ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP ÚL U18 dívky

28. kolo
VK Litvínov, z.s.0:3Chomutov(-18, -13, -11)
-Volejbal Duchcov z.s.
VK Šanov Teplice, z.s.3:0Volejbal Ústí n. L. B(15, 23, 18)
SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B0:3Čížkovice(-10, -11, -14)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VTK Čížkovice 24 21 1 1 1 68:9 1878:1149 66
2 TJ VEROS Chomutov 24 18 2 2 2 65:16 1888:1369 60
3 VK Šanov Teplice, z.s. 24 15 2 0 7 52:28 1787:1499 49
4 Volejbal Duchcov z.s. 24 7 1 1 15 28:52 1498:1776 24
5 VK Litvínov, z.s. 24 4 4 1 15 27:57 1470:1897 21
6 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 24 3 2 4 15 25:62 1559:1991 17
7 Volejbal Ústí nad Labem B 24 2 2 5 15 25:66 1676:2075 15
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Václav Bolina, mail: vbolina@volny.cz, mobil: 604106980
1. kolo
1 16. 9. 2023, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - VK Litvínov, z.s. 0:3 (-17,-21,-15)
2 24. 9. 2023, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Čížkovice 0:3 (-9,-13,-7)
3 20. 9. 2023, 16:30 - Volejbal Ústí n. L. B Tělocvična SPŠ Děčín 1:3 (19,-17,-19,-17)
4 16. 9. 2023, 10:00 Chomutov - Volejbal Duchcov z.s. 3:0 (10,14,19)
2. kolo
5 16. 9. 2023, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - VK Litvínov, z.s. 0:3 (-17,-24,-14)
6 24. 9. 2023, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Čížkovice 1:3 (19,-6,-20,-16)
7 20. 9. 2023, 18:30 - Volejbal Ústí n. L. B Tělocvična SPŠ Děčín 0:3 (-22,-20,-22)
8 16. 9. 2023, 14:00 Chomutov - Volejbal Duchcov z.s. 3:0 (10,12,14)
3. kolo
9 30. 9. 2023, 10:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbal Duchcov z.s. 3:0 (19,22,19)
10 30. 9. 2023, 11:00 Volejbal Ústí n. L. B - Chomutov 0:3 (-22,-21,-17)
11 30. 9. 2023, 10:00 Čížkovice - 3:0 (11,9,2)
12 4. 2. 2024, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-15,-17,-7)
4. kolo
13 30. 9. 2023, 14:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbal Duchcov z.s. 3:1 (-10,13,23,20)
14 30. 9. 2023, 15:00 Volejbal Ústí n. L. B - Chomutov 0:3 (-19,-9,-15)
15 30. 9. 2023, 14:00 Čížkovice - 3:0 (1,9,16)
16 4. 2. 2024, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-12,-7,-15)
5. kolo
17 10. 10. 2023, 16:45 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Litvínov, z.s. Litvínov 3:1 (22,-26,20,14)
18 7. 10. 2023, 10:00 - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 1:3 (-20,-17,24,-13)
19 7. 10. 2023, 10:00 Chomutov - Čížkovice 2:3 (24,-10,17,-19,-12)
20 7. 10. 2023, 10:00 Volejbal Duchcov z.s. - Volejbal Ústí n. L. B 1:3 (-20,21,-21,-14)
6. kolo
21 17. 10. 2023, 16:45 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Litvínov, z.s. Litvínov 3:0 (18,14,10)
22 7. 10. 2023, 14:00 - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 0:3 (-20,-19,-22)
23 7. 10. 2023, 14:00 Chomutov - Čížkovice 0:3 (-20,-20,-23)
24 7. 10. 2023, 14:00 Volejbal Duchcov z.s. - Volejbal Ústí n. L. B 3:0 (16,11,21)
7. kolo
25 4. 11. 2023, 10:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbal Ústí n. L. B 2:3 (20,-11,20,-15,-12)
26 4. 11. 2023, 10:00 Čížkovice - Volejbal Duchcov z.s. 3:0 (7,14,22)
27 4. 11. 2023, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - Chomutov 0:3 (-17,-11,-14)
28 3. 3. 2024, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - .
8. kolo
29 4. 11. 2023, 14:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbal Ústí n. L. B 3:2 (13,14,-19,-16,9)
30 4. 11. 2023, 14:00 Čížkovice - Volejbal Duchcov z.s. 3:0 (11,6,16)
31 4. 11. 2023, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - Chomutov 0:3 (-10,-12,-14)
32 3. 3. 2024, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - .
9. kolo
33 11. 11. 2023, 10:00 - VK Litvínov, z.s. 1:3 (-15,-12,22,-16)
34 11. 11. 2023, 10:00 Chomutov - VK Šanov Teplice, z.s. 3:0 (15,20,18)
35 11. 11. 2023, 10:00 Volejbal Duchcov z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 2:3 (-24,14,23,-25,-9)
36 11. 11. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. B - Čížkovice 0:3 (-12,-12,-9)
10. kolo
37 11. 11. 2023, 14:00 - VK Litvínov, z.s. 1:3 (24,-14,-20,-13)
38 11. 11. 2023, 14:00 Chomutov - VK Šanov Teplice, z.s. 3:0 (12,21,18)
39 11. 11. 2023, 14:00 Volejbal Duchcov z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 3:0 (10,21,11)
40 11. 11. 2023, 13:00 Volejbal Ústí n. L. B - Čížkovice 0:3 (-15,-8,-19)
11. kolo
41 25. 11. 2023, 10:00 VK Litvínov, z.s. - Čížkovice 0:3 (-10,-22,-11)
42 18. 11. 2023, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - Volejbal Ústí n. L. B 1:3 (-20,23,-18,-24)
43 3. 3. 2024, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Duchcov z.s. 3:0 (14,16,10)
44 25. 11. 2023, 09:00 - Chomutov .
12. kolo
45 25. 11. 2023, 14:00 VK Litvínov, z.s. - Čížkovice 0:3 (-11,-14,-15)
46 18. 11. 2023, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - Volejbal Ústí n. L. B 2:3 (23,-21,-23,22,-13)
47 3. 3. 2024, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Duchcov z.s. 3:0 (8,11,14)
48 25. 11. 2023, 13:00 - Chomutov .
13. kolo
49 2. 12. 2023, 10:00 Chomutov - VK Litvínov, z.s. 3:0 (10,4,7)
50 2. 12. 2023, 10:00 Volejbal Duchcov z.s. - .
51 2. 12. 2023, 11:00 Volejbal Ústí n. L. B - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-14,-19,-21)
52 2. 12. 2023, 10:00 Čížkovice - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B ZŠ Stříbrnická Stříbrnická 3031, Ústí nad Labem 3:0 (13,17,12)
14. kolo
53 2. 12. 2023, 14:00 Chomutov - VK Litvínov, z.s. 3:0 (7,16,23)
54 2. 12. 2023, 14:00 Volejbal Duchcov z.s. - .
55 2. 12. 2023, 15:00 Volejbal Ústí n. L. B - VK Šanov Teplice, z.s. 1:3 (-22,18,-17,-10)
56 2. 12. 2023, 14:00 Čížkovice - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B ZŠ Stříbrnická Stříbrnická 3031, Ústí nad Labem 3:0 (18,20,13)
15. kolo
57 25. 2. 2024, 10:00 VK Litvínov, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 0:3 (-21,-23,-20)
58 16. 12. 2023, 10:00 Čížkovice - VK Šanov Teplice, z.s. 3:0 (17,22,19)
59 16. 12. 2023, 10:00 Volejbal Ústí n. L. B - .
60 16. 12. 2023, 10:00 Volejbal Duchcov z.s. - Chomutov 0:3 (-12,-14,-17)
16. kolo
61 25. 2. 2024, 14:00 VK Litvínov, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 3:2 (-23,18,23,-16,12)
62 16. 12. 2023, 14:00 Čížkovice - VK Šanov Teplice, z.s. 3:0 (21,21,20)
63 16. 12. 2023, 14:00 Volejbal Ústí n. L. B - .
64 16. 12. 2023, 14:00 Volejbal Duchcov z.s. - Chomutov 0:3 (-14,-20,-17)
17. kolo
65 6. 1. 2024, 10:00 Volejbal Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. 3:0 (12,14,20)
66 6. 1. 2024, 10:00 Chomutov - Volejbal Ústí n. L. B 3:0 (14,11,10)
67 6. 1. 2024, 10:00 - Čížkovice .
68 6. 1. 2024, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 3:2 (22,-24,17,-24,8)
18. kolo
69 6. 1. 2024, 14:00 Volejbal Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. 3:0 (15,21,7)
70 6. 1. 2024, 14:00 Chomutov - Volejbal Ústí n. L. B 3:0 (14,11,9)
71 6. 1. 2024, 14:00 - Čížkovice .
72 6. 1. 2024, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 0:3 (-19,-19,-15)
19. kolo
73 13. 1. 2024, 10:00 VK Litvínov, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-21,-18,-9)
74 13. 1. 2024, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - .
75 13. 1. 2024, 10:00 Čížkovice - Chomutov 0:3 (-26,-20,-20)
76 13. 1. 2024, 10:00 Volejbal Ústí n. L. B - Volejbal Duchcov z.s. 2:3 (-24,-16,21,23,-15)
20. kolo
77 13. 1. 2024, 14:00 VK Litvínov, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-9,-9,-11)
78 13. 1. 2024, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - .
79 13. 1. 2024, 14:00 Čížkovice - Chomutov 2:3 (11,-24,19,-24,-14)
80 13. 1. 2024, 14:00 Volejbal Ústí n. L. B - Volejbal Duchcov z.s. 1:3 (-27,21,-22,-24)
21. kolo
81 20. 1. 2024, 10:00 Volejbal Ústí n. L. B - VK Litvínov, z.s. 2:3 (26,-14,17,-23,-12)
82 20. 1. 2024, 10:00 Volejbal Duchcov z.s. - Čížkovice 0:3 (-8,-9,-15)
83 20. 1. 2024, 10:00 Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 3:2 (-18,-19,17,11,5)
84 20. 1. 2024, 10:00 - VK Šanov Teplice, z.s. .
22. kolo
85 20. 1. 2024, 14:00 Volejbal Ústí n. L. B - VK Litvínov, z.s. 2:3 (-19,-22,17,23,-10)
86 20. 1. 2024, 14:00 Volejbal Duchcov z.s. - Čížkovice 0:3 (-14,-14,-13)
87 20. 1. 2024, 14:00 Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 3:0 (9,19,7)
88 20. 1. 2024, 14:00 - VK Šanov Teplice, z.s. .
23. kolo
89 3. 2. 2024, 10:00 VK Litvínov, z.s. - .
90 3. 2. 2024, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Chomutov 3:1 (21,19,-23,19)
91 10. 2. 2024, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - Volejbal Duchcov z.s. 1:3 (22,-13,-17,-22)
92 3. 2. 2024, 10:00 Čížkovice - Volejbal Ústí n. L. B 3:0 (14,9,10)
24. kolo
93 3. 2. 2024, 14:00 VK Litvínov, z.s. - .
94 3. 2. 2024, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Chomutov 3:2 (22,-23,12,-21,12)
95 10. 2. 2024, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - Volejbal Duchcov z.s. 0:3 (-27,-21,-8)
96 3. 2. 2024, 14:00 Čížkovice - Volejbal Ústí n. L. B 3:0 (16,11,16)
25. kolo
97 27. 1. 2024, 10:00 Čížkovice - VK Litvínov, z.s. 3:0 (5,9,6)
98 24. 2. 2024, 10:00 Volejbal Ústí n. L. B - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 1:3 (20,-23,-15,-15)
99 17. 3. 2024, 10:00 Volejbal Duchcov z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-14,-17,-16)
100 24. 2. 2024, 10:00 Chomutov - .
26. kolo
101 27. 1. 2024, 14:00 Čížkovice - VK Litvínov, z.s. 3:0 (11,14,12)
102 24. 2. 2024, 14:00 Volejbal Ústí n. L. B - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 2:3 (-6,-19,23,11,-8)
103 17. 3. 2024, 14:00 Volejbal Duchcov z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-10,-14,-14)
104 24. 2. 2024, 14:00 Chomutov - .
27. kolo
105 16. 3. 2024, 10:00 VK Litvínov, z.s. - Chomutov 0:3 (-10,-17,-22)
106 16. 3. 2024, 10:00 - Volejbal Duchcov z.s. .
107 16. 3. 2024, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. B 3:0 (18,22,18)
108 16. 3. 2024, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - Čížkovice 0:3 (-12,-14,-8)
28. kolo
109 16. 3. 2024, 14:00 VK Litvínov, z.s. - Chomutov 0:3 (-18,-13,-11)
110 16. 3. 2024, 14:00 - Volejbal Duchcov z.s. .
111 16. 3. 2024, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. B 3:0 (15,23,18)
112 16. 3. 2024, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B - Čížkovice 0:3 (-10,-11,-14)
© ČVS 2015-2018