ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Okresní přebor muži

14. kolo
Spartak Opočno3:1TJ Sokol Čestice(12, -20, 15, 18)
VK SPORT "B"-VK AŠ Kvasiny
TJ Potštejn1:3SK Kounov(-20, -17, 21, -22)
AMT Kostelec3:1Sokol Chleny B(-18, 21, 23, 23)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK SPORT Rychnov n. Kn. "B" 13 12 1 0 0 39:5 1080:790 38
2 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny 13 9 3 0 1 37:13 1157:927 33
3 TJ Sokol Chleny B 14 6 1 1 6 26:25 1086:1088 21
4 TJ Spartak Opočno, 14 5 1 3 5 26:28 1143:1157 20
5 Sportovní klub Kounov 12 5 1 2 4 23:22 971:951 19
6 TJ Sokol Čestice 14 3 3 2 6 23:31 1053:1182 17
7 AMT Kostelec nad Orlicí 12 1 2 1 8 12:32 841:1001 8
8 TJ Potštejn 14 0 0 3 11 12:42 1027:1262 3
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov n. Kn. - 2023/2024
1. kolo
1 6. 9. 2023, 17:00 AMT Kostelec - Spartak Opočno 0:3 (-14,-16,-26)
2 1. 9. 2023, 17:00 TJ Potštejn - Sokol Chleny B 1:3 (-19,-19,21,-18)
3 1. 9. 2023, 17:00 VK SPORT "B" - SK Kounov 3:0 (24,18,15)
4 1. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Čestice - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-15,-12,-13)
2. kolo
5 26. 9. 2023, 17:00 Spartak Opočno - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-22,-17,-17)
6 8. 9. 2023, 17:00 SK Kounov - TJ Sokol Čestice 3:0 (18,21,21)
7 10. 5. 2024, 17:30 Sokol Chleny B - VK SPORT "B" 0:3 (-19,-12,-19)
8 8. 9. 2023, 17:00 AMT Kostelec - TJ Potštejn 3:2 (8,18,-21,-20,11)
3. kolo
9 15. 9. 2023, 17:00 TJ Potštejn - Spartak Opočno 0:3 (-24,-20,-18)
10 4. 10. 2023, 17:00 VK SPORT "B" - AMT Kostelec 3:0 (18,24,18)
11 15. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Čestice - Sokol Chleny B 0:3 (-24,-16,-19)
12 1. 10. 2023, 17:00 VK AŠ Kvasiny - SK Kounov 3:1 (-19,20,24,17)
4. kolo
13 22. 9. 2023, 17:00 Spartak Opočno - SK Kounov 0:3 (-20,-20,-20)
14 22. 9. 2023, 17:00 Sokol Chleny B - VK AŠ Kvasiny 2:3 (18,21,-13,-13,-12)
15 27. 9. 2023, 17:00 AMT Kostelec - TJ Sokol Čestice 2:3 (-23,19,12,-15,-8)
16 22. 9. 2023, 17:00 TJ Potštejn - VK SPORT "B" 0:3 (-14,-14,-16)
5. kolo
17 29. 5. 2024, 17:30 VK SPORT "B" - Spartak Opočno 3:1 (20,-24,14,14)
18 8. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Čestice - TJ Potštejn 3:0 (20,23,22)
19 29. 9. 2023, 17:00 VK AŠ Kvasiny - AMT Kostelec 3:0 (15,24,15)
20 31. 5. 2024, 19:00 SK Kounov - Sokol Chleny B Hraje se ve Chlenech 3:0 (18,16,14)
6. kolo
21 6. 10. 2023, 17:00 Spartak Opočno - Sokol Chleny B 0:3 (-18,-22,-23)
22 28. 6. 2024, 18:30 AMT Kostelec - SK Kounov Linhart F.
23 10. 10. 2023, 16:30 TJ Potštejn - VK AŠ Kvasiny 1:3 (-21,19,-10,-21)
24 6. 10. 2023, 17:00 VK SPORT "B" - TJ Sokol Čestice 3:2 (14,-24,-26,17,8)
7. kolo
25 22. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Čestice - Spartak Opočno 3:2 (-20,14,-22,22,6)
26 13. 10. 2023, 16:00 VK AŠ Kvasiny - VK SPORT "B" 1:3 (20,-23,-17,-26)
27 20. 5. 2024, 17:00 SK Kounov - TJ Potštejn 3:1 (-23,18,21,15)
28 14. 6. 2024, 19:00 Sokol Chleny B - AMT Kostelec 3:0 (22,15,14)
8. kolo
29 3. 5. 2024, 17:30 Spartak Opočno - AMT Kostelec 3:0 (21,18,17)
30 3. 5. 2024, 17:30 Sokol Chleny B - TJ Potštejn 3:1 (19,15,-21,20)
31 3. 5. 2024, 17:30 SK Kounov - VK SPORT "B" 0:3 (-9,-16,-15)
32 3. 5. 2024, 17:30 VK AŠ Kvasiny - TJ Sokol Čestice 3:0 (23,13,16)
9. kolo
33 10. 5. 2024, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Spartak Opočno 3:2 (16,-26,14,-17,8)
34 10. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Čestice - SK Kounov 2:3 (23,-21,19,-19,-4)
35 8. 9. 2023, 17:00 VK SPORT "B" - Sokol Chleny B 3:0 (19,21,20)
36 15. 5. 2024, 17:30 TJ Potštejn - AMT Kostelec 2:3 (15,-18,19,-24,-13)
10. kolo
37 12. 6. 2024, 17:30 Spartak Opočno - TJ Potštejn 3:1 (17,-27,13,16)
38 17. 5. 2024, 17:30 AMT Kostelec - VK SPORT "B" 0:3 (-19,-15,-9)
39 17. 5. 2024, 17:30 Sokol Chleny B - TJ Sokol Čestice 1:3 (14,-14,-21,-21)
40 19. 5. 2024, 17:00 SK Kounov - VK AŠ Kvasiny 2:3 (24,-22,19,-22,-12)
11. kolo
41 24. 5. 2024, 17:30 SK Kounov - Spartak Opočno 2:3 (-21,16,-18,16,-12)
42 24. 5. 2024, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Sokol Chleny B 3:1 (-16,14,21,7)
43 2. 6. 2024, 10:00 TJ Sokol Čestice - AMT Kostelec 3:0 (24,10,15)
44 24. 5. 2024, 17:30 VK SPORT "B" - TJ Potštejn 3:0 (22,12,15)
12. kolo
45 31. 5. 2024, 17:30 Spartak Opočno - VK SPORT "B" 1:3 (16,-18,-22,-20)
46 31. 5. 2024, 17:30 TJ Potštejn - TJ Sokol Čestice 2:3 (-22,11,22,-23,-11)
47 31. 5. 2024, 17:30 AMT Kostelec - VK AŠ Kvasiny 1:3 (-12,-22,15,-18)
48 31. 5. 2024, 17:30 Sokol Chleny B - SK Kounov 3:0 (18,22,14)
13. kolo
49 7. 6. 2024, 17:30 Sokol Chleny B - Spartak Opočno 3:2 (22,18,-20,-22,9)
50 28. 6. 2024, 17:00 SK Kounov - AMT Kostelec Hraje se v Kostelci n.O- Linhart F.
51 7. 6. 2024, 17:30 VK AŠ Kvasiny - TJ Potštejn 3:0 (13,10,11)
52 7. 6. 2024, 17:00 TJ Sokol Čestice - VK SPORT "B" 0:3 (-16,-6,-22)
14. kolo
53 14. 6. 2024, 17:30 Spartak Opočno - TJ Sokol Čestice 3:1 (12,-20,15,18)
54 25. 6. 2024, 17:30 VK SPORT "B" - VK AŠ Kvasiny .
55 14. 6. 2024, 17:30 TJ Potštejn - SK Kounov 1:3 (-20,-17,21,-22)
56 14. 6. 2024, 17:30 AMT Kostelec - Sokol Chleny B Hraje se ve Chlenech 3:1 (-18,21,23,23)
Vedoucí soutěže: Ing. Karel Volt, Javornická 1581, 51601 Rychnov nad Kněžnou - M: 603562485, e-mail: autostar.rk@tiscali.cz
© ČVS 2015-2018