ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor kategorie U16 dívek

KOLO
6. kolo
Klatovy-SK Šťáhlavy
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Slavia Plzeň 20 0 0 0 0 0:0 0:0 92
2 SK Volejbal Klatovy 20 0 0 0 0 0:0 0:0 87
3 TJ Lokomotiva Plzeň 20 0 0 0 0 0:0 0:0 81
4 Volejbal Domažlice 20 0 0 0 0 0:0 0:0 68
5 TJ Sokol Lhota 20 0 0 0 0 0:0 0:0 63
6 TJ Sokol Vejprnice 20 0 0 0 0 0:0 0:0 58
7 TJ Sokol Mirošov A 20 0 0 0 0 0:0 0:0 53
8 SK Šťáhlavy 20 0 0 0 0 0:0 0:0 52
9 SK Volejbal Klatovy B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 48
10 VK Slavia Plzeň B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 43
11 TJ Sokol Město Touškov 20 0 0 0 0 0:0 0:0 33
12 VK Rokycany 20 0 0 0 0 0:0 0:0 32
13 TJ Sokol Mirošov B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 25
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: lubosnovy@gmail.com
1. kolo
1 8. 10. 2023, 09:00 Klatovy - Klatovy Do TOP5 postupují: Slavia A, Klatovy A, Loko, Lhota, Štáhlavy, Skupina 6-9: Domažlice, Slavia B, Vejprnice, Klatovy B, Skupina 10-13: Rokycany, Mirošov A, Mirošov B, Touškov Bauerová E. ,Panušová M. ?
2. kolo
2 5. 11. 2023, 09:00 Volejbal Domažlice - TJ Sokol Město Touškov Pořadí: 1. Slavia A, 2. Loko, 3. Klatovy A, 4. Lhota, 5. Štáhlavy (sestup), 6. Domažlice (postup), 7. Vejprnice, 8. Klatovy B, 9. Slavia B (sestup), 10. Mirošov A (postup), 11. Touškov, 12. Rokycany, 13. Mirošov B Dvořák O. ,Lešek F. ?
3. kolo
3 3. 12. 2023, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Vejprnice Pořadí: 1. Klatovy A, 2. Loko, 3. Slavia A, 4. Domažlice, 5. Lhota (sestup), 6. Vejprnice (postup), 7. Klatovy B, 8. Mirošov A, 9. Štáhlavy (sestup), 10. Slavia B (postup), 11. Rokycany, 12. Touškov, 13. Mirošov B . ,Dvořák O. ?
4. kolo
4 14. 1. 2024, 09:00 VK Rokycany - Klatovy Pořadí: 1. Slavia A, 2. Klatovy A, 3. Loko, 4. Domažlice, 5. Vejprnice (sestup), 6. Mirošov A (postup), 7. Lhota, 8. Klatovy B, 9. Slavia B (sestup), 10. Štáhlavy (postup), 11. Rokycany, 12 Touškov, 13. Mirošov B Pekárková L. ,Štěpánková B. ?
5. kolo
5 11. 2. 2024, 09:00 Volejbal Domažlice - SK Šťáhlavy Pořadí: 1. Slavia A, 2. Loko, 3. Klatovy A, 4. Domažlice, 5. Mirošov A (sestup), 6. Lhota (postup), 7. Vejprnice, 8. Štáhlavy, 9. Klatovy B (sestup), 10. Slavia B (postup), 11. Touškov, 12. Rokycany, 13. Mirošov B Martínková T. ,Dvořák O. ?
6. kolo
6 3. 3. 2024, 09:00 Klatovy - SK Šťáhlavy Pořadí: 1. Klatovy, 2. Slavia, 3. Loko, 4. Domažlice, 5. Lhota, 6. Šťáhlavy, 7. Vejprnice, 8. Mirošov A, 9. Slavia B, 10. Klatovy B, 11. Touškov, 12. Rokycany, 13. Mirošov B Dvořák O. ,Urban M. ?
© ČVS 2015-2018