ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor Olomouckého kraje modrý minivolejbal

KOLO
1. kolo
Příští kolo
Tabulka Z V R P S M B
1 VK Prostějov A 6 0 0 0 0:0 0:0 328
2 VAM Olomouc A 6 0 0 0 0:0 0:0 323
3 VK Prostějov B 6 0 0 0 0:0 0:0 317
4 TJ Sokol Troubky C 6 0 0 0 0:0 0:0 310
5 VK Šantovka Olomouc UP C 6 0 0 0 0:0 0:0 303
6 BeachSport Olomouc A 6 0 0 0 0:0 0:0 299
7 SK Kojetín B 6 0 0 0 0:0 0:0 287
8 SK Kojetín A 6 0 0 0 0:0 0:0 283
9 VAM Olomouc E 6 0 0 0 0:0 0:0 273
10 TJ Sokol Troubky A 6 0 0 0 0:0 0:0 261
11 VAM Olomouc B 6 0 0 0 0:0 0:0 253
12 VK Šantovka Olomouc UP G 6 0 0 0 0:0 0:0 252
13 Volejbal Přerov B 6 0 0 0 0:0 0:0 249
14 VK Prostějov C 6 0 0 0 0:0 0:0 240
15 VAM Olomouc D 6 0 0 0 0:0 0:0 230
16 VAM Olomouc C 6 0 0 0 0:0 0:0 225
17 Volejbal Přerov C 6 0 0 0 0:0 1:0 221
18 VAM Olomouc G 6 0 0 0 0:0 0:0 221
19 KRS Uničov A 6 0 0 0 0:0 0:0 212
20 VK Prostějov D 6 0 0 0 0:0 0:0 211
21 VSK Zábřeh A 6 0 0 0 0:0 0:0 201
22 BeachSport Olomouc C 6 0 0 0 0:0 0:0 188
23 Volejbal Přerov A 6 0 0 0 0:0 0:0 183
24 BeachSport Olomouc B 6 0 0 0 0:0 0:0 180
25 VAM Olomouc H 6 0 0 0 0:0 0:0 178
26 TJ Sokol Troubky B 6 0 0 0 0:0 0:0 174
27 Volejbal Přerov D 6 0 0 0 0:0 0:0 173
28 VK Šantovka Olomouc UP F 6 0 0 0 0:0 0:0 171
29 VAM Olomouc J 6 0 0 0 0:0 0:0 141
30 TJ Šternberk A 6 0 0 0 0:0 0:0 136
31 VK Šantovka Olomouc UP A 6 0 0 0 0:0 0:0 134
32 VAM Olomouc F 6 0 0 0 0:0 0:0 133
33 TJ Sokol Bohuňovice 6 0 0 0 0:0 0:0 133
34 VK Prostějov E 6 0 0 0 0:0 0:0 127
35 VK Šantovka Olomouc UP B 6 0 0 0 0:0 0:0 115
36 VSK Zábřeh B 6 0 0 0 0:0 0:0 112
37 VK Prostějov F 6 0 0 0 0:0 0:0 111
38 VK Šantovka Olomouc UP D 6 0 0 0 0:0 0:0 110
39 VAM Olomouc K 6 0 0 0 0:0 0:0 107
40 VK Šantovka Olomouc UP E 6 0 0 0 0:0 0:0 85
41 Volejbal Přerov E 6 0 0 0 0:0 0:0 72
42 KRS Uničov B 6 0 0 0 0:0 0:0 68
43 VSK Zábřeh C 6 0 0 0 0:0 0:0 62
44 TJ Šternberk D 6 0 0 0 0:0 0:0 58
45 VK Šantovka Olomouc UP J 6 0 0 0 0:0 0:0 56
46 Volejbal Přerov F 6 0 0 0 0:0 0:0 55
47 TJ Sokol Troubky D 6 0 0 0 0:0 0:0 53
48 TJ Šternberk C 6 0 0 0 0:0 0:0 46
49 TJ Šternberk B 6 0 0 0 0:0 0:0 29
50 VK Šantovka Olomouc UP H 6 0 0 0 0:0 0:0 28
51 Volejbal Přerov G 6 0 0 0 0:0 0:0 26
52 VAM Olomouc L 6 0 0 0 0:0 1:0 21
53 VK Prostějov G 6 0 0 0 0:0 0:0 21
54 KRS Uničov C 6 0 0 0 0:0 0:0 16
55 TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 6 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
OLK-MINI-MODRÝ
Vedoucí soutěže: Mgr. Radana Dokoupilová, 750 02 Přerov, Bohuslava Němce 2757/6; MT: 731 071 125, e-mail: dokoupilova.radana@post.cz
© ČVS 2015-2018