Č. | Termín | Místo konání | Poznámka |
1 | 2.-4.1. | Praha | VT, nominace |
2 | 6.-8.1. | Uherské Hradiště | VT, nominace |
3 | 9.-13.1. | Púchov (SVK) | MT MEVZA (1. kolo kv. ME U16), nominace, sk. B: ČR, Izrael, Chorvatsko, Slovinsko 9.1. Izrael - ČR 0:3 (-8,-9,-10) 10.1. ČR - Chorvatsko 3:0 (22,21,17) 11.1. ČR - Slovinsko 1:3 (25,-23,-18,-21) - info - foto 1 2 3 12.1. semifinále Slovensko - ČR 3:1 (-20,16,22,22) info 13.1. o 3. místo ČR - Maďarsko 3:0 (19,16,15) - info postup do 2. kola kv. 2019 ME U16 |
4 | 25.2.-1.3. | Dobřichovice | VT, nominace |
5 | 8.-13.3. | Mikulov | VT, nominace VK KP Brno - ČR 2:3 12.3. Nitra, SVK - ČR 0:5 (-17,-19,-23,-12,-21) 13.3. Nitra, SVK - ČR 1:4 (-15,-17,-22,-20,12) - info |
6 | 3.-7.4. | Mikulov | VT. nominace |
7 | 10.-14.4. | Mikulov | VT, nominace 11.4. ČR - Belgie (Valonsko) 4:0 13.4. ČR - Belgie (Valonsko) 3:1 |
8 | 17.-21.4. | Přerov | VT, nominace 20.4. ČR - Německo 3:1 21.4. ČR - Německo 3:2 |
9 | 25.-28.4. | Ploiesti (ROU) |
2. kolo kv. ME U16, nominace, sk. C ČR, Lotyšsko, Rumunsko, Slovensko 25.4. Rumunsko - ČR 3:2 (18,-15,-19,22,10) info - stat 26.4. ČR - Slovensko 3:1 (-23,14,19,20) info - stat 27.4. ČR - Lotyšsko 3:1 (8,10,-19,20) info - stat 2. místo ve skupině, bez postupu na 2019 CEV ME U16 - zhodnocení |
10 | 1.-4.6. | Mikulov | VT, nominace |
11 | 15.-19.6. | Mikulov | VT. nominace |
12 | 22.-26.6. | Mikulov | VT, nominace |
13 | 29.6.-3.7. | Nové Veselí | VT. nominace |
14 | 3.-6.7. | Žďár n/S. | VT+PU Francie. nominace 7.7. ČR - Francie U18 0:2 (-23,-24) a 0:2 (-21,-8) info 8.7. ČR - Francie u18 0:2 (-21,-8) |
15 | 11.-14.7. | Mikulov | VT, nominace |
16 | 15.-20.7. | Pula (CRO) | MT Global Challenge 2019, nominace 16.7. ČR - OK Pula (CRO) 2:1 (13,-22,10) 16.7. ČR - Firestar Turku (FIN) 3:0 (23,25,13) 17.7. ČR - BIP Westside (USA) 3:0 (23,12,16) 18.7. čtvrtfinále ČR - USANY (USA) 3:0 (8,23,17) 18.7. semifinále Ancona - ČR 3:0 (13,14,22) 19.7. o 3. místo Maďarsko U16 - ČR 0:2 (-22,-18) - info |
17 | 23.-30.8. | Zákupy u Č. Lípy |
VT-MT. nominace 26.8. ČR - Polsko 2:3 (-23,-23,18,22,-13) 27.8. ČR - Polsko 3:2 (-13,-17,27,22,13) 27.8. ČR - Polsko 2:2 (-18,18,-22,22) 28.8.ČR - JKY Olymp Praha 2:1 28.8. ČR - JKY Dukla Liberec 3:2 - info |
18 | 18.-22.9. | ? | VT, nominace |
19 | 24.-30.10. | Kladno | VT, nominace 25.10. EX-JKY SCM-ČVS-KKY - Španielka Řepy 3:0 (23,17,24) 27.10. EX-JKY SCM-ČVS-KKY - Č. Budějovice 3:0 (25,18,21) - info |
20 | 20.-25.11. | Brandýs n/L. | VT, nominace 22.11. EX-JKY SCM-ČVS-KKY - Olymp Praha 0:3 (-16,-20,-10) 24.11. EX-JKY SCM-ČVS-KKY - Chodov 2:3 (16,22,-22,-17,-11) info |
21 | 8.-10.12. | Mikulov | VT, nominace - info |
22 | 13.-17.12. | Brandýs n/L. | VT, nominace 14.12. EX-JKY SCM-ČVS-KKY - Liberec 0:3 (-15,-22,-23) 15.12. EX-JKY SCM-ČVS-KKY - Plzeň 3:1 (22,-24,15,24) info |
23 | 20.-23.12. | Dobřichovice | VT, nominace - info |
24 | 27.-30.12. | Brandýs n/L. | VT, MT, nominace 28.12. ČR - Německo 1:3 (-18,-17,19,-22) 29.12. ČR - Německo 2:3 (-17,20,21,-18,-12) 29.12. ČR - Německo 3:1 (22,-158,22,11) info |
Program, výsledky a info o RD 04/05 dívek ZDE
Facebooková stránka ZDE
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)