ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Pohár nových nadějí

16. kolo
VEROS Chomutov0:2Volejbalový klub Teplice z.s.(-15, -18)
SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.2:1VTK Čížkovice, z.s.(-21, 17, 6)
VK Jirkov2:0VK Litvínov, z.s.(18, 17)
Volejbal Ústí n. L.1:2Volejbalový klub Teplice z.s.(14, -17, -9)
VSK Spartak Děčín0:2VTK Čížkovice, z.s.(-15, -19)
VEROS Chomutov2:0SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.(23, 22)
Volejbalový klub Teplice z.s.2:0VK Litvínov, z.s.(6, 20)
VK Jirkov2:0VTK Čížkovice, z.s.(24, 11)
Volejbal Ústí n. L.2:0SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.(13, 7)
VSK Spartak Děčín0:2VEROS Chomutov(-19, -22)
VTK Čížkovice, z.s.2:0VK Litvínov, z.s.(23, 17)
Volejbalový klub Teplice z.s.2:0SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.(20, 17)
VK Jirkov2:0VEROS Chomutov(14, 17)
Volejbal Ústí n. L.2:0VSK Spartak Děčín(15, 7)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Teplice z.s. 56 43 9 1 3 105:17 2849:1973 148
2 Volejbalový klub Jirkov, z.s. 56 38 5 6 7 92:31 2776:2119 130
3 Volejbal Ústí nad Labem 56 28 13 9 6 91:43 2899:2388 119
4 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 56 19 4 10 23 56:70 2523:2558 75
5 VSK Spartak Děčín 56 12 15 7 22 61:73 2622:2673 73
6 VTK Čížkovice, z.s. 56 16 2 11 27 47:78 2353:2679 63
7 TJ VEROS Chomutov z.s. 56 12 5 7 32 41:83 2239:2711 53
8 VK Litvínov, z.s. 56 1 2 4 49 10:108 1697:2857 11
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Miroslav Karel, mail: karel-mira@post.cz, mobil: 730546402
1. kolo
1 16. 9. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:1 (19,-16,14)
2 16. 9. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VEROS Chomutov 0:2 (-21,-13)
3 16. 9. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 0:2 (-18,-23)
4 16. 9. 2023, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-26,-10)
5 16. 9. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - VK Litvínov, z.s. 2:1 (-24,15,19)
6 16. 9. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 0:2 (-11,-18)
7 16. 9. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-18,-13)
8 16. 9. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 2:0 (16,12)
9 16. 9. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov, z.s. 1:2 (17,-23,-12)
10 16. 9. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-10,-19)
11 16. 9. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov 1:2 (-18,20,-9)
12 16. 9. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-13,-10)
13 16. 9. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (14,15)
14 16. 9. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov 1:2 (24,-16,-10)
2. kolo
15 17. 9. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-18,-17)
16 17. 9. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 0:2 (-20,-27)
17 17. 9. 2023, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (13,17)
18 17. 9. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Teplice z.s. 1:2 (19,-13,-12)
19 17. 9. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (-13,20,8)
20 17. 9. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1 (-21,21,13)
21 17. 9. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (9,11)
22 17. 9. 2023, 09:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (16,17)
23 17. 9. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (10,17)
24 17. 9. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VEROS Chomutov 1:2 (20,-25,-4)
25 17. 9. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (22,5)
26 17. 9. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (20,14)
27 17. 9. 2023, 09:00 VK Jirkov - VEROS Chomutov 2:0 (19,19)
28 17. 9. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VSK Spartak Děčín 1:2 (15,-13,-13)
3. kolo
29 21. 10. 2023, 09:00 VK Litvínov, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2 (-13,-10)
30 21. 10. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VEROS Chomutov 2:0 (19,22)
31 21. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (22,19)
32 21. 10. 2023, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-15,-13)
33 21. 10. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (19,16)
34 21. 10. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 1:2 (16,-18,-11)
35 21. 10. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 1:2 (-16,31,-6)
36 21. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 2:0 (21,23)
37 21. 10. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov, z.s. 2:0 (17,11)
38 21. 10. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-6,-11)
39 21. 10. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov 0:2 (-20,-19)
40 21. 10. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-20,-21)
41 21. 10. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (14,16)
42 21. 10. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov 1:2 (-23,18,-11)
4. kolo
43 22. 10. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-16,-22)
44 22. 10. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (19,16)
45 22. 10. 2023, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (9,16)
46 22. 10. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-20,-23)
47 22. 10. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (-17,23,11)
48 22. 10. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2 (-7,-15)
49 22. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (17,7)
50 22. 10. 2023, 09:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (18,13)
51 22. 10. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1 (-24,17,7)
52 22. 10. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VEROS Chomutov 2:0 (15,20)
53 22. 10. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (14,12)
54 22. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (9,14)
55 22. 10. 2023, 09:00 VK Jirkov - VEROS Chomutov 2:0 (17,10)
56 22. 10. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VSK Spartak Děčín 2:0 (11,19)
5. kolo
57 25. 11. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (-20,14,11)
58 25. 11. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (11,8)
59 25. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (19,14)
60 25. 11. 2023, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 2:0 (15,16)
61 25. 11. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (15,8)
62 25. 11. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (23,16)
63 25. 11. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 1:2 (-18,19,-14)
64 25. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 2:0 (16,18)
65 25. 11. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov, z.s. 2:1 (20,-22,9)
66 25. 11. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-21,-20)
67 25. 11. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov 1:2 (12,-12,-6)
68 25. 11. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-17,-14)
69 25. 11. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (5,19)
70 25. 11. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov 0:2 (-11,-16)
6. kolo
71 26. 11. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-12,-8)
72 26. 11. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (13,22)
73 26. 11. 2023, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (11,9)
74 26. 11. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:1 (-20,20,11)
75 26. 11. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (19,-21,3)
76 26. 11. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (23,19)
77 26. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (13,8)
78 26. 11. 2023, 09:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (16,5)
79 26. 11. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1 (-16,16,5)
80 26. 11. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VEROS Chomutov 2:1 (22,-21,11)
81 26. 11. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (17,12)
82 26. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (10,19)
83 26. 11. 2023, 09:00 VK Jirkov - VEROS Chomutov 2:0 (14,17)
84 26. 11. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VSK Spartak Děčín 1:2 (-19,18,-10)
7. kolo
85 9. 12. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VEROS Chomutov 2:0 (23,22)
86 9. 12. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (7,21)
87 9. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (16,24)
88 9. 12. 2023, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 2:1 (21,-27,23)
89 9. 12. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (16,12)
90 9. 12. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (17,18)
91 9. 12. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-13,-15)
92 9. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 2:1 (21,-14,10)
93 9. 12. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov, z.s. 2:0 (1,8)
94 9. 12. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbal Ústí n. L. 1:2 (15,-23,-14)
95 9. 12. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov 2:0 (23,20)
96 9. 12. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-7,-8)
97 9. 12. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (20,18)
98 9. 12. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov 0:2 (-21,-19)
8. kolo
99 10. 12. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-7,-16)
100 10. 12. 2023, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (15,20)
101 10. 12. 2023, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (9,5)
102 10. 12. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Teplice z.s. 1:2 (-20,23,-12)
103 10. 12. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (20,17)
104 10. 12. 2023, 09:00 VEROS Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2 (-16,-12)
105 10. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (7,14)
106 10. 12. 2023, 09:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (15,9)
107 10. 12. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (24,20)
108 10. 12. 2023, 09:00 VSK Spartak Děčín - VEROS Chomutov 2:0 (8,10)
109 10. 12. 2023, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (11,19)
110 10. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (18,19)
111 10. 12. 2023, 09:00 VK Jirkov - VEROS Chomutov 2:0 (12,7)
112 10. 12. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VSK Spartak Děčín 2:1 (17,-21,13)
9. kolo
113 13. 1. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - Volejbalový klub Teplice z.s. 1:2 (-17,18,-6)
114 13. 1. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VEROS Chomutov 2:1 (13,-13,12)
115 13. 1. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (24,11)
116 13. 1. 2024, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 1:2 (-21,13,-10)
117 13. 1. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (22,25)
118 13. 1. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 0:2 (-16,-20)
119 13. 1. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-11,-22)
120 13. 1. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 2:1 (18,-24,8)
121 13. 1. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov, z.s. 2:0 (9,15)
122 13. 1. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-11,-14)
123 13. 1. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov 0:2 (-20,-10)
124 13. 1. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-14,-16)
125 13. 1. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (11,15)
126 13. 1. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov 0:2 (-23,-1)
10. kolo
127 14. 1. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-5,-15)
128 14. 1. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 0:2 (-18,-17)
129 14. 1. 2024, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (10,13)
130 14. 1. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (20,15)
131 14. 1. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (16,-19,12)
132 14. 1. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (17,19)
133 14. 1. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (3,10)
134 14. 1. 2024, 09:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (23,20)
135 14. 1. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1 (-23,10,8)
136 14. 1. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VEROS Chomutov 2:0 (18,10)
137 14. 1. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (18,11)
138 14. 1. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1 (-20,12,13)
139 14. 1. 2024, 09:00 VK Jirkov - VEROS Chomutov 2:0 (17,18)
140 14. 1. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VSK Spartak Děčín 1:2 (-20,18,-15)
11. kolo
141 3. 2. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (21,21)
142 3. 2. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VEROS Chomutov 1:2 (-12,27,-12)
143 3. 2. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (13,18)
144 3. 2. 2024, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 2:0 (20,14)
145 3. 2. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (9,16)
146 3. 2. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (11,18)
147 3. 2. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-17,-14)
148 3. 2. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 0:2 (-17,-18)
149 3. 2. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov, z.s. 2:0 (17,18)
150 3. 2. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbal Ústí n. L. 1:2 (11,-17,-10)
151 3. 2. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov 2:1 (10,-16,14)
152 3. 2. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-16,-22)
153 3. 2. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (16,5)
154 3. 2. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov 0:2 (-16,-11)
12. kolo
155 4. 2. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-17,-9)
156 4. 2. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (11,-22,6)
157 4. 2. 2024, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (5,7)
158 4. 2. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-19,-18)
159 4. 2. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (8,21)
160 4. 2. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2 (-15,-19)
161 4. 2. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (10,8)
162 4. 2. 2024, 09:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (10,10)
163 4. 2. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:1 (24,-22,13)
164 4. 2. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VEROS Chomutov 2:1 (19,-22,5)
165 4. 2. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (19,16)
166 4. 2. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (19,19)
167 4. 2. 2024, 09:00 VK Jirkov - VEROS Chomutov 2:0 (4,13)
168 4. 2. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VSK Spartak Děčín 1:2 (22,-22,-14)
13. kolo
169 6. 4. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Jirkov 0:2 (-13,-16)
170 6. 4. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VEROS Chomutov 2:0 (15,15)
171 6. 4. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (16,11)
172 6. 4. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (18,11)
173 6. 4. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (10,12)
174 6. 4. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 1:2 (-23,20,-8)
175 6. 4. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-23,-18)
176 6. 4. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 2:1 (-19,18,11)
177 6. 4. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov, z.s. 2:1 (12,-23,4)
178 6. 4. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-14,-13)
179 6. 4. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov 0:2 (-20,-20)
180 6. 4. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-17,-14)
181 6. 4. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (21,11)
182 6. 4. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov 0:2 (-18,-19)
14. kolo
183 7. 4. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-11,-8)
184 7. 4. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 0:2 (-18,-22)
185 7. 4. 2024, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (16,15)
186 7. 4. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-19,-14)
187 7. 4. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. 1:2 (-17,23,-11)
188 7. 4. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0:2 (-29,-20)
189 7. 4. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (8,17)
190 7. 4. 2024, 09:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (20,21)
191 7. 4. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (20,17)
192 7. 4. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VEROS Chomutov 0:2 (-22,-23)
193 7. 4. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (21,12)
194 7. 4. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (13,18)
195 7. 4. 2024, 09:00 VK Jirkov - VEROS Chomutov 2:0 (19,12)
196 7. 4. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VSK Spartak Děčín 1:2 (23,-17,-8)
15. kolo
197 4. 5. 2024, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 1:2 (-16,22,-12)
198 4. 5. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VEROS Chomutov 2:0 (15,18)
199 4. 5. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (23,11)
200 4. 5. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (18,9)
201 4. 5. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - VK Litvínov, z.s. 1:2 (22,-19,-12)
202 4. 5. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 2:0 (14,16)
203 4. 5. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:2 (-12,-15)
204 4. 5. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 2:0 (12,19)
205 4. 5. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov, z.s. 0:2 (-17,-19)
206 4. 5. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbal Ústí n. L. 1:2 (21,-15,-5)
207 4. 5. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov 0:2 (-20,-18)
208 4. 5. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 1:2 (18,-23,-15)
209 4. 5. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (23,12)
210 4. 5. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov 0:2 (-23,-17)
16. kolo
211 5. 5. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-15,-18)
212 5. 5. 2024, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 2:1 (-21,17,6)
213 5. 5. 2024, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (18,17)
214 5. 5. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Teplice z.s. 1:2 (14,-17,-9)
215 5. 5. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. 0:2 (-15,-19)
216 5. 5. 2024, 09:00 VEROS Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (23,22)
217 5. 5. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (6,20)
218 5. 5. 2024, 09:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (24,11)
219 5. 5. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (13,7)
220 5. 5. 2024, 09:00 VSK Spartak Děčín - VEROS Chomutov 0:2 (-19,-22)
221 5. 5. 2024, 09:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (23,17)
222 5. 5. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:0 (20,17)
223 5. 5. 2024, 09:00 VK Jirkov - VEROS Chomutov 2:0 (14,17)
224 5. 5. 2024, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VSK Spartak Děčín 2:0 (15,7)
© ČVS 2015-2018