Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor mužů II.třídy

1. kolo
VK Choceň-Orel Letohrad
TJ Spartak Polička-TJ Svitavy
TJ Sokol Česká Třebová-VK Vysoké Mýto
Příští kolo
VK Choceň-Orel LetohradSO3.9.13:00
TJ Spartak Polička-TJ SvitavySO3.9.13:00
TJ Sokol Česká Třebová-VK Vysoké MýtoSO3.9.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Orel jednota Letohrad 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Spartak Polička, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Tělocvičná jednota Sokol Geodézie Česká Třebová 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Svitavy, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Volejbalový klub Choceň, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor mužů II.třídy
1. kolo
1 3. 9. 2022, 10:00 VK Choceň - Orel Letohrad .
2 3. 9. 2022, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Svitavy .
3 3. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto .
2. kolo
4 3. 9. 2022, 13:00 VK Choceň - Orel Letohrad .
5 3. 9. 2022, 13:00 TJ Spartak Polička - TJ Svitavy .
6 3. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto .
3. kolo
7 10. 9. 2022, 10:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto .
8 10. 9. 2022, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová .
9 10. 9. 2022, 10:00 VK Choceň - TJ Spartak Polička .
4. kolo
10 10. 9. 2022, 13:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto .
11 10. 9. 2022, 13:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová .
12 10. 9. 2022, 13:00 VK Choceň - TJ Spartak Polička .
5. kolo
13 17. 9. 2022, 10:00 TJ Spartak Polička - Orel Letohrad .
14 17. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Choceň .
15 17. 9. 2022, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy .
6. kolo
16 17. 9. 2022, 13:00 TJ Spartak Polička - Orel Letohrad .
17 17. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Choceň .
18 17. 9. 2022, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy .
7. kolo
19 24. 9. 2022, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy .
20 24. 9. 2022, 10:00 VK Choceň - VK Vysoké Mýto .
21 24. 9. 2022, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová .
8. kolo
22 24. 9. 2022, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy .
23 24. 9. 2022, 13:00 VK Choceň - VK Vysoké Mýto .
24 24. 9. 2022, 13:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová .
9. kolo
25 1. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad .
26 1. 10. 2022, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Spartak Polička .
27 1. 10. 2022, 10:00 TJ Svitavy - VK Choceň .
10. kolo
28 1. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad .
29 1. 10. 2022, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Spartak Polička .
30 1. 10. 2022, 13:00 TJ Svitavy - VK Choceň .
11. kolo
31 6. 5. 2023, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň .
32 6. 5. 2023, 10:00 TJ Svitavy - TJ Spartak Polička .
33 6. 5. 2023, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Sokol Česká Třebová .
12. kolo
34 6. 5. 2023, 13:00 Orel Letohrad - VK Choceň .
35 6. 5. 2023, 13:00 TJ Svitavy - TJ Spartak Polička .
36 6. 5. 2023, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Sokol Česká Třebová .
13. kolo
37 13. 5. 2023, 10:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad .
38 13. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy .
39 13. 5. 2023, 10:00 TJ Spartak Polička - VK Choceň .
14. kolo
40 13. 5. 2023, 13:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad .
41 13. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy .
42 13. 5. 2023, 13:00 TJ Spartak Polička - VK Choceň .
15. kolo
43 20. 5. 2023, 10:00 Orel Letohrad - TJ Spartak Polička .
44 20. 5. 2023, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová .
45 20. 5. 2023, 10:00 TJ Svitavy - VK Vysoké Mýto .
16. kolo
46 20. 5. 2023, 13:00 Orel Letohrad - TJ Spartak Polička .
47 20. 5. 2023, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová .
48 20. 5. 2023, 13:00 TJ Svitavy - VK Vysoké Mýto .
17. kolo
49 27. 5. 2023, 10:00 TJ Svitavy - Orel Letohrad .
50 27. 5. 2023, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň .
51 27. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička .
18. kolo
52 27. 5. 2023, 13:00 TJ Svitavy - Orel Letohrad .
53 27. 5. 2023, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň .
54 27. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička .
19. kolo
55 3. 6. 2023, 10:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Česká Třebová .
56 3. 6. 2023, 10:00 TJ Spartak Polička - VK Vysoké Mýto .
57 3. 6. 2023, 10:00 VK Choceň - TJ Svitavy .
20. kolo
58 3. 6. 2023, 13:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Česká Třebová .
59 3. 6. 2023, 13:00 TJ Spartak Polička - VK Vysoké Mýto .
60 3. 6. 2023, 13:00 VK Choceň - TJ Svitavy .
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018