Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Krajský přebor mužů II.třídy

ArchivBudoucí hrací sezóna 2020/21
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 24 17 1 3 3 61:24 1974:1289 56
2 Volejbalový klub Choceň, z.s. 24 15 1 3 5 56:29 1870:1332 50
3 Tělocvičná jednota Sokol Geodézie Česká Třebová 24 9 3 2 10 44:43 1847:1439 35
4 Orel jednota Letohrad 24 10 1 2 11 40:41 1578:1286 34
5 TJ Svitavy B 24 9 1 0 14 33:46 1066:1609 29
6 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. 24 6 4 0 14 31:51 1117:1656 26
7 TJ Spartak Polička, z.s. 24 6 1 2 15 25:56 889:1730 22
kalendář skupiny
1. kolo
2 6. 9. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B 2:3 (17,22,-20,-19,-9)
3 6. 10. 2020, 17:00 TJ Svitavy B - TJ Polička 3:0 (21,23,20)
4 6. 9. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - Spartak Slatiňany 1:3 (-20,-9,22,-16)
2. kolo
6 6. 9. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B 3:0 (19,16,22)
7 6. 10. 2020, 19:00 TJ Svitavy B - TJ Polička 1:3 (-20,17,-17,-17)
8 6. 9. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - Spartak Slatiňany 0:3 (-26,-22,-19)
3. kolo
10 8. 9. 2020, 19:00 TJ Polička - Sokol Česká Třebová 3:0 (18,24,14)
11 12. 9. 2020, 10:00 VK Choceň B - TJ Svitavy B 3:1 (21,16,-21,21)
12 12. 9. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto 1:3 (22,-15,-25,-23)
4. kolo
14 8. 9. 2020, 20:30 TJ Polička - Sokol Česká Třebová 3:1 (15,17,-20,20)
15 12. 9. 2020, 13:00 VK Choceň B - TJ Svitavy B 1:3 (15,-18,-23,-21)
16 12. 9. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto 3:2 (21,27,-11,-18,12)
5. kolo
18 19. 9. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad 3:0 (14,23,23)
19 19. 9. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň B 0:3 (-19,-18,-18)
20 19. 9. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - TJ Polička 3:2 (21,-14,16,-23,14)
6. kolo
22 19. 9. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad 3:0 (23,14,20)
23 19. 9. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň B 3:2 (-18,20,22,-15,15)
24 19. 9. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - TJ Polička 3:2 (-23,21,23,-24,10)
7. kolo
26 26. 9. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - VK Choceň B 3:0 (16,22,14)
27 30. 8. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová 1:3 (-21,-18,17,-23)
28 4. 10. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B 3:1 (17,-16,20,22)
8. kolo
30 26. 9. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - VK Choceň B 3:2 (-22,15,-20,16,9)
31 30. 8. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová 2:3 (21,-20,19,-15,-13)
32 4. 10. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B 1:3 (20,-23,-17,-23)
9. kolo
34 3. 10. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto 0:3 (-23,-21,-18)
35 3. 10. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - Orel Letohrad 0:3 (-23,-21,-16)
36 3. 10. 2020, 10:00 TJ Polička - VK Choceň B 3:2 (24,11,-17,-24,9)
10. kolo
38 3. 10. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto 2:3 (20,-22,19,-19,-9)
39 3. 10. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - Orel Letohrad 3:2 (20,18,-26,-25,10)
40 3. 10. 2020, 13:00 TJ Polička - VK Choceň B 3:1 (25,20,-22,13)
11. kolo
42 10. 10. 2020, 09:00 Orel Letohrad - TJ Polička 3:0 (0,0,0)
43 10. 10. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - Spartak Slatiňany 3:1 (-18,19,22,20)
44 10. 10. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová 3:0 (19,18,12)
12. kolo
46 10. 10. 2020, 11:00 Orel Letohrad - TJ Polička 3:0 (0,0,0)
47 10. 10. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - Spartak Slatiňany 3:0 (21,19,18)
48 10. 10. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová 3:2 (-23,19,-20,25,6)
13. kolo
50 17. 10. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B Zrušeno 3:0 (0,0,0)
51 17. 10. 2020, 10:00 TJ Polička - VK Vysoké Mýto Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
52 29. 5. 2021, 10:00 VK Choceň B - Orel Letohrad 3:0 (8,10,26)
14. kolo
54 17. 10. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
55 17. 10. 2020, 13:00 TJ Polička - VK Vysoké Mýto Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
56 29. 5. 2021, 13:00 VK Choceň B - Orel Letohrad 3:1 (16,17,-23,15)
15. kolo
58 5. 6. 2021, 10:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto 3:0 (22,22,18)
59 1. 5. 2021, 10:00 TJ Polička - TJ Svitavy B Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
60 1. 5. 2021, 10:00 Spartak Slatiňany - Sokol Česká Třebová Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
16. kolo
62 5. 6. 2021, 13:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto 3:0 (23,20,19)
63 1. 5. 2021, 13:00 TJ Polička - TJ Svitavy B Zrušeno 3:0 (0,0,0)
64 1. 5. 2021, 13:00 Spartak Slatiňany - Sokol Česká Třebová Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
17. kolo
66 8. 5. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - TJ Polička Zrušeno 3:0 (0,0,0)
67 8. 5. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň B Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
68 19. 6. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad 3:0 (13,21,26)
18. kolo
70 8. 5. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová - TJ Polička Zrušeno 3:0 (0,0,0)
71 8. 5. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň B Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
72 19. 6. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad 3:0 (22,15,23)
19. kolo
74 15. 5. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B Zrušeno 3:0 (0,0,0)
75 19. 6. 2021, 10:00 VK Choceň B - Sokol Česká Třebová 3:1 (17,17,-23,13)
76 15. 5. 2021, 10:00 TJ Polička - Spartak Slatiňany Zrušeno 3:0 (0,0,0)
20. kolo
78 15. 5. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B Zrušeno 3:0 (0,0,0)
79 19. 6. 2021, 13:00 VK Choceň B - Sokol Česká Třebová 3:0 (15,19,21)
80 15. 5. 2021, 13:00 TJ Polička - Spartak Slatiňany Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
21. kolo
82 22. 5. 2021, 10:00 VK Choceň B - Spartak Slatiňany Zrušeno 3:0 (0,0,0)
83 5. 6. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad 3:0 (0,0,0)
84 22. 5. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
22. kolo
86 22. 5. 2021, 13:00 VK Choceň B - Spartak Slatiňany Zrušeno 3:0 (0,0,0)
87 5. 6. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad 3:0 (0,0,0)
88 22. 5. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
23. kolo
90 13. 6. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová 2:3 (-17,22,23,-19,-13)
91 29. 5. 2021, 10:00 Orel Letohrad - Spartak Slatiňany Zrušeno 3:0 (0,0,0)
92 29. 5. 2021, 10:00 VK Choceň B - TJ Polička Zrušeno 3:0 (0,0,0)
24. kolo
94 13. 6. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová 3:1 (-15,18,16,18)
95 29. 5. 2021, 13:00 Orel Letohrad - Spartak Slatiňany Zrušeno 3:0 (0,0,0)
96 29. 5. 2021, 13:00 VK Choceň B - TJ Polička Zrušeno 3:0 (0,0,0)
25. kolo
98 5. 6. 2021, 10:00 TJ Polička - Orel Letohrad Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
99 5. 6. 2021, 10:00 Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
100 5. 6. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B Zrušeno 3:0 (0,0,0)
26. kolo
102 5. 6. 2021, 13:00 TJ Polička - Orel Letohrad Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
103 5. 6. 2021, 13:00 Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
104 5. 6. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B Zrušeno 3:0 (0,0,0)
27. kolo
106 12. 6. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - Spartak Slatiňany Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
107 12. 6. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Polička Zrušeno 3:0 (0,0,0)
108 12. 6. 2021, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň B Zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
28. kolo
110 12. 6. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - Spartak Slatiňany Zrušeno 3:0 (0,0,0)
111 12. 6. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Polička Zrušeno 3:0 (0,0,0)
112 12. 6. 2021, 13:00 Orel Letohrad - VK Choceň B Zrušeno 3:0 (0,0,0)
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018