ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor dívek U16

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Kralupy 3 3 0 0 0 6:0 150:80 85
2 TJ EMĚ Mělník B 3 1 0 0 2 2:4 108:139 80
3 Volleyball Nymburk 3 2 0 0 1 4:2 126:114 76
4 TJ Spartak Hořovice 3 0 0 0 3 0:6 99:150 69
5 S V B C "A" 0 0 0 0 0 0:0 0:0 68
6 TJ Baník Příbram A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 61
7 TJ Kunice A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 60
8 Kladno volejbal cz A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 57
9 TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 53
10 TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0 0 0:0 0:0 51
11 Volejbal Spirit Říčany A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 50
12 VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0 0 0:0 0:0 47
13 VSC Čelákovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 45
14 Volleyball Nymburk B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 42
15 TJ Sokol Králův Dvůr B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 38
16 VK Rakovník 0 0 0 0 0 0:0 0:0 36
17 TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 32
18 TJ Sokol Králův Dvůr A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 31
19 TJ Kralupy B 0 0 0 0 0 0:0 1:0 29
20 VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0:0 0:0 29
21 TJ Baník Příbram B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 25
22 TK Slovan Lysá nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 24
23 TJ AŠ Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 0:0 23
24 TJ Kralupy C 0 0 0 0 0 0:0 1:0 21
25 Kladno volejbal cz C 0 0 0 0 0 0:0 0:0 21
26 TJ Spartak Pečky 0 0 0 0 0 0:0 0:0 19
27 TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0 0 0:0 0:0 17
28 TJ Kunice B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 16
29 SK Volejbal Kolín A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 13
30 Volejbal Spirit Říčany B 0 0 0 0 0 0:0 1:0 12
31 Kladno volejbal cz B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 12
32 VK PRASYL Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 1:0 10
33 SK Volejbal Kolín B. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 10
34 TJ Sokol Komárov A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 9
35 S V B C "B" 0 0 0 0 0 0:0 0:0 6
36 VK Tuchlovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 4
37 TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0 0 0:0 0:0 3
kalendář skupiny
Krajský přebor dívek U16 - celkové pořadí
1. kolo
1 15. 4. 2023, 10:00 Mělník B - Nymburk Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 0:2 (-16,-18)
2 15. 4. 2023, 10:00 Kralupy - Hořovice Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (10,20)
3 15. 4. 2023, 10:00 Kralupy - Nymburk 2:0 (15,11)
4 15. 4. 2023, 10:00 Hořovice - Mělník B 0:2 (-17,-22)
5 15. 4. 2023, 10:00 Nymburk - Hořovice 2:0 (13,17)
6 15. 4. 2023, 10:00 Mělník B - Kralupy 0:2 (-14,-10)
© ČVS 2015-2018