ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. třída žen

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Start Praha 18 15 2 1 0 53:10 1507:1193 50
2 Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 18 12 1 4 1 47:22 1573:1388 42
3 Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 18 12 1 1 4 44:21 1513:1302 39
4 TJ Sokol Vyšehrad A 18 5 7 1 5 38:35 1533:1495 30
5 TJ Orion Praha B 18 7 0 3 8 31:35 1386:1441 24
6 Tělocvičná jednota Sokol Modřany B 18 5 3 2 8 32:38 1509:1548 23
7 TJ Sokol Vyšehrad C 18 6 1 1 10 26:38 1330:1354 21
8 Tělocvičná jednota Sokol Modřany C 18 6 0 2 10 27:38 1300:1472 20
9 TJ ABC Braník, z.s. 18 3 2 1 12 20:44 1295:1471 14
10 VSK Přírodní vědy UK 18 1 1 2 14 14:51 1252:1534 7
kalendář skupiny
1. kolo
1 1. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad A - Podolí A 0:3 (-20,-14,-15)
2 1. 9. 2022, 17:30 Modřany C - Start A 0:3 (-17,-11,-23)
3 1. 9. 2022, 17:30 Braník B - Př. vědy A 1:3 (22,-18,-17,-16)
4 25. 4. 2023, 18:00 Smíchov A - Modřany B Odloženo !NT! 3:1 (-20,24,22,20)
5 1. 9. 2022, 17:30 Orion B - Vyšehrad C 3:0 (19,12,20)
2. kolo
6 6. 9. 2022, 17:30 Podolí A - Vyšehrad C 3:0 (17,14,23)
7 6. 9. 2022, 17:30 Modřany B - Orion B 1:3 (22,-20,-24,-20)
8 6. 9. 2022, 17:30 Př. vědy A - Smíchov A 0:3 (-18,-21,-25)
9 6. 9. 2022, 17:30 Start A - Braník B 3:0 (22,14,20)
10 6. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad A - Modřany C 3:2 (-13,22,-22,16,10)
3. kolo
11 8. 9. 2022, 17:30 Modřany C - Podolí A 3:1 (-17,17,22,20)
12 8. 9. 2022, 17:30 Braník B - Vyšehrad A 3:0 (11,18,22)
13 8. 9. 2022, 17:30 Smíchov A - Start A 2:3 (-15,21,-21,12,-4)
14 23. 5. 2023, 18:00 Orion B - Př. vědy A 3:0 (18,20,20)
15 8. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad C - Modřany B 3:1 (-9,20,24,13)
4. kolo
16 13. 9. 2022, 17:30 Podolí A - Modřany B 3:2 (11,-24,-24,13,12)
17 25. 4. 2023, 18:00 Př. vědy A - Vyšehrad C 1:3 (-16,-10,23,-21)
18 13. 9. 2022, 17:30 Start A - Orion B 3:0 (21,6,21)
19 13. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad A - Smíchov A 3:2 (-17,17,19,-22,9)
20 13. 9. 2022, 17:30 Modřany C - Braník B 3:0 (19,22,23)
5. kolo
21 15. 9. 2022, 17:30 Braník B - Podolí A 0:3 (-18,-15,-17)
22 27. 4. 2023, 18:00 Smíchov A - Modřany C 3:1 (12,-26,14,13)
23 15. 9. 2022, 17:30 Orion B - Vyšehrad A 1:3 (18,-16,-11,-22)
24 15. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad C - Start A 1:3 (-16,-22,16,-21)
25 15. 9. 2022, 17:30 Modřany B - Př. vědy A 3:2 (-24,12,15,-20,12)
6. kolo
26 20. 9. 2022, 17:30 Podolí A - Př. vědy A 3:0 (22,17,12)
27 20. 9. 2022, 17:30 Start A - Modřany B 3:0 (21,28,21)
28 20. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad A - Vyšehrad C 3:2 (-16,-24,17,19,11)
29 9. 5. 2023, 18:00 Modřany C - Orion B 1:3 (-19,-17,15,-18)
30 2. 5. 2023, 18:00 Braník B - Smíchov A 1:3 (-14,18,-16,-25)
7. kolo
31 9. 5. 2023, 18:00 Smíchov A - Podolí A 0:3 (-17,-18,-22)
32 27. 4. 2023, 18:00 Orion B - Braník B 2:3 (23,19,-13,-23,-10)
33 22. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad C - Modřany C 0:3 (-23,-21,-14)
34 22. 9. 2022, 17:30 Modřany B - Vyšehrad A 2:3 (17,24,-22,-8,-9)
35 22. 9. 2022, 17:30 Př. vědy A - Start A 0:3 (-12,-19,-10)
8. kolo
36 4. 5. 2023, 18:00 Podolí A - Start A 1:3 (-20,-21,25,-19)
37 9. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Př. vědy A 3:0 (19,19,19)
38 4. 5. 2023, 18:00 Modřany C - Modřany B 1:3 (-17,-16,15,-15)
39 4. 5. 2023, 18:00 Braník B - Vyšehrad C 0:3 (-13,-13,-13)
40 4. 5. 2023, 18:00 Smíchov A - Orion B 3:2 (-15,-22,24,17,6)
9. kolo
41 2. 5. 2023, 18:00 Orion B - Podolí A 1:3 (-21,19,-22,-15)
42 11. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad C - Smíchov A 0:3 (-23,-12,-22)
43 11. 5. 2023, 18:00 Modřany B - Braník B 3:2 (-13,21,-18,22,12)
44 11. 5. 2023, 18:00 Př. vědy A - Modřany C 0:3 (-24,-24,-18)
45 11. 5. 2023, 18:00 Start A - Vyšehrad A 3:0 (18,19,20)
10. kolo
46 16. 5. 2023, 18:00 Podolí A - Vyšehrad A 2:3 (-22,18,18,-21,-13)
47 16. 5. 2023, 18:00 Start A - Modřany C 3:0 (14,23,15)
48 16. 5. 2023, 18:00 Př. vědy A - Braník B 1:3 (-23,21,-18,-20)
49 16. 5. 2023, 18:00 Modřany B - Smíchov A 3:2 (23,-23,24,-29,13)
50 16. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad C - Orion B 3:1 (15,-21,20,20)
11. kolo
51 18. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad C - Podolí A 0:3 (-24,-17,-17)
52 18. 5. 2023, 18:00 Orion B - Modřany B 1:3 (-18,13,-23,-7)
53 18. 5. 2023, 18:00 Smíchov A - Př. vědy A 3:0 (14,21,17)
54 18. 5. 2023, 18:00 Braník B - Start A 0:3 (-32,-13,-14)
55 18. 5. 2023, 18:00 Modřany C - Vyšehrad A 1:3 (-11,-18,21,-16)
12. kolo
56 25. 5. 2023, 18:00 Podolí A - Modřany C 3:1 (13,13,-24,16)
57 25. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Braník B 3:0 (16,14,19)
58 25. 5. 2023, 18:00 Start A - Smíchov A 3:2 (-19,16,-19,20,8)
59 25. 5. 2023, 18:00 Př. vědy A - Orion B 0:3 (-13,-18,-19)
60 25. 5. 2023, 18:00 Modřany B - Vyšehrad C 3:0 (16,21,22)
13. kolo
61 30. 5. 2023, 18:00 Modřany B - Podolí A 1:3 (-19,25,-13,-23)
62 30. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad C - Př. vědy A 3:2 (14,-22,11,-17,11)
63 30. 5. 2023, 18:00 Orion B - Start A 0:3 (-20,-14,-21)
64 30. 5. 2023, 18:00 Smíchov A - Vyšehrad A 3:0 (9,23,14)
65 30. 5. 2023, 18:00 Braník B - Modřany C 3:2 (24,-16,15,-14,13)
14. kolo
66 1. 6. 2023, 18:00 Podolí A - Braník B 3:0 (26,17,20)
67 1. 6. 2023, 18:00 Modřany C - Smíchov A 0:3 (-20,-16,-19)
68 1. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Orion B 3:2 (23,18,-19,-19,13)
69 1. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad C - Start A !změna hřiště! - SK Meteor Praha, U Meteoru 29/3, Praha 8 0:3 (-11,-13,-17)
70 1. 6. 2023, 18:00 Př. vědy A - Modřany B 0:3 (-15,-22,-24)
15. kolo
71 8. 6. 2023, 18:00 Př. vědy A - Podolí A 1:3 (-17,-18,24,-17)
72 8. 6. 2023, 18:00 Modřany B - Start A 0:3 (-23,-21,-21)
73 8. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad C - Vyšehrad A 1:3 (-14,15,-17,-21)
74 8. 6. 2023, 18:00 Orion B - Modřany C 3:0 (22,21,21)
75 8. 6. 2023, 18:00 Smíchov A - Braník B 3:1 (27,-22,17,19)
16. kolo
76 13. 6. 2023, 18:00 Podolí A - Smíchov A 0:3 (-20,-22,-9)
77 13. 6. 2023, 18:00 Braník B - Orion B 0:3 (-19,-24,-23)
78 13. 6. 2023, 18:00 Modřany C - Vyšehrad C 0:3 (-9,-16,-10)
79 13. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B 0:3 (-20,-21,-24)
80 13. 6. 2023, 18:00 Start A - Př. vědy A 3:0 (17,17,23)
17. kolo
81 15. 6. 2023, 18:00 Start A - Podolí A 3:1 (-23,14,21,16)
82 15. 6. 2023, 18:00 Př. vědy A - Vyšehrad A 3:2 (22,-14,-19,22,13)
83 15. 6. 2023, 18:00 Modřany B - Modřany C 0:3 (-25,-22,-18)
84 15. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad C - Braník B 3:0 (16,21,13)
85 15. 6. 2023, 18:00 Orion B - Smíchov A 0:3 (-17,-19,-21)
18. kolo
86 20. 6. 2023, 18:00 Podolí A - Orion B 3:0 (17,20,18)
87 20. 6. 2023, 18:00 Smíchov A - Vyšehrad C 3:1 (16,-23,23,21)
88 20. 6. 2023, 18:00 Braník B - Modřany B 3:0 (20,15,24)
89 20. 6. 2023, 18:00 Modřany C - Př. vědy A 3:1 (20,-15,22,21)
90 20. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Start A 3:2 (21,21,-22,-23,11)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018