Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor dívek U14 "6"

ArchivBudoucí hrací sezóna 2023/24
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Rokycany A (U14) 24 0 0 0 0 0:0 0:0 112
2 VK Slavia Plzeň A 24 0 0 0 0 0:0 0:0 104
3 VK Rokycany B 24 0 0 0 0 0:0 0:0 90
4 TJ Sokol Vejprnice 24 0 0 0 0 0:0 0:0 88
5 TJ Lokomotiva Plzeň (U14) 24 0 0 0 0 0:0 0:0 78
6 VK Slavia Plzeň B (U14) 24 0 0 0 0 0:0 0:0 61
7 TJ Sokol Plzeň Letná 24 0 0 0 0 0:0 0:0 60
8 SK Volejbal Klatovy B 24 0 0 0 0 0:0 0:0 59
9 TJ Sokol Lhota 24 0 0 0 0 0:0 0:0 59
10 SK Volejbal Klatovy A 24 0 0 0 0 0:0 0:0 56
11 SK Šťáhlavy 24 0 0 0 0 0:0 0:0 50
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: lubosnovy@gmail.com
1. kolo
1 30. 9. 2023, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany A Výsledky kvalifikace = TOP5: Slavia A, Vejprnice, Slavia B, Loko, Rokycany A, nasazení do 6-11 postupně: Klatovy B, Letná, Rokycany B, Štáhlavy, Lhota, Klatovy A, čili skupiny (Klatovy B, Štáhlavy, Lhota) a (Letná, Rokycany B, Klatovy A) .
2. kolo
2 22. 10. 2023, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň Pořadí: 1. Slavia A, 2. Rokycany A, 3. Loko, 4. Vejprnice, 5. Slavia B (sestup), 6. Rokycany B (postup), 7. Štáhlavy, 8. Klatovy B, 9. Klatovy A, 10. Letná, 11. Lhota .
3. kolo
3 11. 11. 2023, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany A Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Slavia A, 3. Rokycany B, 4. Vejprnice, 5. Loko (sestup), 6. Lhota (postup), 7. Klatovy A, 8. Letná, 9. Štáhlavy, 10. Slavia B, 11. Klatovy B .
4. kolo
4 10. 12. 2023, 09:00 SK Volejbal Klatovy A - SK Volejbal Klatovy A Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Slavia A, 3. Vejprnice, 4. Rokycany B, 5. Lhota (sestup), 6. Loko (postup), 7. Slavia B, 8. Letná, 9. Klatovy A, 10. Klatovy B, 11. Šťáhlavy .
5. kolo
5 13. 1. 2024, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany A Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Slavia A, 3. Rokycany B, 4. Vejprnice, 5. Loko (sestup), 6. Letná (postup), 7. Klatovy B, 8. Slavia B, 9. Klatovy A, 10. Šťáhlavy, 11. Lhota .
6. kolo
6 4. 2. 2024, 09:00 SK Volejbal Klatovy A - SK Volejbal Klatovy A Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Vejprnice, 3. Slavia A, 4. Rokycany B, 5. Letná (sestup), 6. Loko (postup), 7. Klatovy B, 8. Lhota, 9. Klatovy A, 10. Slavia B, 11. Šťáhlavy .
7. kolo
7 2. 3. 2024, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany A Pořadí: 1. Rokycany B, 2. Slavia A, 3. Rokycany A, 4. Vejprnice, 5. Loko, 6. Klatovy B, 7. Slavia B, 8. Lhota, 9. Klatovy A, 10. Štáhlavy, 11. Letná .
© ČVS 2015-2018