Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

1. třída žen

11. kolo
Př.vědy-Bohnice A3:1Meteor E(13, 19, -23, 8)
Kobylisy3:1Břevnov(24, -23, 16, 21)
Střížkov3:0Kometa(20, 13, 20)
Španielka1:3Kyje(-21, -21, 22, -15)
Žižkov C3:1Slavoj(-17, 12, 23, 23)
Příští kolo
Meteor E1:3Žižkov CST2.3.18:20
Slavoj3:0Španielka14.1.19:00
Kyje3:2StřížkovPO10.1.18:20
Kometa1:3KobylisyČT13.1.20:30
Břevnov1:3Př.vědy-Bohnice AČT13.1.18:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I C 18 13 2 1 2 49:19 1585:1297 44
2 TJ Slavoj Praha, spolek 18 13 1 1 3 45:17 1436:1204 42
3 TJ Kyje 18 11 3 0 4 44:24 1554:1383 39
4 Přírodní vědy UK 18 11 1 3 3 45:26 1602:1398 38
5 Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s. 18 8 1 2 7 35:32 1494:1434 28
6 Sportovní klub Meteor Praha E 18 7 2 1 8 33:34 1447:1503 26
7 Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 18 6 1 2 9 28:38 1400:1490 22
8 Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy, z.s. 18 4 0 1 13 18:45 1268:1500 13
9 TJ Slavoj Břevnov 18 0 4 1 13 22:50 1405:1672 9
10 SK Kometa Praha, z.s. 18 2 0 3 13 15:49 1222:1532 9
kalendář skupiny
1. kolo
1 8. 10. 2021, 19:00 Slavoj - Meteor E 2:3 (22,20,-16,-18,-10)
2 7. 10. 2021, 20:30 Žižkov C - Kyje 3:1 (19,21,-20,19)
3 10. 10. 2021, 19:45 Španielka - Kometa 3:0 (8,22,20)
4 6. 10. 2021, 20:30 Střížkov - Břevnov 3:1 (15,19,-22,21)
5 7. 10. 2021, 20:30 Kobylisy - Př.vědy-Bohnice A 0:3 (-14,-16,-17)
2. kolo
6 14. 10. 2021, 20:30 Meteor E - Př.vědy-Bohnice A 1:3 (-12,22,-16,-20)
7 14. 10. 2021, 18:30 Břevnov - Kobylisy 3:2 (-17,18,-20,15,15)
8 14. 10. 2021, 20:15 Kometa - Střížkov 0:3 (-13,-20,-18)
9 11. 10. 2021, 18:20 Kyje - Španielka 3:2 (17,14,-19,-27,9)
10 15. 10. 2021, 19:00 Slavoj - Žižkov C 3:1 (21,-20,17,21)
3. kolo
11 21. 10. 2021, 20:30 Žižkov C - Meteor E 3:0 (22,21,23)
12 13. 3. 2022, 19:45 Španielka - Slavoj odloženo!NT! 0:3 (-23,-25,-24)
13 20. 10. 2021, 20:30 Střížkov - Kyje 0:3 (-22,-20,-21)
14 21. 10. 2021, 20:30 Kobylisy - Kometa 1:3 (-11,-18,26,-24)
15 21. 10. 2021, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Břevnov 3:1 (12,22,-24,23)
4. kolo
16 6. 1. 2022, 20:30 Meteor E - Břevnov odloženo!NT! 2:3 (-22,22,24,-23,-13)
17 25. 11. 2021, 20:15 Kometa - Př.vědy-Bohnice A předehrávkaNT! 0:3 (-23,-22,-14)
18 25. 10. 2021, 18:20 Kyje - Kobylisy 3:0 (9,20,13)
19 19. 11. 2021, 19:00 Slavoj - Střížkov odloženo!NT! 3:0 (21,18,18)
20 3. 3. 2022, 20:30 Žižkov C - Španielka odloženo!NT! 3:0 (11,15,17)
5. kolo
21 7. 11. 2021, 19:45 Španielka - Meteor E 3:1 (14,20,-19,20)
22 3. 11. 2021, 20:30 Střížkov - Žižkov C 3:2 (18,-16,-22,21,12)
23 4. 11. 2021, 20:30 Kobylisy - Slavoj 3:0 (20,18,21)
24 4. 11. 2021, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Kyje 1:3 (-24,16,-21,-23)
25 4. 11. 2021, 18:30 Břevnov - Kometa 3:2 (23,-17,6,-23,10)
6. kolo
26 10. 11. 2021, 18:20 Meteor E - Kometa předehrávkaNT! + změna haly ZŠ Žernosecká, Žernosecká 3 Praha 8 3:0 (26,23,17)
27 8. 11. 2021, 18:20 Kyje - Břevnov 3:0 (16,14,18)
28 12. 11. 2021, 19:00 Slavoj - Př.vědy-Bohnice A 3:1 (18,-14,19,18)
29 11. 11. 2021, 20:30 Žižkov C - Kobylisy 3:0 (17,18,21)
30 14. 11. 2021, 19:45 Španielka - Střížkov 3:1 (19,-17,22,21)
7. kolo
31 1. 12. 2021, 20:30 Střížkov - Meteor E odloženo!NT! 3:0 (19,20,9)
32 18. 11. 2021, 20:30 Kobylisy - Španielka 0:3 (-19,-21,-16)
33 8. 11. 2021, 20:20 Př.vědy-Bohnice A - Žižkov C předehrávka + jiná tělocvična -Na Třebešíně 3215/1 2:3 (-20,21,-16,22,-9)
34 18. 11. 2021, 18:30 Břevnov - Slavoj 0:3 (-19,-19,-22)
35 18. 11. 2021, 20:15 Kometa - Kyje 2:3 (-16,24,22,-17,-12)
8. kolo
36 24. 11. 2021, 18:20 Meteor E - Kyje předehrávka + jiná tělocvična -ZŠ Žernosecká 3, Praha 8 3:0 (21,22,18)
37 26. 11. 2021, 19:00 Slavoj - Kometa 3:0 (20,18,9)
38 25. 11. 2021, 20:30 Žižkov C - Břevnov 3:1 (12,-23,16,10)
39 6. 2. 2022, 19:45 Španielka - Př.vědy-Bohnice A odloženo!NT! 1:3 (-22,20,-20,-17)
40 24. 11. 2021, 20:30 Střížkov - Kobylisy 3:0 (19,16,15)
9. kolo
41 2. 12. 2021, 20:30 Kobylisy - Meteor E 1:3 (23,-22,-21,-19)
42 2. 12. 2021, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Střížkov 1:3 (20,-17,-21,-18)
43 2. 12. 2021, 18:30 Břevnov - Španielka 0:3 (-18,-22,-17)
44 2. 12. 2021, 20:15 Kometa - Žižkov C 0:3 (-16,-15,-16)
45 29. 11. 2021, 18:20 Kyje - Slavoj 3:0 (23,16,20)
10. kolo
46 8. 12. 2021, 18:20 Meteor E - Slavoj předehrávka + jiná tělocvična -Žernosecká 3/1597, 182 00 Praha 8Žernosecká 1597 Praha - Kobylisy 0:3 (-21,-15,-11)
47 13. 12. 2021, 18:20 Kyje - Žižkov C Odloženo!NT! 3:1 (22,19,-18,17)
48 9. 12. 2021, 20:15 Kometa - Španielka 3:0 (27,23,22)
49 24. 2. 2022, 18:30 Břevnov - Střížkov 1:3 (22,-20,-23,-23)
50 9. 12. 2021, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Kobylisy 3:0 (19,16,16)
11. kolo
51 16. 12. 2021, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Meteor E 3:1 (13,19,-23,8)
52 16. 12. 2021, 20:30 Kobylisy - Břevnov 3:1 (24,-23,16,21)
53 15. 12. 2021, 20:30 Střížkov - Kometa 3:0 (20,13,20)
54 19. 12. 2021, 19:45 Španielka - Kyje 1:3 (-21,-21,22,-15)
55 16. 12. 2021, 20:30 Žižkov C - Slavoj 3:1 (-17,12,23,23)
12. kolo
56 2. 3. 2022, 18:20 Meteor E - Žižkov C Žernosecká 1597 Praha - Kobylisy 1:3 (-18,-19,23,-21)
57 14. 1. 2022, 19:00 Slavoj - Španielka 3:0 (15,17,19)
58 10. 1. 2022, 18:20 Kyje - Střížkov 3:2 (-21,16,-21,18,17)
59 13. 1. 2022, 20:30 Kometa - Kobylisy 1:3 (25,-19,-27,-21)
60 13. 1. 2022, 18:30 Břevnov - Př.vědy-Bohnice A 1:3 (25,-18,-10,-10)
13. kolo
61 20. 1. 2022, 18:30 Břevnov - Meteor E 1:3 (-12,-22,26,-20)
62 20. 1. 2022, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Kometa 3:0 (17,8,21)
63 20. 1. 2022, 20:30 Kobylisy - Kyje 1:3 (-23,22,-14,-11)
64 19. 1. 2022, 20:30 Střížkov - Slavoj 1:3 (-21,-17,24,-23)
65 6. 3. 2022, 19:45 Španielka - Žižkov C 1:3 (23,-11,-14,-21)
14. kolo
66 26. 1. 2022, 18:20 Meteor E - Španielka Žernosecká 1597 Praha - Kobylisy 3:2 (-21,21,22,-26,13)
67 16. 2. 2022, 20:30 Žižkov C - Střížkov Litoměřická 726 Praha - Prosek 3:1 (14,-23,20,22)
68 28. 1. 2022, 19:00 Slavoj - Kobylisy 3:0 (15,14,18)
69 21. 2. 2022, 18:20 Kyje - Př.vědy-Bohnice A 1:3 (24,-18,-14,-21)
70 27. 1. 2022, 20:30 Kometa - Břevnov 2:3 (-21,-16,26,25,-11)
15. kolo
71 3. 2. 2022, 20:30 Kometa - Meteor E 1:3 (16,-13,-19,-17)
72 3. 3. 2022, 18:30 Břevnov - Kyje 1:3 (-22,-12,21,-14)
73 3. 2. 2022, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Slavoj 2:3 (18,-12,-15,22,-11)
74 28. 2. 2022, 20:30 Kobylisy - Žižkov C 0:3 (-14,-22,-20)
75 2. 2. 2022, 20:30 Střížkov - Španielka 3:0 (15,17,19)
16. kolo
76 9. 2. 2022, 18:20 Meteor E - Střížkov Žernosecká 1597 Praha - Kobylisy 3:0 (15,30,19)
77 13. 2. 2022, 19:45 Španielka - Kobylisy 3:1 (22,-23,20,17)
78 10. 2. 2022, 20:30 Žižkov C - Př.vědy-Bohnice A 3:2 (-17,21,16,-23,13)
79 11. 2. 2022, 19:00 Slavoj - Břevnov 3:0 (4,15,20)
80 7. 2. 2022, 18:20 Kyje - Kometa 3:1 (-24,14,14,21)
17. kolo
81 14. 2. 2022, 18:20 Kyje - Meteor E 3:0 (15,23,19)
82 17. 2. 2022, 20:30 Kometa - Slavoj 0:3 (-15,-17,-16)
83 17. 2. 2022, 18:30 Břevnov - Žižkov C 0:3 (-12,-12,-11)
84 17. 2. 2022, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Španielka 3:0 (17,17,17)
85 17. 2. 2022, 20:30 Kobylisy - Střížkov 3:1 (20,23,-19,18)
18. kolo
86 24. 2. 2022, 20:30 Meteor E - Kobylisy 3:0 (23,24,21)
87 23. 2. 2022, 20:30 Střížkov - Př.vědy-Bohnice A 2:3 (-17,14,-23,23,-11)
88 27. 2. 2022, 19:45 Španielka - Břevnov 3:2 (-27,23,23,-19,7)
89 24. 2. 2022, 20:30 Žižkov C - Kometa 3:0 (7,21,15)
90 25. 2. 2022, 19:00 Slavoj - Kyje 3:0 (18,11,19)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018