Úsek vzdělávání Českého volejbalového svazu aktualizuje kalendář seminářů a vzdělávacích akcí na rok 2024. V letošním roce proběhnou školení Trenér mládeže, Trenér minivolejbalu, Trenér beachvolejbalu, a bude dokončeno školení Trenér volejbalu II. třídy, dále pak kreditní semináře, školení školitelů, praktické semináře a nově zařazuje úsek i školení první pomoci. Pozvánky a vypsání jednotlivých akcích budou postupně zveřejňovány na webu ČVS.
Termín | Název a téma akce | Místo konání | Kredity / upřesnění |
12. - 15. 1. | Praktický kemp - Benjamínci - chlapci | Mikulov | 7 |
16. - 19. 1. | Praktický kemp - Benjamínci - dívky | Brandýs n. L. | 7 |
26. 1. | Dialogy: Herní trénink | Brandýs n. L. | 10 |
26. 1. | Dialogy: Fyziologie zátěže v praxi | Brandýs n. L. | 10 |
26. 1. | Dialogy: Posturální funkce v praxi | Brandýs n. L. | 10 |
27. 1. | Dialogy: Psychologie trenéra | Brandýs n. L. | 10 |
26. - 28. 1. | Obecný základ sportovního tréniku | Brandýs n. L. | školení |
28. - 31. 1. | Praktický kemp - Naděje - chlapci | Kutná Hora | 7 |
29. 1. - 1. 2. | Praktický kemp - Benjamínci - dívky | Mikulov | 7 |
17. 2. | Praktický seminář Základy volejbalu | České Budějovice | 8 |
17. - 20. 2. | Praktický kemp - Benjamínci - chlapci | Kutná Hora | 7 |
19. 2. | Příjem | Praha | 12 / školitelé |
4. - 7. 3. | Praktický kemp - Benjamínci - dívky | Brandýs n. L. | 7 |
9. - 12. 3. | Praktický kemp - Naděje - chlapci | České Budějovice | 7 |
22. - 25. 3. | Praktický kemp - Benjamínci - chlapci | Mikulov | 7 |
22. - 24. 3. | Trenér beachvolejbalu - I. část | Praha | školení |
25. 3. | Kulatý stůl: Nahrávka a nahrávači | Praha | kulatý stůl |
26. 3. | Master Class: Síla a kondice | Praha | 15 |
5. - 7. 4. | VC KVS ČB - III. třída - I. část | České Budějovice | školení |
8. - 11. 4. | Praktický kemp - Benjamínci - dívky | Mikulov | 7 |
12. - 14. 4. | VC KVS ČB - III. třída - II. část | České Budějovice | školení |
12. - 14. 4. | VC KVS JM - III. třída - I. část | Brno | školení |
19. - 22. 4. | Praktický kemp - Benjamínci - chlapci | Kolín | 7 |
19. - 20. 4. | Trenér minivolejbalu | Brandýs n. L. | školení |
19. - 21. 4. | Trenér beachvolejbalu - II. část | Praha | školení |
3. - 6. 5. | Praktický kemp - Naděje - chlapci | Kutná Hora | 7 |
3. - 4. 5. | VC KVS JM - III. třída - II. část | Brno | školení |
10. - 13. 5. | Praktický kemp - Benjamínci - chlapci | Mikulov | 7 |
16. - 19. 5. | Trenér mládeže - I. část | Brandýs n. L. | školení |
31. 5. - 3. 6. | Praktický kemp - Benjamínci - chlapci | Kolín | 7 |
31. 5. - 3. 6. | Praktický kemp - Benjamínci - dívky | Brandýs n. L. | 7 |
10. - 13. 6. | Praktický kemp - Benjamínci - dívky | Mikulov | 7 |
13. - 16. 6. | Trenér mládeže - II. část | Brandýs n. L. | školení |
Autor: Ondřej Foltýn
ženy: K. Pavelková / A. Pavelková – Ēbere / Konstantinova (LAT) 1:2 (18:21, 21:13, 10:15), K. Pavelková / A. Pavelková – Hododi / Miu (ROU) 2:0...
Blokař Jakub Dvořák dává sbohem Ostravě, nově bude oblékat dres středočeského celku Aero Odolena Voda.
muži: Westphal / Rydval – Napier / Brinck (DEN) 2:0 (21:0, 21:0) - skreč, Westphal / Rydval – Viljamaa / Viljmaa (FIN) 2:1 (21:12, 17:21,...
Do Odoleny Vody přichází finský smečař Jere Heiskanen, který si již atmosféru v hale Aera vyzkoušel uplynulou sezónu v rámci Challenge Cupu v dresu...
ženy: K. Pavelková / A. Pavelková – Devčić / Marković (CRO) 2:0 (21:3, 21:7), K. Pavelková / A. Pavelková – Czurylo / Rapczynska (POL) 2:1 (19:21,...
muži: Fokerots / Auzinš (LAT) – Šépka / Sedlák 0:2 (15:21, 19:21), Šépka / Sedlák – Berger / Hammarberg (AUT) 2:0 (21:15, 21:19), Šépka / Sedlák...