. kolo
162 21. 3. 2024, 17:00 VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Slavoj Český Těšín Dohoda obou klubů 1:3 (-25,24,-21,-21)
163 2. 3. 2024, 10:00 TJ Frenštát - TJ Hlučín 3:0 (23,19,19)
164 2. 3. 2024, 10:30 TJ Ostrava "D" - Polanka n. O. 0:3 (-21,-16,-22)
165 2. 3. 2024, 09:00 VK Polanka n/O "C" - Happy Sport Opava 0:3 (-11,-20,-22)
34. kolo
167 28. 3. 2024, 17:30 VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Slavoj Český Těšín Dohoda obou klubů 3:1 (19,-23,10,15)
168 2. 3. 2024, 14:00 TJ Frenštát - TJ Hlučín 3:2 (16,-21,-22,19,15)
169 2. 3. 2024, 14:00 TJ Ostrava "D" - Polanka n. O. 1:3 (14,-18,-21,-21)
170 2. 3. 2024, 13:00 VK Polanka n/O "C" - Happy Sport Opava 0:3 (-20,-23,-21)
35. kolo
172 9. 3. 2024, 10:00 Happy Sport Opava - TJ Ostrava "D" 3:0 (22,22,23)
173 9. 3. 2024, 09:00 Polanka n. O. - TJ Frenštát 3:X
174 9. 3. 2024, 10:00 TJ Hlučín - VSK VŠB-TU Ostrava 0:3 (-16,-14,-20)
175 9. 3. 2024, 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - VK Karviná Svojsíkova 2119 Český Těšín 2:3 (-17,-22,23,24,-10)
36. kolo
177 9. 3. 2024, 14:00 Happy Sport Opava - TJ Ostrava "D" 3:2 (21,17,-22,-19,12)
178 9. 3. 2024, 13:00 Polanka n. O. - TJ Frenštát 3:X
179 9. 3. 2024, 14:00 TJ Hlučín - VSK VŠB-TU Ostrava 0:3 (-15,-22,-10)
180 9. 3. 2024, 14:00 TJ Slavoj Český Těšín - VK Karviná Svojsíkova 2119 Český Těšín 1:3 (-15,17,-14,-21)
Vedoucí soutěže: Miloslav Chrobák; 73911 Janovice 363, 734 412 953; chrobak13@seznam.cz
© ČVS 2015-2018