Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor mužů I.třídy

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Energetik Chvaletice 28 19 1 3 5 70:31 2328:2100 62
2 Tělocvičná jednota Sokol Kerhartice 28 16 5 2 5 70:38 2502:2205 60
3 Sportovní klub Rybník, z.s. 28 17 3 3 5 68:38 2450:2194 60
4 TJ Svitavy, z.s. 28 15 2 3 8 58:44 2332:2200 52
5 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 28 7 5 4 12 51:60 2338:2470 35
6 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. 28 8 4 2 14 45:57 2214:2283 34
7 Volejbal Červený Kostelec 28 4 3 3 18 32:72 2062:2409 21
8 Sportovní klub odbíjené Hlinsko, z.s. 28 3 0 3 22 23:77 2016:2381 12
kalendář skupiny
Krajský přebor mužů I.třídy
1. kolo
3 16. 10. 2021, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy A 0:3 (-15,-20,-22)
4 16. 10. 2021, 10:00 Chvaletice - Sokol Česká Třebová II 3:0 (23,17,20)
5 16. 10. 2021, 10:00 SK Rybník - TJ Sokol Kerhartice Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 2:3 (-21,-19,22,20,-10)
2. kolo
8 16. 10. 2021, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy A 1:3 (-22,-18,25,-20)
9 16. 10. 2021, 13:00 Chvaletice - Sokol Česká Třebová II 3:0 (17,23,22)
10 16. 10. 2021, 13:00 SK Rybník - TJ Sokol Kerhartice Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 1:3 (-20,-23,17,-19)
3. kolo
12 23. 10. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová II - SK Rybník 2:3 (27,-16,-19,23,-14)
13 23. 10. 2021, 10:00 Chvaletice - TJ Svitavy A 3:0 (18,17,11)
15 23. 10. 2021, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - VK Litomyšl 2:3 (19,19,-17,-19,-12)
4. kolo
17 23. 10. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová II - SK Rybník 3:2 (21,-22,-20,21,15)
18 23. 10. 2021, 13:00 Chvaletice - TJ Svitavy A 3:0 (24,12,26)
20 23. 10. 2021, 15:00 Volejbal Červený Kostelec - VK Litomyšl 2:3 (31,-17,17,-20,-12)
5. kolo
22 6. 11. 2021, 10:00 SKO Hlinsko - Volejbal Červený Kostelec 0:3 (-24,-19,-22)
24 6. 11. 2021, 10:00 SK Rybník - TJ Svitavy A 3:0 (22,12,19)
25 6. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II 3:1 (21,-22,13,14)
6. kolo
27 6. 11. 2021, 13:00 SKO Hlinsko - Volejbal Červený Kostelec 1:3 (15,-19,-11,-23)
29 6. 11. 2021, 13:00 SK Rybník - TJ Svitavy A 3:0 (21,22,23)
30 6. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II 3:0 (16,16,22)
7. kolo
32 13. 11. 2021, 10:00 TJ Svitavy A - TJ Sokol Kerhartice 3:1 (23,-17,20,19)
34 13. 11. 2021, 11:00 Volejbal Červený Kostelec - Chvaletice 3:2 (-18,19,20,-23,13)
35 29. 1. 2022, 11:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko 3:0 (18,21,23)
8. kolo
37 13. 11. 2021, 13:00 TJ Svitavy A - TJ Sokol Kerhartice 2:3 (-19,-22,17,23,-15)
39 13. 11. 2021, 15:00 Volejbal Červený Kostelec - Chvaletice 2:3 (18,22,-23,-18,-7)
40 29. 1. 2022, 15:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko 3:0 (21,11,17)
9. kolo
42 20. 11. 2021, 10:00 Chvaletice - VK Litomyšl 3:0 (16,16,21)
43 20. 11. 2021, 11:00 SK Rybník - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (13,25,19)
45 20. 11. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy A 3:1 (23,-18,28,22)
10. kolo
47 20. 11. 2021, 13:00 Chvaletice - VK Litomyšl 3:0 (23,15,23)
48 20. 11. 2021, 15:00 SK Rybník - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (15,21,17)
50 20. 11. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy A 2:3 (-19,21,22,-16,-12)
11. kolo
53 8. 1. 2022, 11:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Kerhartice 0:3 (-15,-25,-20)
54 27. 11. 2021, 10:00 VK Litomyšl - SK Rybník 1:3 (-26,22,-18,-23)
55 22. 1. 2022, 10:00 SKO Hlinsko - Chvaletice 1:3 (-17,-22,26,-19)
12. kolo
58 8. 1. 2022, 15:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Kerhartice 0:3 (-20,-19,-13)
59 27. 11. 2021, 13:00 VK Litomyšl - SK Rybník 1:3 (-20,-23,20,-22)
60 22. 1. 2022, 13:00 SKO Hlinsko - Chvaletice 1:3 (-19,-18,20,-19)
13. kolo
62 4. 12. 2021, 10:00 SK Rybník - SKO Hlinsko Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 3:1 (-23,13,17,20)
63 26. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - VK Litomyšl 3:1 (25,20,-20,18)
64 4. 12. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (13,15,10)
14. kolo
67 4. 12. 2021, 13:00 SK Rybník - SKO Hlinsko Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 3:0 (19,15,19)
68 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - VK Litomyšl 2:3 (20,19,-24,-23,-13)
69 4. 12. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (21,14,24)
15. kolo
72 11. 12. 2021, 11:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Svitavy A 0:3 (-20,-22,-16)
73 11. 12. 2021, 11:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová II 0:3 (-23,-25,-15)
74 12. 2. 2022, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (-24,17,-19,-22)
75 11. 12. 2021, 10:00 Chvaletice - SK Rybník 3:0 (20,18,18)
16. kolo
77 11. 12. 2021, 15:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Svitavy A 1:3 (-19,-21,22,-18)
78 11. 12. 2021, 14:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová II 3:0 (22,18,15)
79 12. 2. 2022, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Kerhartice 0:3 (-21,-14,-17)
80 11. 12. 2021, 13:00 Chvaletice - SK Rybník 3:0 (22,17,21)
17. kolo
82 18. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - Chvaletice 3:1 (-23,16,15,20)
83 18. 12. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová II - SKO Hlinsko 3:2 (20,23,-21,-15,5)
84 26. 3. 2022, 10:00 TJ Svitavy A - VK Litomyšl 3:0 (21,27,15)
18. kolo
87 18. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - Chvaletice 1:3 (-20,16,-19,-23)
88 18. 12. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová II - SKO Hlinsko 3:2 (-23,22,-15,22,5)
89 26. 3. 2022, 13:00 TJ Svitavy A - VK Litomyšl 3:0 (23,17,11)
19. kolo
93 8. 1. 2022, 10:00 TJ Svitavy A - SKO Hlinsko 3:0 (21,18,27)
94 5. 2. 2022, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Chvaletice 1:3 (23,-16,-18,-25)
95 5. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - SK Rybník 3:2 (20,-19,17,-18,13)
20. kolo
98 8. 1. 2022, 13:00 TJ Svitavy A - SKO Hlinsko 3:0 (18,14,21)
99 5. 2. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Chvaletice 0:3 (-15,-14,-22)
100 5. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - SK Rybník 0:3 (-26,-30,-21)
21. kolo
102 15. 1. 2022, 10:00 SK Rybník - Sokol Česká Třebová II 3:2 (-22,13,18,-23,10)
103 12. 3. 2022, 10:00 TJ Svitavy A - Chvaletice 3:2 (19,22,-21,-18,12)
105 15. 1. 2022, 11:00 VK Litomyšl - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (22,14,23)
22. kolo
107 15. 1. 2022, 13:00 SK Rybník - Sokol Česká Třebová II 3:1 (22,-13,12,11)
108 12. 3. 2022, 13:00 TJ Svitavy A - Chvaletice 3:1 (21,13,-23,19)
110 15. 1. 2022, 14:00 VK Litomyšl - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (12,20,16)
23. kolo
112 5. 3. 2022, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - SKO Hlinsko 3:1 (18,-24,23,22)
114 22. 1. 2022, 10:00 TJ Svitavy A - SK Rybník 3:0 (20,22,20)
115 22. 1. 2022, 10:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (20,-20,-17,-18)
24. kolo
117 5. 3. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - SKO Hlinsko 0:3 (-21,-11,-17)
119 22. 1. 2022, 13:00 TJ Svitavy A - SK Rybník 3:1 (24,-20,25,20)
120 22. 1. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Kerhartice 2:3 (-17,26,24,-14,-9)
25. kolo
122 29. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy A 1:3 (19,-20,-19,-20)
124 29. 1. 2022, 10:00 Chvaletice - Volejbal Červený Kostelec 2:3 (21,17,-19,-22,-16)
125 13. 11. 2021, 10:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl 3:1 (21,-15,22,21)
26. kolo
127 29. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy A 3:0 (18,24,23)
129 29. 1. 2022, 13:00 Chvaletice - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (15,-20,20,20)
130 13. 11. 2021, 13:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl 0:3 (-22,-18,-14)
27. kolo
132 12. 2. 2022, 11:00 VK Litomyšl - Chvaletice 0:3 (-22,-16,-25)
133 12. 2. 2022, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - SK Rybník 0:3 (-15,-14,-20)
135 12. 2. 2022, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová II 2:3 (20,-19,-20,18,-13)
28. kolo
137 12. 2. 2022, 14:00 VK Litomyšl - Chvaletice 0:3 (-18,-21,-16)
138 12. 2. 2022, 14:00 Volejbal Červený Kostelec - SK Rybník 1:3 (-19,-20,20,-14)
140 12. 2. 2022, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová II 0:3 (-21,-23,-21)
29. kolo
143 19. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - Volejbal Červený Kostelec 2:3 (19,-23,-21,19,-13)
144 19. 2. 2022, 10:00 SK Rybník - VK Litomyšl Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 3:2 (17,-22,-18,21,11)
145 19. 2. 2022, 10:00 Chvaletice - SKO Hlinsko 3:0 (16,16,22)
30. kolo
148 19. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (14,14,21)
149 19. 2. 2022, 13:00 SK Rybník - VK Litomyšl Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 3:1 (-22,13,15,18)
150 19. 2. 2022, 13:00 Chvaletice - SKO Hlinsko 3:0 (23,26,13)
31. kolo
152 12. 3. 2022, 10:00 SKO Hlinsko - SK Rybník 0:3 (-17,-18,-22)
153 12. 3. 2022, 11:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Kerhartice 2:3 (20,-20,28,-22,-4)
154 12. 3. 2022, 11:00 Volejbal Červený Kostelec - Sokol Česká Třebová II 1:3 (-15,-18,20,-21)
32. kolo
157 12. 3. 2022, 13:00 SKO Hlinsko - SK Rybník 1:3 (19,-18,-17,-24)
158 12. 3. 2022, 14:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Kerhartice 0:3 (-17,-25,-22)
159 12. 3. 2022, 15:00 Volejbal Červený Kostelec - Sokol Česká Třebová II 3:1 (12,22,-23,23)
33. kolo
162 19. 3. 2022, 10:00 TJ Svitavy A - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (16,17,19)
163 19. 3. 2022, 10:00 Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl 1:3 (-21,-21,25,-16)
164 19. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko 3:0 (20,20,19)
165 19. 3. 2022, 10:00 SK Rybník - Chvaletice 3:0 (18,22,22)
34. kolo
167 19. 3. 2022, 13:00 TJ Svitavy A - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (-21,15,19,19)
168 19. 3. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl 3:0 (16,19,21)
169 19. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko 3:0 (13,7,17)
170 19. 3. 2022, 13:00 SK Rybník - Chvaletice 3:1 (23,-23,16,17)
35. kolo
172 26. 3. 2022, 10:00 Chvaletice - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (-17,19,-20,-11)
173 26. 3. 2022, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Česká Třebová II 2:3 (-16,28,24,-20,-12)
174 18. 12. 2021, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy A 3:2 (24,-24,-18,23,6)
36. kolo
177 26. 3. 2022, 13:00 Chvaletice - TJ Sokol Kerhartice 3:0 (22,16,22)
178 26. 3. 2022, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Česká Třebová II 3:1 (23,-25,23,20)
179 18. 12. 2021, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy A 3:0 (23,24,23)
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018