KP ÚL muži

1. kolo
USK Slávie-VK Litvínov, z.s.
TJ Slovan Chabařovice, z.s.-VK Jirkov
Chlumecká sportovní, z.s.-Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s.
Příští kolo
USK Slávie-VK Litvínov, z.s.SO8.10.14:00
TJ Slovan Chabařovice, z.s.-VK JirkovSO8.10.14:00
Chlumecká sportovní, z.s.-Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s.NE9.10.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Universitní sportovní klub Slávie 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Slovan Chabařovice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Chlumecká sportovní, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Volejbalový klub Jirkov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 VK Litvínov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 USK Slávie - VK Litvínov, z.s. Kanchev I.
2 8. 10. 2022, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - VK Jirkov Trefný M.
3 9. 10. 2022, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. Burian K.
2. kolo
4 8. 10. 2022, 14:00 USK Slávie - VK Litvínov, z.s. . ,Kanchev I.
5 8. 10. 2022, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - VK Jirkov . ,Trefný M.
6 9. 10. 2022, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. . ,Burian K.
3. kolo
7 22. 10. 2022, 10:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. Trefný M.
8 22. 10. 2022, 10:00 VK Jirkov - Chlumecká sportovní, z.s. Drugda F.
9 22. 10. 2022, 10:00 USK Slávie - TJ Slovan Chabařovice, z.s. Pavlovič P.
4. kolo
10 22. 10. 2022, 14:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. . ,Trefný M.
11 22. 10. 2022, 14:00 VK Jirkov - Chlumecká sportovní, z.s. . ,Drugda F.
12 22. 10. 2022, 14:00 USK Slávie - TJ Slovan Chabařovice, z.s. . ,Pavlovič P.
5. kolo
13 5. 11. 2022, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. .
14 5. 11. 2022, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - USK Slávie .
15 5. 11. 2022, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Jirkov .
6. kolo
16 5. 11. 2022, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. .
17 5. 11. 2022, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - USK Slávie .
18 5. 11. 2022, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Jirkov .
7. kolo
19 19. 11. 2022, 10:00 VK Litvínov, z.s. - VK Jirkov .
20 19. 11. 2022, 10:00 USK Slávie - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
21 19. 11. 2022, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. .
8. kolo
22 19. 11. 2022, 14:00 VK Litvínov, z.s. - VK Jirkov .
23 19. 11. 2022, 14:00 USK Slávie - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
24 19. 11. 2022, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. .
9. kolo
25 3. 12. 2022, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - VK Litvínov, z.s. .
26 3. 12. 2022, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. .
27 3. 12. 2022, 10:00 VK Jirkov - USK Slávie .
10. kolo
28 3. 12. 2022, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - VK Litvínov, z.s. .
29 3. 12. 2022, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. .
30 3. 12. 2022, 14:00 VK Jirkov - USK Slávie .
11. kolo
31 14. 1. 2023, 10:00 VK Litvínov, z.s. - USK Slávie .
32 14. 1. 2023, 10:00 VK Jirkov - TJ Slovan Chabařovice, z.s. .
33 14. 1. 2023, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. .
12. kolo
34 14. 1. 2023, 14:00 VK Litvínov, z.s. - USK Slávie .
35 14. 1. 2023, 14:00 VK Jirkov - TJ Slovan Chabařovice, z.s. .
36 14. 1. 2023, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. .
13. kolo
37 28. 1. 2023, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. .
38 28. 1. 2023, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - VK Jirkov .
39 28. 1. 2023, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - USK Slávie .
14. kolo
40 28. 1. 2023, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. .
41 28. 1. 2023, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - VK Jirkov .
42 28. 1. 2023, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - USK Slávie .
15. kolo
43 18. 2. 2023, 10:00 VK Litvínov, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. .
44 18. 2. 2023, 10:00 USK Slávie - Chlumecká sportovní, z.s. .
45 18. 2. 2023, 10:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
16. kolo
46 18. 2. 2023, 14:00 VK Litvínov, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. .
47 18. 2. 2023, 14:00 USK Slávie - Chlumecká sportovní, z.s. .
48 18. 2. 2023, 14:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
17. kolo
49 11. 3. 2023, 10:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. .
50 11. 3. 2023, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - USK Slávie .
51 11. 3. 2023, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. .
18. kolo
52 11. 3. 2023, 14:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. .
53 11. 3. 2023, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - USK Slávie .
54 11. 3. 2023, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. .
19. kolo
55 25. 3. 2023, 10:00 VK Litvínov, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. .
56 25. 3. 2023, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
57 25. 3. 2023, 10:00 USK Slávie - VK Jirkov .
20. kolo
58 25. 3. 2023, 14:00 VK Litvínov, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. .
59 25. 3. 2023, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
60 25. 3. 2023, 14:00 USK Slávie - VK Jirkov .
© ČVS 2015-2018