Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

Krajský přebor mužů II.třídy

20. kolo
Orel Letohrad-TJ Svitavy B
VK Choceň B-Sokol Česká Třebová
TJ Polička-Spartak Slatiňany
Příští kolo
VK Choceň B-Spartak SlatiňanySO22.5.10:00
Sokol Česká Třebová-Orel LetohradSO22.5.10:00
TJ Svitavy B-VK Vysoké MýtoSO22.5.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 10 6 1 2 1 26:14 908:832 22
2 TJ Svitavy B 10 6 1 0 3 24:13 841:784 20
3 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. 10 3 4 0 3 22:18 892:831 17
4 TJ Spartak Polička, z.s. 10 4 1 2 1 19:20 739:830 14
5 Orel jednota Letohrad 10 3 1 2 4 18:20 816:732 13
6 Volejbalový klub Choceň, z.s. 10 2 1 3 4 17:24 846:889 11
7 Tělocvičná jednota Sokol Geodézie Česká Třebová 12 1 2 2 7 15:32 933:1077 9
kalendář skupiny
1. kolo
2 6. 9. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B 2:3 (17,22,-20,-19,-9)
3 6. 10. 2020, 17:00 TJ Svitavy B - TJ Polička 3:0 (21,23,20)
4 6. 9. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - Spartak Slatiňany 1:3 (-20,-9,22,-16)
2. kolo
6 6. 9. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B 3:0 (19,16,22)
7 6. 10. 2020, 19:00 TJ Svitavy B - TJ Polička 1:3 (-20,17,-17,-17)
8 6. 9. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - Spartak Slatiňany 0:3 (-26,-22,-19)
3. kolo
10 8. 9. 2020, 19:00 TJ Polička - Sokol Česká Třebová 3:0 (18,24,14)
11 12. 9. 2020, 10:00 VK Choceň B - TJ Svitavy B 3:1 (21,16,-21,21)
12 12. 9. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto 1:3 (22,-15,-25,-23)
4. kolo
14 8. 9. 2020, 20:30 TJ Polička - Sokol Česká Třebová 3:1 (15,17,-20,20)
15 12. 9. 2020, 13:00 VK Choceň B - TJ Svitavy B 1:3 (15,-18,-23,-21)
16 12. 9. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto 3:2 (21,27,-11,-18,12)
5. kolo
18 19. 9. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad 3:0 (14,23,23)
19 19. 9. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň B 0:3 (-19,-18,-18)
20 19. 9. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - TJ Polička 3:2 (21,-14,16,-23,14)
6. kolo
22 19. 9. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad 3:0 (23,14,20)
23 19. 9. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň B 3:2 (-18,20,22,-15,15)
24 19. 9. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - TJ Polička 3:2 (-23,21,23,-24,10)
7. kolo
26 26. 9. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - VK Choceň B 3:0 (16,22,14)
27 30. 8. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová 1:3 (-21,-18,17,-23)
28 4. 10. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B 3:1 (17,-16,20,22)
8. kolo
30 26. 9. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - VK Choceň B 3:2 (-22,15,-20,16,9)
31 30. 8. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová 2:3 (21,-20,19,-15,-13)
32 4. 10. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B 1:3 (20,-23,-17,-23)
9. kolo
34 3. 10. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto 0:3 (-23,-21,-18)
35 3. 10. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - Orel Letohrad 0:3 (-23,-21,-16)
36 3. 10. 2020, 10:00 TJ Polička - VK Choceň B 3:2 (24,11,-17,-24,9)
10. kolo
38 3. 10. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto 2:3 (20,-22,19,-19,-9)
39 3. 10. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - Orel Letohrad 3:2 (20,18,-26,-25,10)
40 3. 10. 2020, 13:00 TJ Polička - VK Choceň B 3:1 (25,20,-22,13)
11. kolo
42 10. 10. 2020, 09:00 Orel Letohrad - TJ Polička 3:X
43 10. 10. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - Spartak Slatiňany 3:1 (-18,19,22,20)
44 10. 10. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová 3:0 (19,18,12)
12. kolo
46 10. 10. 2020, 11:00 Orel Letohrad - TJ Polička 3:X
47 10. 10. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - Spartak Slatiňany 3:0 (21,19,18)
48 10. 10. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová 3:2 (-23,19,-20,25,6)
13. kolo
50 17. 10. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B Slezák V.
51 17. 10. 2020, 10:00 TJ Polička - VK Vysoké Mýto .
52 17. 10. 2020, 10:00 VK Choceň B - Orel Letohrad Kaštánek A.
14. kolo
54 17. 10. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B Slezák V.
55 17. 10. 2020, 13:00 TJ Polička - VK Vysoké Mýto .
56 17. 10. 2020, 13:00 VK Choceň B - Orel Letohrad Kaštánek A.
15. kolo
58 1. 5. 2021, 10:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto Kvídera M.
59 1. 5. 2021, 10:00 TJ Polička - TJ Svitavy B Pavlíček V.
60 1. 5. 2021, 10:00 Spartak Slatiňany - Sokol Česká Třebová Šámal L.
16. kolo
62 1. 5. 2021, 13:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto Kvídera M.
63 1. 5. 2021, 13:00 TJ Polička - TJ Svitavy B Pavlíček V.
64 1. 5. 2021, 13:00 Spartak Slatiňany - Sokol Česká Třebová Šámal L.
17. kolo
66 8. 5. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - TJ Polička Hübl F.
67 8. 5. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň B Rejman Z.
68 8. 5. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad Kaštánek A.
18. kolo
70 8. 5. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová - TJ Polička Hübl F.
71 8. 5. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň B Rejman Z.
72 8. 5. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad Kaštánek A.
19. kolo
74 15. 5. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B Maťátko V.
75 15. 5. 2021, 10:00 VK Choceň B - Sokol Česká Třebová Šámal L.
76 15. 5. 2021, 10:00 TJ Polička - Spartak Slatiňany Pavlíček V.
20. kolo
78 15. 5. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B Maťátko V.
79 15. 5. 2021, 13:00 VK Choceň B - Sokol Česká Třebová Šámal L.
80 15. 5. 2021, 13:00 TJ Polička - Spartak Slatiňany Pavlíček V.
21. kolo
82 22. 5. 2021, 10:00 VK Choceň B - Spartak Slatiňany Sobotka V.
83 22. 5. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad .
84 22. 5. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto Hübl F.
22. kolo
86 22. 5. 2021, 13:00 VK Choceň B - Spartak Slatiňany Sobotka V.
87 22. 5. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad .
88 22. 5. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto Hübl F.
23. kolo
90 29. 5. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová Pavlíček V.
91 29. 5. 2021, 10:00 Orel Letohrad - Spartak Slatiňany Kaštánek A.
92 29. 5. 2021, 10:00 VK Choceň B - TJ Polička Vyhnálek M.
24. kolo
94 29. 5. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová Pavlíček V.
95 29. 5. 2021, 13:00 Orel Letohrad - Spartak Slatiňany Kaštánek A.
96 29. 5. 2021, 13:00 VK Choceň B - TJ Polička Vyhnálek M.
25. kolo
98 5. 6. 2021, 10:00 TJ Polička - Orel Letohrad Pavlíček V.
99 5. 6. 2021, 10:00 Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto Sobotka V.
100 5. 6. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B Hübl F.
26. kolo
102 5. 6. 2021, 13:00 TJ Polička - Orel Letohrad Pavlíček V.
103 5. 6. 2021, 13:00 Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto Sobotka V.
104 5. 6. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B Hübl F.
27. kolo
106 12. 6. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - Spartak Slatiňany Maťátko V.
107 12. 6. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Polička Vyhnálek M.
108 12. 6. 2021, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň B .
28. kolo
110 12. 6. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - Spartak Slatiňany Maťátko V.
111 12. 6. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Polička Vyhnálek M.
112 12. 6. 2021, 13:00 Orel Letohrad - VK Choceň B .
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018