ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor dívek U18

KOLO
8. kolo
Šťáhlavy0:2Klatovy(-20, -9)
Vejprnice C2:1Letná(23, -16, 5)
Město Touškov1:2Rokycany(-18, 21, -8)
Vejprnice B2:1Letná(19, -21, 3)
Lhota2:0Vejprnice C(24, 16)
Domažlice0:2Slavia Plzeň(-22, -22)
Vejprnice B0:2Domažlice(-23, -16)
Klatovy2:0Město Touškov(13, 23)
Šťáhlavy0:2Rokycany(-17, -9)
Letná0:2Slavia Plzeň(-18, -18)
Lhota0:2Vejprnice B(-20, -14)
Vejprnice C0:2Domažlice(-20, -17)
Město Touškov2:0Šťáhlavy(19, 17)
Slavia Plzeň2:0Lhota(6, 16)
Klatovy2:1Rokycany(24, -18, 13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Volejbal Klatovy 18 14 2 2 0 34:6 930:679 48
2 VK Slavia Plzeň 18 13 3 1 1 33:7 930:647 46
3 VK Rokycany 18 12 3 2 1 32:9 912:691 44
4 Volejbal Domažlice 18 7 6 1 4 27:16 899:815 34
5 SK Šťáhlavy 18 7 1 4 6 20:21 815:838 27
6 TJ Sokol Vejprnice C 18 6 1 1 10 15:23 726:842 21
7 TJ Sokol Vejprnice B 18 2 3 3 10 13:29 806:917 15
8 TJ Sokol Lhota 18 2 3 2 11 12:29 736:913 14
9 TJ Sokol Plzeň Letná 18 1 1 6 10 10:33 790:959 11
10 TJ Sokol Město Touškov 18 1 2 3 12 9:32 678:921 10
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: lubosnovy@gmail.com
1. kolo
1 1. 10. 2023, 09:00 Letná - Lhota pořadatel Letná (volno mají Štáhlavy a Klatovy) 1:2 (-23,20,-13)
2 1. 10. 2023, 10:00 Domažlice - Rokycany 0:2 (-19,-23)
3 1. 10. 2023, 11:00 Domažlice - Letná 2:0 (28,21)
4 1. 10. 2023, 12:00 Rokycany - Lhota 2:0 (10,20)
5 1. 10. 2023, 13:00 Lhota - Domažlice 0:2 (-15,-22)
6 1. 10. 2023, 14:00 Letná - Rokycany 0:2 (-9,-11)
7 1. 10. 2023, 09:00 Město Touškov - Vejprnice B pořadatel Touškov 0:2 (-11,-18)
8 1. 10. 2023, 10:00 Slavia Plzeň - Vejprnice C 2:0 (17,6)
9 1. 10. 2023, 11:00 Vejprnice B - Slavia Plzeň 0:2 (-15,-18)
10 1. 10. 2023, 12:00 Město Touškov - Vejprnice C 0:2 (-21,-7)
11 1. 10. 2023, 13:00 Vejprnice C - Vejprnice B 2:0 (22,15)
12 1. 10. 2023, 14:00 Slavia Plzeň - Město Touškov 2:0 (11,8)
2. kolo
13 22. 10. 2023, 09:00 Letná - Vejprnice C pořadatel Rokycany 0:2 (-21,-28)
14 22. 10. 2023, 09:00 Rokycany - Město Touškov 2:0 (4,8)
15 22. 10. 2023, 09:00 Klatovy - Šťáhlavy 2:0 (12,24)
16 22. 10. 2023, 10:00 Letná - Vejprnice B 1:2 (-22,18,-15)
17 22. 10. 2023, 10:00 Vejprnice C - Lhota 2:0 (22,20)
18 22. 10. 2023, 10:00 Slavia Plzeň - Domažlice 2:0 (12,16)
19 22. 10. 2023, 11:00 Domažlice - Vejprnice B 2:1 (-15,21,10)
20 22. 10. 2023, 11:00 Město Touškov - Klatovy 0:2 (-7,-16)
21 22. 10. 2023, 11:00 Rokycany - Šťáhlavy 2:0 (17,20)
22 22. 10. 2023, 12:00 Slavia Plzeň - Letná 2:0 (12,18)
23 22. 10. 2023, 12:00 Vejprnice B - Lhota 0:2 (-25,-16)
24 22. 10. 2023, 12:00 Domažlice - Vejprnice C 2:1 (7,-21,5)
25 22. 10. 2023, 13:00 Rokycany - Klatovy 0:2 (-6,-10)
26 22. 10. 2023, 13:00 Šťáhlavy - Město Touškov 2:0 (16,13)
27 22. 10. 2023, 13:00 Lhota - Slavia Plzeň 0:2 (-10,-12)
3. kolo
28 26. 11. 2023, 09:00 Vejprnice C - Šťáhlavy pořadatel Šťáhlavy (volno mají Letná, Lhota, Domažlice a Touškov) 0:2 (-16,-15)
29 26. 11. 2023, 09:00 Klatovy - Vejprnice B 2:0 (11,20)
30 26. 11. 2023, 10:00 Rokycany - Slavia Plzeň 2:1 (-15,19,5)
31 26. 11. 2023, 10:00 Klatovy - Vejprnice C 2:0 (13,18)
32 26. 11. 2023, 11:00 Vejprnice B - Šťáhlavy 2:1 (-20,25,11)
33 26. 11. 2023, 11:00 Vejprnice C - Rokycany 0:2 (-21,-11)
34 26. 11. 2023, 12:00 Klatovy - Slavia Plzeň 2:0 (21,21)
35 26. 11. 2023, 12:00 Vejprnice B - Rokycany 0:2 (-17,-21)
36 26. 11. 2023, 13:00 Šťáhlavy - Slavia Plzeň 0:2 (-19,-18)
4. kolo
37 17. 12. 2023, 09:00 Město Touškov - Domažlice pořadatel Domažlice (volno mají Rokycany, Slavia, Vejprnice B a Vejprnice C) 0:2 (-17,-17)
38 17. 12. 2023, 09:00 Letná - Klatovy 0:2 (-16,-14)
39 17. 12. 2023, 10:00 Lhota - Šťáhlavy 0:2 (-16,-21)
40 17. 12. 2023, 10:00 Domažlice - Klatovy 0:2 (-14,-18)
41 17. 12. 2023, 11:00 Město Touškov - Letná 1:2 (-20,15,-10)
42 17. 12. 2023, 11:00 Lhota - Klatovy 0:2 (-12,-14)
43 17. 12. 2023, 12:00 Šťáhlavy - Letná 2:0 (19,19)
44 17. 12. 2023, 12:00 Lhota - Město Touškov 1:2 (12,-19,-7)
45 17. 12. 2023, 13:00 Šťáhlavy - Domažlice 1:2 (-9,15,-9)
5. kolo
46 7. 1. 2024, 09:00 Vejprnice B - Klatovy pořadatel Slavia v Křimicích (volno mají Letná, Lhota, Domažlice a Touškov) 0:2 (-20,-19)
47 7. 1. 2024, 10:00 Slavia Plzeň - Šťáhlavy 2:1 (15,-23,9)
48 7. 1. 2024, 11:00 Slavia Plzeň - Klatovy 2:1 (-24,17,12)
49 7. 1. 2024, 12:00 Slavia Plzeň - Rokycany 2:1 (20,-22,10)
50 7. 1. 2024, 09:00 Rokycany - Vejprnice C pořadatel Vejprnice 2:0 (14,11)
51 7. 1. 2024, 10:00 Rokycany - Vejprnice B 2:0 (11,19)
52 7. 1. 2024, 11:00 Šťáhlavy - Vejprnice C 2:0 (20,21)
53 7. 1. 2024, 12:00 Šťáhlavy - Vejprnice B 2:1 (15,-20,12)
54 7. 1. 2024, 13:00 Vejprnice C - Klatovy 0:2 (-25,-20)
6. kolo
55 28. 1. 2024, 09:00 Šťáhlavy - Lhota pořadatel Šťáhlavy (volno mají Rokycany, Slavia, Vejprnice B a Vejprnice C) 2:0 (17,23)
56 28. 1. 2024, 09:00 Domažlice - Město Touškov 2:0 (20,11)
57 28. 1. 2024, 10:00 Klatovy - Letná 2:1 (20,-23,10)
58 28. 1. 2024, 10:00 Město Touškov - Lhota 1:2 (-19,14,-8)
59 28. 1. 2024, 11:00 Klatovy - Domažlice 1:2 (10,-23,-2)
60 28. 1. 2024, 11:00 Letná - Šťáhlavy 0:2 (-14,-21)
61 28. 1. 2024, 12:00 Klatovy - Lhota 2:0 (16,16)
62 28. 1. 2024, 12:00 Letná - Město Touškov 2:0 (21,17)
63 28. 1. 2024, 13:00 Domažlice - Šťáhlavy 2:1 (-14,21,5)
7. kolo
64 25. 2. 2024, 09:00 Lhota - Letná pořadatel Lhota (volno mají Šťáhlavy a Klatovy) 2:1 (20,-16,7)
65 25. 2. 2024, 10:00 Rokycany - Domažlice 2:1 (20,-21,14)
66 25. 2. 2024, 11:00 Letná - Domažlice 0:2 (-23,-16)
67 25. 2. 2024, 12:00 Lhota - Rokycany 0:2 (-16,-24)
68 25. 2. 2024, 13:00 Rokycany - Letná 2:0 (6,23)
69 25. 2. 2024, 14:00 Domažlice - Lhota 2:1 (-24,20,4)
70 25. 2. 2024, 09:00 Vejprnice B - Město Touškov pořadatel Vejprnice B 1:2 (-22,27,-13)
71 25. 2. 2024, 10:00 Vejprnice C - Slavia Plzeň 0:2 (-9,-14)
72 25. 2. 2024, 11:00 Slavia Plzeň - Vejprnice B 2:0 (13,22)
73 25. 2. 2024, 12:00 Vejprnice C - Město Touškov 2:0 (18,23)
74 25. 2. 2024, 13:00 Město Touškov - Slavia Plzeň 0:2 (-16,-15)
75 25. 2. 2024, 14:00 Vejprnice B - Vejprnice C 0:2 (-8,-20)
8. kolo
76 24. 3. 2024, 09:00 Šťáhlavy - Klatovy pořadatel Klatovy 0:2 (-20,-9)
77 24. 3. 2024, 09:00 Vejprnice C - Letná 2:1 (23,-16,5)
78 24. 3. 2024, 09:00 Město Touškov - Rokycany 1:2 (-18,21,-8)
79 24. 3. 2024, 10:00 Vejprnice B - Letná 2:1 (19,-21,3)
80 24. 3. 2024, 10:00 Lhota - Vejprnice C 2:0 (24,16)
81 24. 3. 2024, 10:00 Domažlice - Slavia Plzeň 0:2 (-22,-22)
82 24. 3. 2024, 11:00 Vejprnice B - Domažlice 0:2 (-23,-16)
83 24. 3. 2024, 11:00 Klatovy - Město Touškov 2:0 (13,23)
84 24. 3. 2024, 11:00 Šťáhlavy - Rokycany 0:2 (-17,-9)
85 24. 3. 2024, 12:00 Letná - Slavia Plzeň 0:2 (-18,-18)
86 24. 3. 2024, 12:00 Lhota - Vejprnice B 0:2 (-20,-14)
87 24. 3. 2024, 12:00 Vejprnice C - Domažlice 0:2 (-20,-17)
88 24. 3. 2024, 13:00 Město Touškov - Šťáhlavy 2:0 (19,17)
89 24. 3. 2024, 13:00 Slavia Plzeň - Lhota 2:0 (6,16)
90 24. 3. 2024, 13:00 Klatovy - Rokycany 2:1 (24,-18,13)
© ČVS 2015-2018