Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
15.7.2019

Program a výsledky RD 04/05 dívky v roce 2019

logo

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 2.-4.1. Praha VT, nominace
2 6.-8.1. Uherské Hradiště VT, nominace
3 9.-13.1. Púchov (SVK) MT MEVZA (1. kolo kv. ME U16), nominace, sk. B: ČR, Izrael, Chorvatsko, Slovinsko
9.1. Izrael - ČR 0:3 (-8,-9,-10)
10.1. ČR - Chorvatsko 3:0 (22,21,17)
11.1. ČR - Slovinsko 1:3 (25,-23,-18,-21) - info - foto 1  2  3
12.1. semifinále Slovensko - ČR 3:1 (-20,16,22,22) info
13.1. o 3. místo ČR - Maďarsko 3:0 (19,16,15) - info
postup do 2. kola kv. 2019 ME U16
4 25.2.-1.3. Dobřichovice VT, nominace
5 8.-13.3. Mikulov VT, nominace
VK KP Brno - ČR 2:3
12.3. Nitra, SVK - ČR 0:5 (-17,-19,-23,-12,-21)
13.3. Nitra, SVK - ČR 1:4 (-15,-17,-22,-20,12) - info
6 3.-7.4. Mikulov VT. nominace
7 10.-14.4. Mikulov VT, nominace
11.4. ČR - Belgie (Valonsko) 4:0
13.4. ČR - Belgie (Valonsko) 3:1
8 17.-21.4. Přerov VT, nominace
20.4. ČR - Německo 3:1
21.4. ČR - Německo 3:2
9 25.-28.4. Ploiesti (ROU)
2. kolo kv. ME U16, nominace, sk. C ČR, Lotyšsko, Rumunsko, Slovensko
25.4. Rumunsko - ČR 3:2 (18,-15,-19,22,10) info - stat
26.4. ČR - Slovensko 3:1 (-23,14,19,20) info - stat
27.4. ČR - Lotyšsko 3:1 (8,10,-19,20) info - stat
2. místo ve skupině, bez postupu na 2019 CEV ME U16 - zhodnocení
10 1.-4.6. Mikulov VT, nominace
11 15.-19.6. Mikulov VT. nominace
12 22.-26.6. Mikulov VT, nominace
13 29.6.-3.7. Nové Veselí VT. nominace
14 3.-6.7. Žďár n/S. VT+PU Francie. nominace
7.7. ČR - Francie U18 0:2 (-23,-24) a 0:2 (-21,-8) info
8.7. ČR - Francie u18 0:2 (-21,-8)
15 11.-14.7. Mikulov VT, nominace
16 15.-20.7. Pula (CRO) MT Global Challenge 2019, nominace
16.7. ČR - OK Pula 2:1 (13,-22,10)
16.7. ČR - Firestar 3:0 (23,25,13)
17.7. ČR - Westside 3:0 (23,12,16)
18.7. ČR - USANY Q 3:0 (8,23,17)
18.7. semifinále Ancona - ČR 3:0 (12,14,22)
19.7. o 3. místo Maďarsko Red - ČR 0:2 (-18,-22)
17 23.-30.8. Zákupy u Č. Lípy VT. nominace
18 18.-22.9. ? VT, nominace
19 24.-30.10. Kladno VT, nominace
25.10. - Španielka Řepy 0:0
27.10. - Č. Budějovice
20 20.-25.11. Brandýs n/L. VT, nominace
22.11. - Olymp Praha 0:0
24.11. - Chodov 0:0
21 8.-11.12. Mikulov VT, nominace
22 13.-17.12. Brandýs n/L. VT, nominace
14.12. - Liberec 0:0
15.12. - Plzeň 0:0
23 20.-23.12. Dobřichovice VT, nominace
24 26.-30.12. ? VT, MT, nominace

 

2019

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 2.-4.1. Dobřichovice VT, nominace
2 5.-11.1. ? MEVZA, nominace

Program, výsledky a info o RD 04/05 dívek ZDE

Facebooková stránka ZDE

Krátké zprávyArchiv
Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF) - Baku (AZE)

Itálie – Česká republika 3:0 (25:18, 25:11, 25:20)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Česká republika – Kanada 2:3 (19:25, 25:20, 26:28, 25:15, 15:17)

 
Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF) - Baku (AZE)

Belgie – Česká republika 3:1 (25:23, 19:25, 25:22, 25:16)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Egypt – Česká republika 1:3 (27:29, 27:25, 26:28, 21:25)

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

o 3. místo: Česká republika – Polsko 0:3 (24:26, 26:28, 21:25), finále: Francie – Bulharsko 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:13)

 
Přátelské utkání - ženy - Ostrowiec (POL)

Česká republika – Bělorusko 2:2 (25:22, 25:22, 19:25, 19:25) Sestava ČR: Kossányiová, Purchartová, Orvošová, Mlejnková, Trnková, Šmídová, libero...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018