Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

OP I.tř. muži

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Hronov C, z.s. 12 10 0 1 1 32:8 971:742 31
2 TJ Slovan Broumov, z.s. 12 8 1 1 2 29:12 967:819 27
3 Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z.s. 12 5 4 1 2 29:18 1018:940 24
4 Volejbal Červený Kostelec B, z.s. 12 6 2 1 3 28:19 1030:964 23
5 TJ Sokol Studnice z.s. 12 2 0 2 8 12:31 852:1006 8
6 TJ Sokol Jezbiny, z.s. 12 1 1 2 8 13:33 919:1048 7
7 Volejbalový klub Hronov B, z.s. 12 2 0 0 10 9:31 734:972 6
kalendář skupiny
A
1. kolo
1 18. 8. 2022, 17:30 Č.Kostelec B - SG Jaroměř 2:3 (23,-21,18,-14,-13)
2 18. 8. 2022, 17:30 Hronov B - Hronov C 0:3 (-12,-19,-19)
3 18. 8. 2022, 17:30 Jezbiny A - Broumov 2:3 (30,-22,-17,19,-9)
2. kolo
4 25. 8. 2022, 17:30 Hronov C - Jezbiny A 3:0 (13,15,15)
5 25. 8. 2022, 17:30 SG Jaroměř - Hronov B Roz: Severýn 3:0 (12,17,17)
6 13. 9. 2022, 17:00 Studnice - Č.Kostelec B 0:3 (-23,-22,-16)
3. kolo
7 1. 9. 2022, 17:30 Hronov B - Studnice 3:0 (22,17,22)
8 1. 9. 2022, 17:30 Jezbiny A - SG Jaroměř 2:3 (-25,-14,18,10,-9)
9 1. 9. 2022, 17:30 Broumov - Hronov C 0:3 (-22,-17,-15)
4. kolo
10 27. 9. 2022, 17:00 SG Jaroměř - Broumov Roz:Severýn 3:2 (23,-16,-9,16,10)
11 8. 9. 2022, 17:30 Studnice - Jezbiny A 3:0 (23,24,21)
12 8. 9. 2022, 17:30 Č.Kostelec B - Hronov B 3:1 (22,17,-15,23)
5. kolo
13 15. 9. 2022, 17:00 Jezbiny A - Č.Kostelec B 1:3 (22,-21,-20,-16)
14 15. 9. 2022, 17:00 Broumov - Studnice 3:0 (23,18,23)
15 20. 10. 2022, 19:30 SG Jaroměř - Hronov C Roz: Severýn 0:3 (-22,-23,-22)
6. kolo
16 22. 9. 2022, 17:00 Studnice - Hronov C 1:3 (19,-15,-11,-13)
17 22. 9. 2022, 17:00 Č.Kostelec B - Broumov 1:3 (23,-21,-16,-18)
18 22. 9. 2022, 17:00 Hronov B - Jezbiny A 3:1 (24,-16,24,31)
7. kolo
19 29. 9. 2022, 17:00 Broumov - Hronov B 3:0 (17,18,14)
20 29. 9. 2022, 19:30 Č.Kostelec B - Hronov C 3:2 (21,-23,-23,24,13)
21 29. 9. 2022, 17:00 SG Jaroměř - Studnice 3:0 (12,20,19)
8. kolo
22 11. 5. 2023, 17:30 SG Jaroměř - Č.Kostelec B Roz.Severýn 2:3 (-16,-16,16,25,-7)
23 11. 5. 2023, 17:30 Hronov C - Hronov B 3:0 (18,13,13)
24 11. 5. 2023, 17:30 Broumov - Jezbiny A 3:0 (15,17,25)
9. kolo
25 18. 5. 2023, 17:30 Jezbiny A - Hronov C 0:3 (-20,-10,-19)
26 18. 5. 2023, 17:30 Hronov B - SG Jaroměř 0:3 (-16,-21,-14)
27 18. 5. 2023, 17:30 Č.Kostelec B - Studnice 3:1 (15,17,-19,16)
10. kolo
28 25. 5. 2023, 17:30 Studnice - Hronov B 3:1 (-19,23,21,17)
29 25. 5. 2023, 17:30 SG Jaroměř - Jezbiny A 3:1 (-18,17,17,13)
30 25. 5. 2023, 17:30 Hronov C - Broumov 3:0 (21,31,17)
11. kolo
31 1. 6. 2023, 17:30 Broumov - SG Jaroměř 3:0 (19,22,23)
32 1. 6. 2023, 17:30 Jezbiny A - Studnice Roz.Severýn 3:2 (-11,-22,15,23,12)
33 6. 6. 2023, 17:30 Hronov B - Č.Kostelec B 0:3 (-8,-16,-14)
12. kolo
34 8. 6. 2023, 17:30 Č.Kostelec B - Jezbiny A 3:0 (18,16,11)
35 8. 6. 2023, 17:30 Studnice - Broumov 0:3 (-12,-23,-27)
36 8. 6. 2023, 17:30 Hronov C - SG Jaroměř 0:3 (-17,-23,-23)
13. kolo
37 15. 6. 2023, 17:30 Hronov C - Studnice 3:0 (7,15,18)
38 15. 6. 2023, 17:30 Broumov - Č.Kostelec B 3:0 (15,25,13)
39 15. 6. 2023, 17:30 Jezbiny A - Hronov B 3:1 (18,-23,12,15)
14. kolo
40 22. 6. 2023, 17:30 Hronov B - Broumov 0:3 (-13,-16,-8)
41 22. 6. 2023, 17:30 Hronov C - Č.Kostelec B 3:1 (16,17,-23,17)
42 22. 6. 2023, 17:30 Studnice - SG Jaroměř 2:3 (-25,-20,20,25,-9)
Z
© ČVS 2015-2018