ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

3. třída žen - skupina B

16. kolo
ABC Braník B3:0Sokol Řeporyje(10, 15, 6)
Meteor D2:3Medvědice A(-12, 21, 19, -22, -12)
Přírodní vědy A3:1Řepy A(-22, 17, 10, 13)
Sokol Michle A3:0VK ŽIŽKA A(23, 18, 14)
MFF D3:0Meteor B(14, 18, 18)
Příští kolo
MFF D-ABC Braník BÚT18.6.18:00
Meteor B-Sokol Michle AÚT18.6.18:00
VK ŽIŽKA A-Přírodní vědy AÚT18.6.18:00
Řepy A-Meteor DÚT18.6.18:00
Medvědice A-Sokol ŘeporyjeÚT18.6.18:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha A 16 11 2 1 2 42:16 1334:1088 38
2 VSK MFF UK Praha D 16 12 0 1 3 40:15 1292:1017 37
3 TJ ABC Braník B 17 9 1 3 4 37:28 1447:1310 32
4 Sportovní klub Meteor Praha B 16 8 2 2 4 37:25 1371:1271 30
5 Tělocvičná jednota Sokol Michle A 16 7 2 2 5 32:26 1251:1201 27
6 Volejbalový klub ŽIŽKA A 16 5 3 0 8 26:34 1241:1282 21
7 Sportovní klub Meteor Praha D 15 4 2 2 7 22:33 1078:1202 18
8 Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 15 4 2 1 8 23:33 1094:1244 17
9 TJ Sokol Řepy A 16 1 2 3 10 21:44 1246:1450 10
10 Medvědi Praha 17 2 1 2 12 20:46 1221:1510 10
kalendář skupiny
1. kolo
1 26. 9. 2023, 17:30 Sokol Michle A - ABC Braník B 3:0 (22,23,14)
2 31. 8. 2023, 17:30 Přírodní vědy A - MFF D 0:3 (-19,-23,-12)
3 9. 5. 2024, 18:00 Meteor D - Meteor B 0:3 (-21,-19,-17)
4 31. 8. 2023, 17:30 Sokol Řeporyje - VK ŽIŽKA A 3:0 (21,20,10)
5 31. 8. 2023, 17:30 Medvědice A - Řepy A 1:3 (20,-15,-22,-23)
2. kolo
6 5. 9. 2023, 17:30 ABC Braník B - Řepy A 3:1 (-20,21,17,15)
7 5. 9. 2023, 17:30 VK ŽIŽKA A - Medvědice A 3:1 (-18,21,12,17)
8 5. 9. 2023, 17:30 Meteor B - Sokol Řeporyje 3:1 (21,-23,19,20)
9 5. 9. 2023, 17:30 MFF D - Meteor D 1:3 (-21,21,-17,-17)
10 5. 9. 2023, 17:30 Sokol Michle A - Přírodní vědy A 0:3 (-20,-16,-17)
3. kolo
11 23. 5. 2024, 18:00 Přírodní vědy A - ABC Braník B 3:0 (16,19,4)
12 7. 9. 2023, 17:30 Meteor D - Sokol Michle A 3:0 (14,18,25)
13 7. 9. 2023, 17:30 Sokol Řeporyje - MFF D 3:0 (22,23,22)
14 26. 9. 2023, 17:30 Medvědice A - Meteor B 3:1 (-18,23,19,12)
15 7. 9. 2023, 17:30 Řepy A - VK ŽIŽKA A 2:3 (12,-19,17,-11,-7)
4. kolo
16 12. 9. 2023, 17:30 ABC Braník B - VK ŽIŽKA A 3:1 (11,7,-22,21)
17 12. 9. 2023, 17:30 Meteor B - Řepy A 3:0 (20,18,21)
18 12. 9. 2023, 17:30 MFF D - Medvědice A 3:1 (12,-22,8,8)
19 12. 9. 2023, 17:30 Sokol Michle A - Sokol Řeporyje 2:3 (-23,17,20,-18,-7)
20 12. 9. 2023, 17:30 Přírodní vědy A - Meteor D 1:3 (-17,18,-19,-10)
5. kolo
21 14. 9. 2023, 17:30 Meteor D - ABC Braník B 3:2 (-23,23,25,-20,13)
22 14. 9. 2023, 17:30 Sokol Řeporyje - Přírodní vědy A 1:3 (23,-12,-21,-23)
23 14. 9. 2023, 17:30 Medvědice A - Sokol Michle A 2:3 (17,-12,23,-16,-12)
24 14. 9. 2023, 17:30 Řepy A - MFF D 3:2 (18,-23,19,-16,3)
25 14. 9. 2023, 17:30 VK ŽIŽKA A - Meteor B 1:3 (-28,23,-15,-23)
6. kolo
26 19. 9. 2023, 17:30 ABC Braník B - Meteor B 2:3 (-18,-16,13,15,-11)
27 19. 9. 2023, 17:30 MFF D - VK ŽIŽKA A 3:0 (24,22,6)
28 19. 9. 2023, 17:30 Sokol Michle A - Řepy A 3:2 (27,25,-15,-17,8)
29 19. 9. 2023, 17:30 Přírodní vědy A - Medvědice A !změna hřiště! - SK Meteor Praha, U Meteoru 29/3, Praha 8 3:2 (-22,-21,14,13,9)
30 19. 9. 2023, 17:30 Meteor D - Sokol Řeporyje 2:3 (13,-19,-15,22,-5)
7. kolo
31 11. 6. 2024, 18:00 ABC Braník B - Sokol Řeporyje !změna pořadatelství, platba rozhodčího Řeporyje! 3:0 (7,22,12)
32 21. 9. 2023, 17:30 Medvědice A - Meteor D 0:3 (-19,-20,-17)
33 30. 4. 2024, 18:00 Řepy A - Přírodní vědy A 0:3 (-21,-22,-19)
34 21. 9. 2023, 17:30 VK ŽIŽKA A - Sokol Michle A 3:2 (21,22,-22,-24,12)
35 23. 5. 2024, 18:00 Meteor B - MFF D 1:3 (-25,-21,19,-17)
8. kolo
36 7. 5. 2024, 18:00 ABC Braník B - MFF D 0:3 (-23,-23,-15)
37 7. 5. 2024, 18:00 Sokol Michle A - Meteor B 3:1 (-18,10,22,15)
38 7. 5. 2024, 18:00 Přírodní vědy A - VK ŽIŽKA A 3:0 (15,23,15)
39 7. 5. 2024, 18:00 Meteor D - Řepy A 3:2 (18,-21,-20,21,8)
40 9. 5. 2024, 18:00 Sokol Řeporyje - Medvědice A 3:1 (16,-19,19,17)
9. kolo
41 14. 5. 2024, 18:00 Medvědice A - ABC Braník B 1:3 (-20,22,-20,-21)
42 14. 5. 2024, 18:00 Řepy A - Sokol Řeporyje 1:3 (-22,24,-20,-19)
43 14. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA A - Meteor D 3:0 (19,13,8)
44 14. 5. 2024, 18:00 Meteor B - Přírodní vědy A 3:2 (9,21,-17,-25,11)
45 14. 5. 2024, 18:00 MFF D - Sokol Michle A 3:0 (9,25,16)
10. kolo
46 16. 5. 2024, 18:00 ABC Braník B - Sokol Michle A 3:1 (24,21,-24,21)
47 16. 5. 2024, 18:00 MFF D - Přírodní vědy A 1:3 (-22,-22,22,-17)
48 11. 6. 2024, 18:00 Meteor B - Meteor D 3:0 (22,15,19)
49 16. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA A - Sokol Řeporyje 3:2 (25,-20,-20,12,15)
50 16. 5. 2024, 18:00 Řepy A - Medvědice A 1:3 (14,-23,-20,-13)
11. kolo
51 21. 5. 2024, 18:00 Řepy A - ABC Braník B 0:3 (-19,-19,-17)
52 21. 5. 2024, 18:00 Medvědice A - VK ŽIŽKA A 1:3 (-17,20,-13,-15)
53 2. 5. 2024, 18:00 Sokol Řeporyje - Meteor B 1:3 (19,-11,-19,-13)
54 21. 5. 2024, 18:00 Meteor D - MFF D 0:3 (-14,-19,-9)
55 21. 5. 2024, 18:00 Přírodní vědy A - Sokol Michle A 3:0 (12,21,10)
12. kolo
56 28. 5. 2024, 18:00 ABC Braník B - Přírodní vědy A 2:3 (23,-22,-21,24,-7)
57 28. 5. 2024, 18:00 Sokol Michle A - Meteor D 3:0 (15,20,13)
58 28. 5. 2024, 18:00 MFF D - Sokol Řeporyje 3:0 (15,17,11)
59 28. 5. 2024, 18:00 Meteor B - Medvědice A 3:0 (15,18,14)
60 28. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA A - Řepy A 3:1 (16,-19,8,13)
13. kolo
61 30. 5. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA A - ABC Braník B 3:1 (17,-22,21,25)
62 30. 5. 2024, 18:00 Řepy A - Meteor B 3:2 (22,-12,-17,22,6)
63 30. 5. 2024, 18:00 Medvědice A - MFF D 0:3 (-21,-11,-8)
64 30. 5. 2024, 18:00 Sokol Řeporyje - Sokol Michle A 0:3 (-14,-15,-24)
65 30. 5. 2024, 18:00 Meteor D - Přírodní vědy A 0:3 (-9,-14,-20)
14. kolo
66 4. 6. 2024, 18:00 ABC Braník B - Meteor D 3:0 (10,23,17)
67 4. 6. 2024, 18:00 Přírodní vědy A - Sokol Řeporyje 3:0 (22,8,15)
68 11. 6. 2024, 18:00 Medvědice A - Sokol Michle A !změna pořadatelství, platba rozhodčího Michle A! 0:3 (-21,-15,-14)
69 11. 6. 2024, 18:00 MFF D - Řepy A 3:1 (11,13,-23,14)
70 4. 6. 2024, 18:00 Meteor B - VK ŽIŽKA A 3:0 (15,24,17)
15. kolo
71 6. 6. 2024, 18:00 Meteor B - ABC Braník B 2:3 (22,-23,18,-31,-7)
72 6. 6. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA A - MFF D 0:3 (-16,-17,-16)
73 6. 6. 2024, 18:00 Řepy A - Sokol Michle A 0:3 (-13,-15,-19)
74 6. 6. 2024, 18:00 Medvědice A - Přírodní vědy A 0:3 (-27,-14,-15)
75 25. 6. 2024, 18:00 Meteor D - Sokol Řeporyje !změna hřiště, pořadatelství Řeporyje! Ataniyazova D.
16. kolo
76 13. 6. 2024, 18:00 ABC Braník B - Sokol Řeporyje 3:0 (10,15,6)
77 13. 6. 2024, 18:00 Meteor D - Medvědice A 2:3 (-12,21,19,-22,-12)
78 13. 6. 2024, 18:00 Přírodní vědy A - Řepy A !náhradní hřiště! - SK Meteor, Praha 8 3:1 (-22,17,10,13)
79 13. 6. 2024, 18:00 Sokol Michle A - VK ŽIŽKA A 3:0 (23,18,14)
80 13. 6. 2024, 18:00 MFF D - Meteor B 3:0 (14,18,18)
17. kolo
81 18. 6. 2024, 18:00 MFF D - ABC Braník B Tatyrek T.
82 18. 6. 2024, 18:00 Meteor B - Sokol Michle A Vondráček V.
83 18. 6. 2024, 18:00 VK ŽIŽKA A - Přírodní vědy A Kohan T.
84 18. 6. 2024, 18:00 Řepy A - Meteor D Šlechta J.
85 18. 6. 2024, 18:00 Medvědice A - Sokol Řeporyje Cucová R.
18. kolo
86 2. 5. 2024, 18:00 ABC Braník B - Medvědice A 3:1 (13,-16,12,13)
87 20. 6. 2024, 18:00 Sokol Řeporyje - Řepy A Skřivánková J.
88 20. 6. 2024, 18:00 Meteor D - VK ŽIŽKA A Másilko Z.
89 20. 6. 2024, 18:00 Přírodní vědy A - Meteor B Dvořáková L.
90 20. 6. 2024, 18:00 Sokol Michle A - MFF D Švejnoha D.
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018