Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor mužů I.třídy

32. kolo
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Svitavy, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Energetik Chvaletice z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Tělocvičná jednota Sokol Kerhartice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 SK Rybník 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Volejbal Červený Kostelec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor mužů I.třídy
1. kolo
1 22. 10. 2022, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová II Maťátko V.
2 22. 10. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Sobotka V.
3 22. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - Volejbal Červený Kostelec Kvídera M.
4 22. 10. 2022, 10:00 TJ Slavia HK B - SK Rybník .
2. kolo
5 22. 10. 2022, 13:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová II Maťátko V.
6 22. 10. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Sobotka V.
7 22. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - Volejbal Červený Kostelec Kvídera M.
8 22. 10. 2022, 13:00 TJ Slavia HK B - SK Rybník .
3. kolo
9 5. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - SK Rybník .
10 5. 11. 2022, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Slavia HK B .
11 5. 11. 2022, 11:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Kerhartice Kaštánek A.
12 5. 11. 2022, 10:00 TJ Svitavy - TJ Energetik Chvaletice .
4. kolo
13 5. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - SK Rybník .
14 5. 11. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Slavia HK B .
15 5. 11. 2022, 14:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Kerhartice Kaštánek A.
16 5. 11. 2022, 13:00 TJ Svitavy - TJ Energetik Chvaletice .
5. kolo
17 12. 11. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II Sobotka V.
18 12. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy Kučera P.
19 12. 11. 2022, 10:00 TJ Slavia HK B - VK Litomyšl .
20 12. 11. 2022, 10:00 SK Rybník - Volejbal Červený Kostelec Hübl F.
6. kolo
21 12. 11. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II Sobotka V.
22 12. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy Kučera P.
23 12. 11. 2022, 13:00 TJ Slavia HK B - VK Litomyšl .
24 12. 11. 2022, 13:00 SK Rybník - Volejbal Červený Kostelec Hübl F.
7. kolo
25 19. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbal Červený Kostelec Vyhnálek M.
26 19. 11. 2022, 11:00 VK Litomyšl - SK Rybník Kvídera M.
27 29. 10. 2022, 10:00 TJ Svitavy - TJ Slavia HK B Hübl F.
28 19. 11. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Kerhartice Sobotka V.
8. kolo
29 19. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbal Červený Kostelec Vyhnálek M.
30 19. 11. 2022, 14:00 VK Litomyšl - SK Rybník Kvídera M.
31 29. 10. 2022, 13:00 TJ Svitavy - TJ Slavia HK B Hübl F.
32 19. 11. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Kerhartice Sobotka V.
9. kolo
33 26. 11. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Sokol Česká Třebová II Solař J.
34 26. 11. 2022, 10:00 TJ Slavia HK B - TJ Energetik Chvaletice .
35 26. 11. 2022, 10:00 SK Rybník - TJ Svitavy Rejman Z.
36 26. 11. 2022, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - VK Litomyšl .
10. kolo
37 26. 11. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Sokol Česká Třebová II Solař J.
38 26. 11. 2022, 13:00 TJ Slavia HK B - TJ Energetik Chvaletice .
39 26. 11. 2022, 13:00 SK Rybník - TJ Svitavy Rejman Z.
40 26. 11. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - VK Litomyšl .
11. kolo
41 3. 12. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl Kaštánek A.
42 3. 12. 2022, 10:00 TJ Svitavy - Volejbal Červený Kostelec Hübl F.
43 3. 12. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Rybník Sobotka V.
44 3. 12. 2022, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Slavia HK B .
12. kolo
45 3. 12. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl Kaštánek A.
46 3. 12. 2022, 13:00 TJ Svitavy - Volejbal Červený Kostelec Hübl F.
47 3. 12. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Rybník Sobotka V.
48 3. 12. 2022, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Slavia HK B .
13. kolo
49 10. 12. 2022, 10:00 TJ Slavia HK B - TJ Sokol Česká Třebová II .
50 10. 12. 2022, 10:00 SK Rybník - TJ Sokol Kerhartice .
51 10. 12. 2022, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Energetik Chvaletice .
52 17. 12. 2022, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy Kvídera M.
14. kolo
53 10. 12. 2022, 13:00 TJ Slavia HK B - TJ Sokol Česká Třebová II .
54 10. 12. 2022, 13:00 SK Rybník - TJ Sokol Kerhartice .
55 10. 12. 2022, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Energetik Chvaletice .
56 17. 12. 2022, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy Kvídera M.
15. kolo
57 14. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy Vyhnálek M.
58 14. 1. 2023, 11:00 VK Litomyšl - TJ Energetik Chvaletice Pavlíček V.
59 14. 1. 2023, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Kerhartice .
60 14. 1. 2023, 10:00 SK Rybník - TJ Slavia HK B Rejman Z.
16. kolo
61 14. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy Vyhnálek M.
62 14. 1. 2023, 14:00 VK Litomyšl - TJ Energetik Chvaletice Pavlíček V.
63 14. 1. 2023, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Kerhartice .
64 14. 1. 2023, 13:00 SK Rybník - TJ Slavia HK B Rejman Z.
17. kolo
65 21. 1. 2023, 11:00 SK Rybník - TJ Sokol Česká Třebová II Hübl F.
66 21. 1. 2023, 10:00 TJ Slavia HK B - Volejbal Červený Kostelec .
67 21. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - VK Litomyšl Kvídera M.
68 4. 2. 2023, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy Sobotka V.
18. kolo
69 21. 1. 2023, 15:00 SK Rybník - TJ Sokol Česká Třebová II Hübl F.
70 21. 1. 2023, 13:00 TJ Slavia HK B - Volejbal Červený Kostelec .
71 21. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - VK Litomyšl Kvídera M.
72 4. 2. 2023, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy Sobotka V.
19. kolo
73 28. 1. 2023, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice Sobotka V.
74 28. 1. 2023, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Kerhartice Maťátko V.
75 28. 1. 2023, 11:00 VK Litomyšl - TJ Slavia HK B Kaštánek A.
76 28. 1. 2023, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - SK Rybník .
20. kolo
77 28. 1. 2023, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice Sobotka V.
78 28. 1. 2023, 13:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Kerhartice Maťátko V.
79 28. 1. 2023, 14:00 VK Litomyšl - TJ Slavia HK B Kaštánek A.
80 28. 1. 2023, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - SK Rybník .
21. kolo
81 11. 2. 2023, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Česká Třebová II .
82 11. 2. 2023, 09:00 SK Rybník - VK Litomyšl Solař J.
83 11. 2. 2023, 10:00 TJ Slavia HK B - TJ Svitavy .
84 11. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Energetik Chvaletice Kučera P.
22. kolo
85 11. 2. 2023, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Česká Třebová II .
86 11. 2. 2023, 13:00 SK Rybník - VK Litomyšl Solař J.
87 11. 2. 2023, 13:00 TJ Slavia HK B - TJ Svitavy .
88 11. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Energetik Chvaletice Kučera P.
23. kolo
89 18. 2. 2023, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Kerhartice Fiala K.
90 18. 2. 2023, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slavia HK B Sobotka V.
91 18. 2. 2023, 10:00 TJ Svitavy - SK Rybník Kaštánek A.
92 18. 2. 2023, 09:00 VK Litomyšl - Volejbal Červený Kostelec Kvídera M.
24. kolo
93 18. 2. 2023, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Kerhartice Fiala K.
94 18. 2. 2023, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slavia HK B Sobotka V.
95 18. 2. 2023, 13:00 TJ Svitavy - SK Rybník Kaštánek A.
96 18. 2. 2023, 12:00 VK Litomyšl - Volejbal Červený Kostelec Kvídera M.
25. kolo
97 25. 2. 2023, 11:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová II Kvídera M.
98 25. 2. 2023, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Svitavy .
99 25. 2. 2023, 09:00 SK Rybník - TJ Energetik Chvaletice Vyhnálek M.
100 25. 2. 2023, 10:00 TJ Slavia HK B - TJ Sokol Kerhartice .
26. kolo
101 25. 2. 2023, 14:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová II Kvídera M.
102 25. 2. 2023, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Svitavy .
103 25. 2. 2023, 13:00 SK Rybník - TJ Energetik Chvaletice Vyhnálek M.
104 25. 2. 2023, 13:00 TJ Slavia HK B - TJ Sokol Kerhartice .
27. kolo
105 18. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slavia HK B Maťátko V.
106 18. 3. 2023, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - SK Rybník Hübl F.
107 18. 3. 2023, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbal Červený Kostelec Sobotka V.
108 11. 3. 2023, 10:00 TJ Svitavy - VK Litomyšl Šámal L.
28. kolo
109 18. 3. 2023, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slavia HK B Maťátko V.
110 18. 3. 2023, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - SK Rybník Hübl F.
111 18. 3. 2023, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbal Červený Kostelec Sobotka V.
112 11. 3. 2023, 13:00 TJ Svitavy - VK Litomyšl Šámal L.
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018