Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor I. tř. žen, skupina A

20. kolo
-Skvrňany
Domažlice B2:3Loko Plzeň C(16, 20, -25, -16, -8)
Kladruby3:1Klatovy A(17, 18, -18, 17)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Kladruby 16 10 2 1 3 39:20 1351:1155 35
2 TJ Sokol Plzeň - Skvrňany 16 9 0 6 1 40:24 1439:1302 33
3 SK Volejbal Klatovy A 16 9 2 1 4 36:21 1307:1204 32
4 TJ Lokomotiva Plzeň C 16 0 7 0 9 25:41 1289:1467 14
5 Volejbal Domažlice B 16 0 1 4 11 13:47 1137:1395 6
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
1. kolo
1 21. 10. 2023, 10:00 Kladruby - .
2 22. 10. 2023, 10:00 Domažlice B - Klatovy A 0:3 (-23,-10,-18)
3 21. 10. 2023, 10:00 Skvrňany - Loko Plzeň C 3:0 (21,15,24)
2. kolo
4 21. 10. 2023, 14:00 Kladruby - .
5 22. 10. 2023, 14:00 Domažlice B - Klatovy A 0:3 (-21,-17,-20)
6 21. 10. 2023, 14:00 Skvrňany - Loko Plzeň C 3:0 (20,26,18)
3. kolo
7 28. 10. 2023, 10:00 - Loko Plzeň C .
8 28. 10. 2023, 09:00 Klatovy A - Skvrňany 0:3 (-27,-23,-24)
9 28. 10. 2023, 10:00 Kladruby - Domažlice B 3:0 (10,17,11)
4. kolo
10 28. 10. 2023, 14:00 - Loko Plzeň C .
11 28. 10. 2023, 13:00 Klatovy A - Skvrňany 3:2 (-20,19,13,-21,12)
12 28. 10. 2023, 14:00 Kladruby - Domažlice B 3:0 (7,19,11)
5. kolo
13 4. 11. 2023, 10:00 Domažlice B - .
14 4. 11. 2023, 10:00 Skvrňany - Kladruby 1:3 (17,-23,-22,-15)
15 4. 11. 2023, 10:00 Klatovy A - Loko Plzeň C Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 3:0 (18,12,17)
6. kolo
16 4. 11. 2023, 14:00 Domažlice B - .
17 4. 11. 2023, 14:00 Skvrňany - Kladruby 2:3 (-21,17,-18,20,-13)
18 4. 11. 2023, 13:00 Klatovy A - Loko Plzeň C Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 3:0 (12,12,18)
7. kolo
19 11. 11. 2023, 10:00 - Klatovy A .
20 11. 11. 2023, 10:00 Kladruby - Loko Plzeň C 2:3 (19,-21,-19,16,-13)
21 12. 11. 2023, 10:00 Domažlice B - Skvrňany 0:3 (-11,-17,-20)
8. kolo
22 11. 11. 2023, 14:00 - Klatovy A .
23 11. 11. 2023, 14:00 Kladruby - Loko Plzeň C 3:1 (8,-19,14,23)
24 12. 11. 2023, 14:00 Domažlice B - Skvrňany 3:2 (24,18,-15,-20,13)
9. kolo
25 25. 11. 2023, 10:00 Skvrňany - .
26 25. 11. 2023, 10:00 Loko Plzeň C - Domažlice B Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 3:2 (15,-23,26,-20,8)
27 25. 11. 2023, 09:00 Klatovy A - Kladruby Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 3:0 (15,23,26)
10. kolo
28 25. 11. 2023, 14:00 Skvrňany - .
29 25. 11. 2023, 14:00 Loko Plzeň C - Domažlice B Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 3:2 (23,-11,-18,23,20)
30 25. 11. 2023, 13:00 Klatovy A - Kladruby Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 0:3 (-27,-19,-20)
11. kolo
31 2. 12. 2023, 10:00 - Kladruby .
32 2. 12. 2023, 09:00 Klatovy A - Domažlice B 3:1 (25,18,-24,19)
33 2. 12. 2023, 09:00 Loko Plzeň C - Skvrňany 1:3 (-16,-18,22,-23)
12. kolo
34 2. 12. 2023, 14:00 - Kladruby .
35 2. 12. 2023, 12:00 Klatovy A - Domažlice B 3:0 (21,21,27)
36 2. 12. 2023, 13:00 Loko Plzeň C - Skvrňany 3:2 (21,-17,-14,17,11)
13. kolo
37 9. 12. 2023, 10:00 Loko Plzeň C - .
38 9. 12. 2023, 10:00 Skvrňany - Klatovy A 2:3 (-17,18,-22,20,-11)
39 10. 12. 2023, 10:00 Domažlice B - Kladruby 0:3 (-18,-14,-17)
14. kolo
40 9. 12. 2023, 14:00 Loko Plzeň C - .
41 9. 12. 2023, 14:00 Skvrňany - Klatovy A 3:0 (22,13,27)
42 10. 12. 2023, 14:00 Domažlice B - Kladruby 0:3 (-19,-19,-15)
15. kolo
43 16. 12. 2023, 10:00 - Domažlice B .
44 16. 12. 2023, 10:00 Kladruby - Skvrňany 3:2 (-19,-14,23,16,10)
45 16. 12. 2023, 10:00 Loko Plzeň C - Klatovy A Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 3:2 (-18,-22,16,12,11)
16. kolo
46 16. 12. 2023, 14:00 - Domažlice B .
47 16. 12. 2023, 14:00 Kladruby - Skvrňany 1:3 (-27,22,-10,-20)
48 16. 12. 2023, 14:00 Loko Plzeň C - Klatovy A Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 1:3 (-22,20,-15,-22)
17. kolo
49 13. 1. 2024, 10:00 Klatovy A - .
50 13. 1. 2024, 09:00 Loko Plzeň C - Kladruby 1:3 (23,-18,-19,-16)
51 13. 1. 2024, 10:00 Skvrňany - Domažlice B 3:1 (-19,12,21,17)
18. kolo
52 13. 1. 2024, 14:00 Klatovy A - .
53 13. 1. 2024, 13:00 Loko Plzeň C - Kladruby 0:3 (-16,-18,-11)
54 13. 1. 2024, 14:00 Skvrňany - Domažlice B 3:0 (19,20,18)
19. kolo
55 20. 1. 2024, 10:00 - Skvrňany .
56 21. 1. 2024, 09:00 Domažlice B - Loko Plzeň C 2:3 (15,21,-16,-21,-12)
57 20. 1. 2024, 10:00 Kladruby - Klatovy A 0:3 (-24,-24,-23)
20. kolo
58 20. 1. 2024, 14:00 - Skvrňany .
59 21. 1. 2024, 13:00 Domažlice B - Loko Plzeň C 2:3 (16,20,-25,-16,-8)
60 20. 1. 2024, 14:00 Kladruby - Klatovy A 3:1 (17,18,-18,17)
© ČVS 2015-2018