Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor dívek U18

KOLO
1. kolo
Čelákovice-Hořovice A
Brandýs nad Labem-Hořovice B
Hořovice A-Brandýs nad Labem
Hořovice B-Čelákovice
Benátky nad Jizerou-Mělník
Malibu Mladá Boleslav-Neratovice
Mělník-Malibu Mladá Boleslav
Neratovice-Benátky nad Jizerou
Kralupy B-Kolín A
Kladno B-Kolín B
Kolín A-Kladno B
Kolín B-Kralupy B
Kunice-Rakovník A
Čerčany-Rakovník B
Rakovník A-Čerčany
Rakovník B-Kunice
Kutná Hora-Říčany
Říčany-Králův Dvůr
Králův Dvůr-Kutná Hora
Příští kolo
Říčany-Rakovník ASO17.9.10:00
Kutná Hora-Rakovník BSO17.9.10:00
Rakovník A-Kutná HoraSO17.9.10:00
Rakovník B-ŘíčanySO17.9.10:00
Malibu Mladá Boleslav-Hořovice BSO17.9.10:00
Benátky nad Jizerou-Hořovice ASO17.9.10:00
Hořovice B-Benátky nad JizerouSO17.9.10:00
Hořovice A-Malibu Mladá BoleslavSO17.9.10:00
Kolín A-NeratoviceSO17.9.10:00
Kolín B-MělníkSO17.9.10:00
Neratovice-Kolín BSO17.9.10:00
Mělník-Kolín ASO17.9.10:00
Brandýs nad Labem-KuniceSO17.9.10:00
Čelákovice-ČerčanySO17.9.10:00
Kunice-ČelákoviceSO17.9.10:00
Čerčany-Brandýs nad LabemSO17.9.10:00
Kladno B-Králův DvůrSO17.9.10:00
Králův Dvůr-Kralupy BSO17.9.10:00
Kralupy B-Kladno BSO17.9.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Kunice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 FC Malibu Mladá Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbal Spirit Říčany 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Spartak Hořovice B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Spartak Hořovice A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 SK Volejbal Kolín A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 SK Volejbal Kolín B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 Kladno volejbal cz B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
12 VSC Čelákovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
13 VK Rakovník B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
14 VK Rakovník A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
15 TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
16 TJ Sokol Králův Dvůr 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
17 TJ Neratovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
18 TJ Kralupy B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
19 TJ Slavoj Čerčany 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor dívek U18
1. kolo
1 10. 9. 2022, 10:00 Čelákovice - Hořovice A Pořadatel: VSC Čelákovice .
2 10. 9. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Hořovice B .
3 10. 9. 2022, 10:00 Hořovice A - Brandýs nad Labem .
4 10. 9. 2022, 10:00 Hořovice B - Čelákovice .
5 10. 9. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mělník Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
6 10. 9. 2022, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Neratovice .
7 10. 9. 2022, 10:00 Mělník - Malibu Mladá Boleslav .
8 10. 9. 2022, 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou .
9 10. 9. 2022, 10:00 Kralupy B - Kolín A Pořadatel: TJ Kralupy .
10 10. 9. 2022, 10:00 Kladno B - Kolín B .
11 10. 9. 2022, 10:00 Kolín A - Kladno B .
12 10. 9. 2022, 10:00 Kolín B - Kralupy B .
13 10. 9. 2022, 10:00 Kunice - Rakovník A Pořadatel: TJ Kunice .
14 10. 9. 2022, 10:00 Čerčany - Rakovník B .
15 10. 9. 2022, 10:00 Rakovník A - Čerčany .
16 10. 9. 2022, 10:00 Rakovník B - Kunice .
17 10. 9. 2022, 10:00 Kutná Hora - Říčany Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora .
18 10. 9. 2022, 10:00 Říčany - Králův Dvůr .
19 10. 9. 2022, 10:00 Králův Dvůr - Kutná Hora .
2. kolo
20 17. 9. 2022, 10:00 Říčany - Rakovník A Pořadatel: Volejbal Spirit Říčany .
21 17. 9. 2022, 10:00 Kutná Hora - Rakovník B .
22 17. 9. 2022, 10:00 Rakovník A - Kutná Hora .
23 17. 9. 2022, 10:00 Rakovník B - Říčany .
24 17. 9. 2022, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Hořovice B Pořadatel: FC Malibu Mladá Boleslav .
25 17. 9. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Hořovice A .
26 17. 9. 2022, 10:00 Hořovice B - Benátky nad Jizerou .
27 17. 9. 2022, 10:00 Hořovice A - Malibu Mladá Boleslav .
28 17. 9. 2022, 10:00 Kolín A - Neratovice Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
29 17. 9. 2022, 10:00 Kolín B - Mělník .
30 17. 9. 2022, 10:00 Neratovice - Kolín B .
31 17. 9. 2022, 10:00 Mělník - Kolín A .
32 17. 9. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Kunice Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
33 17. 9. 2022, 10:00 Čelákovice - Čerčany .
34 17. 9. 2022, 10:00 Kunice - Čelákovice .
35 17. 9. 2022, 10:00 Čerčany - Brandýs nad Labem .
36 17. 9. 2022, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr Pořadatel: Kladno volejbal cz .
37 17. 9. 2022, 10:00 Králův Dvůr - Kralupy B .
38 17. 9. 2022, 10:00 Kralupy B - Kladno B .
3. kolo
39 2. 10. 2022, 10:00 Kolín B - Benátky nad Jizerou Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
40 2. 10. 2022, 10:00 Kolín A - Malibu Mladá Boleslav .
41 2. 10. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín A .
42 2. 10. 2022, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Kolín B .
43 2. 10. 2022, 09:00 Neratovice - Říčany Pořadatel: TJ Neratovice .
44 2. 10. 2022, 09:00 Mělník - Kutná Hora .
45 2. 10. 2022, 10:00 Říčany - Mělník .
46 2. 10. 2022, 10:00 Kutná Hora - Neratovice .
47 2. 10. 2022, 10:00 Hořovice A - Rakovník B Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
48 2. 10. 2022, 10:00 Hořovice B - Rakovník A .
49 2. 10. 2022, 10:00 Rakovník B - Hořovice B .
50 2. 10. 2022, 10:00 Rakovník A - Hořovice A .
51 2. 10. 2022, 10:00 Čerčany - Kralupy B Pořadatel: TJ Slavoj Čerčany .
52 2. 10. 2022, 10:00 Kunice - Kladno B .
53 2. 10. 2022, 10:00 Kralupy B - Kunice .
54 2. 10. 2022, 10:00 Kladno B - Čerčany .
55 2. 10. 2022, 10:00 Králův Dvůr - Brandýs nad Labem Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr .
56 2. 10. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Čelákovice .
57 2. 10. 2022, 10:00 Čelákovice - Králův Dvůr .
4. kolo
58 13. 11. 2022, 10:00 Hořovice B - Kladno B Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
59 13. 11. 2022, 10:00 Hořovice A - Kralupy B .
60 13. 11. 2022, 10:00 Kladno B - Hořovice A .
61 13. 11. 2022, 10:00 Kralupy B - Hořovice B .
62 13. 11. 2022, 10:00 Rakovník A - Malibu Mladá Boleslav Pořadatel: VK Rakovník .
63 13. 11. 2022, 10:00 Rakovník B - Benátky nad Jizerou .
64 13. 11. 2022, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Rakovník B .
65 13. 11. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Rakovník A .
66 13. 11. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Říčany Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
67 13. 11. 2022, 10:00 Čelákovice - Kutná Hora .
68 13. 11. 2022, 10:00 Říčany - Čelákovice .
69 13. 11. 2022, 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem .
70 13. 11. 2022, 09:00 Neratovice - Kunice Pořadatel: TJ Neratovice .
71 13. 11. 2022, 09:00 Mělník - Čerčany .
72 13. 11. 2022, 10:00 Kunice - Mělník .
73 13. 11. 2022, 10:00 Čerčany - Neratovice .
74 13. 11. 2022, 10:00 Kolín A - Kolín B Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
75 13. 11. 2022, 10:00 Kolín B - Králův Dvůr .
76 13. 11. 2022, 10:00 Králův Dvůr - Kolín A .
5. kolo
77 4. 12. 2022, 09:00 Neratovice - Kralupy B Pořadatel: TJ Neratovice .
78 4. 12. 2022, 09:00 Mělník - Kladno B .
79 4. 12. 2022, 10:00 Kralupy B - Mělník .
80 4. 12. 2022, 10:00 Kladno B - Neratovice .
81 4. 12. 2022, 10:00 Hořovice A - Říčany Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
82 4. 12. 2022, 10:00 Hořovice B - Kutná Hora .
83 4. 12. 2022, 10:00 Říčany - Hořovice B .
84 4. 12. 2022, 10:00 Kutná Hora - Hořovice A .
85 4. 12. 2022, 10:00 Rakovník B - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Rakovník .
86 4. 12. 2022, 10:00 Rakovník A - Čelákovice .
87 4. 12. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Rakovník A .
88 4. 12. 2022, 10:00 Čelákovice - Rakovník B .
89 4. 12. 2022, 10:00 Čerčany - Kolín B Pořadatel: TJ Slavoj Čerčany .
90 4. 12. 2022, 10:00 Kunice - Kolín A .
91 4. 12. 2022, 10:00 Kolín B - Kunice .
92 4. 12. 2022, 10:00 Kolín A - Čerčany .
93 4. 12. 2022, 10:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr .
94 4. 12. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Malibu Mladá Boleslav .
95 4. 12. 2022, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Králův Dvůr .
6. kolo
96 15. 1. 2023, 10:00 Hořovice B - Neratovice Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
97 15. 1. 2023, 10:00 Hořovice A - Mělník .
98 15. 1. 2023, 10:00 Neratovice - Hořovice A .
99 15. 1. 2023, 10:00 Mělník - Hořovice B .
100 15. 1. 2023, 10:00 Rakovník A - Kolín A Pořadatel: VK Rakovník .
101 15. 1. 2023, 10:00 Rakovník B - Kolín B .
102 15. 1. 2023, 10:00 Kolín A - Rakovník B .
103 15. 1. 2023, 10:00 Kolín B - Rakovník A .
104 7. 1. 2023, 10:00 Čelákovice - Kralupy B Pořadatel: VSC Čelákovice .
105 7. 1. 2023, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno B .
106 7. 1. 2023, 10:00 Kralupy B - Brandýs nad Labem .
107 7. 1. 2023, 10:00 Kladno B - Čelákovice .
108 15. 1. 2023, 10:00 Kutná Hora - Malibu Mladá Boleslav Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora .
109 15. 1. 2023, 10:00 Říčany - Benátky nad Jizerou .
110 15. 1. 2023, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Říčany .
111 15. 1. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kutná Hora .
112 15. 1. 2023, 10:00 Kunice - Králův Dvůr Pořadatel: TJ Kunice .
113 15. 1. 2023, 10:00 Králův Dvůr - Čerčany .
114 15. 1. 2023, 10:00 Čerčany - Kunice .
7. kolo
115 22. 1. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
116 22. 1. 2023, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Čelákovice .
117 22. 1. 2023, 10:00 Brandýs nad Labem - Malibu Mladá Boleslav .
118 22. 1. 2023, 10:00 Čelákovice - Benátky nad Jizerou .
119 22. 1. 2023, 10:00 Kralupy B - Rakovník A Pořadatel: TJ Kralupy .
120 22. 1. 2023, 10:00 Kladno B - Rakovník B .
121 22. 1. 2023, 10:00 Rakovník A - Kladno B .
122 22. 1. 2023, 10:00 Rakovník B - Kralupy B .
123 22. 1. 2023, 10:00 Kolín A - Hořovice B Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
124 22. 1. 2023, 10:00 Kolín B - Hořovice A .
125 22. 1. 2023, 10:00 Hořovice B - Kolín B .
126 22. 1. 2023, 10:00 Hořovice A - Kolín A .
127 22. 1. 2023, 10:00 Kutná Hora - Čerčany Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora .
128 22. 1. 2023, 10:00 Říčany - Kunice .
129 22. 1. 2023, 10:00 Čerčany - Říčany .
130 22. 1. 2023, 10:00 Kunice - Kutná Hora .
131 22. 1. 2023, 10:00 Mělník - Neratovice Pořadatel: TJ EMĚ Mělník .
132 22. 1. 2023, 10:00 Neratovice - Králův Dvůr .
133 22. 1. 2023, 10:00 Králův Dvůr - Mělník .
8. kolo
134 4. 3. 2023, 10:00 Kladno B - Říčany Pořadatel: Kladno volejbal cz .
135 4. 3. 2023, 10:00 Kralupy B - Kutná Hora .
136 4. 3. 2023, 10:00 Říčany - Kralupy B .
137 4. 3. 2023, 10:00 Kutná Hora - Kladno B .
138 4. 3. 2023, 10:00 Kolín B - Čelákovice Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
139 4. 3. 2023, 10:00 Kolín A - Brandýs nad Labem .
140 4. 3. 2023, 10:00 Čelákovice - Kolín A .
141 4. 3. 2023, 10:00 Brandýs nad Labem - Kolín B .
142 4. 3. 2023, 10:00 Mělník - Rakovník B Pořadatel: TJ EMĚ Mělník .
143 4. 3. 2023, 10:00 Neratovice - Rakovník A .
144 4. 3. 2023, 10:00 Rakovník B - Neratovice .
145 4. 3. 2023, 10:00 Rakovník A - Mělník .
146 11. 2. 2023, 10:00 Kunice - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Kunice .
147 11. 2. 2023, 10:00 Čerčany - Malibu Mladá Boleslav .
148 11. 2. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou - Čerčany .
149 11. 2. 2023, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Kunice .
150 11. 2. 2023, 10:00 Králův Dvůr - Hořovice B Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr .
151 11. 2. 2023, 10:00 Hořovice B - Hořovice A .
152 11. 2. 2023, 10:00 Hořovice A - Králův Dvůr .
9. kolo
153 12. 3. 2023, 10:00 Brandýs nad Labem - Neratovice Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
154 12. 3. 2023, 10:00 Čelákovice - Mělník .
155 12. 3. 2023, 10:00 Neratovice - Čelákovice .
156 12. 3. 2023, 10:00 Mělník - Brandýs nad Labem .
157 12. 3. 2023, 10:00 Říčany - Kolín B Pořadatel: Volejbal Spirit Říčany .
158 12. 3. 2023, 10:00 Kutná Hora - Kolín A .
159 12. 3. 2023, 10:00 Kolín B - Kutná Hora .
160 12. 3. 2023, 10:00 Kolín A - Říčany .
161 12. 3. 2023, 10:00 Malibu Mladá Boleslav - Kralupy B Pořadatel: FC Malibu Mladá Boleslav .
162 12. 3. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno B .
163 12. 3. 2023, 10:00 Kralupy B - Benátky nad Jizerou .
164 12. 3. 2023, 10:00 Kladno B - Malibu Mladá Boleslav .
165 12. 3. 2023, 10:00 Čerčany - Hořovice B Pořadatel: TJ Slavoj Čerčany .
166 12. 3. 2023, 10:00 Kunice - Hořovice A .
167 12. 3. 2023, 10:00 Hořovice B - Kunice .
168 12. 3. 2023, 10:00 Hořovice A - Čerčany .
169 12. 3. 2023, 10:00 Rakovník B - Rakovník A Pořadatel: VK Rakovník .
170 12. 3. 2023, 10:00 Rakovník A - Králův Dvůr .
171 12. 3. 2023, 10:00 Králův Dvůr - Rakovník B .
© ČVS 2015-2018