KP ve volejbalu kadetky

8. kolo
Volejbalový klub Třebíč0:3TJ Sokol Štoky(-21, -19, -17)
-Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.
TJ Žďár nad Sázavou2:3Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.(24, -24, -20, 18, -10)
Orel jednota Červená Řečice-TJ Jiskra Humpolec, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov0:3TJ Sokol H. Brod(-19, -21, -22)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-Volejbalový klub TřebíčSO23.10.10:00
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-TJ Sokol H. BrodSO23.10.9:00
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.-Orel jednota Červená ŘečiceSO23.10.10:00
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.2:3TJ Žďár nad SázavouNE19.9.10:00
TJ Sokol Štoky-SO23.10.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 8 7 0 0 1 22:4 640:497 21
2 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 8 5 0 1 2 19:10 657:579 16
3 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 6 3 3 0 0 18:8 581:532 15
4 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 6 5 0 0 1 15:4 466:348 15
5 Orel jednota Červená Řečice 8 2 1 1 4 11:17 545:607 9
6 TJ Jiskra Humpolec, z.s. 6 2 1 0 3 9:12 609:688 8
7 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 8 2 0 2 4 13:20 695:704 8
8 TJ Žďár nad Sázavou 10 1 1 1 7 9:26 892:1016 6
9 Volejbalový klub Třebíč 8 1 0 1 6 7:22 545:659 4
kalendář skupiny
1. kolo
1 11. 9. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (24,12,14)
2 11. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (17,17,18)
3 11. 9. 2021, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
4 11. 9. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-11,-15,-9)
5 11. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (14,23,-21,11)
2. kolo
6 11. 9. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (17,-15,15,-14,12)
7 11. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (15,21,13)
8 11. 9. 2021, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
9 11. 9. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-20,-15)
10 11. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (-22,20,18,-9,12)
3. kolo
11 18. 9. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (22,-18,-16,-16)
12 18. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-18,17,-25,-18)
13 18. 9. 2021, 10:00 - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
14 18. 9. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-13,-17,-15)
15 18. 9. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-15,-22,-17)
4. kolo
16 18. 9. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (-17,8,22,17)
17 18. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (-22,24,23,-22,-10)
18 18. 9. 2021, 13:00 - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
19 18. 9. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:3 (-18,-10,-15)
20 18. 9. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-22,-17,-10)
5. kolo
21 2. 10. 2021, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (24,14,11)
22 2. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (6,17,11)
23 2. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (23,18,22)
24 2. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - .
25 2. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Štoky 3:1 (13,-22,16,19)
6. kolo
26 2. 10. 2021, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (21,19,-19,16)
27 2. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Orel jednota Červená Řečice 3:0 (12,18,26)
28 2. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 3:1 (-10,20,221,27)
29 2. 10. 2021, 12:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - .
30 2. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Štoky 1:3 (18,-23,-19,-18)
7. kolo
31 9. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-9,-21)
32 9. 10. 2021, 10:00 - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
33 9. 10. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-21,-22,-20)
34 15. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
35 9. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol H. Brod 3:1 (28,-21,23,19)
8. kolo
36 9. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-21,-19,-17)
37 9. 10. 2021, 13:00 - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
38 9. 10. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (24,-24,-20,18,-10)
39 15. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
40 9. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol H. Brod 0:3 (-19,-21,-22)
9. kolo
41 23. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Volejbalový klub Třebíč Miksa F.
42 23. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol H. Brod Kutiš M.
43 23. 10. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Orel jednota Červená Řečice Kohout M.
44 19. 9. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (-27,16,18,-21,-14)
45 23. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - .
10. kolo
46 23. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Volejbalový klub Třebíč Miksa F.
47 23. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Sokol H. Brod Kutiš M.
48 23. 10. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Orel jednota Červená Řečice Kohout M.
49 19. 9. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 0:3 (-14,-22,-23)
50 23. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - .
11. kolo
51 6. 11. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - .
52 6. 11. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky .
53 6. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
54 6. 11. 2021, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
55 6. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
12. kolo
56 6. 11. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - .
57 6. 11. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Štoky .
58 6. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
59 6. 11. 2021, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
60 6. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
13. kolo
61 13. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
62 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
63 13. 11. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol H. Brod .
64 13. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice .
65 13. 11. 2021, 10:00 - TJ Žďár nad Sázavou .
14. kolo
66 13. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
67 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
68 13. 11. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol H. Brod .
69 13. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice .
70 13. 11. 2021, 13:00 - TJ Žďár nad Sázavou .
15. kolo
71 27. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou .
72 27. 11. 2021, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - .
73 27. 11. 2021, 10:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Sokol Štoky .
74 27. 11. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
75 27. 11. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
16. kolo
76 27. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou .
77 27. 11. 2021, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - .
78 27. 11. 2021, 13:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Sokol Štoky .
79 27. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
80 27. 11. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
17. kolo
81 4. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
82 12. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
83 4. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
84 4. 12. 2021, 10:00 - TJ Sokol H. Brod .
85 4. 12. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Orel jednota Červená Řečice .
18. kolo
86 4. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
87 12. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
88 4. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
89 4. 12. 2021, 13:00 - TJ Sokol H. Brod .
90 4. 12. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Orel jednota Červená Řečice .
19. kolo
91 11. 12. 2021, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice .
92 11. 12. 2021, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol H. Brod .
93 11. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - .
94 11. 12. 2021, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
95 11. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
20. kolo
96 11. 12. 2021, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice .
97 11. 12. 2021, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol H. Brod .
98 11. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - .
99 11. 12. 2021, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
100 11. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
21. kolo
101 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
102 18. 12. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Štoky .
103 18. 12. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - .
104 18. 12. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou .
105 18. 12. 2021, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Orel jednota Červená Řečice .
22. kolo
106 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
107 18. 12. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Štoky .
108 18. 12. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - .
109 18. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Žďár nad Sázavou .
110 18. 12. 2021, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Orel jednota Červená Řečice .
23. kolo
111 8. 1. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol H. Brod .
112 8. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
113 8. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
114 8. 1. 2022, 10:00 - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
115 8. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
24. kolo
116 8. 1. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol H. Brod .
117 8. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
118 8. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
119 8. 1. 2022, 13:00 - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
120 8. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
25. kolo
121 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč .
122 15. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - .
123 15. 1. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
124 9. 10. 2021, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 0:3 (-23,-19,-24)
125 15. 1. 2022, 10:00 TJ Sokol H. Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
26. kolo
126 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč .
127 15. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - .
128 15. 1. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou .
129 9. 10. 2021, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Orel jednota Červená Řečice 3:2 (22,23,-16,-13,11)
130 15. 1. 2022, 13:00 TJ Sokol H. Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
27. kolo
131 29. 1. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
132 29. 1. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
133 29. 1. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
134 29. 1. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
135 29. 1. 2022, 10:00 - TJ Sokol Štoky .
28. kolo
136 29. 1. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
137 29. 1. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
138 29. 1. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
139 29. 1. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
140 29. 1. 2022, 13:00 - TJ Sokol Štoky .
29. kolo
141 26. 2. 2022, 10:00 - Volejbalový klub Třebíč .
142 26. 2. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou .
143 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Orel jednota Červená Řečice .
144 26. 2. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol H. Brod .
145 26. 2. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
30. kolo
146 26. 2. 2022, 13:00 - Volejbalový klub Třebíč .
147 26. 2. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou .
148 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Orel jednota Červená Řečice .
149 26. 2. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol H. Brod .
150 26. 2. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
31. kolo
151 5. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
152 5. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
153 5. 3. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
154 5. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol Štoky .
155 5. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - .
32. kolo
156 5. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
157 5. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
158 5. 3. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
159 5. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Sokol Štoky .
160 5. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - .
33. kolo
161 12. 3. 2022, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč .
162 12. 3. 2022, 10:00 - Orel jednota Červená Řečice .
163 12. 3. 2022, 10:00 TJ Sokol Štoky - TJ Sokol H. Brod .
164 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
165 12. 3. 2022, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
34. kolo
166 12. 3. 2022, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč .
167 12. 3. 2022, 13:00 - Orel jednota Červená Řečice .
168 12. 3. 2022, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Sokol H. Brod .
169 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov .
170 12. 3. 2022, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
35. kolo
171 27. 3. 2022, 11:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
172 26. 3. 2022, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
173 26. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Štoky .
174 26. 3. 2022, 11:00 TJ Sokol H. Brod - .
175 26. 3. 2022, 10:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Žďár nad Sázavou .
36. kolo
176 27. 3. 2022, 15:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. .
177 26. 3. 2022, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. .
178 26. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Štoky .
179 26. 3. 2022, 15:00 TJ Sokol H. Brod - .
180 26. 3. 2022, 13:00 Orel jednota Červená Řečice - TJ Žďár nad Sázavou .
© ČVS 2015-2018