ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor chlapců U14

KOLO
7. kolo
Kladno0:2Prosek(-13, -14)
PODĚS0:2Odolena Voda(-20, -12)
Prosek2:0Odolena Voda(19, 13)
Kladno2:0PODĚS(13, 18)
PODĚS0:2Prosek(-4, -15)
Odolena Voda2:0Kladno(24, 19)
Příbram B0:2Příbram A(-6, -17)
Příbram A1:2Kolín(18, -21, -13)
Kolín2:0Příbram B(18, 12)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Trox Příbram A 18 13 3 1 1 33:7 928:627 46
2 SK Prosek 18 13 1 3 1 31:9 911:595 44
3 SK Volejbal Kolín 18 12 3 1 2 31:9 910:638 43
4 AERO Odolena Voda 18 9 0 2 7 20:18 763:730 29
5 Kladno volejbal cz 18 5 1 0 12 12:25 636:831 17
6 VK Trox Příbram B 18 2 0 1 15 5:32 527:883 7
7 SK PODĚSport 18 1 0 0 17 2:34 516:887 3
kalendář skupiny
Krajský přebor chlapců U14
1. kolo
1 1. 10. 2023, 10:00 PODĚS - Odolena Voda Pořadatel: SK PODĚSport 0:2 (-14,-9)
2 1. 10. 2023, 10:00 Příbram B - Příbram A Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-5,-12)
3 1. 10. 2023, 10:00 Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-16,-11)
4 1. 10. 2023, 10:00 PODĚS - Příbram B 0:2 (-20,-13)
5 1. 10. 2023, 10:00 Příbram B - Odolena Voda 0:2 (-16,-8)
6 1. 10. 2023, 10:00 Příbram A - PODĚS 2:0 (10,7)
7 1. 10. 2023, 10:00 Prosek - Kladno Pořadatel: SK Prosek Praha 2:0 (8,6)
8 1. 10. 2023, 10:00 Kladno - Kolín Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-10,-14)
9 1. 10. 2023, 10:00 Kolín - Prosek 1:2 (15,-20,-7)
2. kolo
10 15. 10. 2023, 10:00 Kladno - Odolena Voda Pořadatel: Kladno volejbal cz 0:2 (-8,-12)
11 15. 10. 2023, 10:00 Kolín - Příbram B Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (4,15)
12 15. 10. 2023, 10:00 Odolena Voda - Příbram B 2:0 (15,14)
13 15. 10. 2023, 10:00 Kladno - Kolín 0:2 (-12,-15)
14 15. 10. 2023, 10:00 Kolín - Odolena Voda 2:0 (8,12)
15 15. 10. 2023, 10:00 Příbram B - Kladno 1:2 (22,-19,-8)
16 15. 10. 2023, 10:00 Příbram A - Prosek Pořadatel: VK Příbram 2:1 (-19,18,8)
17 15. 10. 2023, 10:00 Prosek - PODĚS Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (3,17)
18 15. 10. 2023, 10:00 PODĚS - Příbram A 0:2 (-11,-14)
3. kolo
19 12. 11. 2023, 10:00 Kolín - Prosek Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:1 (21,-23,10)
20 12. 11. 2023, 10:00 Příbram B - PODĚS Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (19,17)
21 12. 11. 2023, 10:00 Prosek - PODĚS 2:0 (6,10)
22 12. 11. 2023, 10:00 Kolín - Příbram B 2:0 (9,15)
23 12. 11. 2023, 10:00 Příbram B - Prosek 0:2 (-6,-9)
24 12. 11. 2023, 10:00 PODĚS - Kolín 0:2 (-17,-9)
25 12. 11. 2023, 09:00 Odolena Voda - Kladno Pořadatel: VK Odolena Voda 2:0 (11,22)
26 12. 11. 2023, 10:00 Kladno - Příbram A Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-11,-11)
27 12. 11. 2023, 10:00 Příbram A - Odolena Voda 2:1 (20,-18,12)
4. kolo
28 3. 12. 2023, 10:00 PODĚS - Kladno Pořadatel: SK PODĚSport 0:2 (-23,-15)
29 3. 12. 2023, 10:00 Příbram A - Kolín Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-23,-15)
30 3. 12. 2023, 10:00 Kladno - Kolín 0:2 (-15,-14)
31 3. 12. 2023, 10:00 PODĚS - Příbram A 0:2 (-15,-16)
32 3. 12. 2023, 10:00 Příbram A - Kladno 2:0 (15,20)
33 3. 12. 2023, 10:00 Kolín - PODĚS 2:0 (16,14)
34 3. 12. 2023, 10:00 Prosek - Odolena Voda Pořadatel: SK Prosek Praha 2:0 (17,21)
35 3. 12. 2023, 10:00 Odolena Voda - Příbram B Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (18,15)
36 3. 12. 2023, 10:00 Příbram B - Prosek 0:2 (-8,-12)
5. kolo
37 21. 1. 2024, 10:00 Kolín - Prosek Pořadatel: SK Volejbal Kolín 0:2 (-22,-12)
38 21. 1. 2024, 10:00 Příbram A - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (15,20)
39 21. 1. 2024, 10:00 Prosek - Odolena Voda 2:0 (11,16)
40 21. 1. 2024, 10:00 Kolín - Příbram A 0:2 (-18,-23)
41 21. 1. 2024, 10:00 Příbram A - Prosek 2:0 (20,22)
42 21. 1. 2024, 10:00 Odolena Voda - Kolín 1:2 (-21,22,-6)
43 21. 1. 2024, 10:00 Příbram B - Kladno Pořadatel: VK Příbram 0:2 (-21,-11)
44 21. 1. 2024, 10:00 Kladno - PODĚS Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (20,21)
45 21. 1. 2024, 10:00 PODĚS - Příbram B 2:0 (15,22)
6. kolo
46 11. 2. 2024, 10:00 Příbram A - Kladno Pořadatel: VK Příbram 2:0 (13,12)
47 11. 2. 2024, 10:00 Příbram B - Prosek Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-8,-14)
48 11. 2. 2024, 10:00 Kladno - Prosek 0:2 (-14,-9)
49 11. 2. 2024, 10:00 Příbram A - Příbram B 2:0 (7,7)
50 11. 2. 2024, 10:00 Příbram B - Kladno 0:2 (-25,-11)
51 11. 2. 2024, 10:00 Prosek - Příbram A 1:2 (-22,24,-9)
52 11. 2. 2024, 09:30 Odolena Voda - PODĚS Pořadatel: VK Odolena Voda 2:0 (12,11)
53 11. 2. 2024, 10:00 PODĚS - Kolín Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-14,-11)
54 11. 2. 2024, 10:00 Kolín - Odolena Voda 2:0 (17,7)
7. kolo
55 17. 3. 2024, 10:00 Kladno - Prosek Pořadatel: Kladno volejbal cz 0:2 (-13,-14)
56 17. 3. 2024, 10:00 PODĚS - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-20,-12)
57 17. 3. 2024, 10:00 Prosek - Odolena Voda 2:0 (19,13)
58 17. 3. 2024, 10:00 Kladno - PODĚS 2:0 (13,18)
59 17. 3. 2024, 10:00 PODĚS - Prosek 0:2 (-4,-15)
60 17. 3. 2024, 10:00 Odolena Voda - Kladno 2:0 (24,19)
61 17. 3. 2024, 10:00 Příbram B - Příbram A Pořadatel: VK Příbram 0:2 (-6,-17)
62 17. 3. 2024, 10:00 Příbram A - Kolín Pořadatel: 1 hřiště 1:2 (18,-21,-13)
63 17. 3. 2024, 10:00 Kolín - Příbram B 2:0 (18,12)
© ČVS 2015-2018