Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor žen II.třídy

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Nasavrky 24 19 3 0 2 67:18 2044:1611 63
2 TJ Energetik Chvaletice z.s. 24 13 3 1 7 52:34 1937:1699 46
3 Orel jednota Letohrad 24 11 2 3 8 47:40 1870:1834 40
4 TJ Tesla Pardubice, z.s. 24 10 1 5 8 46:47 1967:1941 37
5 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. 24 8 4 2 10 45:47 1903:1990 34
6 Volejbalový klub Choceň, z.s. 24 4 2 3 15 33:60 1817:2100 19
7 TJ Jiskra Holice, z.s. 24 3 1 2 18 20:64 1591:1954 13
kalendář skupiny
Krajský přebor žen II.třídy
1. kolo
2 4. 9. 2021, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Tesla Pardubice 3:0 (12,20,20)
3 4. 9. 2021, 09:00 VK Choceň - TJ Sokol Nasavrky 0:3 (-14,-16,-21)
4 4. 9. 2021, 10:00 TJ Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany 1:3 (19,-21,-21,-21)
2. kolo
6 4. 9. 2021, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Tesla Pardubice 3:0 (17,6,10)
7 4. 9. 2021, 12:00 VK Choceň - TJ Sokol Nasavrky 0:3 (-22,-14,-18)
8 4. 9. 2021, 13:00 TJ Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany 3:2 (-14,20,22,-23,10)
3. kolo
10 12. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice 3:0 (17,15,13)
11 11. 9. 2021, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň 3:0 (5,8,12)
12 11. 9. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Tesla Pardubice 3:1 (20,-23,23,20)
4. kolo
14 12. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice 3:0 (12,15,22)
15 11. 9. 2021, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň 3:0 (10,20,10)
16 11. 9. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Tesla Pardubice 2:3 (17,16,-19,-18,-12)
5. kolo
18 19. 9. 2021, 10:00 VK Choceň - Orel Letohrad 3:2 (23,-27,-27,21,13)
19 10. 10. 2021, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Energetik Chvaletice 0:3 (-19,-21,-18)
20 18. 9. 2021, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Nasavrky 1:3 (-11,-16,25,-9)
6. kolo
22 19. 9. 2021, 13:00 VK Choceň - Orel Letohrad 0:3 (-16,-18,-23)
23 10. 10. 2021, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Energetik Chvaletice 0:3 (-19,-19,-9)
24 18. 9. 2021, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Nasavrky 3:1 (-17,20,20,21)
7. kolo
26 25. 9. 2021, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Spartak Slatiňany 0:3 (-18,-17,-24)
27 25. 9. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Jiskra Holice 3:0 (21,22,21)
28 25. 9. 2021, 10:00 TJ Tesla Pardubice - VK Choceň 3:1 (-20,20,10,13)
8. kolo
30 25. 9. 2021, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Spartak Slatiňany 3:1 (15,23,-16,29)
31 25. 9. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Jiskra Holice 3:2 (20,-19,-18,20,14)
32 25. 9. 2021, 13:00 TJ Tesla Pardubice - VK Choceň 3:1 (-24,8,20,16)
9. kolo
34 23. 10. 2021, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice 3:0 (21,22,18)
35 2. 10. 2021, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad 3:0 (18,15,17)
36 2. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (-17,19,28,14)
10. kolo
38 23. 10. 2021, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice 1:3 (-11,17,-23,-21)
39 2. 10. 2021, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad 3:0 (24,15,22)
40 2. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (25,-25,-22,13,11)
11. kolo
42 9. 10. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Nasavrky 1:3 (-12,26,-13,-22)
43 9. 10. 2021, 10:00 TJ Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany 2:3 (15,16,-24,-17,-13)
44 3. 10. 2021, 09:00 VK Choceň - TJ Jiskra Holice 1:3 (-14,20,-25,-19)
12. kolo
46 9. 10. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Nasavrky 1:3 (19,-20,-16,-17)
47 9. 10. 2021, 13:00 TJ Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany 2:3 (-20,23,23,-23,-10)
48 3. 10. 2021, 12:00 VK Choceň - TJ Jiskra Holice 1:3 (-13,-19,22,-15)
13. kolo
50 16. 10. 2021, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň 1:3 (21,-14,-25,-25)
51 16. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice 3:0 (18,21,17)
52 16. 10. 2021, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel Letohrad 1:3 (-18,-23,5,-18)
14. kolo
54 16. 10. 2021, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň 3:1 (18,19,-19,24)
55 16. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice 3:0 (16,22,21)
56 16. 10. 2021, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel Letohrad 3:2 (23,-14,-19,17,11)
15. kolo
58 7. 5. 2022, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Energetik Chvaletice 2:3 (-24,15,-21,20,-6)
59 7. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - VK Choceň 3:1 (-20,17,21,23)
60 7. 5. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice 3:0 (12,13,19)
16. kolo
62 7. 5. 2022, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (24,-15,-19,-18)
63 7. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - VK Choceň 3:0 (23,18,15)
64 7. 5. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice 3:0 (19,20,17)
17. kolo
66 15. 5. 2022, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Nasavrky 0:3 (-15,-17,-12)
67 14. 5. 2022, 10:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice 2:3 (15,19,-14,-15,-9)
68 22. 5. 2022, 10:00 TJ Tesla Pardubice - Orel Letohrad 3:0 (21,10,21)
18. kolo
70 15. 5. 2022, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Nasavrky 2:3 (24,24,-22,-15,-11)
71 14. 5. 2022, 13:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (-17,17,-17,-18)
72 22. 5. 2022, 13:00 TJ Tesla Pardubice - Orel Letohrad 3:0 (19,15,24)
19. kolo
74 21. 5. 2022, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň 3:2 (-22,-22,20,24,5)
75 21. 5. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Jiskra Holice 3:0 (22,11,20)
76 21. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany 3:0 (16,12,18)
20. kolo
78 21. 5. 2022, 13:00 Orel Letohrad - VK Choceň 3:1 (-21,13,11,12)
79 21. 5. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Jiskra Holice 3:1 (-23,16,20,15)
80 21. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany 3:2 (18,-16,-18,14,6)
21. kolo
82 28. 5. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Energetik Chvaletice 0:3 (-16,-16,-25)
83 28. 5. 2022, 10:00 TJ Jiskra Holice - Orel Letohrad 0:3 (-9,-18,-15)
84 29. 5. 2022, 10:00 VK Choceň - TJ Tesla Pardubice 1:3 (-18,15,-17,-21)
22. kolo
86 28. 5. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Energetik Chvaletice 0:3 (-16,-17,-16)
87 28. 5. 2022, 13:00 TJ Jiskra Holice - Orel Letohrad 0:3 (-12,-16,-21)
88 29. 5. 2022, 13:00 VK Choceň - TJ Tesla Pardubice 3:2 (20,19,-22,-9,13)
23. kolo
90 4. 6. 2022, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice 3:1 (19,-11,13,6)
91 4. 6. 2022, 10:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany 3:0 (22,9,12)
92 4. 6. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Nasavrky 0:3 (-25,-20,-15)
24. kolo
94 4. 6. 2022, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice 3:0 (13,16,23)
95 4. 6. 2022, 13:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany 3:0 (21,17,21)
96 4. 6. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Nasavrky 0:3 (-17,-26,-21)
25. kolo
98 11. 6. 2022, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - Orel Letohrad 3:0 (15,19,10)
99 11. 6. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice 3:2 (12,-17,-14,24,10)
100 5. 6. 2022, 10:00 TJ Jiskra Holice - VK Choceň 0:3 (-20,-14,-21)
26. kolo
102 11. 6. 2022, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - Orel Letohrad 3:0 (14,16,20)
103 11. 6. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice 1:3 (-22,9,-20,-12)
104 5. 6. 2022, 13:00 TJ Jiskra Holice - VK Choceň 0:3 (-22,-12,-17)
27. kolo
106 19. 6. 2022, 10:00 VK Choceň - SK Spartak Slatiňany 3:1 (16,20,-26,8)
107 19. 6. 2022, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Nasavrky 1:3 (-16,26,-19,-23)
108 19. 6. 2022, 10:00 Orel Letohrad - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (20,22,18)
28. kolo
110 19. 6. 2022, 13:00 VK Choceň - SK Spartak Slatiňany 2:3 (-17,-19,22,14,-11)
111 19. 6. 2022, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Nasavrky 3:0 (26,18,20)
112 19. 6. 2022, 13:00 Orel Letohrad - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (22,19,21)
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018