ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP ÚL U20 chlapci

KOLO
6. kolo
SKV Ústí n. L. B2:0Sokolov(24, 18)
VK Jirkov0:2Volejbalový klub Teplice z.s.(-25, -21)
Sokolov1:2VK Karlovarsko(-23, 19, -12)
SKV Ústí n. L. B2:0VK Jirkov(17, 17)
Volejbalový klub Teplice z.s.0:2VK Karlovarsko(-12, -16)
VK Jirkov2:0Sokolov(23, 24)
VK Karlovarsko2:0SKV Ústí n. L. B(21, 15)
Volejbalový klub Teplice z.s.0:2Sokolov(-13, -19)
VK Karlovarsko2:0VK Jirkov(14, 22)
SKV Ústí n. L. B2:0Volejbalový klub Teplice z.s.(12, 10)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Sokolov 20 14 3 1 2 35:9 1033:793 49
2 VK Karlovarsko 20 13 2 2 3 32:12 1022:813 45
3 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 20 8 4 3 5 27:20 1003:947 35
4 Volejbalový klub Jirkov, z.s. 20 8 2 1 9 21:22 919:937 29
5 SK Volejbal Klatovy 20 5 0 3 12 13:30 858:967 18
6 Volejbalový klub Teplice z.s. 20 1 0 1 18 3:38 629:1007 4
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Zdeněk Hlinovský, mail: zdenek.hlinovsky@seznam.cz, mobil: 777611130
1. kolo
1 24. 9. 2023, 09:00 VK Jirkov - Klatovy 2:0 (28,11)
2 24. 9. 2023, 09:00 VK Karlovarsko - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-24,-20)
3 24. 9. 2023, 09:00 VK Jirkov - Sokolov 0:2 (-20,-21)
4 24. 9. 2023, 09:00 Klatovy - VK Karlovarsko 0:2 (-24,-18)
5 24. 9. 2023, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Sokolov 1:2 (-22,21,-13)
6 24. 9. 2023, 09:00 VK Karlovarsko - VK Jirkov 1:2 (13,-20,-10)
7 24. 9. 2023, 09:00 Sokolov - Klatovy 2:0 (18,17)
8 24. 9. 2023, 09:00 SKV Ústí n. L. B - VK Jirkov 2:1 (20,-23,12)
9 24. 9. 2023, 09:00 Sokolov - VK Karlovarsko 2:0 (27,20)
10 24. 9. 2023, 09:00 Klatovy - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-18,-18)
2. kolo
11 8. 10. 2023, 09:00 SKV Ústí n. L. B - VK Jirkov 1:2 (-23,15,-12)
12 8. 10. 2023, 09:00 Klatovy - VK Karlovarsko 0:2 (-13,-10)
13 8. 10. 2023, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (21,17)
14 8. 10. 2023, 09:00 VK Jirkov - Klatovy 2:0 (22,17)
15 8. 10. 2023, 09:00 VK Karlovarsko - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (14,10)
16 8. 10. 2023, 09:00 Klatovy - SKV Ústí n. L. B 2:0 (23,16)
17 8. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 0:2 (-20,-11)
18 8. 10. 2023, 09:00 VK Karlovarsko - SKV Ústí n. L. B 2:0 (16,14)
19 8. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Klatovy 0:2 (-22,-16)
20 8. 10. 2023, 09:00 VK Jirkov - VK Karlovarsko 0:2 (-18,-25)
3. kolo
21 12. 11. 2023, 09:00 VK Karlovarsko - Sokolov 0:2 (-19,-24)
22 12. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Klatovy 0:2 (-10,-17)
23 12. 11. 2023, 09:00 VK Karlovarsko - VK Jirkov 2:0 (14,22)
24 12. 11. 2023, 09:00 Sokolov - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (9,10)
25 12. 11. 2023, 09:00 Klatovy - VK Jirkov 0:2 (-19,-15)
26 12. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Karlovarsko 0:2 (-9,-15)
27 12. 11. 2023, 09:00 VK Jirkov - Sokolov 0:2 (-14,-15)
28 12. 11. 2023, 09:00 Klatovy - VK Karlovarsko 0:2 (-20,-26)
29 12. 11. 2023, 09:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (22,13)
30 12. 11. 2023, 09:00 Sokolov - Klatovy 2:0 (11,14)
4. kolo
31 17. 12. 2023, 09:00 Klatovy - SKV Ústí n. L. B 1:2 (22,-18,-9)
32 17. 12. 2023, 09:00 Sokolov - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (7,13)
33 17. 12. 2023, 09:00 Klatovy - VK Karlovarsko 1:2 (-30,23,-6)
34 17. 12. 2023, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Sokolov 0:2 (-18,-14)
35 17. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Karlovarsko 0:2 (-14,-7)
36 17. 12. 2023, 09:00 Sokolov - Klatovy 2:0 (17,19)
37 17. 12. 2023, 09:00 VK Karlovarsko - SKV Ústí n. L. B 2:0 (20,16)
38 17. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Klatovy 0:2 (-14,-14)
39 17. 12. 2023, 09:00 VK Karlovarsko - Sokolov 1:2 (18,-10,-13)
40 17. 12. 2023, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:1 (-21,18,10)
5. kolo
41 4. 2. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Jirkov 0:2 (-19,-19)
42 4. 2. 2024, 09:00 Klatovy - Sokolov 0:2 (-19,-22)
43 4. 2. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-15,-17)
44 4. 2. 2024, 09:00 VK Jirkov - Klatovy 2:0 (21,17)
45 4. 2. 2024, 09:00 Sokolov - SKV Ústí n. L. B 2:1 (18,-20,13)
46 4. 2. 2024, 09:00 Klatovy - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (21,11)
47 4. 2. 2024, 09:00 SKV Ústí n. L. B - VK Jirkov 2:0 (24,26)
48 4. 2. 2024, 09:00 Sokolov - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (14,21)
49 4. 2. 2024, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Klatovy 2:1 (24,-21,12)
50 4. 2. 2024, 09:00 VK Jirkov - Sokolov 0:2 (-15,-18)
6. kolo
51 24. 3. 2024, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Sokolov 2:0 (24,18)
52 24. 3. 2024, 09:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-25,-21)
53 24. 3. 2024, 09:00 Sokolov - VK Karlovarsko 1:2 (-23,19,-12)
54 24. 3. 2024, 09:00 SKV Ústí n. L. B - VK Jirkov 2:0 (17,17)
55 24. 3. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Karlovarsko 0:2 (-12,-16)
56 24. 3. 2024, 09:00 VK Jirkov - Sokolov 2:0 (23,24)
57 24. 3. 2024, 09:00 VK Karlovarsko - SKV Ústí n. L. B 2:0 (21,15)
58 24. 3. 2024, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Sokolov 0:2 (-13,-19)
59 24. 3. 2024, 09:00 VK Karlovarsko - VK Jirkov 2:0 (14,22)
60 24. 3. 2024, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (12,10)
© ČVS 2015-2018