ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor Olomouckého kraje mužů

20. kolo
Kojetín C3:0TJ Sokol Mohelnice(13, 13, 20)
TJ Hodolany2:3TJ Sokol Dolní Studénky(-14, 18, 19, -20, -13)
TJ Šumperk0:3SKUP Olomouc(-15, -13, -23)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Kojetín 2016 C 20 13 3 0 4 49:24 1678:1465 45
2 TJ Hodolany 20 13 0 4 3 49:25 1703:1404 43
3 SKUP Olomouc 20 11 3 0 6 47:29 1732:1554 39
4 Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky 20 8 2 2 8 37:37 1618:1602 30
5 TJ Šumperk 20 3 1 1 15 19:51 1396:1634 12
6 Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice 20 3 0 2 13 18:53 1206:1674 9
kalendář skupiny
OLK-M
1. kolo
1 23. 9. 2023, 10:00 TJ Šumperk - Kojetín C 3:0 (13,22,27)
2 14. 10. 2023, 10:00 TJ Hodolany - SKUP Olomouc 3:0 (16,22,23)
3 23. 9. 2023, 10:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Sokol Dolní Studénky Komenského 17 Loštice 0:3 (-17,-20,-17)
2. kolo
4 23. 9. 2023, 14:00 TJ Šumperk - Kojetín C 2:3 (24,-23,18,-16,-15)
5 14. 10. 2023, 14:00 TJ Hodolany - SKUP Olomouc 3:1 (22,-21,22,19)
6 23. 9. 2023, 14:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Sokol Dolní Studénky Komenského 17 Loštice 2:3 (21,-17,-17,19,-9)
3. kolo
7 21. 10. 2023, 09:00 Kojetín C - TJ Sokol Dolní Studénky 0:3 (-23,-20,-20)
8 19. 11. 2023, 10:00 SKUP Olomouc - TJ Sokol Mohelnice 3:1 (-22,23,15,20)
9 21. 10. 2023, 10:00 TJ Šumperk - TJ Hodolany 0:3 (-17,-13,-24)
4. kolo
10 21. 10. 2023, 13:00 Kojetín C - TJ Sokol Dolní Studénky 0:3 (-21,-13,-20)
11 19. 11. 2023, 14:00 SKUP Olomouc - TJ Sokol Mohelnice 3:1 (20,-26,9,12)
12 21. 10. 2023, 14:00 TJ Šumperk - TJ Hodolany 0:3 (-13,-22,-19)
5. kolo
13 4. 11. 2023, 10:00 TJ Hodolany - Kojetín C 1:3 (-18,9,-27,-23)
14 4. 11. 2023, 10:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Šumperk 3:1 (20,-22,17,24)
15 4. 11. 2023, 10:00 TJ Sokol Dolní Studénky - SKUP Olomouc 2:3 (24,-28,-16,22,-11)
6. kolo
16 4. 11. 2023, 14:00 TJ Hodolany - Kojetín C 2:3 (-23,21,-17,15,-7)
17 4. 11. 2023, 14:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Šumperk 3:0 (20,13,17)
18 4. 11. 2023, 14:00 TJ Sokol Dolní Studénky - SKUP Olomouc 3:1 (18,-9,15,19)
7. kolo
19 2. 12. 2023, 09:00 Kojetín C - SKUP Olomouc 3:1 (17,-15,17,23)
20 13. 1. 2024, 10:00 TJ Šumperk - TJ Sokol Dolní Studénky 3:2 (21,-24,-21,20,11)
21 2. 12. 2023, 10:00 TJ Hodolany - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (11,17,12)
8. kolo
22 2. 12. 2023, 13:00 Kojetín C - SKUP Olomouc 1:3 (20,-22,-23,-20)
23 13. 1. 2024, 14:00 TJ Šumperk - TJ Sokol Dolní Studénky 0:3 (-11,-24,-24)
24 2. 12. 2023, 14:00 TJ Hodolany - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (20,11,16)
9. kolo
25 16. 12. 2023, 10:00 TJ Sokol Mohelnice - Kojetín C 2:3 (-20,19,-24,20,-9)
26 16. 12. 2023, 10:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Hodolany 0:3 (-22,-21,-23)
27 6. 1. 2024, 12:00 SKUP Olomouc - TJ Šumperk 3:0 (15,16,20)
10. kolo
28 16. 12. 2023, 14:00 TJ Sokol Mohelnice - Kojetín C 0:3 (-18,-16,-12)
29 16. 12. 2023, 14:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Hodolany 1:3 (22,-27,-23,-21)
30 6. 1. 2024, 16:00 SKUP Olomouc - TJ Šumperk 3:0 (23,22,15)
11. kolo
31 21. 1. 2024, 10:00 Kojetín C - TJ Šumperk 3:1 (22,16,-25,10)
32 20. 1. 2024, 12:00 SKUP Olomouc - TJ Hodolany 3:2 (22,16,-21,-13,12)
33 23. 3. 2024, 10:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Sokol Mohelnice 3:1 (-23,14,16,19)
12. kolo
34 21. 1. 2024, 14:00 Kojetín C - TJ Šumperk 3:0 (12,18,17)
35 20. 1. 2024, 16:00 SKUP Olomouc - TJ Hodolany 3:2 (22,-24,16,-20,6)
36 23. 3. 2024, 14:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Sokol Mohelnice 1:3 (-18,-23,21,-22)
13. kolo
37 24. 3. 2024, 10:00 TJ Sokol Dolní Studénky - Kojetín C 8. května 870 Šumperk 0:3 (-20,-10,-19)
38 3. 2. 2024, 10:00 TJ Sokol Mohelnice - SKUP Olomouc 1:3 (-14,-15,22,-16)
39 3. 2. 2024, 10:00 TJ Hodolany - TJ Šumperk 3:1 (-25,12,28,19)
14. kolo
40 24. 3. 2024, 14:00 TJ Sokol Dolní Studénky - Kojetín C 8. května 870 Šumperk 0:3 (-21,-14,-12)
41 3. 2. 2024, 14:00 TJ Sokol Mohelnice - SKUP Olomouc 0:3 (-15,-20,-22)
42 3. 2. 2024, 14:00 TJ Hodolany - TJ Šumperk 3:1 (15,15,-19,16)
15. kolo
43 17. 2. 2024, 10:00 Kojetín C - TJ Hodolany 3:0 (23,24,19)
44 17. 2. 2024, 10:00 TJ Šumperk - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (11,18,9)
45 18. 2. 2024, 10:00 SKUP Olomouc - TJ Sokol Dolní Studénky 3:0 (14,14,25)
16. kolo
46 17. 2. 2024, 14:00 Kojetín C - TJ Hodolany 3:1 (-26,16,18,20)
47 17. 2. 2024, 14:00 TJ Šumperk - TJ Sokol Mohelnice 3:1 (-22,21,15,17)
48 18. 2. 2024, 14:00 SKUP Olomouc - TJ Sokol Dolní Studénky 3:1 (23,15,-19,22)
17. kolo
49 2. 3. 2024, 10:00 SKUP Olomouc - Kojetín C 1:3 (18,-16,-21,-26)
50 2. 3. 2024, 10:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Šumperk 3:0 (19,22,15)
51 2. 3. 2024, 10:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Hodolany X:3
18. kolo
52 2. 3. 2024, 14:00 SKUP Olomouc - Kojetín C 1:3 (18,-23,-12,-16)
53 2. 3. 2024, 14:00 TJ Sokol Dolní Studénky - TJ Šumperk 3:1 (17,21,-19,17)
54 2. 3. 2024, 14:00 TJ Sokol Mohelnice - TJ Hodolany X:3
19. kolo
55 16. 3. 2024, 09:00 Kojetín C - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (11,10,18)
56 16. 3. 2024, 09:00 TJ Hodolany - TJ Sokol Dolní Studénky 3:0 (24,20,21)
57 30. 3. 2024, 10:00 TJ Šumperk - SKUP Olomouc 0:3 (-14,-18,-18)
20. kolo
58 16. 3. 2024, 13:00 Kojetín C - TJ Sokol Mohelnice 3:0 (13,13,20)
59 16. 3. 2024, 13:00 TJ Hodolany - TJ Sokol Dolní Studénky 2:3 (-14,18,19,-20,-13)
60 30. 3. 2024, 14:00 TJ Šumperk - SKUP Olomouc 0:3 (-15,-13,-23)
Vedoucí soutěže: Mgr. Milan BARÁNEK, 784 01 Litovel, Svatoplukova 18; MT: 736 736 036, e-mail: brnk@post.cz
© ČVS 2015-2018