ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor chlapců U14

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Prosek 21 19 1 0 1 40:3 1056:671 59
2 VK Euro Sitex Příbram A 21 17 2 0 2 38:6 1038:665 55
3 SK Volejbal Kolín 21 10 1 4 6 26:21 973:897 36
4 AERO Odolena Voda A 21 9 3 2 7 26:21 924:923 35
5 VK Euro Sitex Příbram B 21 9 1 1 10 21:23 903:938 30
6 Kladno volejbal cz 21 5 1 0 15 12:31 798:967 17
7 Volleyball Nymburk 21 4 1 2 14 12:33 829:1050 16
8 AERO Odolena Voda B 21 1 0 1 19 3:40 642:1052 4
kalendář skupiny
ST-U14M-1 Krajský přebor chlapců U14
1. kolo
1 18. 9. 2022, 10:00 Kladno - Odolena Voda B Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (16,17)
2 18. 9. 2022, 10:00 Kolín - Prosek 0:2 (-15,-20)
3 18. 9. 2022, 10:00 Odolena Voda B - Prosek 0:2 (-8,-13)
4 18. 9. 2022, 10:00 Kladno - Kolín 0:2 (-13,-7)
5 18. 9. 2022, 10:00 Kolín - Odolena Voda B 2:0 (14,10)
6 18. 9. 2022, 10:00 Prosek - Kladno 2:0 (19,10)
7 18. 9. 2022, 10:00 Příbram A. - Příbram B Pořadatel: VK Příbram 2:0 (18,21)
8 18. 9. 2022, 10:00 Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-17,-24)
9 18. 9. 2022, 10:00 Příbram B - Odolena Voda A 0:2 (-14,-16)
10 18. 9. 2022, 10:00 Příbram A. - Nymburk 2:0 (15,16)
11 18. 9. 2022, 10:00 Nymburk - Příbram B 0:2 (-19,-19)
12 18. 9. 2022, 10:00 Odolena Voda A - Příbram A. 0:2 (-19,-15)
2. kolo
13 2. 10. 2022, 10:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B Pořadatel: AERO Odolena Voda 2:0 (7,22)
14 2. 10. 2022, 10:00 Kolín - Příbram B 2:0 (20,7)
15 2. 10. 2022, 10:00 Odolena Voda B - Příbram B 1:2 (-17,18,-13)
16 2. 10. 2022, 10:00 Odolena Voda A - Kolín 1:2 (24,-12,-7)
17 2. 10. 2022, 10:00 Kolín - Odolena Voda B 2:0 (17,22)
18 2. 10. 2022, 10:00 Příbram B - Odolena Voda A 1:2 (19,-21,-14)
19 2. 10. 2022, 10:00 Kladno - Prosek Pořadatel: Kladno volejbal cz 0:2 (-15,-20)
20 2. 10. 2022, 10:00 Nymburk - Příbram A. 0:2 (-19,-8)
21 2. 10. 2022, 10:00 Prosek - Příbram A. 2:0 (21,17)
22 2. 10. 2022, 10:00 Kladno - Nymburk 0:2 (-20,-21)
23 2. 10. 2022, 10:00 Nymburk - Prosek 0:2 (-16,-17)
24 2. 10. 2022, 10:00 Příbram A. - Kladno 2:0 (16,11)
3. kolo
25 6. 11. 2022, 10:00 Prosek - Nymburk Pořadatel: SK Prosek Praha 2:0 (17,9)
26 6. 11. 2022, 10:00 Příbram B - Kolín 0:2 (-18,-23)
27 6. 11. 2022, 10:00 Nymburk - Kolín 0:2 (-8,-21)
28 6. 11. 2022, 10:00 Prosek - Příbram B 2:0 (23,13)
29 6. 11. 2022, 10:00 Příbram B - Nymburk 2:0 (23,10)
30 6. 11. 2022, 10:00 Kolín - Prosek 1:2 (-17,22,-4)
31 6. 11. 2022, 10:00 Odolena Voda B - Odolena Voda A Pořadatel: AERO Odolena Voda 0:2 (-19,-17)
32 6. 11. 2022, 09:00 Příbram A. - Kladno 2:0 (15,16)
33 6. 11. 2022, 10:00 Odolena Voda A - Kladno 2:0 (18,16)
34 6. 11. 2022, 10:00 Odolena Voda B - Příbram A. 0:2 (-10,-13)
35 6. 11. 2022, 10:00 Příbram A. - Odolena Voda A 2:0 (12,6)
36 6. 11. 2022, 10:00 Kladno - Odolena Voda B 2:0 (17,15)
4. kolo
37 11. 12. 2022, 10:00 Nymburk - Kolín Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:1 (21,-23,11)
38 11. 12. 2022, 10:00 Kladno - Odolena Voda A 0:2 (-16,-20)
39 11. 12. 2022, 10:00 Kolín - Odolena Voda A 1:2 (16,-15,-6)
40 11. 12. 2022, 10:00 Nymburk - Kladno 1:2 (-14,22,-9)
41 11. 12. 2022, 10:00 Kladno - Kolín 2:0 (21,19)
42 11. 12. 2022, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk 2:1 (9,-24,14)
43 11. 12. 2022, 10:00 Příbram B - Příbram A. Pořadatel: VK Příbram 0:2 (-15,-15)
44 11. 12. 2022, 10:00 Odolena Voda B - Prosek 0:2 (-5,-8)
45 11. 12. 2022, 10:00 Příbram A. - Prosek 2:0 (21,23)
46 11. 12. 2022, 10:00 Příbram B - Odolena Voda B 2:0 (16,15)
47 11. 12. 2022, 10:00 Odolena Voda B - Příbram A. 0:2 (-13,-12)
48 11. 12. 2022, 10:00 Prosek - Příbram B 2:0 (17,18)
5. kolo
49 15. 1. 2023, 10:00 Kolín - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (19,17)
50 15. 1. 2023, 10:00 Příbram A. - Odolena Voda B 2:0 (9,10)
51 15. 1. 2023, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B 2:0 (16,18)
52 15. 1. 2023, 10:00 Kolín - Příbram A. 0:2 (-3,-20)
53 15. 1. 2023, 10:00 Příbram A. - Nymburk 2:0 (12,11)
54 15. 1. 2023, 10:00 Odolena Voda B - Kolín 0:2 (-15,-22)
55 15. 1. 2023, 10:00 Prosek - Odolena Voda A Pořadatel: SK Prosek Praha 2:0 (5,16)
56 15. 1. 2023, 10:00 Příbram B - Kladno 0:2 (-25,-15)
57 15. 1. 2023, 10:00 Odolena Voda A - Kladno 2:0 (16,18)
58 15. 1. 2023, 10:00 Prosek - Příbram B 2:0 (19,14)
59 15. 1. 2023, 10:00 Příbram B - Odolena Voda A 2:0 (19,16)
60 15. 1. 2023, 10:00 Kladno - Prosek 0:2 (-13,-15)
6. kolo
61 12. 2. 2023, 10:00 Příbram A. - Příbram B Pořadatel: VK Příbram 2:0 (14,9)
62 12. 2. 2023, 10:00 Kolín - Kladno 2:0 (19,12)
63 12. 2. 2023, 10:00 Příbram B - Kladno 2:0 (14,17)
64 12. 2. 2023, 10:00 Příbram A. - Kolín 2:0 (8,15)
65 12. 2. 2023, 10:00 Kolín - Příbram B 0:2 (-17,-23)
66 12. 2. 2023, 10:00 Kladno - Příbram A. 0:2 (-7,-13)
67 25. 2. 2023, 10:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B Pořadatel: AERO Odolena Voda 2:0 (6,15)
68 25. 2. 2023, 10:00 Nymburk - Prosek 0:2 (-8,-23)
69 25. 2. 2023, 10:00 Odolena Voda B - Prosek 0:2 (-13,-9)
70 25. 2. 2023, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk 2:0 (19,17)
71 25. 2. 2023, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B 0:2 (-22,-21)
72 25. 2. 2023, 09:00 Prosek - Odolena Voda A 2:0 (6,19)
7. kolo
73 11. 3. 2023, 10:00 Kolín - Prosek Pořadatel: SK Volejbal Kolín 0:2 (-23,-20)
74 11. 3. 2023, 10:00 Příbram A. - Odolena Voda A 2:1 (16,-17,8)
75 11. 3. 2023, 10:00 Prosek - Odolena Voda A 2:0 (20,21)
76 11. 3. 2023, 10:00 Kolín - Příbram A. 1:2 (-20,23,-11)
77 11. 3. 2023, 10:00 Příbram A. - Prosek 0:2 (-17,-13)
78 11. 3. 2023, 10:00 Odolena Voda A - Kolín 0:2 (-11,-13)
79 11. 3. 2023, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:0 (21,24)
80 11. 3. 2023, 10:00 Příbram B - Kladno 2:0 (24,18)
81 11. 3. 2023, 10:00 Odolena Voda B - Kladno 0:2 (-16,-6)
82 11. 3. 2023, 10:00 Nymburk - Příbram B 0:2 (-19,-21)
83 11. 3. 2023, 10:00 Příbram B - Odolena Voda B 2:0 (18,13)
84 11. 3. 2023, 10:00 Kladno - Nymburk 0:2 (-24,-21)
© ČVS 2015-2018