Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor mladších žáků

KOLO
7. kolo
Kladno2:0Odolena Voda(14, 19)
Kolín0:2Příbram(-19, -22)
Odolena Voda0:2Příbram(-16, -17)
Kladno0:2Kolín(-20, -15)
Kolín2:0Odolena Voda(19, 14)
Příbram2:0Kladno(23, 20)
Prosek1:2Kralupy(16, -20, -15)
KralupyX:2Nymburk
Nymburk2:0Prosek(14, 15)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volleyball Nymburk 18 11 2 4 1 30:12 909:709 41
2 SK Volejbal Kolín 18 10 5 0 3 30:11 899:764 40
3 VK Příbram 18 11 2 2 3 28:12 873:719 39
4 SK Prosek Praha 18 7 1 3 7 19:21 790:779 26
5 Kladno volejbal cz 18 5 1 3 9 15:25 790:848 20
6 AERO Odolena Voda 18 2 2 2 12 10:30 736:908 12
7 TJ Kralupy 18 0 4 3 9 11:32 690:960 9
kalendář skupiny
Krajský přebor mladších žáků
1. kolo
1 19. 9. 2021, 10:00 Kolín - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (14,21)
2 19. 9. 2021, 10:00 Kralupy - Odolena Voda 2:1 (-18,22,10)
3 19. 9. 2021, 10:00 Nymburk - Odolena Voda 2:0 (21,12)
4 19. 9. 2021, 10:00 Kolín - Kralupy 2:0 (11,19)
5 19. 9. 2021, 10:00 Kralupy - Nymburk 0:2 (-11,-11)
6 19. 9. 2021, 10:00 Odolena Voda - Kolín 0:2 (-21,-20)
7 19. 9. 2021, 10:00 Příbram - Prosek Pořadatel: VK Příbram - hraje se v Kolíně 2:0 (15,8)
8 19. 9. 2021, 10:00 Prosek - Kladno 2:0 (26,5)
9 19. 9. 2021, 10:00 Kladno - Příbram 0:2 (-8,-17)
2. kolo
10 10. 10. 2021, 10:00 Kladno - Prosek Pořadatel: Kladno volejbal cz 1:2 (-22,8,-13)
11 10. 10. 2021, 10:00 Odolena Voda - Kralupy 2:1 (24,-24,8)
12 10. 10. 2021, 10:00 Prosek - Kralupy 2:0 (11,20)
13 10. 10. 2021, 10:00 Kladno - Odolena Voda 2:0 (15,15)
14 10. 10. 2021, 10:00 Odolena Voda - Prosek 0:2 (-19,-23)
15 10. 10. 2021, 10:00 Kralupy - Kladno 0:2 (-21,-19)
16 10. 10. 2021, 10:00 Příbram - Nymburk Pořadatel: VK Příbram 1:2 (17,-15,-12)
17 10. 10. 2021, 10:00 Nymburk - Kolín 1:2 (-22,13,-9)
18 10. 10. 2021, 10:00 Kolín - Příbram 2:0 (20,18)
3. kolo
19 7. 11. 2021, 10:00 Kralupy - Kladno Pořadatel: TJ Kralupy - hraje se v Kladně - Jana Palacha 1840 2:1 (-26,22,9)
20 7. 11. 2021, 10:00 Příbram - Nymburk 2:1 (10,-24,9)
21 7. 11. 2021, 10:00 Kladno - Nymburk 0:2 (-21,-17)
22 7. 11. 2021, 10:00 Kralupy - Příbram 2:1 (17,-20,13)
23 7. 11. 2021, 10:00 Příbram - Kladno 0:2 (-14,-14)
24 7. 11. 2021, 10:00 Nymburk - Kralupy 2:1 (20,-13,8)
25 7. 11. 2021, 09:00 Prosek - Odolena Voda Pořadatel: SK Prosek Praha 2:0 (10,13)
26 7. 11. 2021, 10:00 Odolena Voda - Kolín 1:2 (19,-26,-7)
27 7. 11. 2021, 10:00 Kolín - Prosek 0:2 (-12,-16)
4. kolo
28 5. 12. 2021, 10:00 Kolín - Prosek Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (15,17)
29 16. 1. 2022, 09:00 Příbram - Kralupy Pořadatel: v Odolena Vodě 2:1 (-20,12,11)
30 27. 3. 2022, 10:00 Prosek - Kralupy 2:X
31 5. 12. 2021, 10:00 Kolín - Příbram 0:2 (-13,-12)
32 5. 12. 2021, 10:00 Příbram - Prosek 2:0 (23,22)
33 6. 3. 2022, 10:00 Kralupy - Kolín Pořadatel: v Kralupech n. Vlt. 0:2 (-12,-18)
34 5. 12. 2021, 10:00 Odolena Voda - Kladno Pořadatel: AERO Odolena Voda 2:0 (16,18)
35 5. 12. 2021, 10:00 Kladno - Nymburk 0:2 (-22,-17)
36 5. 12. 2021, 10:00 Nymburk - Odolena Voda 2:0 (17,19)
5. kolo
37 29. 3. 2022, 18:00 Nymburk - Kolín Pořadatel: v Kolíně 1:2 (24,-18,-12)
38 16. 1. 2022, 10:00 Kladno - Prosek 0:2 (-15,-13)
39 16. 1. 2022, 10:00 Kolín - Prosek 2:1 (21,-25,11)
40 19. 3. 2022, 10:00 Nymburk - Kladno Pořadatel: v Kladně 1:2 (-21,22,-11)
41 16. 1. 2022, 10:00 Kladno - Kolín 0:2 (-14,-17)
42 6. 3. 2022, 10:00 Prosek - Nymburk Pořadatel: v Nymburce 0:2 (-13,-11)
43 16. 1. 2022, 10:00 Odolena Voda - Kralupy Pořadatel: AERO Odolena Voda 2:0 (18,24)
44 16. 1. 2022, 10:00 Kralupy - Příbram 0:2 (-14,-23)
45 16. 1. 2022, 10:00 Příbram - Odolena Voda 2:0 (16,15)
6. kolo
46 6. 3. 2022, 10:00 Nymburk - Prosek Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:0 (17,13)
47 6. 3. 2022, 10:00 Příbram - Odolena Voda 2:0 (15,8)
48 6. 3. 2022, 10:00 Prosek - Odolena Voda 1:2 (23,-16,-13)
49 6. 3. 2022, 10:00 Nymburk - Příbram 2:0 (13,13)
50 6. 3. 2022, 10:00 Příbram - Prosek 2:0 (10,23)
51 6. 3. 2022, 10:00 Odolena Voda - Nymburk 0:2 (-18,-16)
52 6. 3. 2022, 10:00 Kralupy - Kladno Pořadatel: TJ Kralupy 0:2 (-13,-19)
53 6. 3. 2022, 10:00 Kladno - Kolín 1:2 (21,-23,-7)
54 6. 3. 2022, 10:00 Kolín - Kralupy 2:0 (16,9)
7. kolo
55 27. 3. 2022, 10:00 Kladno - Odolena Voda Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (14,19)
56 27. 3. 2022, 10:00 Kolín - Příbram 0:2 (-19,-22)
57 27. 3. 2022, 10:00 Odolena Voda - Příbram 0:2 (-16,-17)
58 27. 3. 2022, 10:00 Kladno - Kolín 0:2 (-20,-15)
59 27. 3. 2022, 10:00 Kolín - Odolena Voda 2:0 (19,14)
60 27. 3. 2022, 10:00 Příbram - Kladno 2:0 (23,20)
61 4. 4. 2022, 17:30 Prosek - Kralupy Pořadatel: SK Prosek Praha 1:2 (16,-20,-15)
62 27. 3. 2022, 10:00 Kralupy - Nymburk X:2
63 27. 3. 2022, 10:00 Nymburk - Prosek 2:0 (14,15)
© ČVS 2015-2018